Kia

Atsauksmes par Kia Sorrento 2 (XM) Facelift 2.2Crdi

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023

Čau!

Esmu jauna auto meklējumos. Meklēju kaut ko parketveidīgu, jo patīk izbraukt dabā pie kāda ezera un pabraukāt pa Latgales grunts ceļiem. Bet %80-90 pārvietojos pa Asfaltu. Bezveļnieks nav nepieciešams, riktīgākos dubļos līst neplānoju. Esmu apskatījis vairākus variantus, bet pagaidām vispiemērotākais izskatās tieši Sorento 2013-2014 gada. Vismaz, cenu kategorijā 12000-13000.

Lietas, kas man patīk:

- Liels bagāžnieks (pietiktu lai salikt teltis, laivas u.t.t)

- Degvielas ziņā ekonomisks

- Salīdzinoši lētākas apkopes/remonti (Salīdzinot ar Tuareg NF un Audi Q7/Q5)

- Diezgan bagātīga komplektācija (salīdzinot ar Chevrolet captiva)

- Ir 'nosacītais' 4x4. Pietiktu izbraukt kādai dubļainākai peļķei.

Interesē, varbūt kādam ir pieredze ar šo auto? Kādas atsauksmes? Kā ar servisiem Rīgā? Varbūt ir vēl kādas alternatīvas ko esmu palaidis garām?

 
eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Un kāpēc liekas, ka parketnieks tam aprakstam labāks?

Pa granteni viennozīmīgi vagonam būs labāka gaita. Arī ietilpība labāka. Pa mežu diezin vai tas +3cm klīrensa kko atrisinās. Savukārt milzu svars to kluci gremdēs pie pirmās iespējas. Parketnieks ir domāts lai blatotu bratāniem, ne izpildītu konkrētus uzdevumus

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pēc apraksta jau viņam arī nav nekādi uzdevumi.

Viņam nav jāizvadā zemnieku produkcija uz tirgu un katru dienu jābrauc pa meža ceļiem.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 1 Atbildēt

Kādas alternatīvas piedāvājat?

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Teca iepriekš, visspiemerotakais vidējās klases vagons

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Ar kia brataniem nepablatosi, tad tomer jaņem Q7 ,jeb labāk bagātākais brālis cayenne

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, šitādu ieteikumu tik nedraugam var ieteikt.

Tak te vakar topikā Bradijs jau izraklamēja līdzīga izmēra vāģi - Mitsubishi Outlander Phev

Bet nu visticamāk viņam acīs ir iekritis tas Sorento un kko citu jau būs grūti piedāvāt.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Mitsubishi varētu būt tehniski atbilstošs, bet problēma tāda, ka man viņš tīri vizuāli atbaida.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, tas jau bija gaidāms. Ja jau cilvēkam ir kkas iekritis acīs, tad būs grūti pielauzt kko citu iegādāties.

Te bija viena dāmīte, kas bija noskatījusi Hyundai i20 un sīku aprakstu izlikusi ko viņai vajag no mašīnas Ieteica te dažādus modeļus, Suzuki teicās esot OK alternatīva, bet tā pat nopirka to lietoto i20. Patīk un viss, ej tu izdari kko.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Man pirms tam Chevrolet Captiva bija iekritusi, bet kad uzzināju par Sorento, Captiva ātri aizmirsās. Kas to lai zin, varbūt ir kaut kas līdzīgs KIA, tikai nedaudz labāks

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Captiva tak ir viltotais Ševets jeb īstais Daewoo

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Zem tās pašas birkas slēpjas Opel Antara

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
2 0 Atbildēt

Priekš manis auto ir tikai, un vienīgi pārvietošanās līdzeklis, nevis blatošanas objekts. Auto izēlē mēģinu atrast kompromisu starp "Man patīk" un "Izmaksas uz 1km" Q7 skaists, bet uzturēšanas izmaksas + neeesmu drošs, ka ~12-13k robežās var atrast kaut ko nenokautu....

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Outlander lietots tehniski vissticamaak nekas tur nebuus okey, q7 uzturēšanas izmaksas atbilstošs auto statusam, Normālu lietotu q7 var sākt meklēt no 30k un uz augšu, ja tadu summu neesi gatavs par vinju atdot, tad laikam jameklee kaut kas letaaks,

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Tieši tāpēc es arī izskatu KIA Sorento un nevis Q7

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Jautājums par servisiem Rīgā! gan ir garām. Es saprotu, ka Valmierā nav tādu un tādu autiņu dīleri un Janka tik ņemās tik ar traktortehniku. Rīgā gan tu atradīsi visu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Intersanti, ka no vienas puses tiek teikts ka pontot nevajag, bet no citas tiek izvēlēts pusdžips, kas jau pēc definīcijas ir pontošana, un uzturēšanas ziņā parasti ir aptuveni reiz 1,5 no "parasta salīdzināma luksusa" sedana/universāļa ... bet nu ja vajag braukt pa pļavu, tad varbūt ka vajag, kaut tad Renault Kangoo 4*4 būs nepārspējams sava svara dēļ, tik IMO jaunu tādu vairs nedabūt ...

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
1 0 Atbildēt

Dīvainas jums tās definīcijas. Pusdžipam atšķirībā no sedniem es saskatu dažus plusus, kā augstāka vadītāja pozīcija (labāka pārredzamība), drošība un ja ir bērni, ir daudz ērtāk viņus kraut iekšā un ārā. Man vienkārši pašam patīk pats frame factor. Gribētu pontoties paņemtu X5, Q7, Kajanu. KIA savukārt neizskatās pēc baigās pontmašīnas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu es ikdienā pārvietojos gan ar pudžipu, gan kabrioletu, gan velosipēdu.

Redzamības ieguvuma nav - priekša vienmēr tāds pats pusdžips / trolejbuss / Scania. Drošībai tad ņem Volvo. Bobiks pats par sevi nedod drošību. Bērnus iekrāmēt gan ir reāli ērtāk. Bet tas līdz 1,5g.v, kad paši sāk rāpties krēsliņā. Aizsprādzēšana ir identiska.

Savukārt ar velo braucot skaidri var redzēt, ka vismaz 1/2 to pusdžiopu braucēju nav nekāda clue par tā auto gabarītiem. Ar sedaniem praktiski nekad tādu neesmu novērojis.

Nu un tāds mūžvecs dīzeļpusbobiks visdrīzāk iepriekš piederējis kādam, kurš gribēja q7, bet nevarēja atļauties. Tāpēc drusku ietaupīja uz remontiem, noteikti uz riepām, utt ar visām izrietošajām sekām.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka pļavā puspiedziņas un milzu svara dēļ jebkura Oktāvija iekabinās tam Sorento. Un +3cm klīrensa ir kautkāda iedomāta vērtība. Zāģerim atstāt celmu +4 cm ir nieka lieta un tas pat neko nepamanīs.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nujanuja.Tas 3cm (uz/katriem 14 cm) ir galīg po/uj.

Piem,ja (kādamloham.elvē) pēkšņi vajadzīgs cieši "piebraukt" pie rimimahimas bortakmeņa, kuŗš ira +15cm (augsts).

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Kopumā neko sliktu neesmu dzirdējis par to 2.2 dīzeli, bet visiem KIA/Hyundai kas ir 4x4 jāvaktē tā pilnpiedziņa. Viņiem ir nosliece šlicēm rūsēt un tad kādā momentā apraut. Tas ir tu paliec bez tās pakaļas piedziņas un labot nav lēti.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Jup, šito esmu dzirdējis.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Paldies!

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Ir tak vēl šitais Hyundai Santa Fe

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Jup, viņi ir identiski, motors, kārba, platforma. Bet vizuāli man Kia patīk vairāk. Hyundajam inerjers pēc ķitaišinas izskatās nedaudz

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Kapēc neizskatīt XC90?

SS'ā kā dubļi, atrast Volvo speciālistu būs krietni vieglāk kā Kia/Hyundai, cenā drusku dārgāks bet pēc pieciem gadiem būs vieglāk tikt vaļā kā no korejieša.

Sociālajos tīklos entuziasti un klubi kas var palīdzēt kādu jautājumu risināšanā. Vienīgi Kasko varētu būt dārgaks dēļ viegli aiznesamiem lukturiem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Jā, tieši tā - Volvo var turēt dziļos laukos, kur narkomāni neiemaldās. T/c, daudzstāvu māju stāvvietas viņi cītīgi uzmana vai nav kāds Volvo iemaldījies

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

XC90 ir viena no "lielākajām un smagākajām govīm", un ja tiešām gribas braukt "pa pļavu", tad laicīgi sarunājat traktoru ...

Sievas sencis tādu bija nopircis, bet ar vecajiem ieradumiem "braukt kā ar Ņivu" traktoru meklēja pat atkusnī 1x nobraucot no celiņa "piemājas zālienā", kopā ar sniega valni to XC90 apturēja ka nav ko redzēt, pēc tam tik pavasarī bija jāved zeme un jālīdzina rises ciet ...

Gada laikā secināja ka XC90 viņam galīgi neder, tagad brayc ar Ranault Kangoo 4*4 ... Katram mērķim tomēr savi auto, un parketnieku.lielākā daļa ir paredzēta "sausām un relatīvi cietām virsmām" .... un jo smagāks jo trakāk var "ieberzties" ...

feciic Reģ.: 09.05.2008
3 0 Atbildēt

Nu, ņiva ar pareizām riepām jebkur var braukt pēc azimuta.

Diezgan naivi cerēt ka kāds no lielajiem parketniekiem būs nu tā ka riktīgi labāks par visiem pārējiem, riepas šinī gadījumā būs atslēgas vārds.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: XC90 ir viena no "lielākajām un smagākajām govīm", un ja tiešām gribas braukt "pa pļavu", tad laicīgi sarunājat traktoru ...

Sievas sencis tādu bija nopircis, bet ar vecajiem ieradumiem "braukt kā ar Ņivu" traktoru meklēja pat atkusnī 1x nobraucot no celiņa "piemājas zālienā", kopā ar sniega valni to XC90 apturēja ka nav ko redzēt, pēc tam tik pavasarī bija jāved zeme un jālīdzina rises ciet ...

Gada laikā secināja ka XC90 viņam galīgi neder, tagad brayc ar Ranault Kangoo 4*4 ... Katram mērķim tomēr savi auto, un parketnieku.lielākā daļa ir paredzēta "sausām un relatīvi cietām virsmām" .... un jo smagāks jo trakāk var "ieberzties" ...

XC90 vēl ir interesants 4x4 risinājums - atpakaļgaitā tas nestrādā Kādreiz izdevās tāpēc to lieliski norakt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti