Ford Galaxy termostats

Maris77 Reģ.: 09.11.2020

Ford Galaxy 2.0 benzīns 2002.g. Braucot temperatūra turas uz 70 grādiem, domāju, ka jāmaina termostats. Kur viņš atrodas , atsevišķā korpusā? Ar trijām izejām motora priekšā starp radiatoru un motoru? Internetveikali piedāvā tikai pašu termostatu bez korpusa, korpuss jaucās? Vēl lasīju, ka ir it kā divi termostati. Tā ir? Pēc vecā koda man piedāvā tikai žiguļa termostatu ar korpusu. Izskatās šads: www.trodo.lv/termostats-dzesesanas-skidrums-calorstat-by-vernet-th3720-80

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man domāt ka tavs tremostats slēpjas lūk šādā vietā tas "melnais" izaugums virs spararata šajā bildē ( un tev tieši virs ātrumkārbas):

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Respektīvi, ja tev radiatoram ir augšējā un apakašējā truba ( dažiem auto tas tā nav), tad no apakšējās trubas atsekojot atpakaļ līdz motoram, tur vajadzētu atrasties termostatam.

Jo par bildi es 100% nevaru garantēt ka tas ir tavs motors ;)

Maris77 Reģ.: 09.11.2020
0 0 Atbildēt

Man ir šeit laikam :

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tā laikam ir - bet ja pareizi saprotu to kas virsū rakstīts tad šim ir 80 grādi ! Vai prims mainīt esi teiksim ar kādu lāzer termometru samērijis cik karsts ir termostats kad pilnībā uzsilis ? Moš tev temperatūras sensors ir tas kas sūkā nevis tremostats ? JO ja by design ir 80 grādīgs termostats, tas baigi tuvu tam ko tev tur rāda, un atkarībā no temperatūras sensora atrašanās - tas varbūt pat ir normāli.

Bet nu man nav pie konkrētā motora bijusi nekāda darīšana ... varu sastāstīt pasakas.

Maris77 Reģ.: 09.11.2020
0 0 Atbildēt

Uzliku jaunu žiguļa termostatu, lai cik dīvaini nebūtu, viss ok. Mašīnā silti un T rāda 90 grādi.

www.trodo.lv/termostats-dzesesanas-skidrums-calorstat-by-vernet-th3720-80

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Super ka uzrakstiji, cerams ka tā ir tā temperatūra ko patiesība vajag jo tke 80 grādi uz termostata, šķiet tādi intersanti ...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti