Renault Espace Nelec!

RenaultEspace Reģ.: 30.06.2018

Sveiki, man ir 2003g. 1.9dci Espace. Manā īpašumā 2.5 mēnešus. Līdz šim viss gāja labi. Vakar braucot (pabraucu 300 m) iedegās panelī visas lampiņas un noslāpa. Ievelkot ar citu autiņu aizgāja, un panelī parādījās "Stop" un "Akumulatora simbols". Pārtīriju klemmes - nekā, uzliku aķi otram autiņam - iet Tas. Uzspiežot vienreiz start pogu iedegas viss kā vajag, spiežot otreiz un mēģinot palaist, ir dzirdams tik "klik klik" takā aizdomas, ka vaina starterī vai kādā drošinātājā zem kalbas. Kādam ir kādas idejas?

 
taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Līdzīgi simptomi ir bijuši pie vāja aķa vai sliktiem kontaktiem kautkur jaudas ķēdē. Stops iedegas kopā ar aķi- visticamāk, ka el-sistēma kkāda iemesla dēļ nejūt/neveic aķa lādēšanu un spriegums nokrities zem optimālā.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
3 1 Atbildēt

Pirms spiest ''apstiprināt'' vajag pārlasīt uzrakstīto, salabot kļūdas un izvairīties no sev vien zināma žargona lietošanas.

Bet tā kā tas ir Renault, tad kļūdas ir piedodamas, jo tas ražotājs joprojām ražo kļūdas...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Normālu aķi uzliec vai vismaz pielādē šito. Klik klik ir kad akumulatoram jauda pietiek tikai startera releju ieslēgt, bet ne motoru pagriezt. Ja ar pilnu aķi viss notiek tad pēc tam jāskatās lādēšanu un vai nav strāvas noplūdes pie izslēgta.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Visticamāk aķis pie vainas. Varbūt ģenerators nelādē, ja sākumā gāja, pēc tam vairs neiet.

Uzmet aci masas vadiem, varbūt kur pušu vai uz dažām dzīslām vēl tik turas.

murx Reģ.: 15.04.2016
1 0 Atbildēt

Jā, tieši masas vai lielajam plusa vadam. Tarkšķis rodas no tā, ka enerģijas pietiek, lai ieslēgtu releju, taču, kad tas saslēdz startera motora jaudas ķēdi, spriegums nokrītas tiktāl, ka atslēdzas arī relejs, un sākas viss no jauna. Parasti saistīts ar baterijas problēmām, taču ja tā darbojas - pie vainas ir "resnie" vadi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Apskaties kādā stāvoklī ir akumulatora klemmes. Espace ir visai briesmīgs to risinājums. Cangu tipa klemmes, kas pieskrūvējas no augšas ar roku. Ar laiku kāds no cangas zobiem izlūzt, klemme atskrūvējas un nav vairs normāls kontakts. Pirmajā reizē gandrīz izsaucu evakuatoru. Vēlāk ik pa laikam pievilku ar roku.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti