Viedoklis par JEEP (Grand cherokee un cherokee)

eddyyss Reģ.: 20.01.2013

Vai šis auto būtu attiecīgs Latvijas 'off-road'?

Kā ar remontiem un vecajiem modeļiem no 2000. līdz 2005. gadam, ir kādas bēdas, kuras būtu svētīgi pāŗbaudīt pirms pirkšanas vairāks reizes?

un vai ar automātu iebraucot dubļos var arī izbraukt ārā?

 
eddyyss Reģ.: 20.01.2013
0 0 Atbildēt

laikam nav populārs auto Latvijā

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Super auto. Tikai neaizmirsti kopā ar mašīnu iegādāties collīgo atslēgu komplektu! Par automātu neko nezinu, nesaprotu, kāpēc šādi auto būtu vajadzīgi ar automātu?

jozziks Reģ.: 04.06.2001
0 0 Atbildēt

Atšķirībā uz ko skaties. 4.0 benzīniekam ļoti švaka kārba, ja tādu skaties, kārba jātestē ilgi un pamatīgi. 4.7 benzīnieks, škiet ka lielas slimības nav novērotas, 2.7 dizelis kārbai šifters (neatceros kā pareizi saucās, gan jau kāds gudrinieks izlabos) kaut kāds štrunts, kas neremontējas, bet jāmaina un maksā labu naudu, itkā piektā sprausla arī čakarējoties, bet tas jau ir no tā ka nav uzturēts kārtīgi. Ir braukts ar visiem trim, labākus dīvānus bezceļiem, par tādu naudu neatrast. Automātiem var arī robus slēgt manuāli un ar pazeminātajiem, šķiet ka viņš var braukt tik ilgi kamēr "vēders" uzsēžas. 3.0 dīzelis laikam skaitās slikts, bet tas tikai dēl motora specifikas, nav viņam zinošu spečuku, tākā uz to neskaties. Tagad lietošanā 2.7 dizēlis, jo benzīniekus nevar vairs atrast te LV, daudz maz sakarīgā stāvoklī. Ar visu itkā lielo motora tilpumu ar gāzi sanāk lētāk braukt nekā ar traktormašīnu, ja nu vienīgi ir piekļuve kam lētam Vācijā benzīnieki arī maksā bargu naudu, kas ir braucami. Un reģistrācija nevāja. Kādu brīdi kad vedu no DE 4.0 bija aptuveni 950 plus vēl tur vis paŗējais, 4.7 bija aptuveni 1500 plus viss pārējais. Un protams visiem jāskatās apakšā cik sapuvusi. Aiz bākas aizsarga, ja regulāri neizmazgā tur ir tendence sakrāties dubļiem un sliekšņi zem tām plastmasas uzlikām.

jozziks Reģ.: 04.06.2001
0 0 Atbildēt

Bet ja būtu iespēja nekavējoties pārsēstos atpakaļ uz benzīnieku 4.7 tā motora skaņa ir vnk super. Amerikānis ir amerikānis. Tik pirms uz tādu skaties, vajag kādu brīdi pabraukt, pavizināties jo ne visiem patīk kādas viņš sajūtas rada braucot, 95% saka ka ta mašīna dalās barucot, ka pakaļa uz savu, priekša uz savu pusi, nezinu kā tas viņiem izpaužas, bet man vnk patīk.

jozziks Reģ.: 04.06.2001
0 0 Atbildēt

Atcerējos. Ja nestrādā kā nākas visas pogas uz vadītāja durvīm, vadu bunte durvīs ir bojāta, ir tur tādi paštruntīgi vadi vai kopš dzimšanas vai aiz vecuma cieti, bet tas nav smags un dārgs remonts. Es gan te runāju tikai par Grand Cheroke, nepar mazo Cherokee.

eddyyss Reģ.: 20.01.2013
0 0 Atbildēt

paldies par atbildēm!

Metu aci uz 2.7 grand cherokee 2002-2004. gads.

vai tas gads kaut ko daudz izsaka?

skatos, ka daudziem ir nobraukums ap 250k kas neliekas pareizs.. tomēr daudz gadi.

domāju, kā vis labāk pie pārbaudes pārbaudīt to kārbu un vai visi 4 velkošie labi strādā.. tā lai nākamajā dienā nav jābrauc uz servisu.

Cik arī noprotu viņam automātiski ir visi 4 velkošie .

Lasītākie raksti

Jaunie raksti