skaļruņa izvēle

janis81 Reģ.: 10.10.2016

Izņēmu no auto maģi Blaupunkt augsburg cr24. Vēlos ielikt jaunu..Bet auto orģinālie kontakti bildē. Kā pareizi sauc šos kontaktus lai varētu atrast pārveidotāju. Izvēlētajam maģim ir AUX. PIONEER MVH-180UBG.

Otrs jautājums ir par skaļruņa izvēli. Vēlos iegādāties PIONEER TS-R1750S. Varbūt kāds var ieteikt normālus, lai būtu plus mīnus laba skaņa un basi..

s15.postimg.org/p4wii8r3f/IMG_0396.jpg

 
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tie ir visparastākie ISO štekeri, jebkuram maģim no oriģinālā spraudņa nak pārejas komplekts uz šiem. Ja nav - tātad trūkst komplektācijā...

Labi basi būs tikai subwooferim, teju nekas ap 16,5 cm diametrā, ko darbina maģītis tehniski nav spējīgs neko sulīgi zemu izdvest...

Ir augstas jūtības skaļruņi, kas taādam skanējumam var pietuvoties, bet, tas nebūs nudien lēti

janis81 Reģ.: 10.10.2016
0 0 Atbildēt

Ar ko atčķiras 4x50, 4x100 atskaņotājs?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vai tad cipariņus nespēj pats salīdzināt?

Tiesa, patiešām godīgi, kur nu vēl kvalitatīvi, 4x50 W nav iedabūnami mikroskopiskā mikroshēmiņā maģīša iekšpusē, kur nu vēl 4x100...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Emmm, vispār tev nav taisnība. 4x50, jā, tas ir fufelis kur realitātē ir kā mana golfa maģim, kaut kas uz 4x20. Bet 4x100 ir pavisam cita tēma - kādu laiciņu ražo tādus maģus ar D klases pastiprinātājiem, tā ka tur reāli ir tā jauda iekšā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

D-klases pastūzis uz lielu skaļruni, lasi - subvoferi, vēl kaut kā nebūt, bet kantainais signāls, kas nāk āra no D-klases pastūžiem uz vidiem augšām nav nekas ausij tīkams, kur nu vēl veselīgs, teiksim - pīkstuļiem...

P.s. Ja vienkārši "gribas" 4x100 "jaudu" un po kā skan - tirdziņš bezjēdzīgs, pērk pirmo, kas pagadās vai patik pēc cenas, nosaukuma, dizaina, kastītes, smukak nosaukums skan...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tu to man vari nestāstīt, stāsti to maģu ražotājiem Man pašam nesen viens apstāstīja par šādu maģu eksistenci - man liekas ka konkrēti par pioņerku bija runa - ieej pioņerkas lapā un apsties

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
4 0 Atbildēt

Zinu ka ko tādu viņi tur ir sačiņījuši. Trokšņot jau trokšņo, bet labumu tur neesmu saskatījis ne tik cik mārketings aiz naga...

Vispirktākais alus Latvijā esot "Apinītis" divlitrenē, bet tāpēc tas nekļūst par labu un ar baudu dzeramu alu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Lai jau tā būtu, nav bijusi vajadzība iedziļināties, un visdrīzāk nebūs ar.

janis81 Reģ.: 10.10.2016
0 0 Atbildēt

ko iesakat pirkt 4x50, 4x100? Ikšā stāvēs skaļruņi Max 250w...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kamēr tu pirksi "jaudu", nosaukumu, vvz ko - pilnīgi pajāt ko pirkt!!!

Lai sāktu aptuveni pielekt, atbildi iesakumā uz jautājumu - kura meitene smukāka 90-60-93 vai 85-58-89?

janis81 Reģ.: 10.10.2016
0 0 Atbildēt

Varbūt tiešām PIONEER MVH-280FD auto 4x100 būs lieka naudas izmešana..

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pagaidām jebkā nopirkšana būs vienlīdz prātīga un vienlīdz naudas izmešana...

Tu esi kaut reizi atbildējis pats sev uz jautājumu - kapēc to vai citu maģonu vispār esi noskatījis?

janis81 Reģ.: 10.10.2016
0 0 Atbildēt

1. Nomaini veco kasešu maģi..

2. Jaunajam cena un zīmols galvenais. Tikai ir starpība vai 55 euro 4x50 vai 100 euro 4x100.. Tikai nav bijusi darīšana ar tiem vatiem un reāli nezinu kā tas ausij skanēs..

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

Ja jau tu pērc audioierīci pēc cenas uz zīmola, tad godīgi sakot - PILNĪGI PAJĀT KO TU TUR PĒRC!

Pilnīgi jebkurš, atvainojos, mēsls atbilstošā cenu kategorijā spēs izpildīt šīs "pašas svarīgakās" priekš audioietaises funkcijas. Es vēl ieteiktu nemāžoties un pameklēt vislētāko, atvainojos, mēslu no visiem mēsliem, un pirkt to! Pie kam vēl izdosies ieekonomēt prāvu naudu - uz pusi lētāk toč kaut ko jau var nopirkt...

Un jā, skaļruņus arī ieteiktu nekādā gadījumā nemainīt, pat tad, ja tie blarkšķ, jo tā būs lieki izsviesta nauda! Jo svarīga taču ir cena.

janis81 Reģ.: 10.10.2016
0 0 Atbildēt

Vari ieteikt kaut ko konktētu izdevīgu?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
2 1 Atbildēt

Vēlreiz atkārtoju, ja galvenais ir nomainīt vecu, atvainojos, sūdu, pret jaunu citu, atvainojos sūdu, vienīgais ieteikums - atrast vislētako no visiem un nopirkt.

Jo, ja galvenie parametri ir nomainīt, tad cena un tad brends (vai lētajā, atvainojos, sūdu galā brendam patiešam ir nozīme???) - neredzu vispār satraukumam itinnekāda pamata. Pērc lētako, atvainojos, sūdu, kas atbilst pirmajiem diviem parametriem un nemaz nepievērs uzmanību tam, kas rakstīts uz kastītes... uzdevums būs izpildīts!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Es to patiešām saku nopietni!

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 4 Atbildēt

Varbūt klūdos, bet šķiet ka Tavam izvēlētajam maģim nav CD. Tā ir kļūda. Vienmēr labāk pirkt ar CD un USB, nevis tikai ar USB. Nekas nespēj aizstāt CD skanējumu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nedomāju, ka tas cilvēkam vispār ir vajadzīgs.

Jo svarīga ir cena. Un starp prasībām ne pušplēsta vārda par to...

janis81 Reģ.: 10.10.2016
0 0 Atbildēt

Man ir kasešu maģis pašlaik.. Laikam būs jāņmem pats lētākais kā teici.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Un kas vainas tam kasetniekam? Neskan?

Michux Reģ.: 30.04.2015
0 0 Atbildēt

Nevajag būt tik agresīvam...kādas prasības Tu ceri sagaidīt no cilvēka, kuram audio ir tumša bilde? Vienīgais ko viņš var piedāvāt ir cena. Cilvēks vnk lūdz lai iesaka kaut ko OK par attiecīgu ciparu, tas arī viss. Es varētu parakņāties un pameklēt, lai cilvēkam kaut ko ieteiktu, bet nav man ne laika ne vēlēšanās...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
4 0 Atbildēt

Audio iekārtas jāpērk ar AUSĪM, nevis pēc cenas un brenda!!!

Ja cilvēkam nav nekādu prasību - ko klausīties grib - radio, CD, atmiņas karti, USB flešatmiņu, ārējo cienu, BT audio, AUX kabeli, Apple ierīci? Ko var ieteikt? Stūres vadību jau laikam nevajag...

Un vēlreiz atkārtoju - lētā gala audio galvas visiem brendiem būs vienādi labas/sūdīgas... vienīgais kur vēl varētu izvirst - pielasīt no tās čupas - pēc gaismiņu krāsas un dizaina iederīgāk.

Neviens no lētā gala audioizstrādājumiem pilnīgi nekādu audio baudījumu nesniegs!

msh Reģ.: 16.04.2007
6 0 Atbildēt

Laikam tas pats, kas ar nepieciešamību 1,95 auguma dēļ pēc XC90 - placebo efekts. Kompaktdisks ir digitāls datu nesējs, tam nav sava skanējuma kā skaņuplatēm vai magnētiskajai lentei, tas skan tieši tāpat kā bezzudumu formātā saspiesta mūzika. Zudumu formātā vēl varbūt būs manāma kaut kāda atšķirība, ja būs pietiekami augsta kompresija, pietiekami kruti skaļruņi un mūzikas žanrs tāds, kas sūdīgi saspiežas...

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 5 Atbildēt

Nemuldi, ja nesaproti. Pajautā jebkuram normālam pārdevējam auto audio aparatūras veikalā attiecībā uz CD. Un pat par 100EUR var atrast maģīti ar CD. Piedevām Pioneer. Un kvalitāte ir ļoti labā līmenī priekš automašīnas.

Nezinu kāds Tev Placebo efekts ir VW Golf 2.

msh Reģ.: 16.04.2007
4 0 Atbildēt

Tu jau esi tas kurš muld nesaprotot. Pateiksi kāda atšķirība būs klausoties VAW vai FLAC pret CD?

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 8 Atbildēt

Neiešu stridēties ar lūzeri,kurš brauca ar Golf2 un domā, ka ir zemes centrs.

Laikam Tevi apbedināšu,bet cilvēka viedoklim, kurš brauc ar Golf 2 manās acīs ir 0 vertība

Piedevām ir apbrīnojama Tava spēja runāt muļķības un domāt, ka esi ļoti gudrs.

Ja brauc ar Golf 2, tad ticamāk nēesi nēdz gudrs, nēdz veiksmīgs. Un no tādiem labāk turos pa gabalu.

Jāpasaka taču Tev tas vienreiz, lai sāc mainīties. Ja nevēlies ieklausīties, tad vari turpināt braukt golfā. Varbūr pacelsies uz Golf 3, kad es pacelšos uz jauno XC90

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Iztulkošu pārējiem starp tava posta rindiņām izlasāmo tekstu "esmu ar buldoga purna XC90 braucošs lohs kurš iedomājies esam par pasaules nabu un tāpēc arī nezinot ir viedoklis, uz kuru gribas pastāvēt, jo ja cilvēks nebrauc ar boldoga purnu, viņam taisnība noteikti nav."

Žēl, es nevaru likt ne krustus, ne mīnusus, savādāk labprāt tev ieliktu krustu, jo tava verbālā caureja mani labi uzjautrināja Turpini par cilvēkiem spriest pēc viņu mašīnām, dzīvē tālu tiksi. Bet no sākuma iesaku vismaz palasīt par digitālo audio un tā formātiem, lai tu vismaz šādā tēmā nerakstītu pilnīgus pekstiņus. Es gan saprotu kāpēc tu uzskati ka nekā labāka par kompaktdisku nav - jo buldoga purna maģim tā ir kvalitātes apogeja, un aftermarketa maģi kas spētu atskaņot praktiskākus formātus, tur noteikti ielikt nevar.

Michux Reģ.: 30.04.2015
0 0 Atbildēt

Jap, tiem kam ir laba dzirde un izpratne par to - pērk ar ausīm! Bet jāsaprot arī tas, ka reizēm naudiņas ir tik cik viņas ir...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tad saraksta prasības, kādus avotus klausīsies un nopērk lētāko, kas atbilst prasībām. Ja prasību īsti nav - pērk pašu lētāko, ko var atrast. Un nekas labs tas 99,999999% gadījumu nav...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

Ja dzirde tomēr cik necik ir - tad nopērk ausīm tīkamāko, no tiem uz ko var atvēzēties bez sidsapziņas pārmetumiem

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Tad jau labāk nopirkt fm modulātoru un atstāt kasetnieku,tas būs vēl lētāk.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
3 0 Atbildēt
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Ir gan mēsls bet ietaupīs līdzekļus.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

FM modulators, manuprāt, nav lētāks par kasetes adapteri

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Lēts sūds varbūt būs vienā cenā - pieklājīgs raidītājs būs stipri dārgāks. Piecus gadus atpakaļ, būdams anglijā, nopirku priekš sava iPod 5G video raidītāju - kaut kādu lētuci, jebajā vai amazonā, neatceros, par 8 mārciņām - lai varētu braucot taksī klausīties savu mūziku - tāds ciešams sūds bija - pieklājīgs raidītājs bija 30 mārciņas.

Michux Reģ.: 30.04.2015
0 0 Atbildēt

Jap, modulators sūkā... bet primāri ir ieguldīt naudu tieši "galvā", jo no tās ir visvairāk atkarīgs skanējums...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Pieļauju domu kad ar orģinālo kasetnieku skanēs labāk nekā ar lētu jaunu magnetolu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nebūtu nekāds brīnums!

Mūsdienās skanējuma kvalitātei ir tāda pastarpināta nozīme, itīpaši lētajā galā...

Michux Reģ.: 30.04.2015
0 1 Atbildēt

Ja OEM būtu samērā svaigs un ar CD, tad noteikti skanētu labāk, bet kas gan var skanēt štruntīgāk par kasetnieku? Varbūt nojāts platinieks...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kāds naivums!

Ir daži kasetnieki, kurus neviens, atkārtoju - NEVIENS modernais auto galvas aparāts nepārspēs skanējumā!

Galvas aparāts nav tikai skaņas nesēja apstrādes ierīce, bet arī gan priekš-, gan gala pastiprinātājs!

Un daudziem labiem kasetniekiem tas vēljoprojām ir skanēt spējīgāks un godīgāks par širpotreba tirgus pieprasījuma apmierinātājproduktiem...

Michux Reģ.: 30.04.2015
0 0 Atbildēt

Nu, nu, nu...Nekad nesaki nekad...

Neesmu spečuks, bet kaut kā negribas tam piekrist... Protams ka ir labi kasetnieki, bet lai arī cik labs tas būtu, sķiet ka lauvas tiesu kvalitātē apēd pati kasete, tās nolietojums. Tāpēc gala rezultāts ausij tīkamāks lielākoties būs no CD.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Es nerunāju par kasetes kvalitāti bet par orģinālo magnetolu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Domāju, ka tā tālajā 1994. gadā nebija pati lētākā uz pasaules magnetola...

Tiesa nekas dārgs tā arī nebija. Mūsdienās tādas ekvivalents maksātu ap 60 EUR

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Atceros kad čoms pirka savam opelim Clarion kasešu magnetolu,cena bija ap 150 Ls.

Michux Reģ.: 30.04.2015
0 0 Atbildēt

Savā laikā visa elektronika kosmosu maksāja...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Un kvalitāte,ar mūsu laiku elektroniku diena pret nakti pat dārgajā galā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

moderno mikroshēmu laikmets ir radījis tik daudz neciešami un sintētiski skanošu grabuļu, ka lai Dievs nogrābstās...

Michux Reģ.: 30.04.2015
0 0 Atbildēt

Bet ne jau viss ir tik slikts, ne?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Protams, ka nē!

Bet tam, kas skan kabi ir arī attiecīga cena...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Manā saprašanā labs audio automašīnā sākās ar labu skaņas izolāciju. Tikai tad, kad salonā nav dzirdami apkārtējās vides, piekares un dzinēja trokšņi var sāk klausīties audio. Un nevajag simtus vatus, kilovatus un ierīces malkas skaldīšanai. Iekāpiet kaut vai S-klasē un pabrauciet bez audio. Patīkams klusums, es teiktu. Un šādā klusumā nekāds bum-bum nav vajadzīgs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

...un tad tu brauc, un brauc, un brauc, un aizmiedz un noloci to S-klasi... Visādas graboņas un klaboņas, protams, ir jānovērš, bet tajā brīdī, kad tu esi dabūjis to patīkamo klusumu, tu esi pazaudējis braukšanas sajūtu. Reku mums te, piemēram, ir kasiņš, cilvēks kurš grib sajust ka viņš brauc, bet tā kā viņa zvēru karalim ir pārāk daudz skaņas izolācijas, viņš tādēļ regulāri pārkāpj atļauto ātrumu tikai tāpēc, lai to justu. Rietumos daļai veco mašīnu entuziastu ir šāds iemesls, kāpēc mājās garāžā stāv kāda astoņdesmito gadu mašīna - jo tajā apsēžoties pie stūres, cilvēks brauc un jūt ka brauc, nevis tikai groza baranku un aiz loga mainās bildītes...

Par jaudu gan es tev piekrītu - es nezinu no kā tur rodas tie astronimiskie cipari, tb kāda proporcija tajā ir kuram faktoram - līka kastes akustika, no pirksta izzīsti nereāli augsti jaudas cipari un vēlme palikt kurlam. Personīgā pieredze rāda ka ar 70w pietiek lai mašīnā vibrētu viss, kas spēj vibrēt, un ar 35w pietiek patīkamiem basiem.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Jo garāks gabals braucams, jo lielāku lomu spēlē akustiskais komforts un klusums mašīnā!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Šitas būs individuāli. Jā, man garajos gabalos maģis mēdz būt nogriezts tuvu nullei, bet tam ir divi iemesli - pirmkārt, garajos gabalos lielu lomu spēlē līdzbraucēju mutes, otrkārt, LKR no saldus uz rīgas pusi ir pārklājuma bedre...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Lēts sūds varbūt būs vienā cenā - pieklājīgs raidītājs būs stipri dārgāks. Piecus gadus atpakaļ, būdams anglijā, nopirku priekš sava iPod 5G video raidītāju - kaut kādu lētuci, jebajā vai amazonā, neatceros, par 8 mārciņām - lai varētu braucot taksī klausīties savu mūziku - tāds ciešams sūds bija - pieklājīgs raidītājs bija 30 mārciņas.

Arī pat 60 GBP raidītājs būs mēsls. Ne jau raidītājā ir problēma. Problēma ir FM diapazonā. Vispirms ir vajadsīgs kompresors, kas CD kvalitātes skaņu sataisa piemērotu FM raidīšanai. Un nekas labs arī par pārsimts GBP nav nopērkams

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labi, nesāc pārspīlēt. Te jau pietiek ar to, cik spēcīgs ir tas raidītājs - lētie sūdi parasti ir jāliek bezmaz blakus maģim, lai pārāk stipri nešņāktu - tikmēr atceros situāciju, kur pazīstams čalis piebrauca ar savu golfu papļāpāt būvlaukumā, kur es ar vienu čali darbojos, un tas čalis izdomāja 10 m attālumā stāvošo maģi pārskaņot, jo nepatika dziesma - nomainīja staciju - skan kaut kāda dziesma - pēc tam cita dziesma, bet bez reklāmas - piepeši sāk skanēt kaut kāda vietējā repera skaņudarbs - čalis "wtf?" - izrādās ka šis noskaņojies uz piebraukušā čaļa mašīnā esošo raidītāju - starpību pret citu staciju nevarēja just, signāls stiprs utt.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Rekur jaudīgais pionieris samērīts

www.xn--80aeatqv1al.xn--p1ai/az/2015/12/pioneer-mvh-280fd.htm

Principā tiek nopirkts uzreiz maģis un normāls pastiprinātājs, kas maksātu vēl vismaz +100 EUR.

Ar šito pat jau tīri labi kādu subīti var iebarot. Pie pareiza subja skaļruņa un tā noformējuma izvēles, būs labāk kā ar kādu aktīvo.

Kad Pioneer uztaisīs tādu ar BT, es savam otram auto veikšu uzreiz maģa maiņu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti