JUKE lietotāja rokasgrāmata

Silva Reģ.: 25.09.2017

Vai ir iespēja kaut kur dabūt elekroniskā formā rokasgrāmatu? Dīleris neizsniedza, bet man gribās visu izpētīt. Paldies, ja kāds varētu palīdzēt.

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Nafig tāds dīleris un auto, ja ir tāda attieksme pret klientu?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Aha. Vispirms jānoskaidro, vai var dabūt manuāli, tikai tad var pirkt konkrēto auto ;)

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Par vēlu.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt
Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu gan, kaapeec muusdienaas vajadziigs parastam lietotaajam servisa manuaalis! Pats pirksi visas nepiecieshamaas iekaartas un remonteesi autinju, taisiisi apkopes savaa garaazhaa? Var, protams, ja taads hobijs, bet tas ir daargs hobijs.

osscar Reģ.: 27.08.2002
5 0 Atbildēt

Autore tak prasa user manuāli ne jau service...bet nu saprotu ka xc60 netiks pirkts jo nopirkts ugly juke

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

imzz rakstīja: Aha. Vispirms jānoskaidro, vai var dabūt manuāli, tikai tad var pirkt konkrēto auto ;)

nepalīdz ! Man bija ,bet pēc apkopes/remonta dīlerservisā ,pazuda......

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Silva rakstīja: Par vēlu.

Un ko Tu gribi tur ieraudzīt , varbūt es varu ko pastāstīt.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Jauki. Būs jautājumi, rakstīšu privāti. Es nokačāju krievu valodā. Esmu vēl tā paaudze, kas krievu valodu prot. Jautājumi ir. Vai variatoram jāmaina eļļa un pēc cik? Tad vēl - divas reizes (nedēļas laikā) piestartējot mašīnu, neieslēdzās radio/navigācija. Vienkārši klusums un tumšs. Es tur pēc izjūtām pogas paspaidīju, aizgāja. Par pārējo iebildumu nav. Ja nu vienīgi būtu vēlējusies, ka dīleris, neizsniedzot to nolāpīto grāmatiņu, būtu to pateicis. Man vienmēr patīk, ja runājam kā ir. Paldies, ka pieteicies man ar konsultantu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

eļļu dzinējā maini ik pa 10kkm , variatoram veselīgi ik pa 40kkm . Dīlera 1xreizi gadā vaj 30kkm neklausi , tas pats ar variatora eļļas ''testu'' ik pa 90kkm ........... pabrauzē jūtūbu ,palasi forumus un beigu galā man aprūpē tas joks jau ira 4gadus un 100+kkm .logu slotiņu komplekts Bosch aerotwin -cenuklubā waj autofavor'tā~ 30eur , nevis 30eur gab.pie dīlera!!! un tādā garā.....

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Paldies par padomiem. Bet, ko domā, ka pāris reizes tas radio/navigators neieslēdzās? Tagad tā kā problēmu nav, bet es jau tāda pedantiska. Un gribās visu zināt. Es pareizi sapratu, ka Tev ir 4 gadus šis mazauto? Vispār jau pēc QASHQAI man šis tomēr tāds mierīgāks, gausāks šķiet. QASHĶIS palēcās un aizgāja, šis tāds dziļdomātājs - prātīgi uzsāk. Bet, nu uzņem ātrumu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Man viņš ''atvērās'' pēc pirmajiem 11,5kkm . Nedaudz jāpiešaujās pie tā variatora , pēc tam ir ok . Beigu galā ja gribās tā jestrāk pabraukties ir ''sport'' režīms ( skaļāk rēc )

par radio ideju nav -manam tāds kreņķis nav bijis .

Citādi pa šiem gadiem,garantijas ietvaros ,1x mainīja durvju roktura ''inteliģento'' pogu , bremžu klučus mainiju pats -darās elementāri , bez ''specinstrumentiem'' un 49,99Eur/h servisa izmaksām reizi gadā iebraucu pie dīlera samainīt eļļu -lai ''vēsture'' tur sistēmā būtu + varbūt kas jāapgreido mašīnas ''programatūrā'' .citādāk , konkrēti NISSAN dīlerus ,''zarā gribēju redzēt''.... vienk nepatīk ka mani uzskata par muļķīti/botāniķi un kattreiz mēģina ''piečakarēt'' ,nokāst lieku naudu un tā...iespējams tas tik mans subjektīvais viedoklis ,kuru neuzspiežu

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Klau, ja nav iebildumu, varbūt vari man atsūtīt kādu e-pastu, kur varēšu Tev uzrakstīt privāti, ja radīsies jautājumi. Mans e-pasts silva613@inbox.lv

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

aizsūtīju

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

osscar rakstīja: Autore tak prasa user manuāli ne jau service...bet nu saprotu ka xc60 netiks pirkts jo nopirkts ugly juke

2017 JUKE OWNER’S MANUAL and MAINTENANCE INFORMATION

Īsti nesapratu kur kļūdījos

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu sorry man likas piec faila nosaukuma ka tas ir service manuālis. Viss ok.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Viss kārtībā. Nē, nē, es par to daudzlapu grāmatu, kur visi apzīmējumi, brīdinājumi u.t.t. Man tagad ir krievu valodā. Bet, ja kas, gan jau Jūs man pa visiem padomus sadosiet.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti