Opel zafira 2001 gada 2.0 dizelis.

Eizhj Reģ.: 28.11.2012

sveiki visiem foruma lietotajiem..

velejos pajautat par vienu problemu ar kuru esmu saksaries un kura man vienk kaitina ara..

kad pirku savu opel zafiru izbraucot man paradijas salona remonta lampinja- pari autmasinjai atslega.

tiesi taja bridi kad si lampinja paradas autinjam pazud jauda dod virsu un gandriz vispar neiet.

ieprieksejais saimnieks man to izksaidroja , ka esot jamaina salona filtrs.

nju tagad kad esmu samanijis pilnigu visus filtrus iekaitot ari salona braucu un ir tas pats..

kadreiz tas bija tikai tuksgaita bet tagad jau kad braucu pari 100 un izdaru apdzisanas manervu tas sak klut bistami...

varbut kads ir ar to sakaries un vares man palidzet??

 
1 2 3
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

klonu kari

Eizhj Reģ.: 28.11.2012
0 0 Atbildēt

kā to saprast??

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Salona filtrs! Asprātīgi sadir$ts!

Ved vien uz diagnostiku!

Eizhj Reģ.: 28.11.2012
0 0 Atbildēt

nju es ari domaju ka ta bus jadara jo vienk reali tur ar filtriem nekada saistibai nevajadzetu but....

Savs Reģ.: 24.11.2012
0 0 Atbildēt

Nu filtri var būt vainīgi, bet ne to nomaiņa to atrisniās.

Man, piemēram, audi dīzelim bija turbīna aizgājusi ciet, dēļ tā, ka degvielas filtru iepriekšējais saimnieks nebija mainījis laicīgi, līdz ar to arī cēliens bija tāds nīkulīgs.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

ha ha ha, normālu makaronu uzlika uz ausīm. Serviss check ir apkopēm domāts. Drīzāk jau tas ir check engine. Aizbrauc pie diagnostiķa, kaut vai pie Strēļa kunga uz Melnsila ielu Rīgā.

Manam vētram ir tāds pats motoris. Jauda pazūd tik pie engine problēmas. Jo motors aizsargā sevi no cilvēka glupuma. Drīzāk ir kāda problēma ar turbīnas spiediena vārstu. Manā gadījumā bija mikro plaisa vaakuma pievadcaurulītes savienojumā ar vārstu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Savs rakstīja:

Man, piemēram, audi dīzelim bija turbīna aizgājusi ciet, dēļ tā, ka degvielas filtru iepriekšējais saimnieks nebija mainījis laicīgi, līdz ar to arī cēliens bija tāds nīkulīgs.

Jums te ir kaut kāds jefiņu saiets norunāts?? Kur var izdomāt samurgot kaut ko tādu kā 'aizgājusi ciet turbīna dēļ nemainīta degvielas filtra'. Var jau dirst bet nu vajag ar mēru.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ak jā, un tas topika autors arī. Nu neticu,ka var būt kāds tik stulbs,ka var iestāstīt viņam par auto jaudas zudumu dēļ piesērējuša salona filtra.

Laikam tie'sam te kāds cenšas ar lētām metodēm celt iAuto reitingu un radīt mākslīgus apmeklātājus un radīt iespaidu, ka te ir daudz 'lasītāju'.

Redatkors Reģ.: 28.11.2012
0 0 Atbildēt

Redaktors pats to dara - mēģina uzsist cenu portālam pirms pārdošanas!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Redatkors rakstīja: Redaktors pats to dara - mēģina uzsist cenu portālam pirms pārdošanas!

Redaktors uztaisīja arī niku Redatkors?

Redatkors Reģ.: 28.11.2012
0 0 Atbildēt

Redaktors aizmirsa sava profila paroli...

Redatkors Reģ.: 28.11.2012
0 0 Atbildēt

Kā arī pārējās servera paroles, jo ilgi netika tās lietojis.. tāpēc arī neko moderēt te nevar.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja šitam dīzelim, dodot virsū, parādās check engine un iestājās saudzēšanas režīms, manējam tas notika 2 gadījumos: 1)dēļ tā, ka kur bija nost kāda no vakuuma trubiņām, šis gadījums bija pēc sūkņa remonta, viena trubiņa nebija kārtīgi uzsprausta savā vietā,

2) otrsgadījums manam opelim bija tad, kad bija beigts gaisa masas mērītājs. Tad arī-kā uzdod kārtīgi gāzi, tā ieslēdzas check engine Protams, ir jau vēl visādi varianti

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Redatkors rakstīja: Redaktors aizmirsa sava profila paroli...

Aizmirsa kāpēc? Tizlums, vecuma marazms, nav cepure ziemā ? Vai kas cits?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Redatkors rakstīja: Kā arī pārējās servera paroles, jo ilgi netika tās lietojis.. tāpēc arī neko moderēt te nevar.

TAd jau labi. Tad jau var teikt, ka redaktors ir lo.h.s.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

redaktors nav vairs nekāds lohs

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors vairs nav redaktors ?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Redatkors rakstīja: Redaktors aizmirsa sava profila paroli...

Aizmirsa kāpēc? Tizlums, vecuma marazms, nav cepure ziemā ? Vai kas cits?

Redaktors ir neatkarīgs, precīzāk, nav atkarīgs. Tāpēc aizmirsa.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Redaktors vairs nav redaktors ?

Redaktors nekad nav bijis redatkors.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Koroče, kādam nav vēlme atbrīvoties no savas Zafīras?

Vajag 2.2D, normālā stāvoklī, daudz maz braucamu, cenās tā ap 2000 Laši. Laukos vajag. Sievasmātei

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja: Koroče, kādam nav vēlme atbrīvoties no savas Zafīras?

Vajag 2.2D, normālā stāvoklī, daudz maz braucamu, cenās tā ap 2000 Laši. Laukos vajag. Sievasmātei

Dīvaina sievasmāte?

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bams rakstīja: Koroče, kādam nav vēlme atbrīvoties no savas Zafīras?

Vajag 2.2D, normālā stāvoklī, daudz maz braucamu, cenās tā ap 2000 Laši. Laukos vajag. Sievasmātei

Dīvaina sievasmāte?

Kāpēc dīvaina? Normāla. :8

Zafīra tapēc, ka vieglāk iekāpt. Meriva savukārt biku pa mazu. Bez grabažnieka. Laukos opeļis iecienīta marka.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Smīniņš beigās bija aizdomīgs.

Tad priekš kam tik sarežģītu dzinēju sievasmātei vecā mašīnā??

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Smīniņš beigās bija aizdomīgs.

Tad priekš kam tik sarežģītu dzinēju sievasmātei vecā mašīnā??

Sarežģīts? Cik te sev apkārt apprasījos, nevienam paziņam saskare ar šamajiem nav bijusi. Cik zinu tur ir 2.0D un 2.2 D ķēdes, atsķirībā no benzīnniekiem, kuriem zobenes regulāri trūkstot.

Saki, labāk 2.oD?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti