Kukaiņu tīrīšanai no automašīnas

HWR Reģ.: 09.07.2016

Kukaiņu tīrīšanai no automašīnas priekšas

Vai apnikuši ir kukaiņi uz Jūsu automašīnas priekšas (nummura zīmes, lukturiem, motora pārsega, spoguļiem un stikliem), kurus ir ļoti grūti nomazgāt un ir jāberž?! Ir risinājums, kas Jums palīdzēs bez problēmam un piepūles tos nomazgāt – uzsmidzini un vienkārši notīri, kaut vai ar salveti un automašīnas priekša būs atkal perfekti tīra (līdzeklis nekaitīgs automašīnas krāsai, lakai, gumijam, stiklam, plastmasai u.c. materiāliem).

hwr-chemie.lv/product-info/1407931767-4060-monil-ma-1:10---1:200

YouTube video:

www.youtube.com/watch?v=Z6FlUL8oBpw&t=4s

Koncentrāts no 1:10-1:200

1 l koncentrāta cena – 11.25 EUR ar PVN

Preču piegāde visā Baltijā.

Preču piegādes nosacījumi: Pasūtījumiem virs 150 EUR, piegāde bez maksas, zem 150 EUR atkarībā no Jūsu atrašanās vietas, lielākās pilsētās 6 EUR + PVN (7.26 EUR ar PVN), ārpus tām 8 EUR + PVN (9.68 EUR ar PVN).

www.hwr-chemie.lv

info@hwr-chemie.lv

+371 29778285

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu ja vēl piķi notīrītu būtu pavisam labi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Pilnīgi nevajadzīgs mēsls.

Vajadzētu vēl līdzekli pret putnu kakām, līdzekli pret piekaltušiem netīrumiem, līdzekli pret asinīm ( notriecot putnu, vai tiko piezīdušos odu).. un tad braukāt kā idiots ar aptieku bagažniekā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad iesaki ko labāku lai piekaltušus kukaiņus noņemtu. Ar plīts tīrāmo labi nāk nost tik diemžēl ar visu krāsu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 3 Atbildēt

Kērhers visu notīra.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 0 Atbildēt

Bez berzšanas nenotīra viss

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Man gan liekas, ka vasaras laikā cīnīties ar kukaiņiem auto priekšā ir pilnīgi bezjēdzīgs variants. Cik tad bieži tos mazgāsi? Pietiek relatīvi nelielu gabalu nobraukt un tie atkal tur ir.

Nomazgā lielumu un ja kāds paliek - pieciet.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 0 Atbildēt

Jā, vislabāk šķiet vnk regulāri mazgāt auto. Vienalga pats ar rokām mājās, automātiskajās utt. Ir, protams, grūti dabūt nost tos līķus, bet bieži mazgājot daudz mazāk sakrāsies tomēr.

insekc Reģ.: 24.03.2003
1 0 Atbildēt

Tā viš i. Sāksies rudens lietavas un visus kukaiņu līķus nomazgās. Nav ko iespringt, ja nu vienīgi ar auto kāzās jaunais pāris jāved. Tad gan auto jāspīd kā runča pa......

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Tā nu tas ir, kukaiņus no auto dabūt nost vislabāk var, auto mazgājot ar rokām (principā, katru traipu pamatīgāk beržot ar sūkli). Mazgātavās vēl kaut kādu ķīmiju pirms mazgāšanas uzpūš, tad tas viss vieglāk mazgājas nost. Ir pāris reižu mēģinātas automazgātavas tikai ar augstspiedienu - pilnīgi izmesta nauda bez rezultāta.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Man auto - baltā krāsā. Cik glīti izskatās vasarā (ilgi - tīrs), tik dramatiski izskatās auto priekša pēc katra izbrauciena garākus gabalus

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Līdzīgi, bet es neiespringstu. 3m attālumā sīkumi neredzas un tik pat jau neviens nepievērš uzmanību, cik kurš ir nositis kukaiņus, toties baltā krāsa rullē. Putekļi vispār neredzami.

Pie olbaltumvielu šķīdinātāja jāpiemin, ka nedrīkst pūst uz uzkarsuša stikla un saulē. Katrs piliens apkalstot var atstāt pleķi, kurš ikdienā neredzams, bet pie dažāda gaismas lauziena redzams un notīrīt praktiski neiespējami. Piekaltušu līdzekli pats līdzeklis nešķīdina.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pēc tā kukaiņu slāņa var redzēt, kurš Brauc un kurš vnk .....

Es personīgi esmu iemanījies, ka erhle-es mazgātuvē pa 1e apšpricēju auto ar putām no zaļās pistoles un pāris minūtes uzgaidu.Ja vēl pavirši novelk ar švammi, tad ir gandrīz ideāli tīrs.Pat berzt nevajag.Tikai beigās vajag kārtīgi noliet ar finiša skalojamo režīmu.Pa 3 vai 3,5e koprezultāts ir gluži pieņemams.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Man auto - baltā krāsā. Cik glīti izskatās vasarā (ilgi - tīrs), tik dramatiski izskatās auto priekša pēc katra izbrauciena garākus gabalus

Vienmēr emu teici, ka melna krāsa ir daudz praktiskāka

Vasarā neredz kukaiņus un labprātāk biežāk nomazgāju. Savukārt rudenī, ziemā, un pavasarī neredz (mazāk redz) dubļus.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Cienu pretstatus, otrs auto ģimenē tagad ir melnā krāsā. Jāsaka tā, biju domājis, ka būs sliktāk. Mazgātavā ar vasku un pēc lietusgāzes auto ir teju perfekti tīrs. Jā, kukaiņu traipu nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nē, vispraktiskākā krāsa ir tā, kas pa vidu starp abām - pelēkā... Melna var likties labāka tad, ja tačka ir jauna - savādāk ir kā man savulaik teica desmitgadīga lincoln continental īpašnieks - "melna krāsa ir vai nu netīra, vai ļoti netīra", zinot kā izskatās 10+ gadus vecu mašīnu melnais krāsojums, kur katra švīciņa un lakas uzmatējums ir ļoti labi redzams, pilnīgi saprotu ko viņš man teica...

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu reizi 10 gados var jau arī mašīnu nopulēt

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Toties spaiņa krāsai labi redzama rūsa.

Veciem auto rūsa ir aktuālāka par švīkām.

Kā man liekas, pelēkā krāsa izskatās kolhoziski un prasti.

Vislabākās auto krāsas ir melna, melna, melna...un daži auto izskatās lieliski baltā krāsā. Bet tikai jauni auto un daži modeļi.

Vēl labi izskatās, kad auto nokrāsots divās krāsās - melnā un sarkanā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Vispār ar melno krāsu iet kopā arī citas krāsas ( par to krāsošanu 2 krāsās)

Nekas cits nenolētina auto, kā pelēkā krāsa. Jebkurš auto pelēkā krāsā izskatīsies lētāks un prastāks.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaimiņiem Škoda Fabia ir tumši sarkana ar melnu jumtu. Izskatās tīri tā neko

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kad parādās rūsa, laiks krāsot, nevis jācenšas izlikties ka nekā nav.

Tu gribēji teikt nevis "vislabākā", bet "viskrutākā". Mašīnas krāsai ir vēl čupiņa funkciju, nevis tikai piedot izskatu. Nē nu protams - pelēkā ir prasta, zato melnā dod iespaidu ka tā ir bandītu mašīna, vai, tevis iecienīto marku gadījumā, resnu, melnu gangsteru mašīna - vai ne? Vienu melnās krāsas mīnusu jau nosaucu - tad vēl, protams, melna mašīna labāk uzkarst saulē, noteikti varētu atrast vēl mīnusus. Bet tevis nosauktā kombinācija - sarkans/melns varētu būt bomba - pēc 10 gadiem, ja to mašīnu turēs tikai zem klajas debess, būs rozā/melns...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Kaut ko esi sajaucis - kad parādās rūsa, laiks pārdot, nevis krāsot!

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Man auto - baltā krāsā. Cik glīti izskatās vasarā (ilgi - tīrs), tik dramatiski izskatās auto priekša pēc katra izbrauciena garākus gabalus

aizdzen nopulēt un uzklāt keramiku, tad mazgāsies stipri vieglāk.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Man Opel Zafira bija baltā krāsā. Balts ir arī mans VW Multivan.

Kukaiņi un piķis ir problēma, taču putekļu neredz tiešām. Un mazgāt arī vieglāk.

Vispār Multivan dēļ tā virsbūves tipa izteikti daudz kukaiņu paliek uz kapota, bampera un radiatora restes. Pirms mazgāšanas uzpūšu kaut kādu odu noņemšanas līdzekli, pēc tam ar kerheri noskaloju. Ir mazāk, bet nu paliek tāpat.

Reklamētais produkts izskatās tīri neko. Pat esmu gatavs pamēģināt.

Vai to var iegādāties arī kaut kur normāli pieejamā vietā, piemēram CircleK?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Man auto - baltā krāsā. Cik glīti izskatās vasarā (ilgi - tīrs), tik dramatiski izskatās auto priekša pēc katra izbrauciena garākus gabalus

Vienmēr emu teici, ka melna krāsa ir daudz praktiskāka

Vasarā neredz kukaiņus un labprātāk biežāk nomazgāju. Savukārt rudenī, ziemā, un pavasarī neredz (mazāk redz) dubļus.

Ļoti interesanti, kas tās jums par melnajām krāsām. Tak putekļi kā reiz ir gaiši. Mana pieredze liecina, ka melnā krāsa ir vissliktākā. Mazākais putekļu slānis redzams. Turpretīm baltam putekļus vispār nevar redzēt, bet lielāka netīrība abām krāsām ir vienlīdz bieži jāmazgā..

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Pilnīgi Tev piekrītu. Pašam melna auto nav un nav bijis, bet pietiek uz ielām paskatīties - ļoti labi putekļus redz. Uz gaiši pelēka - stipri mazāk. Pazīstams bija nopircis gaiši brūnu, jo ikdienā bliež pa granteniekiem - tīri tāpēc. Maz redz netīrību.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 1 Atbildēt

Putekļi ir gaiši kad ir sausi, bet slapjā laikā tie ir tumši.

Attiecīgi sausā laikā praktiskāk ir gaišās krāsas, jo mazāk redz putekļus (bet redz kukaiņus un piķi), savukārt slapjā laikā praktiskāk ir tumšas krāsas.

Ņemot vērā, ka mūsu klimatiskajos apstākļos slapjās dienas (slapjš asfalts) ir biežāk nekā sausās, uzskatu, ka praktiskāk ir tumšās krāsas. Vēl arī, ja nepieciešams regulāri uzturēt tīru mašīnu, tad tumšo krāsu nomazgājot sausā laikā tā ilgāk saglabā tīru izskatu nekā gaišo nomazgājot slapjā laikā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Nezin kā jums bet man liekas kad šogad mazāk kukaiņu sakarā ar karsto vasaru,baigi maz līķu uz mašīnas purna.Bet par krāsām runājot,redzēju svaigu pelēku metālikas BMW sedanu,5.vai 7.sērija nemacēšu pateikt jo nejēdzu viņos.Izskatījās izcili,melnais nobāl viņa priekšā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Par kukaiņiem tas tā ir, ka viņu šogad nav daudz.Vēl jau svarīgi ir atkarībā no rajona un diennakts laika un ar ko tas auto bijis apšpricēts- pie uzklāta aizsargslāņa vai kaut vai pie vaska viņi tik ļoti nepielīp un tos ir vieglāk notīrīt.Pie jaunas virsmas arī mazāk līp.Parasti jau tie īpašnieki to jaunu vai pajaunu vismaz sākumā rūpīgi kopj. Var arī gadīties izbraukt pāri kaut kādam mistiskam tiltam vai lejai mitrā vietā, kur būs vesels mākonis to knišļu.Jā kādam tāds rajons gadās ikdienā, nu tak katru dienu jau to kuzovu neskribelēsi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti