SUV dīzelis

Borgore Reģ.: 28.10.2017

Sveiciens manam milakajam forumam! 

Radas diskusija, kadi reali SUV ar dizeli ir ekonomiskakie videja paterina zina sobrid? Teiksim lidz 7l/100. Letais variants KIA, Hyundai, vel?

 
1 2 3 4
iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Benzīna auto dižajā pilsētā uz skati dzinis neesmu, bet citā pilsētā kā nu ne - mērīja gan. Katru reizi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja: Kur tu tādas mašīnas atrodi, man nav ne jausmas Man nekad, atkārtoju vēlreiz, nekad aiz tāda benzīnnieka nav sanācis braukt - aiz dīzeļiem "kur spēks slēpjas kvēpos", dēļ čipšķūninga vai dēļ kāda bojājuma, gan -  ir gadījies bik pabraukt pa apvedceļu ar benzīnnieku kur atmetoties spogulī varēja ieraudzīt aizmugurē migliņu - bet nu tur mašīnas īpašnieks uzbūvējot kartera ventilāciju bija nolohojies, dēļ kā brauciena laikā tika piedirsta visa motortelpa ar eļļu

Par tavu piemēru - nu ļoti skaista pirksta salīdzināšana ar krānu. Un tagad parādi to smirdīgo un kūpošo EURO 6 benzīnnieku 😂 Ā jā, pareizi - tu ne tikai brauc ar muti, bet arī ar jauniem dīzeļiem, un laicīgi tos maini lai nebūtu tā ka izbeidzas kvēpu filtrs un tas jāamputē... 😂

P.N. Par atgāzu nemērīšanu - skaista pasaka. Protams ka mēra, vienīgi negāzē. Mani deviņdesmito gadu dzelži tur ierakstītos pat EURO 4 normās bez jebkāda katalizatora, tik vien ka HC bik par daudz...

"Gāzē" gan. No kkāda 2000+ gada ražotiem gāzes mēra arī pie paaugstinātiem apgriezieniem.

Nav nekad gāzējuši.

Teh apskates vīrs iebāž trubā savu mērāmo un tikmēr pārbauda gaismas. Kad tas izdarīts tu kāp ārā, gāzes izmērīts un vīriņš brauc uz pacēlēja, pārbauda bremzes.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bet vispār baigi ilgi pērkat to SUV dīzeli

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja: Kur tu tādas mašīnas atrodi, man nav ne jausmas Man nekad, atkārtoju vēlreiz, nekad aiz tāda benzīnnieka nav sanācis braukt - aiz dīzeļiem "kur spēks slēpjas kvēpos", dēļ čipšķūninga vai dēļ kāda bojājuma, gan -  ir gadījies bik pabraukt pa apvedceļu ar benzīnnieku kur atmetoties spogulī varēja ieraudzīt aizmugurē migliņu - bet nu tur mašīnas īpašnieks uzbūvējot kartera ventilāciju bija nolohojies, dēļ kā brauciena laikā tika piedirsta visa motortelpa ar eļļu

Par tavu piemēru - nu ļoti skaista pirksta salīdzināšana ar krānu. Un tagad parādi to smirdīgo un kūpošo EURO 6 benzīnnieku 😂 Ā jā, pareizi - tu ne tikai brauc ar muti, bet arī ar jauniem dīzeļiem, un laicīgi tos maini lai nebūtu tā ka izbeidzas kvēpu filtrs un tas jāamputē... 😂

P.N. Par atgāzu nemērīšanu - skaista pasaka. Protams ka mēra, vienīgi negāzē. Mani deviņdesmito gadu dzelži tur ierakstītos pat EURO 4 normās bez jebkāda katalizatora, tik vien ka HC bik par daudz...

"Gāzē" gan. No kkāda 2000+ gada ražotiem gāzes mēra arī pie paaugstinātiem apgriezieniem.

Nav nekad gāzējuši.

Teh apskates vīrs iebāž trubā savu mērāmo un tikmēr pārbauda gaismas. Kad tas izdarīts tu kāp ārā, gāzes izmērīts un vīriņš brauc uz pacēlēja, pārbauda bremzes.

Un nekad tev nav paprasīts uzgāzēt līdz apm.2500rpm? Paskaties csdd datos jebkura 21.gs.benzīnnieka ta protokolu. Visiem ir mērījums "paaugstinātais".

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, kkā neatceros tādu prasību. Tikai vienreiz vīriņši

 čortojās, jo vispār atgāzes nevar izmērīt. Tad tur truba bija caura, varbūt tad kko prasīja gāzēt. 

Bet vispār ar atgāzēm šajā gadsimtā nav bijušas problēmas. Tā, man liekas, ir tikai dīzeļu problēma.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par cauru trubu tevi ar 2 bija jāizmet pēc defaulta! Ja auto pēc 2015 gada, tad ar check engine degošu tev pat ticams ka neko nemērīs un "pasūts pienākt vēlāk", un pat CSDD info (aplikācijā) par konkrētu auto būs atgāzu mērījums redzams ;)

Manam vecajam (99) benzīn Fordam ir CH un CO2 mērījumi, tikko pārčekoju.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

esi pārliecināts, ka CO2 nevis CO ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Aizrādījums vietā - CO.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Par cauru trubu tevi ar 2 bija jāizmet pēc defaulta! Ja auto pēc 2015 gada, tad ar check engine degošu tev pat ticams ka neko nemērīs un "pasūts pienākt vēlāk", un pat CSDD info (aplikācijā) par konkrētu auto būs atgāzu mērījums redzams ;)

Manam vecajam (99) benzīn Fordam ir CH un CO2 mērījumi, tikko pārčekoju.

Nu protams, ka izmeta, bet ne jau tāpēc, ka kkas pārsniedz normas. Normas nevarēja noteikt, jo nāca svaigs O2

Nekāds check engine nedega. 

Kāda starpība, kas tavam vecajam auto kādi mērījumi? Lai tak mērā ko grib, man nekad nav bijušas problēmas ar tiem. 2017 gada Tucson pat slēdz pie kompja un kko tur skatās. Man jau neviens neatskaitās, kamēr viss OK.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti