Nissan JUKE - pārāk bieži dzesē motoru

Silva Reģ.: 25.09.2017

Izstāstiet man kādu nieku. Juke stāvot nemitīgi ventilējas. Pārslēdzas - ieslēdzas, izslēdzas ventilators. Atverot kapotu, var redzēt. Tāds kā klikšķis. Papūš, izslēdzas, tad atkal. Tas tā pareizi un normāli? It kā nekas netrūkst, nav pārkarsis. Ieslēdzas īslaicīgi. Tā vajag?

 
msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Stāvot ar izslēgtu aizdedzi?

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Nē, nē. Darbojoties, protams. Vienkārši iepriekšējām mašīnām tā nepārslēdzās.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Gadās, ka releijs gļuko. Ja tā ir, tad jāved pie elektriķa ( jāattīra, jānomaina, vēl kas).

Tas releijs ir aptuveni tāds ( atrodas drošinātaju kastītē:

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Labāka bilde:

ar numuru R4

Bet es rakstu, ka gadās. Man viens paziņa nesen mainīja. Līdzīga problēma bija. Bet tas bija slavenais kakašķis. Bet juke ir tas pats.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Absolūti jaunai mašīnai tā var būt?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

ja absolūti jauna, tad taču tev ir garantija.

Vari, vismaz, pazvanīt uz nissan tehnisko servisa tālruni un pateikt problēmu.

Man tc motors pāris reizes par sūdiem konsultēja... senos laikos.

nu mēle jau nenokaltīs. Varbūt tā ir jābūt.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Es tā arī darīšu. Forši, ka aprunājies ar mani. Paldies. Citādi man iztēle varena.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Vispār no pirmās dienas tā slēdzas. Es domāju,ka tā vajag. Tagad šaubos.

saf Reģ.: 20.07.2006
3 0 Atbildēt

Tas deļ kondiškas var tās slēgties iekšā arā, un tad tas ir normāli. Izslēdz kondišku un paskaties tad, vai salona ventilatoru uz off.

Damn Reģ.: 07.12.2003
2 1 Atbildēt

Arī lieku piečuku uz A/C

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Nesapratu. Iztulko! Ne par piečuku, bet kāpēc uz centru?

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Par kādu centru ir runa? A/C - Air conditioning

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Paldies!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ja motora temperatuura normas robezhaas, tad normaali. paaraak mazs diapazons relejam, bet tas jau droshi, ka nereguleejaas.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Paldies!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Man nissanam ar 2,5dīz vispār radiātora ventilātors ar visu mufti karājās garažā uz nagliņas. Bieži velku lielo piekabi un pat Rīgas sastrēgumos neprasās...

Silva Reģ.: 25.09.2017
1 0 Atbildēt

Es tā sapratu, ka nekā nopietna, ja šamais tā biežāk slēdzas? Tikko mēģināju - izslēdzu kondicionieri, nu nebija to klikšķu. Parasti bija tā - no rīta drusku gribēju uzsildīt - saslēdzu ventilatoru uz loga, stikla apsildi, tad tie klikšķi un pūtieni mainījās vareni. un diezgan ātri. kad atbraucu mājās, motors drusku uzsilis, arī viņš tur slēgājas.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 2 Atbildēt

Dažādiem auto tas kondicioniera vai klimata kontroles režīms var strādāt atšķirīgi. Slēdzot loga pozīcijā tas strādās nedaudz pastiprināti, jo saprot, ka jānožāvē stikls.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 2 Atbildēt

Lietotā XC-60 pircēja nopirka jaunu Juke?

Ja jā, tad apsveicu ar jaunu auto! Bet izvēle, protams, krimināli draņķīga. Kur tur ģimenes auto, par ko klaigāja n-tās lapas?

Silva Reģ.: 25.09.2017
1 0 Atbildēt

Tu ko drusku jauc. Man tā ģimene - divi cilvēki. Un absolūti pietiek. Katrs pērk, ko var atļauties uzturēt, bet galvenais, nopirkt. Ilgi konsultējos, par to paldies, bet apsmaidīt gan nevienu nevajadzētu. Kā nu ir tā ir. Braucu labprāt ar šo mazo auto. Bet, jautājums man ir, tāpēc arī te rakstu. Negribi, neatbildi. Jauku Tev dienu, bet, ja jau tāds pūcīgs no paša rīta, laikam jau nebūsi labi gulējis.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 7 Atbildēt

Paldies, guļu labi. Bet tik kaprīzu bābu gan nespētu izturēt. Kā jau te rakstīja, brauc pie dīlera, prasi maiņas auto un lai viņi veic izmeklēšanu.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Tev arī labu veselību!

saf Reģ.: 20.07.2006
1 0 Atbildēt

Viss ir normāli ar Tavu auto, ik pa laikam ieslēdzas kondicionieris, tāpēc ieslēdzas arī ventilators. Tas viss ir normāli, nepievērs tam uzmanību.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu parasti ir divi ventilatori viens kondiškai otrs dzesēšanas sistēmai.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Ja ārā gaisa temperatūra nav zemāka par +2 tad kondiška ieslēdzas,zem +2 AC nav jēgas slēgt ja nu vienīgi dubinām.

saf Reģ.: 20.07.2006
4 0 Atbildēt

Kondiška sausina gaisu un samazina mitrumu, līdz ar to, tā slēdzas arī ziemā, jo tas palīdz pret logu svīšanu.

Kondiškas radiators stāv pirms dzinēja dzeses radiatora, līdz ar to, nemaz nav iespējams atsevišķi dzesēt kādu no radiatoriem, un, ja arī ir divi ventilatori, tāpat tie strādās vienlaicīgi.

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Paldies Jums visiem par konsultācijām. Esmu tikusi skaidrībā un braucu tālāk! Viss kārtībā. Radīsies kāds jautājums, tad jau atkal palūgšu padomu. Jauku Jums visiem sestdienu! Un turam īkšķus par Mairi!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 1 Atbildēt

Silva izslēdz A/C , ja vienalga šķitīs ka slēgājās nejēgā , tad brauc uz garantijas servisu

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 1 Atbildēt

Viss kārtībā, bez A/C neslēgā. Biju iebraukusi NORDē, aprunājāmies. Paldies par izskaidrojumu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti