MMK serviss.lv atsauksmes

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016

Ko labu vai nelabu variet pateikt par šo kantori?Man liekās,pilnīgs pīpī.

 
darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Neesmu tur bijis. Reiz gan gribēju pirkt riepas, kas tika reklamētas par labu cenu, bet tad, protams, izrādījās, ka to nav uz vietas, un mēģināja mani pielauzt uz citām, dārgākām. Tad nu šos pasūtīju. Viens man zināms cilvēks gan pie viņiem regulāri apkalpojas un saka, ka viss baigi ok.

core Reģ.: 03.01.2017
3 0 Atbildēt

Vienreiz biju iebraucis, tā bija pirmā un pēdējā reize.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
5 0 Atbildēt

Lohu kantoris, uz epastiem neatbild, liek saldas cenas neesošām precēm

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
0 0 Atbildēt

100% piekrītu,vairākas reizes esmu mēģinājis ar viņiem sadarboties, beigās jau joka pēc.Ne kas nav mainījies,kā bija pirmo,tā arī pēdējo.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

saldas cenas + neesoša prece kombo ir vairums LV internetveikaliem. Te tev nav Tur! Tāpēc es neļaunojos, vnk nolieku klausuli, kad mēģina kautko vietā ieārstēt un meklēju nākamo zemo cenu.

Tieši tāds bija piedzīvojums ar riepu iegādi pie šiem.

Ar montāžu pilnīgi cita ainava: grafiks dinamisks, pieraksts strādā precīzi, puikas strādā gandrīz labi (bija viens kasjaks ar nenotīrītu apmali).

Attiecīgi : pirkt nē, montēt jā.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Riepas montēju uz diskiem 1x, pie nopirkšanas

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

jau kādus 2 gadus kā Biķernieku ielā mainu riepas un atstāju uzglabāt. Nav ne vainas man patīk.

Riepas pirku vienreiz sievas auto, ieteiktās bija labas, patika.

Mr_Rums Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

2x pirku un motēju. Viss bij OK.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Vienu reizi iegādājos jaunas riepas un 3 reizes esmu montējis. Neko sliktu nevaru teikt. Riepas uzmontēja ātri un kvalitatīvi.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

1x ielāps likts- nekādu pretenziju pret padarīto.

Otro reizi būts- noskatīto riepu vietā pārliecināja par labu citu ziemas riepu iegādi- nedaudz dārgāku, bet noteikti sūdzēties nevar- 100% atbilst manām prasībām, ko viņiem izteicu.

...kantoris pie Plazas

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Pirku vasarenes pie viņiem,biju iepriekš noskatījis bet ieteica citas un biku dārgākas,esmu apmierināts.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Pāris reizes esmu tur pircis riepas. Parasti nav uz vietas tas, kas tiek piedāvāts internetā (klientu piesaistīšana nedaudz negodīgā veidā), bet parasti izdodas piemeklēt ko līdzīgu.

Ar servisu viss OK.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

visas riepas jau savā būtībā ir diezgan līdzīgas

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Jā, visi riepu kantori arī ir līdzīgi.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Tas nav nedaudz negodīgs veids, bet totāli bezkaunīga lohu ķeršana. Katrs veikals, kur man rodas aizdomas par šādu apzinātu cūkošanos, mani kā klientu zaudē neatgriezeniski. Ja kādam patīk, ka viņu uzskata par idiotu un ņirdz sejā - nu bet lūdzu!

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 1 Atbildēt

tāpat kā telemarketings - nekad neprikšu neko no kompānijas, kas mani kādreiz ir atļāvusies traucēt zvanot. Tikpat liela _aucība kā lielās reklāmas piekabes, kas sastrēgumos bezjēgā vizinājās pa centru kādreiz.

Ir godājamas profesijas - skolotāja, medmāsa, prostitūta, un tad ir arī telemarketinga aģents.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Rudenī noskatīju 3 veidus, kad pazvanīju, nebija nieviena, piedāvāja dārgākas, aizbraucu uz Auto favorītu.

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

Atliek vien pievienoties - bieži izliktās cenas vnk nav reālas, vai nu izbeidzās vai preču nav vai vēl kāda herņa, zēni jau iestaigājuši taciņu tā teikt. Esmu pāris reizes montējies - normāls Rīgas vidusmērs, ērti, ka var uzreiz uzmest tās riepas, samaksāt 1 eur par veco atstāšanu un aidā. Pircis gan no viņiem esmu reizi vienu, gadījumos, kad piedāvā to "kas ir" cita lētāka produkta veidā, gan vienmēr viņus pasūtu - bet tas jau "strādā" daudz kur citur. Pēdējā laikā drusku citi kantori ar labākām klientu attiecībām un servisu ir apmeklēti...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Tik pat labi var būt, ka piedāvājums ir bijis pārāk labs un izķerts. Nu nav tā, ka šajos kantoros kāds sēž pie web lapas un to 3x dienā atjauno. Labi, ja pāris reizes nedēļā.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 1 Atbildēt

Jā, arī šādi varētu būt, ņemot vērā viņu pārdošanas apjomus.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Njā, dienā ieliek SS-kā sludinājumu, bet nākamās dienas rītā nekā vairs nav. Nevienā filiālē. Un pilnīgi visas izsludinātās riepas izķertas - visi grābj pa trīs komplektiem uzreiz. Njā. Interesanti, kāpēc, piemēram, Riepu garāžai mājas lapā var redzēt aktuālo piedāvājumu pēc skaita un pa filiālēm, un vienmēr viss ir?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti