Spoguļu apsilde.

JoNYBoY Reģ.: 18.09.2014

Auto Audi a6 c5 2000 gads.

Pēc kāda principa darbojās spoguļu apsilde? (Spoguļa stikls ar releju).

Kad spogulis sāk silt un kad pārstāj? Pa dienu tas ir auksts, kā lai izdara lai viņš sāk uzsilt?

Kad nostrādā relejs? Kad ir mitrums vai kas?

Stulbs jautājums, bet vēlos noskaidrot šo te lietu.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

nu vispār jau parasti slēdzas kopā ar aizmugurējā stikla apsildi.

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Vai lietošanas grāmatiņas nav? Tur parasti smalki apraksta, ko un kā var ieslēgt. Ja nav, tad jāatrod netā.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai lietošanas grāmatiņas nav? Tur parasti smalki apraksta, ko un kā var ieslēgt. Ja nav, tad jāatrod netā.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Gribēju izdzēst lieko komentu, kurš parādījās man nezināmu iemeslu dēļ, bet ((

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Parasti ieslēdzas kopā ar aizmugurējā stikla apsildi, man ir opcija sildīt tikai spoguļus, jo nepatīk sildīt stiklu. Ja neatslēdz, tad apsilde atslēdzas pati pēc 10 min.

JoNYBoY Reģ.: 18.09.2014
0 0 Atbildēt

man spoguļiem strāvu padod kopā ar aizdedzi. Kā pagriežu atslēgu spoguļu stikliem pienāk strāva. Stikols ir releji kuri ieslēdz apsildi vai izslēdz. Man nav jāspaida pogas salonā lai ieslēgu vai izslēgtu. Gribu zināt pēc kāda principa darbojas tas spoguļa relejs. Kad ieslēdzās un kad izslēdzās?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

nezinu par audī, bet dažiem citiem fofāgena grupas ražojumiem spoguļu apsilde ieslēdzama ar spoguļu regulēšanas knibuli

bet fispār - RTFM

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Lasi sava auto lietošanas instrukciju. Taču kā jau augstāk teica - parasti kopā ar aizmugureja stikla apsildi. Tehniskais pamatojums tam ir mazāks enerģijas patēriņš. Priekšējā stikla apsilde patērē jūtami vairāk, jo priekšējais stikls krietni aktīvāk dzesējas, attiecīgi vairāk jāsilda Aizmugures stikla un spoguļu apsilde kopā parasti patērē vismaz 3x mazāk.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Man domāt ka spogulim ir laika relejs vai auto kompis. Vismaz Yeti (tas pats VAG grupas auto) spoguļi,ja pat ir ieslēgti apsildes režīmā, tie atslēdzas pēc kāda laika, parasti minūtes 10-15. Domāju ka laiku nosaka auto kompis saskaņā ar āra temperatūru.

Opelim to varēja redzēt, jo lai sildītu sopoguļus un aizmugurs logu vajadzēja manuāli ieslēgt. Pēc brīža lampiņa pogā nodzisa.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tiešām stulbs jautājums

teu TAS darbojas ? ja jā tad wtf tu gribi zināt ??

P.S. tā fīča visiem c5 nau , man bij c5 maxpaka no CH un tur TAS bija,ir un darbojas vēl joprojām...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti