Airsoft ieroči

viencexperc Reģ.: 13.02.2017

Atvainojos, ka ne pa tēmu.

Esmu atradis interesantu airsoft triecienšauteni "analogu" AR-15. Ir iespēja dabūt, pa labām naudiņām.

Ar airsoft nenodarbojos, bet plānoju izmantot kā gaiseni, pašaudīties pa burkām, pudelēm.

Vai kāds ir saskāries ar airsoftu ( jo man sajēga maza)? Vai tie ieroči ir pietiekoši precīzi? Kāda tiem ir "caursišanas" spēja? ( man nav vajadzība šaut tālāk par 10-15 metriem) Loģiski, ka ne tik precīza kā gaisene, bet cik daudz neprecīza?

Vai tā būs kā bērnu bumbiņpistolīte?

Un otrs jautājums? Kā darbojas airsoft ieroči? Cik saprotu - ar batereju ( akumulatoru).

esmu ielicis bildi apakšā, bet tai ir ilustratīva funkcija, kā izskatās tas ierocis.

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Ja vajag gaiseni, tad ņem gaiseni. Vāciešiem ir labas un precīzas par normālām cenām. Man ir Diana bija ap 100+ eur un ir precīza.

Airsoft dārgie ieroči ir arī salīdzinoši precīzi, bet ar lētiem varēsi nobērt rajonu. Airsoftam precizitātei svarīgas ir bumbiņas, svars, kvalitāte utt

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Airsoft ir domāti šaušanai pa cilvēkiem, tāpēc enerģija speciāli ir maza. Darbības princips: saspiesta atspere iztaisnojoties stumj nelielu virzuli pa cilindru, gaiss aiz virzuļa izpūš nelielu plastmasas lodīti. Tiem ar bateriju atsperi atvelk neliels motoriņš. Šaušanai mērķī labākas parastas gaisenes, bet ja grib kaut kādu no plastmasas īsto ieroču imitācijām atšķirīgu un bīstamu rotaļlietu, ( jo lieliem zēniem tak vajag kau ko bīstamu ;) tad var izvēlēties kaut vai pistoles arbaletu. Piemēram: www.foxarchery.lv/product/arbaleta-komplekts-horizone-redback/

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Godīgi sakot, nekad nebiju domājis pirkt. Ne gaiseni, ne Airsoft. Savā laikā izšaudījos ar īstajiem. Nostaļģijas dzīts reizi divos - trīs gados aizeju uz šautuvi (Daugavpilī ir viena šautuve, kur ar pistolēm var šaut).

Bet gaisenes nekad nav interesējušas. Protams, ja aizejot ciemos, kaut kur parādās, pašaudos, bet pašam pirkt...kaut kā nevelk.

Tad nejauši atradu tādu ar-15. Var pat kārtām bliezt.

Padomāju - varbūt būtu interesanti. Salikt pagalmā kartona - finiera manekenus, dārzeņus....skārdenes...

Bet pats nezinu, vai tiešām vajag.

Laikam paņemšu. Vismaz nesašaušu būvēs caurumus, vai stiklus...

Biezu kartonu no 15 metriem, caursitīs? Vai, 10?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti