Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Ir portatīvais dators ar 15 collu ekrānu, bet bērnam labāk mācīties uz lielāka ekrāna - tā esot draudzīgāk redzei!

Kurus monitorus iesaki, kam pievērst uzmanību?

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Pagaidām noskatīs ir šis monitors: Dell S2421HGF

23,8 collas

144hz

20W (E)

Cena ap 200 EUR

Tehniskie dati www.dell.com/lv/p/dell-s2421hgf-monitor/pd

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Neprasi kādas collas lai liek, izmēri cik plats ir tava bērna galds un kādas vajadzības ( ko uz ekrēna vajag dabūt virsū) mācību procesā.

Atceros reiz virenā darba vietā bija safanojušies par 32" vai kaut kā tādam collām - praksē, beigās lika otru galdu blakus un monitoru uz tā, jo bija par lielu lai uztvertu visu kas tajā atrodas, taču no otras puses varēja viegli strādāt ar vairākiem atvērtiem logiem blakus. Tas lai ilustrētu lielu monitoru problēmu ( es lietoju 2 x 24 collu monitorus), tā ir ērti man ( lieku tos apmēram 70 -80 cm no sevis). Galds ļautu arī 27" lietot, bet tādas īstas vajadzības nav.

Ja strādā ar datorgrafiku, video utml. tad lielāks ar labāku izšķirtspēju utt. protams ir labāks.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Puikam tīri mācības un arī spēles Lielāku par 27 noteikti nē.

Jautājums šajā izmērā un ap 200 EUR, ko vēl skatīt bez Dell?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Dell monitoram ir labi tas, ka var regulēt ne tikai skata leņķi, bet arī augstumu!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Principā jebkurš LV pieejamais monitors ir interses vērts. Man dēlam kā gaming datoram bija AOC ( pikrts nu jau ~2 gadi atpakaļ) skatījāmies lai vismaz Full HD + refresh frekvence liela. Kāds izmērs gan neatceros, bet nebija seviški liels.

Pricnipā par klasiskajiem "brandiem" kā Dell, HP utml. ne vienmēr ir vērts pārmaksāt, jo LCD/LED paneļus liela daļa nemaz paši neražo, reizēm tie brendīgie (piem Philips) ir labi tieši ilglaicīgam darbam - mazāk nogurdina acis, jo mazāk spilgti, prestatā ta ka spēlēs labāk ja lielāks kontrasts.

Man darbam 24" Samsungs (nu jau ļoti vecs gan) ar kaut kāds vairāk uz profesionālu stilu, ar mazu refersh rate, diezgan tumšs, pilns ar visādiem portiem utt.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ko šis dod "refresh frekvence""?

PS: Tikai Philips, es no tiem neko nepērku, viss vienmēr ir bijis slikts, salūzis utt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

To cik ātri spēj pārzīmēt bildi uz ekrāna.

Man ar Philips nav bijis nekādu bēdu, arī ~ 10g veco 55" TV atdevu senčiem - strādā joprojām. Ar to 55"teļuku fokuss bija tāds, ka panelis ir Samsunga pat sliktāks uz to brīdi kā samasunga topam, bet 3D efektus Top Samsungs pa malām bremzēja pārzīmēt, kamēr Philips - ne.

Kolēģim Philips 27" stāv - tiem gan vien specifiska fīža - infra red sensori, kas ik pēc laika prasa lai tiem pamāj ar roku - citādi samazina aizmugures apagismojum (backlighting) spilgtumu, bet kolēģis speciāli tādu izvēli izdarīja.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

27" varētu būt jau UHD 4K, tā var būt būtiska priekšrocība, ja tas tiek izmantots, ja ne tad Full HD uz 24" būs vairāk kā labs. ;)

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Jā, 27 jau vajag augstāku izšķirtspēju sanāk modelis Dell P2720D

un cena arī klāt 100 EUR nostājas ap 300 EUR

capital.lv/Produkti/Katalogs/Monitori/Monitor-Dell-LCD-P2720D-27-IPS-2560x1440-DPHDMI-USB-Black

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 2 Atbildēt

Gamingam 60 Hz būs stipri par švaku ;)

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tam pirmajam (Dell S2421HGF) ir:

23.8" Full HD gaming monitor in a bold design with unique vents. The 144Hz refresh rate and 1ms response time deliver swift, responsive gameplay.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

NU 144Hz un vairāk būs ļoti labi.

1ms vai mazāk - arī tas ko vajag spēlēm.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Pēc 1a.lv atkal praktiski sanāk ka AOC ir ko piedāvāt:

www.1a.lv/c/datortehnika-preces-birojam/monitori-personalie-datori-un-ups/monitori/2tg?rf=a_f24_28Z2k_f120&sort=price__asc

bet jebkas no šiem ir ļoti labs monitors, tālāk jau kas nu kuram labāk patīk + vēl kādu atsauksmi no kāda game blogera ja izdodas atrast , un šams nesaka ka galīgi zemē metams, tad var droši ņemt. ;)

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

te būs mazliet info kā mēģināt salīdzināt:

www.tomshardware.com/reviews/best-gaming-monitors,4533.html

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Paldies

Krotow Reģ.: 09.09.2008
4 0 Atbildēt

Pirmkārt skaties izmēru - lai ielīstu vietā, kur strādāsi pats vai tas, kuram monitoru pērc. Pie kam ne tikai paneļa izmēru, bet pieskaiti arī monitora kāju. Nesen atjaunojot monitoru, tā nācās piemeklēt arī modeli, kas ielīstu manā datorgaldā. Ir lasīts un dzirdēts par gadījumiem, kad platais 32-34" monitors neielien paredzētajā vietā un tad ir auzas Arī no cenas viedokļa 24-27" ir optimālais izmērs. Paneļa tips - VA vai IPS. Pēdējam ir labāks attēls arī no malas skatoties un labākas krāsas. Mīnuss - melnā krāsa parasti nav pilnīgi "melna", jo mazliet spīd cauri gaisma no aizmugures. Taču ikdienā to nemana. Izšķirtspēja - 1080p vai 1440p 24" monitoram un 1440p vai 4K 27" monitoram. Ja paredzēts arī spēlēt kaut ko kustīgi skraidīgu, FreeSync/G-Sync esamība un 144 Hz ir ļoti vēlami. Un DisplayPort esamība gan monitoram gan videokartei.

Būtiski: Skolai un darbam plakanie paneļi ir labāki par izliektajiem. Izliektie reāli der tikai izklaidēm, jo rada ģeometriskus kropļojumus taisnajām līnijām un ar ģeometriju saistīti darbi parādīsies greizā leņķī.

Ar 4K izšķirtspēju uzmanīgi. Spēlēm vajadzēs reāli dārgu videokarti, kas šobrīd mājsēdes haipa dēļ jau ir 2x pārcenotas. Ja esi ar mieru nolikt 1000€+ tikai par videokarti, vari iet uz 4K

Konkrēti monitors kas der gan skolas darbam gan izklaidei ap 200€ budžetam? Tur vairāk par 24"/1080p ar vidējas kvalitātes paneli nesanāks. Taču piemetot 30-50€, kaut kas jau parādās. Kaut vai AOC 24G2U/BK pa 230-240€ (kā kuram pārdevējam)

www.dateks.lv/cenas/lcd-monitori/346257-aoc-24g2u-bk-23-8-

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

"Būtiski: Skolai un darbam plakanie paneļi ir labāki par izliektajiem. Izliektie reāli der tikai izklaidēm, jo rada ģeometriskus kropļojumus taisnajām līnijām un ar ģeometriju saistīti darbi parādīsies greizā leņķī."

šo nezināju, paldies

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Man dēlam ir šāds: www.euronics.lv/t/120067/it-tehnika/31-5-ieliekts-full-hd-led-va-monitors-optix-mag322cr-msi/optixmag322cr

Izmanto, gan mācībām, gan spēlēm, gan vizuālajai grafikai. Man paziņa arī neieteica ņemt ieliekto, jo līnijas var sakropļotas izskatīties, bet dēls teica, ka netraucē un ir ļoti ērti. Spēlēm šis ir vispār super. Tiesa gan cenas kategorija ir vairāk kā 2x par Tev vēlamo

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

- dēls teica, ka netraucē un ir ļoti ērti. Spēlēm šis ir vispār super.

Te arī atbilde. Ja spēlēt ērti, pārējais vairs nerausta

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tad paliek Dell S2421HGF vai AOC 24G2U/BK, 23.8 ?

Diezgan līdzīgi Dell kā reiz sanāk par 30 EUR lētāks

Monitorus salīdzināt var šeit: www.displayspecifications.com/en

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Paņem uz review "side by side" uz vienas un tās pašas video kartes ;)

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Pamanīju ka RD Electronics AOC 24G2U/BK tirgo jau pa 197€

www.rdveikals.lv/products/lv/146/264660/sort/1/filter/0_0_0_0/24G2U-BK-23.8-IPS-16-9-monitors.html

Tas ir pareizais modelis Jo mūsu veikalos ir vēl 24G2U5/BK, kam ir tikai 75 Hz frekvence (to nevajag).

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Pieliku Tev foto

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Spēlēšanai tak ir jaunais Playstation, priekš kam pie datora mocīties?

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 2 Atbildēt

Aha. Jāpērk vēl viena grabaža, spēles tikai pa $$$, nav iespējas ne modot ne kā citādi izmainīt sapumpēto, neko citu bez izklaidēm uz tā #$*%^$# darīt arī nevar.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
3 0 Atbildēt

Nu, bet tāpēc jau tā ir SPĒĻU konsole.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nu, nez spēlēm diezgan labi pietiek arī ar standarta 60 Hz , lielāka frekvence stipri sadārdzina gan monitoru , gan videokarti. Bez tam , attiecībā uz īsāku atbildes laiku, tur ir "šķēres : IPS matricai ir labākas krāsas un lielāks leņķis, no kāda var skatīties , bet lielāks atbildes laiks, TN nav tik spožs un leņķis mazāks, bet īsāks atbildes laiks.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Uz Action spēlēm ir starpība, grafikā jo īpaši ja salīdzina ar PS5! Arī ielādes ātrums! Turklāt tv labāks par monitoru uz tādiem izmēriem. Man laikam TV ir 66 collas

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 1 Atbildēt

Spēles mūsdienās vairāk orientētas uz konsolēm, tas nozīmē, ka tās ir slikti optimizētas uz PC. Ir lasītas pietiekami kruto geimeru žēlabas, ka, neraugoties uz super duper komplektu par vairākiem tūkstošiem, nekādu cerēto FPS izspiest neizdodas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 2 Atbildēt

Mani šie vārdi nekad nepārliecinās atteikties no datora tieši spēlēm, jo ar to es varu darīt ko gribu pretstatā tam ka daži labi konsoļu ražotāji pastāvīgi ir gribējuši iesūkt nāsīs lielu piķi kā abonentmaksu. Un bez konsoles es varu iztikt, bet bez datora, tas jau būs krietni grūtāk ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Kā tur bija tas teiciens - kas der visam, neder nekam

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Jā, par pirmajiem viedtālruņiem to ļoti bieži teica. Es tai skaitā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Man tas ļoti labi der maniem mērķiem, teiksim tā formāli konsole + atsevišķs parasts "darba" dators man mazākais iznāktu ~ 1200Eur, par to naudu es labāk uztaisu vienu "spēļu datoru" un visā ko man vajag tas stabili pārspļaus spēļu konsoli tieši dēl tā ka "der visam". Un tīri tehnisi es domāju ka mazliet padarbojoties es no datora izspiedīšu vismaz to pašu ko konsole spētu, kādreiz saviem cilvēkiem būvēju datorus ar "spēļu noslieci".

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Es taču "neaģitēju" pret PC;) tikai konstatēju realitāti. Spēlu datoru ir patīkami lietot ikdienā tā ātrdarbības dēļ. Man pašam datorā ir videokarte, kas pirms dažiem gadiem maksāja kādus 300 EUR. Man taču šajā ziņā ir precīzi tādi paši uzskati, kā tev.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ne ne, man ar nekādu pretenziju pret viedokli kā tādu - just 5 cents vs 5 cents.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

"Pietiekami krutie gaimeri" bieži vien ir prasti krāniņmērītāji, kuri var atļauties izgāzt 20K$ procesora un videokartes dzesēšanai ar šķidro slāpekli tikai lai dabūtu dažus papagaiļus virs otra tāda paša mērītāja cipariem populārajos veiktspējas testos. Mājas darba/spēļu datoram ir daudz vairāk plusu kā mīnusu. Nav jāpērk atsevišķs dārgs grabulis. Nav jāaizņem televizors, kur tai pašā laikā cits ģimenes loceklis grib skatīties kaut ko citu. Nav spēļu abonentmaksas un vispār ar spēli vari darīt ko ienāk prātā. Starp citu - spēlēs daudz biežāk vari saglabāties kur pašam gribas (piemēram ja ātri jādara kaut kas cits), nevis kur konsoles spēles izstrādātājiem labpatīkas. Nav problēmu ar papildus diska vietu, papildus atmiņas pielikšanu vai videočipa nomaiņu uz labāku. Radinieki neblenž no malas un neizsaka indīgas piezīmes par zemē nomestu laiku un naudu. Utt. utjpr.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
0 0 Atbildēt

Gribētos tomēr paoponēt. "Krutie geimeri" negāž naudu šķidrajam slāpeklim, bet gan absolūti entuziasti, kas vēlas izspiest maksimumu no CPU, kur bez papildus modificēšanas neiztikt. Geimeris parastais ar tādām lietām nenodarbojas.

Ja saliek dārgu spēļu datoru pa 2+K EUR, tad var likties, ka konsole ir dārgs papildus grabulis, bet, ja liek mājas datoru pa to naudu cik izmaksā (normālos apstākļos) PS5 vai Xbox Series X, tad tas dzelzis īsti konkurents var arī nebūt geimošanai.

TV nav ovligāti jāaizņem var mierīgi pieslēgt pie monitora, pats tā darīju ar savu PS4 pirms TV parādījās.

Nav tāda spēļu subscribe. Ir subscribe uz servisu, kas dot spēles katru mēnesi + online (šis gan jāpiekrīt ir stulbi). Šis serviss nav obligāts. Pats PS+ praktiski neizmantoju, jo online man nebija vajadzīgs. Ko nozīmē: "ar spēli vari darīt ko ienāk prātā"? Piratizēt? Modot?

Nu PC, protams, var norādīt instalācijas ceļu un darīt kaut ko citu, lai uz kura no diskiem to instalētu. Konsoles gadījumā var uzlikt lādēties un tikmēr spēlēt kaut ko citu vai piesēsties pie tā paša PC darīt ko citu, ja gribas. Neredzu starpību. Pie tam PS4 gadījumā, kamēr tā ir Standby Mode varēja no PS Store nopirkto spēli likt lādēties un, kad atnāc mājās viss jau ir gatavs.

8th gen konsuļu gadījumā pielikt lielāku disku nebija nekādu problēmu. 9th gen konsoles iespējams ir kādi ierobežojumi to specifisko SSD tehnoloģijai. PS5 gadījumā SSD specīali būvēts ir konsolei. "...papildus atmiņas pielikšanu vai videočipa nomaiņu uz labāku." Tajā paša laikā konsole visu savu dzīves ciklu spēj nodrošināt labu vizuālo, jo tās resursus izmanto spēlēm, nevis visādiem papildus background procesiem. Ja ~7 gadus nav jāiegulda vairāk RAM, labākā GPU/CPU, tad nemaz tik slitki nav, ne?

Geimings tāda pati izklaides industrija kā mūzika, kino u.c. vien ir, ja tie radinieki tāpēc izsaka indīgas piezīmes un to nesaprot, tad viņi tās izteiks aŗi par 2k EUR PC.

Īsāk sakot meklē problēmas, kur to nav.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Nē, nu kādas problēmas. Konsoles ir lētākas, nu cik ir tā PS5? Kādi 500 EUR. Daudzmaz normāls ( nedaudz virs budžeta datora )geiminga dators, ja liek pats, būs ap 800 vismaz. Bet PC ir universālāks. PS tak nav vienīgā konsole, vēl ir Xbox, Wii, Nintendo un kas tur vēl. Un tad vēl dažādas versijas tām konsolēm. Un to jaunāko PS5 tak nemaz nevar dabūt tagad, izpirkta globāli.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tas par šķidro slāpekli bija mazliet pārspīlēts. Taču daudz sapūsts nebūs. Mērīšanās ar daiktiem geimeru vidū ir tikpat izplatīta kā vispār dzīvē un ir diezgan uzkrītoša.

Teiksim vienkāršāk. Ja ir vēlme spēlējot čupoties ar draugiem pie ekrāna, konsole derēs labāk. Ja gribas nēsāties pa ielu 50"+ ekrānā, tad arī konsole derēs labāk. Ja negribas 2 dzelžus spēlēm un/vai ir vēlme spēli uzlabot (kaut vai HD tekstūru paku vecākām spēlēm), konsole nederēs. Minēto situāciju ar radiniekiem miksēts darba/spēļu dators uzlabo acīmredzami. Jo ar savām izklaidēm uzkrītoši neatrodies viņu acu priekšā.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Pagaidām noskatīs ir šis monitors: Dell S2421HGF

23,8 collas

144hz

20W (E)

Cena ap 200 EUR

Tehniskie dati www.dell.com/lv/p/dell-s2421hgf-monitor/pd

Darīts, puikam paņēm šo!

Izdomāju, ka manam portatīvā 15 collām arī jāpaņem papildus monitors. Te būs ar 32 collām jāmeklē

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

32" tev nebūs galds pa mazu ? Ja ir iespēja dzīvajā kaut kur nopētīt - pamēģini vai būs ērti strādāt.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ir, ir vieta.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Lai cik dīvaini neliktos, 32"+ var būt par lielu, ja nevar to nolikt ļoti tālu priekšā. Pašam 27" praksē izrādījās gandrīz par lielu. Un draugu 34" ultrawide, atskaitot spēles, pārējais vnk pazūd kaut kur vienā ekrāna stūrī.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 7 Atbildēt

Ož pēc lieluma mānijas, kur veikalinga speciālistu sabāztie batoni stāv augstāk nekā sajēga ka acs izšķirtspēja ir ierobežota. Ar šitiem ierobežotās funkcionalitātes televizoriem vēl tā - man patika kā viens zināms čalis aplauzās, nopirka jaunu porķiku un speciāli ņēma tādu lai ekrāns būtu 4k - beigās ar nožēlu atzina ka bezjēdzīga izšķirtspēja priekš tām collām, un lietoja to ekrānu Full HD režīmā.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Ekrāna izmēra palielināšana padara attēlu saskatāmāku līdz acs redzes leņķa robežai. Pārējais paliek "aiz kadra". Tāpēc 24" ekrāns ~70 cm no acīm vēl der, bet 27" jau vajadzēs pabīdīt līdz metra attālumam. Un no 34" īsti iespējams pārskatīt tikai trešdaļu. Ļoti lielie ekrāni praksē der tikai izklaidēm un kā info ekrāni. Arī acs izšķirtspēja parastam mirstīgajam spēs atšķirt 96 PPI no 120 PPI (16:9 ekrānam), bet vairāk gan nē. Tālāka pikseļu skaita četrkāršošana subjektīvi padarīs burtu līkumus mazliet smukākus, bet tas vairs nav smukuma atbalstam dzelžos izgāztās naudas vērts. Portatīvajam ar 17" ekrānu 1080p izšķirtspējā jau ir 130 PPI, kur parastajā attālumā no ekrāna ar portatīvo strādājot, pikseļus vairs neredz. Tai pašā ekrānā 4K izškirtspējai ir 220 PPI, kas ir pamatīgs overkills.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
0 0 Atbildēt

Lietoju 27" ekrānu un 1 m attālums toč nav, bet pārskatāms ir ļoti labi. 34", kas visbiežāk ir UltraWide lieto visvairāk FPS spēlēs lielākam FOV un video editori, lai labāk pārredzētu Timline, Source un Output ekrānus u.c. sīkumus.

Izšķirtpējas audzēšana nevis subjektīvi, bet reāli padara diognālas līnijas un ieliektas līnijas gludākas, bet nekad perfekti gludas. Pikselis pēc būtības ir mazs kvadrāts un jo blīvāk tos var sakrāmēt, jo "gludāks" un asāks ir attēls un nav nepieciešams AA (spēlēs), lai mazinātu "zāģa" effektu. Lai darbinātu dažādus softu baisu dzelzi nevajag, lai attainotu 4k attēlu. Problēmas sākas 3D softos (spēles, modelēšana).

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

4K monitorus jau parasti pērk tie, kam jāstrādā ar datorgrafiku. Un tie, kuriem gribās spēlēties un redzēt bildi, kur ienaidniekiem redz visus punķus un kārpas un vēl atspulgu peļķē no tārpa uz zara 20 metrus tālāk. Un tad bez labas videokartes nekā. Un labas videokartes tagad maksā uiui.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
1 0 Atbildēt

Nu, ja cilvēks nemāk izmantot Scale, lai ikonas, teksts u.c. lietas viņam būtu ērtāks uz 4K ekrāna, tā tad nav veikalnieku batonu problēma.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Tas konkrētais cilvēks pēc nodarbošanās ir programmists, tā ka man nav šaubu par viņa spējām nokonfigurēt bildi.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Programmētājs. -ists ir žargonvārds no krievu valodas transliterācijas.

People Reģ.: 28.09.2020
0 0 Atbildēt

Tas bija sen, bet studenti-projektētāji un tehniķi,saskārās ar šo jautājumu jau pirms Milleniuma. Un risinājums bija padomju skaitļošanas centru monitorus no BK , kuri bija lieliem teleskopiem-melnbalti, 5 vadus aplodējot piejūgt pie IBM un lietot AutoCad. Teiksim printeris, ja melnbalts un par slāņiem nav jādomā, ideāli.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tos zaļos konusus, kas bija piejūgti pie ДВК? melnbaltajai grafikai autocadā izskatītos amizanti. Lai gan tehniski tur problēmām nav jābūt. Savā otrajā darbavietā pašā 90-o sākumā pamanījos sakrustot arī norakstīta poļu 80-jos radīta teksta termināla displeju ar ZX Spectrum. Ļoti asa dzintara krāsas bilde. Diemžēl ierobežotam lietojumam, jo spektrumi man drīz piegriezās.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Šis ir dārgs bet variants Dell 27 Gaming Monitor: S2721DGFA

www.dell.com/en-uk/shop/dell-27-gaming-monitor-s2721dgfa/apd/210-axrq/monitors-monitor-accessories

440 eur - tas ir vairāk kā gribētos tērēt šim mērķim

Palieku pie 27 collām tad

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pieredzes ar šādu nav, bet parametri izskatas diezgan labi. Tad jau uzraksti kādreiz kā patika.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Man ir viens šīs markas diezgan sens U2412m,tiek intensīvi lietots ikdienā.Rāda bez jautājumiem- kā pirms gadiem 8,kad bija jauns.Spēlēm nemāku teikt,bet citādi es skatītos 16:10 un cik biezs rāmis ap ekrānu.Kā arī, lai tas nav tupi melns.Nu par 27 lielāku jau nu noteikti nee.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nepārzinu jaunākās tendences monitoru tirgū.

Manuprāt ērti ir, ja monitoru var regulēt gan augstumā, gan leņķi, ja gadījumā sanāk mainīt monitora un krēsla novietojumu. Jo plašākā diapazonā, jo labāk.

Bija tāds piedzīvojums - pavecam datoram ievajadzējās jaunu monitoru. Tipa lauķi atbraukuši uz veikalu, skatāmies, monitors smuks, gana lielu ekrānu, bilde laba, burtiem kontrasts, gaismas regulēšana, refresh rate, kaut kāds geimeru modelis skaitās, fīlings skatoties attēlu, tekstu labs, cena laba, ņemam.

Nu tik slēgsim klāt, bet VGA štekera ta nav! Tikai HDMI! Tad nu slēdzām pie jaunākā datora un tā ekrānu pie vecā.

Tas gan, iespējams, tagad nav īpaši aktuāli, protams, geimeru datoram HDMI būs. Ja sanāk pēc tam to monitoru atdot/izmantot vecam datoram, varbūt tad skatīties, lai tas VGA arī ir.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tā problēma nav unikala tikai šadiem gadijumiem, nereti ari vecaki video projektori ir tikai ar VGA, un jau puslīdz mūsdieniga laptopā tu VGA neatradisi, attiecigi eksiste šādi risinājumi :

www.kurpirkt.lv/cena.php?q=hdmi+to+vga+adapter

Mes kad ejam prezenteties vai klientam kādu softu/dzelžus likt vai konfiguret vienmer ņemam kaudziti ar visadiem štekeriem līdz pat serialajiem savienojumiem ;)

Tas viss nekur nav zudis ;)

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Šis ir dārgs bet variants Dell 27 Gaming Monitor: S2721DGFA

www.dell.com/en-uk/shop/dell-27-gaming-monitor-s2721dgfa/apd/210-axrq/monitors-monitor-accessories

440 eur - tas ir vairāk kā gribētos tērēt šim mērķim

Palieku pie 27 collām tad

Šodien Capital nopirku šo Dell 27 Gaming Monitor: S2721DGFA. RD vēl bija līdzīgs LG, starpība sanāca ap 30 eur par sliktu Dell. M79 neatzvanīja, Dateks nepacēla.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Man pie stacionārā aizgāja vecais tv lg 37'' ar full hd. Man patīk, jaunēklis spēles kapā utt.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Piedod bet televīzors nevar būt par monitoru,ja nu vienīgi pagaidu variants.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Ar jums kā ar sievietēm saki ko gribi, visu vai noliedz vai otrādi pagriež

Kāpēc nevar būt? Man jau pāris gadu ir un neredzu tur iemeslu kāpēc lai pirktu citu monitoru?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāpēc lai nevarētu būt? Galvenā atšķirība mūsdienu televizoriem pret monitoriem - vairāk un dažādākas video ieejas un spēja uztvert televīzijas stacijas.

Ja tā padomā, es pat laikam varētu prikola pēc izmēģināt lielummānijas variantu, atstiepjot istabā no lejas televizoru - es gan šaubos ka es būšu sajūsmā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

No 27 collam uz augšu un obligāti ieliektam.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Mhm. ieliektam... pēc satikšanās ar čoma kulaku, kad šis zaudēja "autosacīkstēs".

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Pēc čoma kulaka viņš noteikti arī vairs nerādīs.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti