Rīgas Autoplači Maskavas ielā !

janis195513 Reģ.: 15.10.2015

Sveiki., vēlējos padalīties ar vienkāršiem iedzīvotājiem par Maskavas ielas plaču krāpniekiem . Pats esmu no Jēkabpils , sazinoties caur ss.lv par MB Viano vienojos ka varētu dot pretī savu Golf 6 2.0D 2009.gada pa 5000euro un 1500euro man jāpiemaksā pret Viano. Telefoniski izskaidroju ka golfs man ir 6us gadus , pirku Jaunu Krasta ielā , oriģinals noskrējiens 110.000km katru gadu TA gāju Ideālā Tehniskā stāvoklī, garažas glabāšana , braukājām ar sienu brīvdienās uz kapiem , ciemos u.t.t. Aizbraucot uz Maskavas ielas placi ieraudzīju pavisam ne to ko vēlējos , Viano bija pilnībā nobraukts auto , caur CSDD aplikāciju uzzināju ka noskrējiens nogriezts uz 100.000km , TA bija solīta ka iz°ieta šomēness , bet izrādās ka pirms 8iem mēnešiem., riepas plikas., auto pielaisn nevar jo problēma ar vadības bloku kuru drīzs no remonta atvedīs. Apsktot manu auto viņš saka ka viss OK un pa manu Golfu viņš dod 2500euro !!!! Es biju šokā , viņs neatrada nevienu defektu , nevienu sk°rāpējumu pie tam kā parsteigumu es paņēmu līdzi ziemas riepas uz lietajiem diskiem jo busam man viņas nederētu. Uz jautājumu kapēc viņš ir tāds krāpnieks viņš atcirta ja kas nepatīk tad lai braucot uz saviem laukiem un meklējot tur, te ir Rīga un tas viss esot normāli ! TAUTA esiet uzmanīgi ar Maskavas ielas plačiem jo parbraucot mājs un izstāstot šo kolēģiem daži pastāstija tieši šādu pašu scenāriju, ir nobraukti 140km un var piekāst !

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
11 0 Atbildēt

Paldies par info!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
6 2 Atbildēt

vai, cik nekrietni ir tie maskavas ielas plaču cilvēki. izteiksim jamiem lielu un visaptverošu publisku FUJ!

seaman Reģ.: 18.08.2005
7 0 Atbildēt

Tā jau rumbulnieku kupi-prodai bizness notiekas.

Iesaku to 6 golfu iemainit pret kādu japona busu pie dilera placī.

Viano pēc 10 gadu vecuma ir puveklis.

saf Reģ.: 20.07.2006
4 1 Atbildēt

Tas ir normāls bizīts Rīgas autoplačos.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 7 Atbildēt

Nesaprotu par ko vaimanas? Viano vienīgā problēma vadības bloks. Tur izcils pārdevēja fail. Viss pārējais ir subjektīvi.

Un noklausoties stāstu par golfu - " Ideālā Tehniskā stāvoklī, garažas glabāšana , braukājām ar sienu brīvdienās uz kapiem , ciemos u.t.t" , ir diezgan saprotams uzpircēja piedāvājums.

P.S. stāstiņš drusku ož pēc Fana pasaciņām.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
6 1 Atbildēt

Maskavas ielas plači ir ieši tādi paši kā visur citur Latvijā. Privātie tirgotāji ss-ā nav daudz labāki. Visi ir ieinteresēti iegūt pēc iespējas lielāku pelņu. Vienīgie lohi šajā biznesā ir pircēji, kuri neko nesaprot no auto.

p.s. divus no saviem labākajiem auto esmu pircis tieši Rumbulas plačos, tiesa, no pazīstama tirgoņa.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
12 0 Atbildēt

Man liekas dīvaini, ka cilvēks, kurš reiz ir pircis jaunu auto pie dīlera, savu nākamo brauc meklēt Rumbulas placī.

Golf 6 09' cena tirgū ir no vidēji 7 000 EUR. Kāpēc gan atdod to perekupam par 5 000 EUR? Ka tik tēma nav desa...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 1 Atbildēt

"braukājām ar sieNu brīvdienās uz kapiem"

Trusim siens vairs neiet bagāžniekā, uz kapiem jāved ar busu?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Kas ir desa?

ak Reģ.: 13.01.2003
2 0 Atbildēt

Ar "desu" nomiks laikam bija domājis, ka tēma nav īsta, kāds ir uzrakstījis, lai pavedinātu iauto lietotājus uz diskusiju Bet nu piekrītu, man ir pzaīstami cilvēki, kuri Maskavas ielas placī nopirkuši labu auto. Pats pirms kāda laika Maskavas ielas placī esmu mēreni iegrābies, auto nebija tāds, kā solīja, bet auto bija lēts, vecs, sāpe maza, tieši tāpat pārdevu ātri tālāk Visādi var gadīties, arī dīlers var pārdot smagi sistu, bet labi saremontētu. Ir pieredze, par laimi, tas tika noskaidrots pirms pirkšanas. Bet acis bija uz kātiem, kad uzzināju, ka skaistais 3 gadus vecais auto pirms kāda laika bija gandrīz norakstīts, tika labi saremontēts un gozējas salonā. Pašam jāmāk atpazīt auto stāvoklis, savādāk apkrāps.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

ak

"Ar "desu" nomiks laikam bija domājis, ka tēma nav īsta, kāds ir uzrakstījis, lai pavedinātu iauto lietotājus uz diskusiju"

Precīzi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Vispār tāds draudzīgs ieteikums Mārim, ja grib "cept desas" - mazliet vairāk piedomāt pie nikiem un nelikt tur visādus ciparus klāt. Pēc tiem ātri var atpazīt. Un var jau ticamības momenta vairošanai vienu niku arī vairākas reizes lietot. Tikai laikam, iauto tā ir sapinušies savās kājās, ka neatceras, cik daudzus paši radījuši

imzz Reģ.: 27.02.2015
4 2 Atbildēt

nuja. pārāk nekonkrēti. Patiesi sašutis cilvēks būtu ielicis vismaz tās firmas, kurā viņu mēģināja apčakarēt , nosaukumu un adresi, vai linku sludinājumam uz minēto Viano. Nevis tādus dzejiskus sīkumus kā "braukājām ar sienu uz kapiem", sienu parasti ved no pļavas uz šķūni.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
2 0 Atbildēt

Maskavas ielā ir vismaz 10 autoplači - ta kā - ļooti nekonkrēti.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kādas ir manas pasaciņas? Pastāsti, lūdzu!!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tas bija domāts Anonimikim!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

VWFans arī ir viltus lietotājs. Nevar būt ka tādas pasakas raksa reāls cilvēks. Vairāku gadu epopeja ar Žopel Meriva jau vien bija ko vērts. Meriva ideāls auto tikai motors čupā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Fans ir zināms, reāls un pārbaudāms cilvēks ar reālu vārdu, reālu uzvārdu, reālu Merivu (nu jau bijušo) un visu ko citu...

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Par desām! Man nav ne laika, ne vēlēšanās to darīt iesaku nolaisties uz zemes pirms tik smieklīgus minējumus izteikt...

sirga Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

Un vēl Fans manīts spēlejot boulingu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti