LED lentas, par un ap LED lentām. Atsauksmes gan RGB, balltas un RGBIC

iAuto Reģ.: 17.07.2001

LED lentas gribas nopirkt labas, taču reāli var arī iegrābties, kāda pieredze, ko ņemt vērā. Padomi par LED!

Atsauksmes par konkrētām LED lentām

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

RGB nozīmē krāsainā, visa lenta deg konkrētā krāsā, bet es izvēlējos RGBIC, tas nozīmē, ka vienlaicīgi atšķirīgi LED var degt dažādās krāsās, es noskatīju Govee LED lentas

Govee 10 m RGBIC Pro LED Strip Lights, Smart LED Strip Lights that work with Alexa and Google Assistant, Coated Strip Lights to Sync with Music, App Control, Colour Changing par 59 eur + pvn

Un Govee 5 m RGBIC Pro LED Strip Lights, Smart LED Strip Lights that work with Alexa and Google Assistant, Coated Strip Lights to Sync with Music, App Control, Colour Changing 38 eur + pvn

Neatradu Latvijā tirgotāju

Te video ar noderīgu salīdzinājumu

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Vēl labākas krāsainās LED lentas par Grovee ir LIFX, bet tās ir stipri dārgākas. Te labs salīdzinājums

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

ledakcijas,lv, aizej, apstāstīs, uz vietas nopirksi

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Pirmkārt neuzraujies uz vecu SMD

Ir 3 veidi 2835, 3528 un 5050, kas vienkāršoti nozīmē LED čipa izmēru, bet ietekme ir milzīga. Tas 2835 ir jaunākais un ievērojami efektīvākais čips. Abi pārējie elektrību izmanto neefektīvi un secīgi rodas nepareizas ekspektācijas salīdzinot. Pie vienādas jaudas tas 2835 dos kkādas 2x vairāk gaismas kā abi pārējie. Abi pārējie savukārt ir ievērojami lētāki. Bet gandrīz bezjēdzīgi

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Šis bija spēcīgi, paldies! Domādams nevarētu iedomāties šim pievērst uzmanību!

Es jau pasūtīju Grovee RGBIC LED PRO.

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
1 0 Atbildēt

topinamburs rakstīja: ledakcijas,lv, aizej, apstāstīs, uz vietas nopirksi

Nav tur lietojami brendi

People Reģ.: 28.09.2020
0 0 Atbildēt

Man ir 5m pa 5eur un ar 9v kronu, spoži nav bet ir.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti