mp3 mūzikas atskaņošana no fleškas ar Subaru media

Fredito Reģ.: 02.09.2021

Man ir jauns Subaru (XV). Te tāda lieta ar mp3 mūzikas atskaņošanu no fleškas: Mūzikas diska dziesmas netiek atskaņotas pēc numura, bet gan pēc alfabēta. Mašīnas atskaņotāja settingos neko nevar pamainīt. Esmu dzirdējis, ka tas esot automagnetolu gļuks. Vai nav programmas ar kuru palīdzību var pārvedot mp3 failu? Manuāli var katrai dziesmai pielikt numuru un tad pareizi atskaņo, bet tas nav variants.

 
darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Hmm... Bet kāpēc nevar salikt tos numurus? Es savā ļoti pamatīgajā mp3 kolekcijā noteikti neatradīšu daudz tādu albumu, kur treki nebūtu numurēti, un pat tie pamatā būs paštaisītas izlases. Vienkārši tas pleijeris neprot salikt secību pēc tagiem, neko tur nepadarīsi (ja nu vienīgi kādos dziļos setingos šī opcija nav ieslēdzama).

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Es nesapratu - kur ir problēma ar mašīnas maģi? Izklausās ka problēma ir ar tava USB puļķa saturu - normāli mūzika atrodas sašķirota mapēs pa albūmiem, un katram albūmam attiecīgi dziesmas ir sanumurētas pēc to secības diskā - un pie noteikuma ka maģis pats dabiskā ceļā atskaņo to USB puļķi [atšķirībā no tādiem risinājumiem kā Jatūrs], dabiskajai lietu kārtībai problēmas nevajadzētu sagādāt...

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Pardon, iekomentēju un tikai tad sapratu jautājumu. Msh arī nesaprata. Tev vajag kādu failu nosaukumu mainīšanas progu meklēt. Ir tādas, jāpagūglē tikai. Esmu lietojis Bulk Rename Utility, bet uz sitiena nepateikšu, vai viņa māk arī numurus pielikt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es sapratu - tas ko es nesaprotu ir nah viņam ir liela kaudze ar dziesmām bez numuriem...

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

ID3-TagIT. Ir lietots softs, kur mp3 failiem tagus jāsaliek, ja pieņemam, ka tas maģis ņem no turienes. Var apstrādāt failus masveidā, bet tikai tad, ja nosaukumi ir pēc viena stila. Ja, ne, būs mazliet jāpabakstās, bet visu var paveikt.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tikko aiz gara laika paprovēju: tas Bulk Rename Utility brīnišķīgi pieliek numurus, kādā formātā vien vēlies, tikai... Viņš jau arī tos failus paņems alfabēta secībā. Tātad secību nāksies pašam salikt manuāli vai arī meklēt tūli speciāli priekš mp3 failiem, kas paņems to numerāciju no id3 tagiem un pieliks failu nosaukumu priekšā. Visvienkāršāk laikam ir to izdarīt komandrindā - pilns nets ar pamācībām. Tiešām interesanti - kur tu rauj tādus albumus bez numerācijas nosaukumā?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Atskaņotājam neko nepadarīsi-paveca Kia palielas mūzikas kolekciju spēlējot jauktā secībā tā secībā bija katru reizi viena un tā pati.

Ņemot vērā ka mūzikas atskaņošana no fleškām sāk izzust ražotāji īpaši neiespringst uz failu tagiem un specifiskām atskaņošanas niansēm.

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Paldies, pamēģināšu! Galvenais, lai nav par daudz manuālās darbības, ar katru albumu negribēsies tā čakrēties ) Failam viss ir kārtībā un uz vecās mašīnas atskaņotāja spēleja secībā kā vajag. Ne pa velti diskos dziesmas ir noteiktā secībā, citādi zūd albūma jēga.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tu pats tos diskus esi ripojis, neieliekot numerāciju failu nosaukumos? Tas ir tas, ko mēs te nevaram saprast, - kur tu esi ņēmis tādu lērumu mūzikas albumu, kur nosaukumi ir bez cipariem? Tas tak ļoti reti tā gadās.

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka albumu dziesmām failos ir numuri. Ne jau pirmo gadu kačāju. Bet atskaņotājs ņem tikai pēc alfabēta vai nejaušas secības. Vienam diskam manuāli iebakstīju numurus papildus pirms dziesmas nosaukumu un tad viss bija kārtībā. Bet ar katru disku negribu tā ņemties

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Baigi jocīgi. Pēc alfabēta taču arī būs 0,1,2,3,...9 un tikai tad a,b... Varbūt tā problēma ir pilnīgi pretēja un atskaņotājs kārto nevis pēc failu nosaukumiem, bet pēc tagu informācijas? Paskaties, kas tajos tagos darās, varbūt tā numerācija jāsaliek tur? Augstāk tika minēts tūlis, ar ko to var izdarīt.

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka atskaņotājs skatās tikai faila nosaukumu, nevis visu tagu. Ja ieliek pirms dziesmas ar roku numuru, tad ir Ok. Bet tas neder

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu bet kāpēc tev nosaukumos jau nav numuri? Standarta dziesmas faila formāts ir [dziesmas numurs] - [dziesmas nosaukums] - un pa lielam jebkura tupāka ierīce atskaņos tīri pēc faila nosaukuma, un vienīgi no ierīcēm, kur to dara programma, var mēģināt sagaidīt ko vairāk, pieņemot ka programma ir pietiekami gudra. - teiksim, vecais labais Winamps uz datora failus atskaņošanas sarakstam pieliks alfabētiskā secībā pēc failu nosaukumiem, un tikai pēc tam var paņemt funkciju lai šis sašķiro pēc ID3 tagos atrodamajiem parametriem, ja failu nosaukumi ir biezputra.

Izklausās ka viss kas tev vajadzīgs ir te piesauktā programma, ar kuru izmainīt failiem nosaukumus uz normālo standartu, jo acīmredzot tev šobrīd ir biezputra kas sastāv no plikiem dziesmu nosaukumiem. Pārsaucot failus vienīgi liec divu ciparu numerāciju, lai nav tā ka pēc pirmās dziesmas seko vienpadsmitā, jo pirmajām deviņām nav nulle priekšā.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Pamatā jau visi disku ripotāji savulaik ielika normālus nosaukumus, bet tak jau tāpat gadījās reizes, kad bija Track1.mp3, Track2. mp3. Ej nu un ņemies...

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Oi žēl, ka neizdodas pievienot bildes - nupat nofotografēju.(prasa pievienot bllžu linku un nevis parāda folderus datorā). Tur skaidrs redzams, ka mašīnā dziesmas ir sarindotas pēc alfabētā, bet datorā tam pašam albūmam pēc numuriem (un numuri pirms dziesmām ir redzami). Mašīnā citādi neizdodas atskaņot kā pēc alfabēta. Bet datorā atskaņojas ar jebkuru pleijeri pēc numuriem.

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Te bilžu links no failiem.lv (citādi nezinu, kā te pievienot).

failiem.lv/u/m99bedwuy

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man te ir viens pārnēsājamais maģis, vismaz 10 gadus vecs, ar spēju atskaņot mūziku no USB puļķa, bet, laikam sava vecuma un primitīvuma dēļ, ar īpatnēju atskaņošanas secības veidu - tas maģis - nezinu, laikam mapes - sarindo pēc fiziskās secības datu nesējā - par dziesmu secību jāsūdzas nebija, bet albūmu secība bija interesanta

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Beidzot skaidrs - ar failu nosaukumiem tiešām viss ir kārtībā. Bet pamanīju citu lietu - tev tak mašīnā ir uzlikta kārtošana pēc Artists, nevis pēc Songs vai Albums!

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Ja uzliek Songs, tad izliek ārā visas dziesmas, kas ir pa visiem albumiem, un tās atskaņo alfabētiskā secībā netakarīgi no albuma un artista.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu bet ja uzliek Albums?

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Tā arī nesanāks. Liekas, ka man ir skaidrs, kas ir ar magnetolu. Tā neņem pilnu informāciju - ņem tikai dziesmas, albuma un artista nosaukumus. Treka numurus, albumu gadu un citu informāciju neņem. Pamēģināju ar ID3-.. pamainīt dziesmas nosaukumu (teorētiski ar šo programmu iir tāda iespēja) , bet mēģinot saglabāt, saka error.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

spotify un aizmirst par to arhaisko magnetolu???

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Tā ir laikam vajadzēs sākt draudzēties ar Spotify. Mani tur pie magnetolas + fleshkas, ka lērums albumu mp3 )

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Disku mainītājs tam maģim ir? Ja jā, lai cik tas muļķīgi nebūtu, var iziet uz jatūru...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ļoti labi tevi saprotu. Man arī mašīnā visu laiku fleškas skan.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Nekas nav labāks kā caur bluetooth pieslēgties magnetolai un klausīties mūziku,vai tas ir interneta radio vai youtube.Tube pat izveido albūmu no tavām mīļākām dziesmām.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

pie tam telefonam beidzot ir normāla balss vadība - pasaki, ko gribi dzirdēt, un to tiešām arī spēlēs

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Redzi,bet dažiem patīk pisties ar flešku.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

hey, google, play "pisties ar flešku"

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Es nezinu, kur tur pišanās? Salādēju mūziku un mēnesi nekas nav jāaiztiek - pagriežu aizdedzi un sāk skanēt. Vienīgi kad sagribās ko īpaši konkrētu klausīties, tad pašam jāuzliek. A tā... kad pleiliste pāris reizes apgājusi uz riņķi, rauju flešku ārā un mājās sadzenu iekšā nākamo porciju. Es nezinu, cik tūkstoši mūzikas albumu man kolekcijā ir. Reāli nezinu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāpēc tev vispār kaut kas jārauj ārā - vai tu no tiem kas nav pamanījuši datu nesēju tehnoloģiju attīstību? Parasti jau šo lietu ir piemirsuši tie, kam patīk visu laiku jāties ar kaut kādiem telefoniem, kuri jāsprauž pie lādētājiem utt...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kā var iedabūt datus attālināti flešatmiņā, kura atrodas mašīnā? Padalies! Ar dažādām viedtālruņa funkcijām esmu pazīstams, zinu, kas ir straumēšana (starp citu varu piekļūt visai savai kolekcijai no jebkuras vietas), bet kā tas aizvieto flešku?

Un izklausās dīvaini, kad par mūsdienu tehnikas iespējām sāk mācīt cilvēks, kurš vēl vakar staigāja ar podziņtelefonu un ļoti lepojās ar to :-)

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Msh nekad nelaidīs garām iespēju kaut ko gudru iesmirdēt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

"vakar"? Tev laikam laiks rit līdzīgi kā Dievam; kur cilvēkam mūžība, tur Dievam acumirklis - tavs "vakar" bija pirms kādiem sešiem gadiem...

Attālināti nekādīgi, bet nezinu kāpēc reizi mēnesī kaut kas jākopē - liels USB puļķis mūsdienās var saturēt pat kādu gadu mūzikas...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos, tad līdz 64 GB man tas atskaņotājs ņem pretī. Jā, varētu nopirkt tādu un piedzīt pilnu, bet mašīnā tas stipri palielinātu iespēju atskanēt kam tādam, ko nepavisam konkrētajā brīdī nevēlos, kā arī stipri apgrūtinātu orientēšanos tajā blāķī, jo brovsēties pa automagnetolu (it īpaši braucot) tomēr nepavisam nav tik ērti kā mājas datorā vai pie tv pieslēgtā mediju atskaņotājā. Man patīk laiku pa laikam apsēsties un izdomāt: tā, tagad klausīšos to, to, to un vēl šito. Nē nu varbūt tie ir tikai putni manā galvā, bet maniem putniem tā patīk, tādēļ nevajag man censties iestāstīt, ka kaut kā savādāk būtu ērtāk, jo arī visādi savādāk ir izmēģināts

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ar to "līdz 64 GB" var būt divējādi; princips tas pats kas ar microSD kartēm - 1) šī frāze patiesībā nozīmē "ierīce atbalsta tikai FAT un FAT32 datu nesējus" [pārnēsājami datu nesēji virs 32 GB pēc priekšrakstiem formatējas ar exFAT] bet pašai ierīcei nav nekādu izmēra ierobežojumu, ja vien uz datora ar specifisku utilītu to datu nesēju noformatē uz FAT32 - es, teiksim, iepriekšejajā telefonā kam bija ceturtais androīds, lietoju 64 GB atmiņas karti , būtu lietojis vēl lielāku, bet sešus gadus atpakaļ tas bija lielākais izmērs par adekvātu cenu - jaunajā telefonā esmu ielicis 256 GB 2) ierīce ir ar tik primitīvu programmatūru ka tai tiešām ir izmēra ierobežojums, manā saskarsmē tas pamatā ir bijis pēc principa "nosaka datu nesēja lielumu -> ja datu nesējs ir lielāks par 32 GB, tad noteikti ar exFAT" un tālāk, atkarībā no dzelža, vai nu pasūta lietotāju dirst, vai arī uztaisa atmiņas kartei formātu...

Par tevis nosaukto problēmu - jā, iespējams. Viens no iemesliem kāpēc man mašīnā lielākoties mūzikas datu nesējs jatūram ir nevis USB puļķis bet gan īpods.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Msh gadījumā nav nesen pircis usb puļķi?

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Aaa, atmiņas karti pircis, es jau domāju, ka kaut ko nopircis, ka tik gudri māca citus

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

anoagask rakstīja: spotify un aizmirst par to arhaisko magnetolu???

Ir labs iemesls nelietot spotify un tas ir tad, ja vēlies klausīties to, ko vēlies, nevis to, ko piedāvā spotify.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

samaksā mēnešreizi, un klausies gandrīz jebko. ok, kaut kādi specifiski žanri varbūt nebūs - latviešu underground piemēram

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu kaut vai tāpēc - ir lērums mūzikas, kas ir grūti atrodams. Man ir, spotifajam noteikti nav.

Nākošais - ja es gribu paklausīties, teiksim, hārdroku, tad varu palaist attiecīgo mapīti un klausīties. Spotifajs nav spējīgs saprast, kas tas tāds ir. Man čoms gan stāstīja, cik spotifajs ir gudrs un tad nu palūdzu nodemonstrēt. Noklausījāmies 20 dziesmas un biju spiests secināt, ka labi ja 30% atbilda žanram. Kas tur to visu nosaka, lietotāju atsauksmes vai kas, bet nu mani tāds serviss neapmierināja.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Nemaksā neko un klausies 101.ru radio,viss pa žanriem.Aplikāciju var lejupielādēt Play veikalā par brīvu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

iciks rakstīja: Nu kaut vai tāpēc - ir lērums mūzikas, kas ir grūti atrodams. Man ir, spotifajam noteikti nav.

Nākošais - ja es gribu paklausīties, teiksim, hārdroku, tad varu palaist attiecīgo mapīti un klausīties. Spotifajs nav spējīgs saprast, kas tas tāds ir. Man čoms gan stāstīja, cik spotifajs ir gudrs un tad nu palūdzu nodemonstrēt. Noklausījāmies 20 dziesmas un biju spiests secināt, ka labi ja 30% atbilda žanram. Kas tur to visu nosaka, lietotāju atsauksmes vai kas, bet nu mani tāds serviss neapmierināja.

es saprotu, ka spotify izlases veido pēc citu cilvēku pleilistiem.

Piemēram, es klausos nightwish un draconian, tev, klausoties draconian, arī piedāvās nightwish.. kaut kā tā. Ne jau konkrēti 2 cilvēkus, bet ņem statistiku par visiem lietotājiem. Un tos piedāvājumus veido balstoties uz populārākajām dziesmām "tev līdzīgiem".

Varbūt varu kļūdīties.

Nu, un protams, ka izmet komerciālās dziesmas. Tās, par kurām tās īpašnieks maksā spotifajam.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti