Vai kāds varētu padalīties pieredzē?

Praatveeders Reģ.: 10.02.2013

Sveiki visiem!

Vēlētos uzsākt svaigāku diskusiju par auto iegādi ārzemēs un tā transportēšanu uz LV. Jā, ir bijušas šādas diskusijas, taču vairums no tām ir vairākus gadus vecas un dažādas nianses varētu būt mainījušās. Doma ir iegādāties auto Anglijā, un, nē, ar stūri "pareizajā" pusē, tādas arī tur ir iespējams atrast un, ja labi grib, var atrast arī tādus indivīdus, kad ar visu transportēšanu darījums atmaksājās. Pārsvarā jau auto tiek dzīti no Vācijas, Holandes u.t.t., bet šajā gadījumā tiecos tieši uz Angliju, jo, lai gan piedāvājums ir ierobežotāks, Anglijā spēju orientēties un viņu valoda ir tuvu dzimtās līmenim, kamēr vāciski nespētu noformulēt pat teikumu. Uzreiz lūgšu neieteikt man dažādu citu autovedēju un fūru pakalpojumus, jo auto pirms iegādes noteikti vēlētos apskatīt un novērtēt dzīvē, kā arī būtu ļoti interesanti iegūt šādu pieredzi. Ir mēģināts info vākt internetā un veicot tādus rupjus aprēķinus, papildus izdevumi pie auto cenas iznāca ap 600 ls (bez nodokļiem uz visu gadu) un ir daudz neskaidrību, visvairāk tieši par to, kas jādara tajā galā, kā tur īsti ir ar tiem tranzīta numuriem un to apdrošināšanu, kas ir vai nav nepieciešama transportējot auto, kā arī to cenas. Cik nopratu no citām diskusijām, laikam ir vairākas taktikas kā var rīkoties. Tāpat arī tikai aptuveni zinu, ko iesākt, kad auto tiks atgādāts šeit. Varu piebilst, ka brauksim divatā, stūrēsim uz maiņām. Tiek izskatīts arī variants, kad gadījumā, ja auto priekš sevis atrast neizdosies, tukšām rokām mājās nebraukt un iegūto nopārdot, lieki piebilst, ka uz nekādu baigo peļņu cerēts netiek. Principā, vienkārši ļoti ceru, ka kāds varēs padalīties pieredzē. Paldies visiem, kam pietika pacietības manu garo penteri izfiltrēt

 
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kāpēc tieši Anglija?

Ar "pareizo" stūri ņemot tur, visus izdevumus sasummējot, nekāda zemene nesanāks..

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

dajoš konkrētus ekzemplārus, lai var izkaukulēt izdevīgumu!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Varens plāns, lai izdodas.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Kāpēc tieši Anglija?

Ar "pareizo" stūri ņemot tur, visus izdevumus sasummējot, nekāda zemene nesanāks..

Atkal "kņigu ņečital"?? Paziņas iegādāja Mazda 6, kopā ar stūres pārbūvi Lietuvā sanāca uz pusi lētāk kā te ss.lv piedāvā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Kāpēc tieši Anglija?

Ar "pareizo" stūri ņemot tur, visus izdevumus sasummējot, nekāda zemene nesanāks..

Atkal "kņigu ņečital"?? Paziņas iegādāja Mazda 6, kopā ar stūres pārbūvi Lietuvā sanāca uz pusi lētāk kā te ss.lv piedāvā.

Kā tad,kā tad

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

sarashkins rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Kāpēc tieši Anglija?

Ar "pareizo" stūri ņemot tur, visus izdevumus sasummējot, nekāda zemene nesanāks..

Atkal "kņigu ņečital"?? Paziņas iegādāja Mazda 6, kopā ar stūres pārbūvi Lietuvā sanāca uz pusi lētāk kā te ss.lv piedāvā.

Kā tad,kā tad

a kālab ne? nopērc sasistu mizu ar papīriem anglijā.... nofizģi mazdu.... uztaisi "pārbūvi" un lieta darīta

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Izsolēs var iegādāt UK auto par draudzīgu cenu - copart.co.uk/...

300=400 LVL par stūres pārbūves komplektu (lukturi, panelis, stūres reika) + paris simti par darbu + atvest un piereģistrēt--> tik un tā no cenas viedokļa ir krietni izdevīgi...

Šeit pa LV sāli nodzīti auto gadas maksā krietni vairāk...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Atdzeniet, pārtaisiet un tad pastāstiet.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Izsolēs var iegādāt UK auto par draudzīgu cenu - copart.co.uk/...

300=400 LVL par stūres pārbūves komplektu (lukturi, panelis, stūres reika) + paris simti par darbu + atvest un piereģistrēt--> tik un tā no cenas viedokļa ir krietni izdevīgi...

Šeit pa LV sāli nodzīti auto gadas maksā krietni vairāk...

da lāb! pēc tiem lūžņiem aizbraukt pakaļ vēl vajag ar piekabi vaij treileri + 300Ls uz ceļu vien - reiz divi, bleķu remonts + lielākai dalai arī piekarei pizgetc - vēl +1000. stikli un optika - 300 gabalā, kā noveiksies. un nu protams pārbūves komplekts un darbs - špicku cenā!

principā nah to gemoroju, ja var aizbraukt uz Letuvu pēc jau gatava ekzemplāra!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

bremžu bloks, pedāļu bloks, vadi, vadi, vadi, panelis, apšuvums no motortelpas, apšuvums no salona.

Ja nav nekāds īpašais modelis, Tev to nevajag

Praatveeders Reģ.: 10.02.2013
0 0 Atbildēt

Mīļie cilvēki, kuri jau aizdegās par pārbūvēšanu - par to jau vispār negāja pat runa.. Mani visvairāk uztrauc pats atdzīšanas process, jo nu pārbūvēšanu es neplānoju.. Es zinu, ka it kā pastāvot īpaši modeļi, kuriem tas laikam esot vienkārši, jo ražotājs jau tādu variantu ir paredzējis un jau laikam esot uztaisīti caurumi un kas tur, lai varētu pārbūvēt, bet nu es netiecos uz šo variantu kā arī nezinu, kas tieši tie par modeļiem..

Vairāk es lūdzu palīdzību tieši par pašu atdzīšanas procesu, tranzīta numuriem, apdrošināšanām u.t.t. Bet paldies visiem entuziastiem!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pērc angli, tev iedos veco viņa reģ. apl (A3 formāta lapu salocītu uz pusēm), ar izplēstu daļu, ko iepr. īpašnieks sūtīs uz savu DVLA. Tad ej uz angļu apdrošinātāju lapām un mēģini savu tačku apdrošināt. Būs interesanti, bet var. Dabū no sava pārdevēja pirkšanas pārdošanas dokumentu, līgumu vai kaut ko tādu, ko Latvijas CSDD iedot. Brauc mājās ar angļa numuriem.

Vēl variants uzreiz tačku piereģistrēt DVLA uz sava vārda. Bet DVLA ir kaut kur Velsā, un papīrus sūta pa pastu. Līdz ar to kādas 2 nedēļas jāgaida, kamēr atsūtīs.

Praatveeders Reģ.: 10.02.2013
0 0 Atbildēt

paldies, smaidiigais.

Ir daži jautājumi tomēr:

1) kāda tieši veida apdrošināšana jāpērk un cik ilgam laikam tās ir derīgas/kāda ir aptuvenā cena, ja varbūt zini?

2) Bet vai tad es LV varēšu kaut līdz CSDD mašīnu ar angļu numuriem aizdzīt? Man liekās, ka bija kaut kāds tur noteikums, ka neviens Latvijas pilsonis nedrīkst vadīt ārzemēs reģistrētu auto vai kaut kas uz to pusi, tādēļ arī visi pērkot tos tranzīta numurus.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

1. var apdrošināt no 1 dienas līdz gadam, pietiks ar nedēļu

2. labrīt! tu tokš to mašinu būsi nopircis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Praatveeders rakstīja:

2) Bet vai tad es LV varēšu kaut līdz CSDD mašīnu ar angļu numuriem aizdzīt? Man liekās, ka bija kaut kāds tur noteikums, ka neviens Latvijas pilsonis nedrīkst vadīt ārzemēs reģistrētu auto vai kaut kas uz to pusi, tādēļ arī visi pērkot tos tranzīta numurus.

Uz CSDD tu brauksi tikai tad,kad tev būs pārlikta stūre un uzlikti LV numuri.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un-ne sūda tu tur neieekonomēsi. Tur pirkt un fisties ar to visu ir vērts tikai tad, ja tas, ko gribi, nav pieejams mūsu tirgū pietiekamā daudzumā vai kvalitātē un ir garantija,ka pārliktais būs kvalitatīvs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es pagājšgad pārbūvi izveicu, nekāda saldā cena tur nesanāk. Tikai tas,ka es pārbūvēju ko tādu,kas DE ir ļoti dārgs un te nav praktiski pieejams.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

ibittmatos, Dekster brilles iepērc! cilvis - prātvēders - netaisās neko pārbūvēt, bet iepirkt Anglijā kādu no super puper piedāvātajiem "left hand drive car"

www.gumtree.com/...

ps. iefist kapeiku var braucot vienam pēc auto, kas tur 2.5 štukas pa divdien atbraukt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: ibittmatos, Dekster brilles iepērc! cilvis - prātvēders - netaisās neko pārbūvēt, bet iepirkt Anglijā kādu no super puper piedāvātajiem "left hand drive car"

www.gumtree.com/...

ps. iefist kapeiku var braucot vienam pēc auto, kas tur 2.5 štukas pa divdien atbraukt

Kas tur tāds baigi lēts?

Praatveeders Reģ.: 10.02.2013
0 0 Atbildēt

gumtree.com iespējams nav labākā vieta kur meklēt.

man sanāk ietaupīt tādēļ, ka no Anglijas tāpat ar kko mājās būs jābrauc, dzīvojam divi cilvēki ar savām sezonā ievāktajām paunām, tādēļ tāpat būtu jāņem buss, kas ar bagāžu paprasītu ~120 par cilvēku, tādēļ benzīns pats par sevi +/- jau atkrīt. Atliek tie citi izdevumi.

Seaman, es nesen lasīju kkādu diskusiju un tur tieši gāja runa par tiem numuriem, ka ir tas likums un tieši tādēļ, ka tā ir tava mašīna, Tu ar viņu braukt nedrīksti, jo tā ir citur reģistrēta un tu esi LV pilsonis un LV tev ar viņu braukt nebūs! Tas lai apkarotu visus tos laikam, kas grib uz lētajiem Igaunijas nodokļiem un reto skati dzīvoties. Tādēļ jau arī , man šķiet, visi kas brauc no Vācijas un Holandes pērk tos tranzīta numurus.. tāpat jau arī ir ar to apdrošināšanu neskaidrība.. vai der jebkāda apdrošināšana jeb no uzskaites noņemtām tranzīta mašīnām ir vajadzīga kkāda cita..

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

man jau tā likās, ka Mr. prātvēders atrodas iekš UK un taisās braukt ar auto uz mājām tad jau pats vari iegūt info no vietējiem likumsargiem, vai apkārtnes fermeriem - pa angļiski toč šprehaješ. neba jau no poļa vai leiša pirkt taisies!

cik man zināmi keksi atbraukuši ar "stūri bardačoka" savu auto, viņus atdot detaļās, nekādas problēmas atbraukt uz LV ar angļu parastajiem numuriem nav.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nepis prātu,šo jautājumu uzdod CSDD, tur tev visu izskaidros.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sīmen, bet ir taču tik pačotna, ka tieši TEV kāds pameklē un visu pasaka priekšā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti