Opel zafira 2001 gada 2.0 dizelis.

Eizhj Reģ.: 28.11.2012

sveiki visiem foruma lietotajiem..

velejos pajautat par vienu problemu ar kuru esmu saksaries un kura man vienk kaitina ara..

kad pirku savu opel zafiru izbraucot man paradijas salona remonta lampinja- pari autmasinjai atslega.

tiesi taja bridi kad si lampinja paradas autinjam pazud jauda dod virsu un gandriz vispar neiet.

ieprieksejais saimnieks man to izksaidroja , ka esot jamaina salona filtrs.

nju tagad kad esmu samanijis pilnigu visus filtrus iekaitot ari salona braucu un ir tas pats..

kadreiz tas bija tikai tuksgaita bet tagad jau kad braucu pari 100 un izdaru apdzisanas manervu tas sak klut bistami...

varbut kads ir ar to sakaries un vares man palidzet??

 
1 2 3
ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Kāda starpība starp šiem 2.0 un 2.2? Tikai 2.0 jauda mazāka. Visa uzbūve, vadība tāda pati, tā pati vakuuma sistēma, VNT turbīna, sūknis. Laikam dažiem 2.0 nav interkūlera, bet tā diez vai ir liela starpība parastam lietotājam, vēl jo vairāk sievasmātei Patēriņš ar tas pats.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paņem sievasmātei 1.6 otro dīzeļgolfu mo manis

tam ir vienkāršs gan dzinējs, gan viss pārējais

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: paņem sievasmātei 1.6 otro dīzeļgolfu mo manis

tam ir vienkāršs gan dzinējs, gan viss pārējais

Golfs zems. Viņai tajā būs grūti ielocīties Tāpēc tā Zafīra.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Pirmais rakstīja: paņem sievasmātei 1.6 otro dīzeļgolfu mo manis

tam ir vienkāršs gan dzinējs, gan viss pārējais

Golfs zems. Viņai tajā būs grūti ielocīties Tāpēc tā Zafīra.

golfam komplektā es varu iedot lēto fleksi un pāris ripas metālam

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: www.ss.lv/...

Pēc krāsas izskatās taksis, nobraukums gan jau x3...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Smīniņš beigās bija aizdomīgs.

Tad priekš kam tik sarežģītu dzinēju sievasmātei vecā mašīnā??

Sarežģīts? Cik te sev apkārt apprasījos, nevienam paziņam saskare ar šamajiem nav bijusi. Cik zinu tur ir 2.0D un 2.2 D ķēdes, atsķirībā no benzīnniekiem, kuriem zobenes regulāri trūkstot.

Saki, labāk 2.oD?

Opelcentra servisa vadītājam savulaik bija ar 2,2 - tas no šiem esot labākais variants. Tam gan ir turbīna ar mainīgu ģeometriju (vairāk detaļas kam salūzt), bet kopumā motors ir jaunāks modelis - attiecīgi vairāk viss kas pilnveidots.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 1 Atbildēt

Fartuks rakstīja: www.ss.lv/...

Nē, šis nederēs. Ne pēc krāsas, ne arī tāpēc, ka automāts.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Kāda starpība starp šiem 2.0 un 2.2? Tikai 2.0 jauda mazāka. Visa uzbūve, vadība tāda pati, tā pati vakuuma sistēma, VNT turbīna, sūknis. Laikam dažiem 2.0 nav interkūlera, bet tā diez vai ir liela starpība parastam lietotājam, vēl jo vairāk sievasmātei Patēriņš ar tas pats.

2.0 ir problēmātisks augstspiediena sūknis, 2,2 nē. Nezinu,kāpēc.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Smīniņš beigās bija aizdomīgs.

Tad priekš kam tik sarežģītu dzinēju sievasmātei vecā mašīnā??

Sarežģīts? Cik te sev apkārt apprasījos, nevienam paziņam saskare ar šamajiem nav bijusi. Cik zinu tur ir 2.0D un 2.2 D ķēdes, atsķirībā no benzīnniekiem, kuriem zobenes regulāri trūkstot.

Saki, labāk 2.oD?

Cik nobraukums? Es,laikam, ņemtu benzīnnieku sievasmātei, lai mazāk problēmu. Ja nu nobraukums liels, tad nē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bams rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Smīniņš beigās bija aizdomīgs.

Tad priekš kam tik sarežģītu dzinēju sievasmātei vecā mašīnā??

Sarežģīts? Cik te sev apkārt apprasījos, nevienam paziņam saskare ar šamajiem nav bijusi. Cik zinu tur ir 2.0D un 2.2 D ķēdes, atsķirībā no benzīnniekiem, kuriem zobenes regulāri trūkstot.

Saki, labāk 2.oD?

Cik nobraukums? Es,laikam, ņemtu benzīnnieku sievasmātei, lai mazāk problēmu. Ja nu nobraukums liels, tad nē.

Nobraukums- cik nobraukt vajag pa gadu.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

ak rakstīja: Kāda starpība starp šiem 2.0 un 2.2? Tikai 2.0 jauda mazāka. Visa uzbūve, vadība tāda pati, tā pati vakuuma sistēma, VNT turbīna, sūknis. Laikam dažiem 2.0 nav interkūlera, bet tā diez vai ir liela starpība parastam lietotājam, vēl jo vairāk sievasmātei Patēriņš ar tas pats.

2.0 ir problēmātisks augstspiediena sūknis, 2,2 nē. Nezinu,kāpēc.

Ho, ho Kur Tu rāvi, ka 2.2 nav problemātisks? Kā reiz jau 2 gadus man prātu jāj tas sūknis. Vispirms laboju elektrisko daļu. Pēc tam kādus 40 000 nobraucu, un sāk atkal parādīties problēmas, mans meistars saka, ka kaut kad būs jātaisa mehāniskā daļa. Bet pagaidām vēl iet. Dzinējs eļļu neēd, un visādi citādi dzelzis nav nobraukts. Pirms tam man bija Vectra ar 2.0 DTL, tam pa to gadu, kuru nobraucu, nekas nepaspēja notikt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu ir tā, ka 2,0 tie sūkņu gadījumi ir krietni vairāk.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

šodien kā reiz čoms ar 05 gada 2.2dti vektru gribēja man nodemonstrēt ka velk labāk pa standarta a4 b5 110zs- neiznāca

jukky Reģ.: 02.01.2013
0 0 Atbildēt

Nu tā. Šodien vienu Zefīru izdevās noprovēt.

Un tomēr diezgan inerts tas 2.2D motorelis. Piekare samērā kokaina. Izbrāķēts tehniskajā: dēļ atgāzēm. Džeks centās iestāstīt, ka tas dēļ netīrā filtra kkur izpūtēja. Esot vienkārši jānoņem un jāizmazgā. Šis lūk pārāk mierīgi braucot.

Jautājums šajā sakarā: vai tad šiem ir kvēpu filtri? Jeb kas tas par filtru/bunduli tur tam Zefīram ir?

jukky Reģ.: 02.01.2013
1 0 Atbildēt

Bams rakstīja: Koroče, kādam nav vēlme atbrīvoties no savas Zafīras?

Vajag 2.2D, normālā stāvoklī, daudz maz braucamu, cenās tā ap 2000 Laši. Laukos vajag. Sievasmātei

Es laikam tomēr Zefīru dīzeli neieteiktu nevienam. Ja ņem, tad bendzīna motoru. Tur vismaz nav tas čakars ar tiem sūkņiem, filtriem.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

jukky rakstīja: Nu tā. Šodien vienu Zefīru izdevās noprovēt.

Un tomēr diezgan inerts tas 2.2D motorelis. Piekare samērā kokaina. Izbrāķēts tehniskajā: dēļ atgāzēm. Džeks centās iestāstīt, ka tas dēļ netīrā filtra kkur izpūtēja. Esot vienkārši jānoņem un jāizmazgā. Šis lūk pārāk mierīgi braucot.

Jautājums šajā sakarā: vai tad šiem ir kvēpu filtri? Jeb kas tas par filtru/bunduli tur tam Zefīram ir?

atgāzu recirkulācija noprūdusi- ("EGR") tas jānem nost jamazgā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār padoms ir pa pusei labs

egr ir vienkārši "jāņem nost"

precīzāk jānaxrenizē....

no sērijas - sniegs ir tīrs, tad tas nav jātīra

vienkāršākais veids kā to izdarīt lai elektroniskā daļa negļučītu ir aizsvarkot to vārstu ciet un no vadības štoka izzāģēt kumosiņu.... lai tā elektronika virina to mētelīti.... bet apakšā būs uzsvarkotas apenītes

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a par visādiem kvēpu filtriem un katalizātoriem - trakākais kas tur var būt, tā ir eļļa..... ja kādreiz būs nosprāgusi turbīna, tad būs liela varbūtība, ka eļļa tur būs....

kvēpu filtru un vispār izpūtēju mazgāšana ar destilētu ūdeni šajā portālā jau ir vacs prikols

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

jukky rakstīja: Nu tā. Šodien vienu Zefīru izdevās noprovēt.

Un tomēr diezgan inerts tas 2.2D motorelis. Piekare samērā kokaina. Izbrāķēts tehniskajā: dēļ atgāzēm. Džeks centās iestāstīt, ka tas dēļ netīrā filtra kkur izpūtēja. Esot vienkārši jānoņem un jāizmazgā. Šis lūk pārāk mierīgi braucot.

Jautājums šajā sakarā: vai tad šiem ir kvēpu filtri? Jeb kas tas par filtru/bunduli tur tam Zefīram ir?

Tu spried par 2,2 DTI pēc nojāta, normāli neejoša dzinēja mašīnā??

Nja, normāls līmenis.

Tu droši vien arī pa apvedceļu braukdams un mauku ieraudzīdams izdari secinājumus, ka visas sievietes ir maukas, ne?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār padoms ir pa pusei labs

egr ir vienkārši "jāņem nost"

precīzāk jānaxrenizē....

no sērijas - sniegs ir tīrs, tad tas nav jātīra

vienkāršākais veids kā to izdarīt lai elektroniskā daļa negļučītu ir aizsvarkot to vārstu ciet un no vadības štoka izzāģēt kumosiņu.... lai tā elektronika virina to mētelīti.... bet apakšā būs uzsvarkotas apenītes

kolēģim ir 2005 gada zefirs, pirmspārejas modelis ar 2.2 DTH. Kāreiz šim motoram to egr nevar nahrenizēt. Ir variants, ja tu esi jaunais elektroniķis un spēj apčakarēt ecu. Tepat pie Rīgas teh. koledžas ir labs opeļu šrots un serviss. Tur par sakarīgām naudā to detālu var dabūt.

Tikai viens mazs sīkums, vai tu veco dabūsi ārā... . Kā tas džeks gānīja opeļa indženieri.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

un vēl, nevajag salīdzināt vieglos sedanus ar to ģimenes minivenu uz astras bāzes.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja:

jukky rakstīja: Nu tā. Šodien vienu Zefīru izdevās noprovēt.

Un tomēr diezgan inerts tas 2.2D motorelis. Piekare samērā kokaina. Izbrāķēts tehniskajā: dēļ atgāzēm. Džeks centās iestāstīt, ka tas dēļ netīrā filtra kkur izpūtēja. Esot vienkārši jānoņem un jāizmazgā. Šis lūk pārāk mierīgi braucot.

Jautājums šajā sakarā: vai tad šiem ir kvēpu filtri? Jeb kas tas par filtru/bunduli tur tam Zefīram ir?

atgāzu recirkulācija noprūdusi- ("EGR") tas jānem nost jamazgā

Vismaz manejam EGR nekad nav bijis nosprūdis, vispār nesaprotu, kā var nosprūst? Šad tad izņemu, izmazgāju un ielieku atpakaļ, profilaksei. Nekā sarežģīta tur nav.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: kolēģim ir 2005 gada zefirs, pirmspārejas modelis ar 2.2 DTH.

Tiešām ir tāds modelis? Man zināmi tikai Y22DTR matori.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti - kāpēc sievasmātei vajaga autiņu ar vienkāršu dzinēju? Viņa ko - pati remontēs savā lauku šķūnītī? Pareizi, ja pērc vecu autiņu, dzinēju ņem maksimāli lielu, būs mazāk nojāts un retāk vajadzēs bijušo štuceri-traktoristu Koļu dzirdīt

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Interesanti - kāpēc sievasmātei vajaga autiņu ar vienkāršu dzinēju? Viņa ko - pati remontēs savā lauku šķūnītī? Pareizi, ja pērc vecu autiņu, dzinēju ņem maksimāli lielu, būs mazāk nojāts un retāk vajadzēs bijušo štuceri-traktoristu Koļu dzirdīt

Es neteicu, ka vajag vienkāršu. Vajag tādu, kurš mazāk plīst un ar kuru var arī turēt plūsmā līdzi visiem pa lielo trasi.

Un lai var uz vietas arī kaut ko saķimerēt, jo tuvākais, normālais serviss ir savi 30km brauciens. Jo visos citos tuvākajos vieni traktoriski Koļas vien strādā.

Nesaukšu pilsēteli vārdā, bet ja džeki servisā nemāk 97.g. Astrai galvas blīvi nomainīt...ko tur vairs teikt.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti