ātrumkārba

acer Reģ.: 22.12.2012

1.8 benzīna motoram ir īsā kārba. pie 100 km/h apm 3000 apgriezienus tur. Ir ideja ātrumkārbu pamainīt uz garāku pārnesuma kārbu. Vai kārbas maiņa ietekmēs apgriezienus un benzīna patērīņu? Pastāstiet par kodiem , kuri rakstīti uz ātrumkārbu.

 
mincis Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

Primitīvuma kalngals. Auto marka, izlaiduma gads nav svarīgi, vai ne?

Var skatīties tā paša motora bloka jaudīgāko variantu kārbas. Pārnesumu attiecība tām būs mazāka. Protams, ka apgriezieni kritīsies, bet kritīsies arī griezes moments, un nav nekādas garantijas, ka ar piekrautu mašīnu tu vispār varēsi izmantot piekto ātrumu jēdzīgā apgriezienu diapazonā.. Tā vietā zēģelēsi ar 4-to, un apgriezieni būs tādi paši, ja ne augstāki kā iepriekš.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Benzīnu tērēs vairāk, motors dils vairāk, braukšanas uzsākšana un ieskriešanās būs garāki - vieni plusi!

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nez, man liekas, ka benzīnam zem 2l 3K uz 100km/h ir pilnīgi normāli. Ar garāku kārbu, kā jau te teica, var gadīties, ka ar piekto ātrumu kalnā neies. Protams, ir jau atkarīgs, kur brauc. Ja tikai un vienīgi garos gabalus pa šoseju, tad ar garāku kārbu ekonomiskāk.

REXX Reģ.: 23.09.2013
0 0 Atbildēt

Ne vienmēr "garākas" ātrumkārbas uzstādīšana, īpaši- mazjaudīgiem motoriem- nesīs vēlamo efektu (šeit laikam- degvielas ekonomiju). Motoram tādējādi var likt darboties neekonomiskā režīmā (ar pārslodzi,- tas ir, kā ar 5.ātrumu mocīt tur, kur ar 3. vai 4. jābrauc). Īsāk- kaifa nekāda. Ja nu vienīgi- auto tiek maksimāli atvieglots, brauc tikai viens pats vadītajs, utt., bet tā jau proza....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja šis nebūtu kārtējais aktivitātes celšanas tofiks tad varētu prasīt kas par mašīnu...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Var mēģināt ielikt 6-robu kārbu.

Rihardamplis Reģ.: 07.12.2013
0 0 Atbildēt

Palasīju ko tauta te raksta....hmm,3000apgriezieni pie 100km/h ir dramatiski daudz!

Ja runa iet par WV tad es savam T-4 1,9TD pārtaisīju piektā gaņģa ātrumu attiecību un tagad man pie 2600RPM ātrums ir ap 125km/h-pirms pārbūves bija 3000RPM/ 100km/h

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Rihardampli, nevajag salīdzināt pi..., atvainojos, benzīnu ar dīzeli. Dīzeļmotori strādā uz daudz zemākiem apgriezieniem, nekā benzīna.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti