Ford Focus 2004 TDCi aizdedzes problēma ?

stounz Reģ.: 25.09.2014

Sveicināti, foruma apmeklētāji!

Man ir problēma ar Forda piestartēšanu. Mašīna ir FORD FOCUS 2004 TDCi, hečbeks.

Problēmu var apskatīt šeit www.youtube.com/watch?v=WhHi1iEs7yk&feature=youtu.be

Automašīnu startējot, starteris tikai griež un griež, turbīna svilpo, bet motors sāk darboties tikai pēc vairākām sekundēm. Lielas atšķirības vai motors ir silts vai auksts startējot nav. Biju servisā, uztaisīja motora diagnostiku, pateica, ka viss kārtībā, spiediens ir, kompresija ir. Teica, lai pārbaudu sprauslas. Bet sprauslas 3 no 4 vasarā saremontētas. Motors pēc piedarbināšanas darbojas skaisti, klusu, kā pulkstenis. Filtri, motora siksna tikko mainīti, problēma paliek. Kāds ir jūsu viedoklis, kas tur ir par vainu?

Paldies jau iepriekš!

 
M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Lai dīzelis pielektu ir vajadzīgs attiecīgi sakompresēts degmaisījums, ja jau kompresija ir pārbaudīta un ir atbilsoša, tad iespējams degviela netiek atbilsoši iesmidzināta - vai nu ne tai pareizākajā momentā, vai kā citādi nepareizi. Tas tā tīri teorētiski ,šo konkrēto auto nepazīstot.

Tusis Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Var gadīties, ka kaut kur gaisu pierauj klāt

stounz Reģ.: 25.09.2014
0 0 Atbildēt

Gaisu diez vai, jo noslāpējot un pēc tam uzreiz startējot tā pat griež vairākas sekundes...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sūknim kāds vārsts gļuko, bet tā ka kompja diagnostika to nenosaka. Es liktu uz slāpēšanas spoli/ vārstu.

Vēl variants ar kādu esmu saskāries, ka elektrības vadi uz komonreila sprauslu ir ar bojātu izolāciju, tad arī mēdz būt grūtības ar pielaišanu.

Vajag aizbraukt ar to auto pie diviem trim dažādiem servisiem, gan jau kādam var sanākt.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Pievienojos bobcat mineejumam! Augstspiediena pusee suuknim peec apstaashanaas strauji zuud spiediens, jaapagaida, kameer uzpumpee. Varbuut taa 4. sprausla ar jaasataisa? Bet tad buutu duumu maakonis peec palaishanas.

stounz Reģ.: 25.09.2014
0 0 Atbildēt

Reizēm pēc ilgās startera griešanas, kad motors tikko pielec, pa izpūtēju izpūš mazu melnu dūmu mākonīti, bet pēc tam no izpūtēja nāk tikai tīrākais skābeklis.

Kā lai diagnosticē, ka vaina ir sūknī? Negribas nomainīt sūkni, un pēc tam saprast, ka tur tomēr vaina nebija...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
1 0 Atbildēt

Es ieteiktu aprunāties ar dīzelistiem, piemēram SNE serviss vai kādu kas ņemas ar Bosch sūkņiem.

Tam motoram kaut kur ir noplūde commonrail sistēmā, vairāk lieku uz sūkņa elektornikas sistēmu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti