Jeep Wrangler 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Jaunais Jeep Wrangler 2019 / 2020, kāda pieredze?

 
Oskars_Irbitis Reģ.: 19.12.2013
4 0 Atbildēt

Ražotāji saka, ka šis ir pilnība jauns auto, bet, par laimi, pēc tāda neizskatās. Lūk, šis ir tieši tas auto, kādu cilvēki vēlas nevis tās ar baterijām darbināmās elektriskās kastītes, kuru galvenais dzinējspēks ir pašu braucēju iedomība, ka viņam ir ekoloģiski tīra sirdsapziņa. Šim auto vēl joprojām ir kārtīgi tilti abām asīm. Ja nebūtu kaudze modernās elektronikas, tad šis ir īsts post apokalipses auto – tāds ar kuru var aizbraukt līdz galamērķim, lai kur tas ari atrastos (vēl konkursam ir pieteikts ari Ford Ranger Raptor, kas var pretendēt uz tādu pašu titulu). Viennozīmīgi auto, kuru vēlas jebkurš kārtīgs vecis!

Braucienā, protams, auto ir pietiekami skaļš (vismaz, tam, ar ko es izbraucu, bija kārtīgas bezceļa riepas, kuras trokšņoja pēc pilnas programmas) un pietiekami neaerodinamisks, lai sarunas uzturēšanai pie lielāka ātruma nāktos izteikties skaļākā balsī. Lai gan ko tur runāt, ar šo auto ir jābrauc. Un vēlams ne pa asfaltu. Dzinējs un transmisija tiešām, liekas, ir jauni, jo darbojas ne tik brutāli kā iepriekšējiem modeļiem. Citādi tas ir tas Wrangler, kuru tik daudzi gaidīja. Noteikti viens no maniem favorītiem – es esmu vecmodīgs, man vēl joprojām patīk īsti automobiļi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti