Foto, video kamera no Sony video filmēšanai a7S 3. Ir doma pirkt - atsauksmes

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Sony ILCE-7SM3 a7S III E-mount pilna kadra fotokamera.

Pirms tam iAuto profesionālos video filmējām ar Canon, bet tagad vērtējot jaunās kameras labākās īpašības uz papīra rāda Sony.

Vai ir kādam pieredze ar Sony profesionālo aprīkojumu, kādi ieteikumi, atsauksmes!

Labs cipars pielasās klāt arī aksesuāros, baterija, atmiņas karte utt.

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Sony a7S III E-mount pilna kadra fotokamera ILCE-7SM3 padārga, bet tagad ir labāks piedāvājums no 4 199 uz 3 999 EUR center.lv/lv/sony/Fotokameras/Kameras-ar-mainamu-optiku/3269-a7S-III-E-mount-pilna-kadra-fotokamera-ILCE-7SM3

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
10 2 Atbildēt

labāk pievērsties satura kvalitatei, nevis mistiskai attēla kvalitātes atšķirībai starp esošo un vēlamo kameru.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Gada auto konkursā mums vajag Pro video, tur ir budžets. Visas jau no izmaksām atkarīgs. iAuto vlogus man pat neatmaksāsies ar šo kameru filmēt, kad tā būs mūsu rīcībā.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tad vēl labi cipari nāk klāt papildaprīkojumam, kā:

Karte CEA-G160T

Karšu lasītājs MRW-G2

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
0 0 Atbildēt

Varbūt var uzmest aci arī uz Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K PRO? Cena zemāka, bet kamera ir ļoti spējīga. Canon EF mounts ļautu izmantot esošos Canon objektīvus, protams, ja tie ir EF. Iebūvēti ND filtri Pro versijā arī noteikti nenāk par sliktu un, ja atmiņa mani neviļ, tad šīm kamerām bonusā nāk pilnā Davinci Resolve versija video apstrādei. Nekāds subscribe pēc tam vairs nav vajadzīgs , lai lietotu Resolve.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Darījums ir noticis, drīz brauksim pēc jaunās tehnikas:

Kamera: Sony ILCE-7SM3 3 999 EUR

Objektīvs: SEL24105G 1 299 EUR center.lv/lv/sony/?q=SEL24105G

Papildus beterija NP-FZ100 89.95 EUR center.lv/lv/sony/?q=NP-FZ100

Atmiņas karte: CEA-G160T 435.95 center.lv/lv/sony/Aksesuari/Atminas-kartes/3282-Atminas-karte-CFexpress-CEA-G160T

Kartes lasītājs: MRW-G2 139.95 EUR center.lv/lv/sony/Fotokameras/Aksesuari/3287-Atminas-karsu-lasitajs-MRW-G2

Jāfilmē būs mūsu dārgākais atpakošanas video 5 963.85 EUR

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ļoti labi ka bez spoguļiem.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
2 0 Atbildēt

Laaciz rakstīja: Varbūt var uzmest aci arī uz Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K PRO? Cena zemāka, bet kamera ir ļoti spējīga. Canon EF mounts ļautu izmantot esošos Canon objektīvus, protams, ja tie ir EF. Iebūvēti ND filtri Pro versijā arī noteikti nenāk par sliktu un, ja atmiņa mani neviļ, tad šīm kamerām bonusā nāk pilnā Davinci Resolve versija video apstrādei. Nekāds subscribe pēc tam vairs nav vajadzīgs , lai lietotu Resolve.

Blackmagic ir krietni sliktāks iso, ja salīdzina ar šo sony, kas arī iauto būtu svarīgāk.

Montēt un apstrādāt tos video viņi tik un tā neprot, priekš kam viņiem kabatas cine kamera?

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
1 0 Atbildēt

Izvēle ir izdarīta un tēmu nav īsti vērts turpināt, bet man tomēr interesē, ko nozīmē krietni sliktāks ISO? ISO nevar būt ne labs ne slikts, tas vienkārši ir sensora gaismas jutīgums. Slikti vai labi var būt kameras spēja tikt galā ar augsta ISO radīto troksni. Sony A7SIII pie augsta ISO ir spēcīgs Noise Reduction, bet BM graudaināks, bet saglabā vairāk detaļu.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Netēlo muļķi, tu ļoti labi zini ko es ar to domāju un pats pat uzrakstiji skaidrojumu!!

Šoņka sliktas gaismas apstākļos ir galvas tiesu pārāka par to peccket melno maģiju!

Kā jau teicu, iAuto video soņka būs piemērotāka, neviens tur tāpat netaisīs nekādu "cine mākslu" utt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti