Dodot gāzi, mašīna nedaudz noraustās

AigarsSK Reģ.: 15.08.2017

Laba diena,

pēdējās dienās esmu novērojis, ka, nedaudz uzdodot gāzi, mašīna mazliet noraustās pirms paātrināšanās. Dinamiski paātrinoties un virs 2k apgriezieniem nav nekādas raustīšanās, viss smuki iet uz priekšu. Bet, piem., braucot ar 1.5k un nedaudz uzspiežot gāzi, mašīna reizes 3-4 drusku noraustās. Arī tahometrā var redzēt, ka rādītājs nedaudz lekā šajā brīdī. Visvairāk jūtams pirmajā ātrumā, bet 2. un 3. arī notiek tas pats. Tas gan nav katru reizi, bet pēdējā laikā sāk palikt diez gan uzkrītoši.

Mazda 6 2008.gada (2.paaudze), 2.0 dīzelis ar manuālo kārbu.

Kur varētu būt problēma vai arī es atkal stresoju par to, par ko nav jāstreso?

 
arba Reģ.: 16.12.2002
0 1 Atbildēt

sajūgs, spara rats un vēl 100 iespējas

cl7lv Reģ.: 04.11.2016
0 1 Atbildēt

Pārbaudi trubas, kas ir zem spiediena (pirms/pēc turbīnes) vai kkur nepūš garām. Vecāku Lagūnai bija plaisa, simptomi līdzīgi.

jucis Reģ.: 07.03.2017
0 1 Atbildēt

Atļaušos nozagt tēmu, drusku līdzīga situācija ar 2L dīzeli automātu, dažreiz viegli spiežot gāzi sajūta ka motors dreb jo nepietiek jaudas (tas fīlings kad ielikts 5 ātrumā kamēr brauc ar 30 km/h). Piespiežot drusku stiprāk pedāli kārba downshiftojas vai arī tiek padota vairāk degviela un viss aiziet uz urrā. Vai ir kādas idejas kas tas varētu būt?

Agaga Reģ.: 25.07.2007
0 0 Atbildēt

Pareizi- prasat kompim, jo kompim galvenais uzdevums ir gaisa/degvielas attiecība.

murx Reģ.: 15.04.2016
1 0 Atbildēt

Tēmas autoram. Ja lēkā tahometrs, liela iespēja, ka problēmas ar apgriezienu devēju. Citas detaļas problēmu ātri varētu atpazīt pats vadības bloks un paziņot to ar MIL (dzelteno motora vadības spuldzīti). Paātrinot auto, motors balstos (t.s. "poduškās") nedaudz sagāžas un tad tam pievienotie vadi sāk locīties. Pirmais, ko es meklētu, būtu motora kloķvārpstas apgriezienu devēja spraudnis un tam pievienotie vadi.

murx Reģ.: 15.04.2016
0 1 Atbildēt

Jucim - precizē auto.

Eriks_Grigis Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Kad samainīju savam auto dīzeļa uzpildi no Statoil uz Neste, tad pēc trīs bākām nelielā noraustīšanās motoram izzuda.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man kkāda līdzīga problēma, motors gan nedreb, bet gāzes pedālim parādījusies aizture, ieliekot sport režīmā, gan liekas, ka tāda problēma nav, bet D režīmā izteikti. Pats ar to auto ikdienā nebraucu, sieva sāka sūdzēties, pārbaudīju toč, laikam jābrauc uz servisu. Audi A5, 3.0tdi

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti