Grib pirkt Audi A4.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007

Tad nu tā - lūgums piedāvāt ekselentā stāvoklī šādu autiņu cenā līdz 2000ls! Cenšos atrunāt, ka nav jēgas tādu meklēt, bet tāda nu sievietes loģika! Tiks uzklausīti arī iemesli, kāpēc tāda vēlme nav īpaši gudra!

 
1 2 3
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kāds tam sakars ar A4 ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bazars ir par to, ka ir vēl lohi pasaulē kas uzskata, ka 20gadīgs audī ir ūberkārs un tāpēc ir tirgojams nost par jauna subāra cenu

Super_Pigiss Reģ.: 28.08.2004
0 0 Atbildēt

Mersedess ir jāpērk a ne sūda četriņķu mizkaste!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kāds tam sakars ar A4 ?

pamulkji, tadpajautaaji kadam kas "zina"?

fakts, ka tikai duraki perk mashinu vinu neapskatot un ar vinu neizbraucot shajas diskusijas paradas pilnaa spozhumaa. noraujies sausaja ateja pamulkji.

eu a kas tu esi pec profesijas? neta traktorists, neta uznjeemeejs.

es zinu, ta profesija saucas 6nieks ar bruuno degunu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Atslābsti, desiņa, man nav profesijas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Super_Pigiss rakstīja: Mersedess ir jāpērk a ne sūda četriņķu mizkaste!

Mersedesus nepērk, tos izdāļā lielveikalu akcijās.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Atslābsti, desiņa, man nav profesijas.

ne tikai profesijas tev nav, tev ari galvaa nekaa nav

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

širi, tavas sapelējušās zāģu skaidas jau nav labākas par neko.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Atslābsti, desiņa, man nav profesijas.

ne tikai profesijas tev nav, tev ari galvaa nekaa nav

Nav nav, toties tev kājās ir humpalu falšās krokodilādas tupeles

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Atslābsti, desiņa, man nav profesijas.

ne tikai profesijas tev nav, tev ari galvaa nekaa nav

Nav nav, toties tev kājās ir humpalu falšās krokodilādas tupeles

es kurpes neneesaaju, vai mamma tev nemaciija ka melot nav labi?

ps. izeed nu tu jau pats zini ko

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Spriežot pēc tava intelekta, tā arī ir, ka nevis tu nēsā kurpes, bet gan kurpes nēsā tevi.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

JankaV rakstīja: 1.6 8v es meklētu- tiem 1.8 20v chakarejas bieži tas ķēdes spriegotājs, zondes utt

kads kjedes spriegotaajs, nav tur nekadas kjedes bet gan zobsiksna. a spriegotajs ir hidro un jamaina kopa ar zobsiksnu.

ja noklajas spriegotajs un parlec vai partrukst zobsikna, tad vaina ir nevis spriegotaja, bet gan taja ka mashinas saimnieks ir feninjdraateetaajs.

1.6 motors ir galigs niikulis, neiet un rij neadekvati daudz degvielas, precizak tikai 0,3 litrus mazak par 1.8 20 varstu dzineju.

kā tavuprāt tiek savienotas tās divas sadalenes kuras griež tos 20v?

par to 1.6 neiešanu- lielākā daļa no viņiem neiet- jo nav kaut kas kārtībā

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: bazars ir par to, ka ir vēl lohi pasaulē kas uzskata, ka 20gadīgs audī ir ūberkārs un tāpēc ir tirgojams nost par jauna subāra cenu

pie tam ar nobraukumu 124 tukstoši.

LOL

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Japnis rakstīja:

Pirmais rakstīja: bazars ir par to, ka ir vēl lohi pasaulē kas uzskata, ka 20gadīgs audī ir ūberkārs un tāpēc ir tirgojams nost par jauna subāra cenu

pie tam ar nobraukumu 124 tukstoši.

LOL

tas lūznis ir pirkts rumbulā ar nobraukumu 123... un aizbraucis līdz tai pļavai nofočīties un tad mājās līdz apkurināmai garāžai

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja:

Shiirs rakstīja:

JankaV rakstīja: 1.6 8v es meklētu- tiem 1.8 20v chakarejas bieži tas ķēdes spriegotājs, zondes utt

kads kjedes spriegotaajs, nav tur nekadas kjedes bet gan zobsiksna. a spriegotajs ir hidro un jamaina kopa ar zobsiksnu.

ja noklajas spriegotajs un parlec vai partrukst zobsikna, tad vaina ir nevis spriegotaja, bet gan taja ka mashinas saimnieks ir feninjdraateetaajs.

1.6 motors ir galigs niikulis, neiet un rij neadekvati daudz degvielas, precizak tikai 0,3 litrus mazak par 1.8 20 varstu dzineju.

kā tavuprāt tiek savienotas tās divas sadalenes kuras griež tos 20v?

par to 1.6 neiešanu- lielākā daļa no viņiem neiet- jo nav kaut kas kārtībā

sadalenes savienojas ar kjedi, tas gan. perkot mashinu ljoti labi var dzirdet vai tur viss ir sadilis vai nav, jo tad tas motors brivgaita strada ka dizelis. un izdilis sadalenju mehanisms ir tikai un vienigi nevizhiga saimnieka nopelns, vini iet muzhigi ja lej labu elju un laicigi to maina, ka ari uzpase eljas liimeni.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

JankaV rakstīja:

Shiirs rakstīja:

JankaV rakstīja: 1.6 8v es meklētu- tiem 1.8 20v chakarejas bieži tas ķēdes spriegotājs, zondes utt

kads kjedes spriegotaajs, nav tur nekadas kjedes bet gan zobsiksna. a spriegotajs ir hidro un jamaina kopa ar zobsiksnu.

ja noklajas spriegotajs un parlec vai partrukst zobsikna, tad vaina ir nevis spriegotaja, bet gan taja ka mashinas saimnieks ir feninjdraateetaajs.

1.6 motors ir galigs niikulis, neiet un rij neadekvati daudz degvielas, precizak tikai 0,3 litrus mazak par 1.8 20 varstu dzineju.

kā tavuprāt tiek savienotas tās divas sadalenes kuras griež tos 20v?

par to 1.6 neiešanu- lielākā daļa no viņiem neiet- jo nav kaut kas kārtībā

sadalenes savienojas ar kjedi, tas gan. perkot mashinu ljoti labi var dzirdet vai tur viss ir sadilis vai nav, jo tad tas motors brivgaita strada ka dizelis. un izdilis sadalenju mehanisms ir tikai un vienigi nevizhiga saimnieka nopelns, vini iet muzhigi ja lej labu elju un laicigi to maina, ka ari uzpase eljas liimeni.

sāk bieži čakarēties tas mehānisms kurš spriego ķēdi atkarībā no akselersatora stāvokļa

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti