auto pasūtīšana no ārzemēm

Borgore Reģ.: 28.10.2017

Sveiciens.

Interesē viedokļi no tiem, kuri ir veikuši auto pasūtījumus no ārzemēm. Respektīvi pasūta pie kādas firmas, lai sameklē konkrētu autiņu un atgādā uz mūsu tēvzemi topošajam īpašniekam. Es būtu kā potenciālais pircējs jeb tas, kurš ar pasūtīto autiņu gribētu braukt.

1. cik liela garantija, ka iepircēji kvalitatīvi notestē autiņu, apgalvojot ka viss ir čotka?

2. kādas realitātē ir cenu atšķirības, piemēram, ja Latvijā pērku lietotu autiņu pa 4000 eirām, tad Vācijā tāds izmaksā?

3. kas vēl būtisks, lai es kā jaunais īpašnieks reģistrētu autiņu pirmo reizi uz Latvijas autoceļiem?

tas, ka labāk pašam braukt un skatīties, jā, ok, bet ir konkrēti jautājumi, ja sūta ar starpnieku.

 
eidis Reģ.: 07.11.2001
6 0 Atbildēt

Man būtu grūti pamatot plānu pirkt ārzemēs. Gemis milzīgs un jēgas nekādas, jo tur arī tin.

1. Nekādas. Priekškam viņiem tas? Viņi tak eatbild. Sūtīs bildes, stāstus un tu pats piekritīsi, ka auto kvalitatīvs.

2. Dārgāk, jo LV fonu veido notīti tie paši auto. Attiecīgi nenotītie (ja atrodi) spiesti cenu piemērot tītajiem. LV netītos gan arī uzreiz pēc cenas var atpazīt;

darklight Reģ.: 29.10.2013
7 0 Atbildēt

Pa manam sūtīt no ārzemēm ir jēga tikai tad, ja vēlies ko patiešām ekskluzīvu, kam te uz vietas piedāvājums ir nekāds.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

- Vienkārša un automatizēta sistēma auto pasūtīšanai no Eiropas

lv.carweb.eu/lv/

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Labāk aiziet un izvēlēties no jau atdzītiem.

Es nekad nevaru saprast tādas "pasūtīšanas". Kāda tam jēga? Tu domā ka tur, Eiropā auto ir savādāki? No tiem pašiem poļiem un lietuviešiem nopirks.

Saprastu, ja pats esi jau atradis ( piemēram - mobile.de ) un aizsūti kādu apskatīt dzīvē, un tad lai tev atved. Bet uzticēt kādam meklēt....

DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
6 0 Atbildēt

Es nostrādāju uz traļa 3 gadus atvilkti no Vācijas pāris tūkstoši autiņu. 2.5 gadi pagājuši varbūt kas mainījies.

1) lielākai daļai "iepircēju" ir savi čomi ar ko sadarboties. cik godīgi? Labs jautājums. Mans bijušais darba devējs bija tipisks Lietuvietis - saproti ko es ar to domāju 90% šrots. Daļa Rumbulas un Kauņas vāģi no turienes nākuši.

2)Vācijā labs vidējās klases autiņš tipa golfs (kompaktvens, mazaijs parketnieks) maksās pat dārgk nekā pie mums. + Atvešanas pašizmaksas ap 600-800 eiro + komersantam iz uz kautkā jauzvārās. Lēti un labi var nopirkt autiņu ar lielie CO2 izmešiem un vecu luksu ar dārgu apkalpi un apdrošināšanu. Vēl ir variants ar dīzeli, jo dažās pilsētās ar tiem iebraukt nevar, bet pirmais vilnis noklusa jāgaida kad dīzeļus aizliegs kāda cita lielpilsēta.

*)Ko to gribi nopirkt?

*)NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEILAIDIES DARĪJUMOS AR BRAĻUKAS.

*)Mans ieteikums ideālais varints, pirkts jauns Latvijā līzingā, būsi otrais īpašnieks LV ar skaidru vēsturi un reāliem dīlera apkopi.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 0 Atbildēt

Tad jau jāmeklē pašam mobile.de, nevis, lai kantoris mistiski no kaut kurienes izvelk auto. Tad toč būs no sērijas - Vācijā mācītājs svētdienā uz baznīcu brauca, bet praksē vispār nemaz nav no Vācijas tas auto, bet gan sists taksometrs no kaut kurienes.

+++ par līzinga auto, vienīgi tur atkal, protams, ierobežots piedāvājums.

Manuprāt, skatīties mobile.de un pasūtīt, lai atgādā, tad varētu tiešām, kā jau te rakstīja - īpaša marka/modelis/konfigurācija. Bet varētu arī tos lietotos pēc līzinga.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

DALJNOBOJS rakstīja: Es nostrādāju uz traļa 3 gadus atvilkti no Vācijas pāris tūkstoši autiņu. 2.5 gadi pagājuši varbūt kas mainījies.

1) lielākai daļai "iepircēju" ir savi čomi ar ko sadarboties. cik godīgi? Labs jautājums. Mans bijušais darba devējs bija tipisks Lietuvietis - saproti ko es ar to domāju 90% šrots. Daļa Rumbulas un Kauņas vāģi no turienes nākuši.

2)Vācijā labs vidējās klases autiņš tipa golfs (kompaktvens, mazaijs parketnieks) maksās pat dārgk nekā pie mums. + Atvešanas pašizmaksas ap 600-800 eiro + komersantam iz uz kautkā jauzvārās. Lēti un labi var nopirkt autiņu ar lielie CO2 izmešiem un vecu luksu ar dārgu apkalpi un apdrošināšanu. Vēl ir variants ar dīzeli, jo dažās pilsētās ar tiem iebraukt nevar, bet pirmais vilnis noklusa jāgaida kad dīzeļus aizliegs kāda cita lielpilsēta.

*)Ko to gribi nopirkt?

*)NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEILAIDIES DARĪJUMOS AR BRAĻUKAS.

*)Mans ieteikums ideālais varints, pirkts jauns Latvijā līzingā, būsi otrais īpašnieks LV ar skaidru vēsturi un reāliem dīlera apkopi.

Bravo! Uzrakstīji visu reālo dzīvi.

Redliner Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var izlīdzēt vai varbūt var ieteikt kādu kurš varētu Vācijā, Frankfurktē uzmest aci vienam auto ? Parāda nepalikšu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Varu. 600 eiro tas maksā.

Redliner Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

600 euro tikai par apskatīšanos ?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Jā. Lētāk diez vai kādu atradīsi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Atvešana no Franfurtes būs 720eiro ieskaitot PVN. Tas ir ja esi gatabs gaidīt rindā kādas 2-3 nedēļas. Ja vajag tūlīt, tad būs 1500 eiro.

RoboSapiens Reģ.: 17.10.2016
0 0 Atbildēt

Piemēram - gribu Tesla 3 no Moldovas. LV bankas neko nekad un nekur nerezidentiem nepārskaita. Sekojoši, jārunā ar BRC-veidīgu kantori. Laikam cita varianta nav. Teslu arī šeit piedāvājumā nav, lietotu.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Taču Rīga kaut kā jau pilna ar Teslām. Katru dienu redzu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

DALJNOBOJS rakstīja: Es nostrādāju uz traļa 3 gadus atvilkti no Vācijas pāris tūkstoši autiņu. 2.5 gadi pagājuši varbūt kas mainījies.

1) lielākai daļai "iepircēju" ir savi čomi ar ko sadarboties. cik godīgi? Labs jautājums. Mans bijušais darba devējs bija tipisks Lietuvietis - saproti ko es ar to domāju 90% šrots. Daļa Rumbulas un Kauņas vāģi no turienes nākuši.

2)Vācijā labs vidējās klases autiņš tipa golfs (kompaktvens, mazaijs parketnieks) maksās pat dārgk nekā pie mums. + Atvešanas pašizmaksas ap 600-800 eiro + komersantam iz uz kautkā jauzvārās. Lēti un labi var nopirkt autiņu ar lielie CO2 izmešiem un vecu luksu ar dārgu apkalpi un apdrošināšanu. Vēl ir variants ar dīzeli, jo dažās pilsētās ar tiem iebraukt nevar, bet pirmais vilnis noklusa jāgaida kad dīzeļus aizliegs kāda cita lielpilsēta.

*)Ko to gribi nopirkt?

*)NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEILAIDIES DARĪJUMOS AR BRAĻUKAS.

*)Mans ieteikums ideālais varints, pirkts jauns Latvijā līzingā, būsi otrais īpašnieks LV ar skaidru vēsturi un reāliem dīlera apkopi.

Bravo! Uzrakstīji visu reālo dzīvi.

Viņš uzrakstīja parastā pārvadātāja pieredzi. Bet tagad visi pērk autiņus izsolēs, nevis staigā pa tirgiem. Ko tas nozīmē? Pircējs nekad 100% nezinās par šo autiņu visu. Atnāk uz Latviju, tad skatās un saremontē līdz pārdošanas stāvoklim.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti