Lielisks auto, tikko no Vācijas par 1000 EUR +

Maris Reģ.: 06.06.2001

Grūti izprast cilvēku motivāciju, kuri cer nopirkt auto lieliskā stāvoklī par 1000 eur, bet ja nu tomēr...

 
1 2 3 4
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 2 Atbildēt

Oligarhs jebučijs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

viencexperc rakstīja: Par tūkstots eiro nevar nopirkt pat labu dīvānu. Man pulkstenis, kad pirku, maksāja 800 eiro...

Es domāju, ka pa tūkstoti pat nevar nopirkt jaunus zirgu ratus.

Kā automobīlis var tik maksāt?

Tik maksā tikai lūžņu čupa.

Tā runāt var tikai sapņotājs, tirliņš vai totāls nejēga Goda vārds, gribētu vismaz uz Tevi paskatīties. Kosmonauts

torkjis Reģ.: 05.10.2013
1 0 Atbildēt

Iesācējai autobraucējai savajadzējās automašīnu ikdienas pārbraucieniem pilsētā. Pa 1100 tika iegādāts 2005. gada Ford Fiesta ar 1,4l benzīna motoru. Vizuāli ir dažādas skrambas. Šobrīd noskrējiens ir 195K. /auto jauns tika iegādāts Latvijā/.

Vajadzēja nomainīt bremžu diskus priekšā un aizmugurējos amortizatorus. Tas arī viss. Servisā izložņāja, izkratīja, stends un kompis. Viss ok. Skatē vienīgais 1 par nelielu rūsas pleķi slieksnim. To līdz nākamajai skatei visticmāk vajadzēs salabot.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Meli. Vajadzēja viņai iegādāt baudāmo jauno fābiju- to akurāt var iegūt par 10x šādas fiestas cenu. Vai ,”mākot saplānot izdevumus” izmantot reto izdevību 5 gadu garumā maksāt ik gadu pa pusotrai šādas fiestas vērtībai gadā.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Esmu tādu ss.com redzējis, nopietni

Tie visdrīzāk būtu nākuši no Spānijas.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Vot šito es gribētu redzēt - hibrīdu ar gāzi

Te gan netiek pieminēts, ka Priusiem ir tikai automātiskā transmisija līdz ar to spriedelējumi, ka var iekļauties degvielas rādītājos ar 2.0 dīzeli nav īsti korekti.

Piem. Volvo v40 ar jauno buņdžu D3 automāts 6.4 vidējais (pēc kompja) dienā ap 35 km no tiem 10 km šoseja.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

torkjis rakstīja: Iesācējai autobraucējai savajadzējās automašīnu ikdienas pārbraucieniem pilsētā. Pa 1100 tika iegādāts 2005. gada Ford Fiesta ar 1,4l benzīna motoru. Vizuāli ir dažādas skrambas. Šobrīd noskrējiens ir 195K. /auto jauns tika iegādāts Latvijā/.

Vajadzēja nomainīt bremžu diskus priekšā un aizmugurējos amortizatorus. Tas arī viss. Servisā izložņāja, izkratīja, stends un kompis. Viss ok. Skatē vienīgais 1 par nelielu rūsas pleķi slieksnim. To līdz nākamajai skatei visticmāk vajadzēs salabot.

Manai Fabijai nobraukums sasniedzis 119.950 km.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Pirmie ieguldījumi priekš "jaunā" ir man izmaksājuši 85€

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

viencexperc rakstīja: Par tūkstots eiro nevar nopirkt pat labu dīvānu. Man pulkstenis, kad pirku, maksāja 800 eiro...

Es domāju, ka pa tūkstoti pat nevar nopirkt jaunus zirgu ratus.

Kā automobīlis var tik maksāt?

Tik maksā tikai lūžņu čupa.

Tā runāt var tikai sapņotājs, tirliņš vai totāls nejēga Goda vārds, gribētu vismaz uz Tevi paskatīties. Kosmonauts

tas ir loģiski, ka jauni zirgu rati būs dārgāki par lietotu auto

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti