Opel zafira 2001 gada 2.0 dizelis.

Eizhj Reģ.: 28.11.2012

sveiki visiem foruma lietotajiem..

velejos pajautat par vienu problemu ar kuru esmu saksaries un kura man vienk kaitina ara..

kad pirku savu opel zafiru izbraucot man paradijas salona remonta lampinja- pari autmasinjai atslega.

tiesi taja bridi kad si lampinja paradas autinjam pazud jauda dod virsu un gandriz vispar neiet.

ieprieksejais saimnieks man to izksaidroja , ka esot jamaina salona filtrs.

nju tagad kad esmu samanijis pilnigu visus filtrus iekaitot ari salona braucu un ir tas pats..

kadreiz tas bija tikai tuksgaita bet tagad jau kad braucu pari 100 un izdaru apdzisanas manervu tas sak klut bistami...

varbut kads ir ar to sakaries un vares man palidzet??

 
1 2 3
Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Bams rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Smīniņš beigās bija aizdomīgs.

Tad priekš kam tik sarežģītu dzinēju sievasmātei vecā mašīnā??

Sarežģīts? Cik te sev apkārt apprasījos, nevienam paziņam saskare ar šamajiem nav bijusi. Cik zinu tur ir 2.0D un 2.2 D ķēdes, atsķirībā no benzīnniekiem, kuriem zobenes regulāri trūkstot.

Saki, labāk 2.oD?

Cik nobraukums? Es,laikam, ņemtu benzīnnieku sievasmātei, lai mazāk problēmu. Ja nu nobraukums liels, tad nē.

Nobraukums- cik nobraukt vajag pa gadu.

Nu apmēram savi 15-20tk pa gadu saskrien.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Nu apmēram savi 15-20tk pa gadu saskrien.

Tad jau laikam tomēr vajag dīzeli.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

bobcat rakstīja: kolēģim ir 2005 gada zefirs, pirmspārejas modelis ar 2.2 DTH.

Tiešām ir tāds modelis? Man zināmi tikai Y22DTR matori.

jap, dtr. Man ir ar 2.0 DTH, tapē neiedziļinājos motora kodos

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man arī tad ir tāds pats? Astra 2004 2,2 D

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār padoms ir pa pusei labs

egr ir vienkārši "jāņem nost"

precīzāk jānaxrenizē....

no sērijas - sniegs ir tīrs, tad tas nav jātīra

vienkāršākais veids kā to izdarīt lai elektroniskā daļa negļučītu ir aizsvarkot to vārstu ciet un no vadības štoka izzāģēt kumosiņu.... lai tā elektronika virina to mētelīti.... bet apakšā būs uzsvarkotas apenītes

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja:

Pirmais rakstīja: vispār padoms ir pa pusei labs

egr ir vienkārši "jāņem nost"

precīzāk jānaxrenizē....

no sērijas - sniegs ir tīrs, tad tas nav jātīra

vienkāršākais veids kā to izdarīt lai elektroniskā daļa negļučītu ir aizsvarkot to vārstu ciet un no vadības štoka izzāģēt kumosiņu.... lai tā elektronika virina to mētelīti.... bet apakšā būs uzsvarkotas apenītes

caur ECU atslēdz tā darbību, mehaniski nahrenizēt šim nevajagot- no sakuma atslēdz to darbību ecu, man a4 ari atslegts

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kāpēc jāatslēdz? Kāpēc nevar sataisīt un braukt kā ir?

ZB šitie kaktu meistari, pēc tam brauc un osti pēc tādiem dūmus.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kāpēc jāatslēdz? Kāpēc nevar sataisīt un braukt kā ir?

ZB šitie kaktu meistari, pēc tam brauc un osti pēc tādiem dūmus.

tew arī bija a4tdi, tu vinjam neatsledzi?

dzinejs saņem vairāk tīro skabekli- strādā vieglāk, ka tikai dūmu nav bišk mazāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kāpēc jāatslēdz? Kāpēc nevar sataisīt un braukt kā ir?

ZB šitie kaktu meistari, pēc tam brauc un osti pēc tādiem dūmus.

Tur purvā vispār nojauš, ko tas egr dara?????????????

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster, kapec tu nodarbojies ar demagogjiju atkal?

EGR meerkjis ir padariit nekaitigakas izpluudes gaazes, samazinot NO izmeshus. EGR mashinam tiek uzstaadiits tikai tamdeelj, lai izpidliitu noteiktas atgaazu normas. EGR patiesiibaa ir stipri neefektiivs.

pavisam godigi. tu investetu mashina parsimt latu, lai tas meesls atkal stradaatu? es nee. tu jau arii noteikti nee, ja teiksi ka jaa, tad esi demagogs, jo tavu darbiibu rezultata, dabas miili, simtiem purva cirsliishu ir padirsushi savu maajvietu. pietam tu jau ari esi riktigs kapeicnieks un tev jaunu uz dabu ir slaidi uzkluceet, tiklidz ka jaatver savs macins

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

pavisam godigi. tu investetu mashina parsimt latu, lai tas meesls atkal stradaatu? es nee. tu jau arii noteikti nee, ja teiksi ka jaa, tad esi demagogs, jo tavu darbiibu rezultata, dabas miili, simtiem purva cirsliishu ir pa*******shi savu maajvietu. pietam tu jau ari esi riktigs kapeicnieks un tev jaunu uz dabu ir slaidi uzkluceet, tiklidz ka jaatver savs macins

Šitais viss tevis saskricelētais ir reāls bulšits. Tavs pieņēmums no tavas paša pieredzes, kā tu dari un domā,ka tā dara citi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

pavisam godigi. tu investetu mashina parsimt latu, lai tas meesls atkal stradaatu? es nee. tu jau arii noteikti nee, ja teiksi ka jaa, tad esi demagogs, jo tavu darbiibu rezultata, dabas miili, simtiem purva cirsliishu ir pa*******shi savu maajvietu. pietam tu jau ari esi riktigs kapeicnieks un tev jaunu uz dabu ir slaidi uzkluceet, tiklidz ka jaatver savs macins

Šitais viss tevis saskricelētais ir reāls bulšits. Tavs pieņēmums no tavas paša pieredzes, kā tu dari un domā,ka tā dara citi.

nu bet protams iemacies internetu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nekā nebija, pareizi ir jāsaka 'iemācies internetUS' , jo to ir daUDZ.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nekā nebija, pareizi ir jāsaka 'iemācies internetUS' , jo to ir daUDZ.

es taču tev jau teicu, ka internetu par internetiem sauc tikai daži urlastānas iedzīvotāji....

angļiem ir The Internet - tobiš pēc definīcijas tas ir tikai viens....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

pavisam godigi. tu investetu mashina parsimt latu, lai tas meesls atkal stradaatu? es nee. tu jau arii noteikti nee, ja teiksi ka jaa, tad esi demagogs, jo tavu darbiibu rezultata, dabas miili, simtiem purva cirsliishu ir pa*******shi savu maajvietu. pietam tu jau ari esi riktigs kapeicnieks un tev jaunu uz dabu ir slaidi uzkluceet, tiklidz ka jaatver savs macins

Šitais viss tevis saskricelētais ir reāls bulšits. Tavs pieņēmums no tavas paša pieredzes, kā tu dari un domā,ka tā dara citi.

ir ko iērēkt par pajoļiem....

jamie stutē mizai Taisno Resno Trubu.... naxrenizē Katalizātorus, šķūnē gaisa filtrus, čopo degvielas sitēmu.... bet ATJAUNO NOSPRĀGUŠU EGR

jo jārūpējas tak par ekoloģiju

hei vadoni, pastāsti tautiņai populāri, ko dara EGR.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, to, ka tu smejies arī par parādītu pirkstu, es zinu. Tas ir tavs līmenis. Nu, dzīvot cirsmā starp gruvešiem un visu nahrenizēt un uzspļaut citiem.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Koroče, Zafīra nepatika. Tagad skatāmies Opel Agilu

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, kā tad Agila uz Zafira tak gandrīz vienādas mašīnas

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Nu, kā tad Agila uz Zafira tak gandrīz vienādas mašīnas

Nu vispār jā. Abām bļembaks vienāds

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pirmais, to, ka tu smejies arī par parādītu pirkstu, es zinu. Tas ir tavs līmenis. Nu, dzīvot cirsmā starp gruvešiem un visu nahrenizēt un uzspļaut citiem.

pareizi, es tak aizmirsu, ka tev tak pav pilns rublis

tas taisnās trubas licējs ir pavisam cits... nu tas losis.... nu tas kurš dzer un dirsā pisās.... tu taču nedzer, taisnās trubas neliec un neesi pidars

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti