Mazgāsim auto ar prieku

HWR Reģ.: 09.07.2016

Auto īpašnieki vienmēr meklē labākos līdzekļus auto tīrīšanai, ne vienmēr veikalos nopērkamais ir labākais, jo reti kad profesionālos tīrīšanas līdzekļus tirgo lielveikalos vai benzīntankos. Tāpēc vēlos Jums ieteikt internetveikalu, kur var iegādāties profesionālos tīrīšanas līdzekļus, kuri ir efektīvi un viegli pielietojami, kā arī ļoti ekonomiski. Šos produktus izmanto daudzi profesionālie auto mazgāšanas uzņēmumi vai arī auto ķīmiskās tīrītavas un tagad arī Jums ir iespēja tos iegādāties.

Visi līdzekļi ir koncentrāti.

Auto tīrīšana no A-Z, no salona smalkumiem, līdz rupjiem netīrumiem zem motora pārsega.

Autošampūns: 5-10 ml šampūna uz 10 l ūdens (MONIL-SHAM vai SPUL-S neu)

Auto vasks - pēc mazgāšanas uzsmidzināt ar pulverizatoru un ieslaucīt ar mikrošķiedras lupatiņu, lai nepaliek piles un Jūsu auto spīdēs un atgrūdīs netīrumus, īpaši ekonomisks 1:300 (MONIL-THERMO)

Perfekts disku tīrāmais - bez piepūles notīra bremžu piedegumus, ikdienas netīrumus utt., 1:3-1:20 (MONIL-FR 3000)

Paneļu un ādas tīrāmais līdzeklis, perfekti notīra netīrumus un attauko virsmu. Viegli un bez beršanas notīra netīrumus no ādas, 1:20-1:100 (F100 SUPER)

Perfekts līdzeklis mīkstajiem segumiem - krēsliem, tapsējumiem. Nebojā virsmu, neatstāj traipus, audumu vai tapsējumu padara pūkainu nevis kā parasti, pēc mazgāšanas tās viestas ir pieglaustas vai arī gaišākas, jo krāsa nomazgāta. ļoti atzīts līdzeklis lietotu auto tirdzniecības sfērā, jo krēslus un tapsējumu padara kā jaunus, 1:10-1:20, īpaši netīrām virsmām 1:1 (FLOOR-EX)

Motora mazgāšanas līdzeklis vai ļoti netīru auto virsbūves mazgāšanai (MONIL-MA). koncentrāts 1:10

Kā arī daudzi citi līdzekļi: auto pirmsmazgāšanas, stiklu vasks, stiklu tīrīšanai utt.

Piedāvājam arī kvalitatīvu logu šķidruma koncentrātu, kas ir bez krāsvielas, ar patīkamu aromātu, notīra kukaiņu paliekas no stikla bez problēmām, nekaitē gumijām, putojošs. 1:200 (20 ml uz 4 l ūdens) Izmaksas šim produktam ir 0.07 EURO par 1 litru šķidruma.

Šeit var aplūkot produkciju:

hwr-chemie.lv/transporta-lidzekli-vieglie-un-kravas

hwr-chemie.lv/transporta-lidzekli-logu-tirisana

hwr-chemie.lv/uzkopsanas-lidzekli-virsmu-tirisana

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
4 0 Atbildēt

Putu pistolēm slimas cenas , pārējais galīgi nepārskatāmi nesaprotams .

Lasītākie raksti

Jaunie raksti