Ir verts parsudzet atruma protokolu ja laiks ir pilnigi nepareizs

David9900 Reģ.: 25.06.2024

Biju kaut kur lasījis tādu frāzi it kā kāds iekšlietu ministrijas ierēdnis teicis.

"Pat ja protokolā ir komats kļūda ir vērts pārsūdzēt.. "

Tātad nu mani reāli kad apstādināja 2.23 nakti 

Protokolā rakstīts 4.16 

Par cik strādāju man visi pierādījumi kur biju 4.16 ir pieejami,

tie pierādījumi ir diezgan neapgāžami tā teikt alibi nozieguma laikam

Cik sapratu protokols ir jāsastāda 3 dienu laikā.

Šis nav derīgs es tajā laikā tajā vietā 100% neesu bijis. 

Atrums bija 74 kur atļauts 50, minus 3 tatad 71.

Es bieži esu paskrējis poličiem garām ar apmēram plus 20 nu reizes 6 noteikti nekas bet vakar gan jau protokola plānu vajadzēja pildīt. Plus tā ir nakts ar 0 satiksmi konkrētajā brīdī.

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Principā pārsūdzams. Tas ir no retajiem gadījumiem, kad lēmumu atcels.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
0 0 Atbildēt

kur tik dīvaina kļūda policistam rakstot protokolu? varbūt oficiāli šim nemaz nebija sākusies dežūra?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jebkura mērierīces kļūda ir tulkojama par labu "klientam" - ir vērts "kasīties" ...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

To, ka ātrums bija 74 km/h un ka parasti par šo nesoda, es ieetiktu iesniegumā nenorādīt. Ja tiešām ir tā kā raksti, tad būs pieteikami norādīt un ar pierādījumu pamatot, ka plkst. 4.16 atradies pavisam citā vietā. Pieņemu, ka auto ir aprīkots ar GPS datu lasīšanas iekārtu (piemēram, lai nemaksātu nodokli par transportlīdzekļa izmantošanu prrivātajām vajadzībām).

JanJan Reģ.: 07.02.2018
3 1 Atbildēt

Pārsūdzēt var, bet, manuprāt, saņemsi atbildi, ka, jā, lēmumā ir kļūdaini norādīts laiks, bet sodu atstās spēkā. Kāpēc? Jo arī policijas mašīnai ir video reģistrators ar ierakstu, ir gps un viss pārējais, kur paskatīsies video un būs skaidri redzams, ka pārkāpi noteikumus tajos 2:23.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Tieši tā, poličiem arī ir video, kur visticamāk nav pareizi iestādīts laiks. Pateiks - atvainojiet par kļudu, bet tas nekādi neatceļ pašu pārkāpumu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nepareizi - ja "mērierīcei" nepareizi strādā viena daļa, tad paļauties ka tai pareizi strādās kāda cita - nedrīkst  nerunājot pat par "nevar". Elektronika nav smilšu pulkstenis !

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
3 0 Atbildēt

sodu varēsi samaksāt pusotru stundu vēlāk

David9900 Reģ.: 25.06.2024
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: To, ka ātrums bija 74 km/h un ka parasti par šo nesoda, es ieetiktu iesniegumā nenorādīt. Ja tiešām ir tā kā raksti, tad būs pieteikami norādīt un ar pierādījumu pamatot, ka plkst. 4.16 atradies pavisam citā vietā. Pieņemu, ka auto ir aprīkots ar GPS datu lasīšanas iekārtu (piemēram, lai nemaksātu nodokli par transportlīdzekļa izmantošanu prrivātajām vajadzībām).

Protams tas tik tā starp mums

David9900 Reģ.: 25.06.2024
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Tieši tā, poličiem arī ir video, kur visticamāk nav pareizi iestādīts laiks. Pateiks - atvainojiet par kļudu, bet tas nekādi neatceļ pašu pārkāpumu.

Vai kļūdains protokols ir derīgs? 

Viņi var sūtīt jaunu protokolu ar pareizu laiku

Bet max 3 dienas pēc pārkāpuma. Nez tā ir vai nē?

Es pārsūdzēšu kādā 6 vai 7 dienā protams

David9900 Reģ.: 25.06.2024
0 0 Atbildēt

Fig viņ zin kas tas par protokolu es šo nemaksāju un apstrīdu jo moš atsūtīs vēl vienu ar pareizo laiku

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
11 0 Atbildēt

Pārkāpums bija? Apzināts? Īsti vīri tādos gadījumos samaksā un brauc tālāk, pidari sāk kaut ko ņerkstēt. 

Tik pat labi policijai vai vēl kāda kļūme gadīties sākot pārsūdzēt. Piemēram, uzrakstīs protokolu ar pareizo laiku, bet šo nepareizo aizmirsīs atcelt un iedos tiesu izpildītājam.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Arī nepareizi - auto spidometrs nav sertificēta mērierīce, pat ja tev/viņam likās ka brauc ar 76 km/h viņš varēja nejauši braukt piemēram ar 176km/h ...

"Esi vīrs samaksā sodu par 76 km/h", tas nekas ka tādu ar 176 km/h būtu jāieliek restotā istabiņā uz pārdomu laiku utml. 

Tas ir "divpusējs zobens" - ja nav kārtības policijā vai kas nu tur ar šo nodarbojas, tad kādēļ prasam to no pilsoņa parastā ??? Vienam tas ir darbs par kuru tu un es maksājam ...  Pie kam visi ļoti labi zinam ka neviens te nav perfekts, un apzināti vai ne bet diennaktī ar 90% varbūtību izdarīs pāris desmitu nebūtisku likumpārkāpumu ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Jautājums, kāds ir pārsūdzēšanas iemesls. Nemaksāt? PN. Rakstīt sūdzību IDB ar mērķi noskaidrot šādas nepatiesas informācijas rakstīšanu (jo ir skaidrs, ka tā nav "drukas" kļūda, bet apzināti nepatiesa info) - varētu būt interesanti.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

PP uzlika sodu par stāvēšanu neatļautā vietā, bet aizmirsa ierakstīt adresi. Sodu atcēla. Pamatojums tāds, ka nav iespējams pēc šāda protokola noskaidrot lietas apstākļus ne arī iespējams to pārsūdzēt. Šeit tas pats, nav korekts laiks, viss protokols nederīgs, tā nav pārrakstīšanās kļūda. Pārrakstīšanās kļūda ir Brīvības ielā ierakstīt Brīvības gatve, adreses numurs nedublējas līdz ar to nerodas šaubas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tieši to jau saku - tā NAV pārrakstīšanās kļūda, un būtu interesanti uzzināt, kādu iemeslu dēļ menti apzināti vilto datus. Jā, MENTI, jo mērgļus, kas šādi izmanto varu, lai vai kāds būtu iemesls, savādāk saukt nevar.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
5 0 Atbildēt

ātruma pārsniegšana ir maksas pakalpojums. Ja esi bomārs un tev nav naudas, tad nebrauc ātri. Un nebūs jāpārsūdz.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

CP arī nezin noteikumus. Piemēram stāv starp Tīnūžu apļiem un ķer uz ātrumu, kaut 50km/h tur ir tikai vienā virzienā, otrā virzienā tajā pat posmā ir 90km/h. Tā teikt ķer uz muļķi, un muļķi iekrīt.

David9900 Reģ.: 25.06.2024
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: CP arī nezin noteikumus. Piemēram stāv starp Tīnūžu apļiem un ķer uz ātrumu, kaut 50km/h tur ir tikai vienā virzienā, otrā virzienā tajā pat posmā ir 90km/h. Tā teikt ķer uz muļķi, un muļķi iekrīt.

Jūs te visi baigi  godīgi braucat ?

Ja es uz krastenes no mola uz centru netālu no salu tilta brauktu uz 50 man 90% visi brauktu garām

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Es tur arī braucu uz 50km/h lai tak brauc garām kur problēma.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
3 0 Atbildēt

David9900 rakstīja:

Kanibaals rakstīja: CP arī nezin noteikumus. Piemēram stāv starp Tīnūžu apļiem un ķer uz ātrumu, kaut 50km/h tur ir tikai vienā virzienā, otrā virzienā tajā pat posmā ir 90km/h. Tā teikt ķer uz muļķi, un muļķi iekrīt.

Jūs te visi baigi  godīgi braucat ?

Ja es uz krastenes no mola uz centru netālu no salu tilta brauktu uz 50 man 90% visi brauktu garām

Brauc ap 60 (+10) un nebūs problēmu. Ja esi tik drosmīgs 20+ pārsniegt, tad risks dabūt sodiņu.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Arī nepareizi - auto spidometrs nav sertificēta mērierīce, pat ja tev/viņam likās ka brauc ar 76 km/h viņš varēja nejauši braukt piemēram ar 176km/h ...

"Esi vīrs samaksā sodu par 76 km/h", tas nekas ka tādu ar 176 km/h būtu jāieliek restotā istabiņā uz pārdomu laiku utml. 

Tas ir "divpusējs zobens" - ja nav kārtības policijā vai kas nu tur ar šo nodarbojas, tad kādēļ prasam to no pilsoņa parastā ??? Vienam tas ir darbs par kuru tu un es maksājam ...  Pie kam visi ļoti labi zinam ka neviens te nav perfekts, un apzināti vai ne bet diennaktī ar 90% varbūtību izdarīs pāris desmitu nebūtisku likumpārkāpumu ...

Ačgārna loģika.

Ja kāds cits kļūdās, tas nav iemesls pašam pieļaut apzinātas kļūdas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 1 Atbildēt

Nē loģika ir pareiza - pilsonis parastais - ir nevainīgs, līdz kāds objektīvi spēj pierādīt pretējo. Savukārt amatpersona ( kādi ir arī policisti) pilda savu darbu, jebkura kļūda - ir darba pienākumu nepildīšana, tātad "vainīgs" pēc definīcijas. 

Loģiski ka te neviens nav perfekts, tādēļ arī vajag apstrīdēt jebko kur ir neprecizitātes, ātri vien samācīsies pulksteņus sinhronizēt !

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

P.S. likumdošanas kāšus arī salabo tikai tad, kad tie kādam "atspēlējas" ne tajā labākajā veidā ...

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Es kad biju jauns Vadītājs (Lohs), man Dzintar tilta pakakājē 1reiz viens trekns milicis deva izmeļošu Dzīves Mācību.Kad viņam jautāju, na/ujam esmu apturēts un kā (ar ko) ticis noteiks mans ātrums, viņš sacīja, ka (viņš) esot Amatpersona, pildot (savu) dienesta Pienākumu un ka viņam/man ne-uja neparko neesot jāatskaitās.Kā un ko un ar/ko viņš kko ir noteicis, tā neesot mana darīšana.

Varbūt (iespējams) kādam pārsteidzīgi liekas, ka "šodien" šajā jomā būtu kaut kas princepipeliāli mainījies.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Es kad biju jauns Vadītājs (Lohs), man Dzintar tilta pakakājē 1reiz viens trekns milicis deva izmeļošu Dzīves Mācību.Kad viņam jautāju, na/ujam esmu apturēts un kā (ar ko) ticis noteiks mans ātrums, viņš sacīja, ka (viņš) esot Amatpersona, pildot (savu) dienesta Pienākumu un ka viņam/man ne-uja neparko neesot jāatskaitās.Kā un ko un ar/ko viņš kko ir noteicis, tā neesot mana darīšana.

Varbūt (iespējams) kādam pārsteidzīgi liekas, ka "šodien" šajā jomā būtu kaut kas princepipeliāli mainījies.

Bija laiki, kad milicija ātrumu noteica pēc ceļa malas stabiem un rokas pulksteņa laika rādi. Tavējais AntonG varbūt, pAr labu dienestu tika pārvietots auKstāk no rajona uz kūrortP.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti