Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Serviss kuri specializējas peugeot hdi dzinējos

Nekādas OBD diagnostikas uz rokas nav? Vieglāk būtu zīlēt. Tukšgaitā gan it kā EGR netiek virināts tad jau jābūt salūzušam pusatvērtam. Dīleri kā vienmēr ģēniji, uzreiz varēja motoru mainīt.

Tēma: Gāzes apkures katls

Un kur risinājums?

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Ielogojies pa jaunu vai izdzēs iAuto cookies. Tā ir bieža parādība pie iAuto uzlabojumiem, ka cookie sīkfaili iepelē.

Tēma: Kas ieteiktu kur labak var veikt sprauslu pārbaudi?

Jo tā ir vienīgā detaļa kuras nosaukumu zin. Tas tāpat, kā vairumam, kam iedegas "check engine" kļūda uzreiz skrien pirkt lambda zondi vai katalizatoru, jo tā lampiņa to arī nozīmējot nemaz nenolasot kļūdu :D

Tēma: Akorda diski R16 uz R17

Vissmieklīgākie šajā ziņā ir pseidodžipi, kas sagrabinājuši pēdējos centus tam un tad nu piebremzē pie katras sliedes. Bet kad uz apmales jāuzbrauc tad gan mierīgi un ar ieskrējienu.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Jā viltus trauksme. Tas tikai mājās dēļ IP filtra atslēdzot to viss notiek. Nezinu tik kura tieši adrese pie vainas.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Jā viltus trauksme. Tas tikai mājās dēļ IP filtra atslēdzot to viss notiek. Nezinu tik kura tieši adrese pie vainas.

Tēma: Speciāli Bradypus

Nav runa jau par tiem, kas šeit piedalās diskusijā, bet gan atsevišķiem indvīdiem, kas tieši tā arī brauc, ja pretī nevienu neredz tad var dzīt, kad parādīsies kāds pretī tad domās. Tiem kas pa to ceļu braukuši un domā līdzi tīri objektīvi secina, ka potencionāls avārijām tur ir nav pat jābūt ceļu inženierim.

Tēma: Degvielas filtrs?

EGR nebūs vienmēr atvērts, bet ja salūzis atvērtā stāvoklī tad kļūdai būtu jābūt. Pārbaudīt gan der.

Tēma: Akorda diski R16 uz R17

Vienalga nezinu kā riepas tur kaut ko ietekmē, ja vien tā guļošā CP forma nav kantaina. Ar to ātrumu ar kādu paredzēts to šķērsot var tīri mierīgi arī ar R17 un zemprofila riepām. Tieši mīkstāka piekare ir tā kas var veiksmīgi ļaut uzsist apakšu arī ne sēdinātam auto uz šaurajiem vaļniem, tāpēc svara pārnese un pamukšana ātrāk uz priekšu strādā.

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Ar modernākām gāzes iekārtām galīgi nepareizu regulējumu vairs nevar iegūt, jo vairs netiek apmānīts oriģinālais vadības bloks ar zondes emulatoriem. Ja būs šķērsām regulācija aizbrauks adaptācijas parametri ārpus robežām un būs kļūda. Bet tas labi ka cilvēki uzskata ka gāze bojā motorus nevis servisi ar savām līkajām rokām. Jo mazāk brauks ar gāzi, jo mazāki tai nodokļi.

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

būs no sērijas maisiņš vāig

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Ja rij eļļu tad kompresija var būt arī laba, eļļa nesaspiežas un griežot pat pa tukšo palīdz nomerīt labāku kompresiju. Drīzāk secinājums ka motors prasa ieguldījumus, kas vairs nav lietderīgi ne kulta auto, nav jau golfs. Tikai neizdari kļūdu un atkal neiegādājies kaut kādu francūžu vai itāļu brīnumu kā Renō, pežō,Fiat vai Citrōen.

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Kādi Jūs gudri. Gāze neko tur nevar piebeigt jau beigtam motoram. Tas vienkārši ir auto dzīves cikls, kad mūža beigās motors sāk rīt degvielu un eļļu tad tam uzliek gāzi, lai ekonomiskāk un nobrauc līdz galam. Pēc tam gāze vainīga, jo cilvēku ačgārnā loģika ir tāda ka pēdējā darbība ir tā kas vainojama pie jebkurām nebūšanām. Kopš ieviesa eiro cenas tikai ceļās!? Vai ne, jo iepriekš tās tikai kritās.

Tēma: Akorda diski R16 uz R17

Runa ir par pēc standarta uzbūvētiem guļošajiem policistiem nevis tām gumijas vaļņu parodijām kas lielveikalu stāvvietās,bet tur jau tāpat ātrāk par 20kmh nedrīkst braukt. Standarta vaļņiem riepas neko nemaina, tām tad būtu jābūt pustukšām lai izmantotu kā amortizāciju. Un wannabe Šūmahera metode tiešām strādā arī braucot ar zemāku auto, tas gan provincē mazsvarīgi, ja pilsētā zems ir stilīgs tad otrā valsts galā jo augstāks jo praktiskājs tas nekas ka mazāk stabils. Nu ja CR-V piekare līdz kādam tur gadam ir identiska ar civic tad tas arī liecina ka rezerve ir.

Tēma: Akorda diski R16 uz R17

Pēc ieteikumiem labāks variants ir R17 205/50 mazāk nēsā pa risēm/sliedēm un komfortablākai braukšana. Ar diametriem ir tā ka vizuāli cik lieli izskatās diski ir atkarīgs arī no diska dizaina, reizēm mazāki diski izskatās labāk kā lielāka izmēra pat ar zemajām riepām. Hondām piekare ir ar rezervi tā kā ja neliek lētos šarnīrus un bukses tad uz maciņu ļoti neatsaucas. Protams lieliem izmēriem un zemām riepam pildītās poliuretāna bukses gan tad nevajadzētu likt.

Tēma: Akorda diski R16 uz R17

Tas jau nav tik daudz no riepām atkarīgs bet gan no piekares cik ātri guļošajam var pārbraukt. Pie tam arī pār guļošo ir jàmāk pārbraukt pareizā brīdī piebremzejot un pareizā paātrinoties. Gluži kā līkumos braucot meistars nav tas kurš ātrāk līkumā iebrauc bet gan tas kurš ātrāk no tā izbrauc. Zemprofila riepas nenozīmē ka tāpēc uzreiz auto zemāks, zemprofila liek lai kopējais diametrs saglabājas normas robežās. R17 225/45 ir tikpat diametrs cik 205/50.

Tēma: VW Passat b5,1.9tdi,85 kw,pd-pēc kārbas maiņas....

Īsā kārba. Priecājies uzrāviens labāks. Esi pārliecināts ka patēriņš lielāks?

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Arī no cita telefona tas pats arī ja neielogojas. Tik tagad uz abiem iesprūst pie apmēram 90% ielādes.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Ir vēl sliktāk. Iesprūst uz minūti pie 80% un pat pēc ielādes jā uzpiež balsot tad atlec lapā uz sākumu. Regulējot vēl. Pamēģināšu vēl uz citas iekārtas un planšetes.

Tēma: Speciāli Bradypus

Tā kā regulāri sanāk pa to P80 šoseju braukt tad naktī sevišķi noder Waze kā palīgs saprast uz kuru pusi iet līkums. Tur tiešām pa tumsu grūti orientēties un atšķirt kurā vietā atrodies, tie pārvadi arī atkārtojas pie tam nav norādes cik līdz Rīgai km vai tml. Par pašām avārijām vairums tur nav dēļ apdzīšanas, pie tam pēdējā laikā arī nemana trakos skrējējus būs jau apsitušies. Ir bijušas divas reizes no kādiem 50 braucieniem kad apdzenošais tupa mauc purnā. Tur avārijas ir pārsvarā dēļ iemigšanas, zvēriem vai smagajiem kam "pēkšņi" riepas sadalās. Par apdzīšanām lāča pakalpojumu izdara CP darbinieki kas pamanās sodīt par drošu apdzīšanu ar lielāku ātrumu par atļauto. Rezultātā vēl jāraustās pēc apdzīšanas samazināt ātrumu un tikai tad atgriezties savā joslā. Ķer menti par ātrumu, lai gan tas nu galīgi tur nav noteicošais avāriju cēlonis ko arī pierāda nesenās avārijas tur. Ko uzlabot? Uzlikt vidējā ātruma radaru un tā vietā patvarstīt neadekvātos Vernona skolniekus dibenā līdējus kā arī pagriezienu neradītājus un visādus hrenonistus,ledistus. Bet tas jau mūsu CP ir par grūtu tāpēc nopērk netrafarētos un aprīko ar radaru, jo uz neko vairāk tie impotenti nav spējīgi.

Tēma: Vernons un distance

Nu kā CSN ir jāievēro tikai katram otrajam. Sevišķi var neievērot CSN ja ir nokārtota vadītāja tiesības un esi pie stūres, tā būtībā ir CSDD indulgence visus juridiski pareizi sabraukt. Labi notrieca, bet aizmukšana no notikuma vietas ir pilnīgs pī. Viens jau te nesen aizmuka labi nebeidzās - jauns.lv/raksts/zinas/266189-liepajas-cietuma-miris-jaunietis-kurs-pirms-pusgada-dzeruma-roja-tisam-uzbrauca-huliganam-Arturam

Tēma: Vernons un distance

Vainīgi tie kas nav piesieti pie pakaļas bampera un tie kas nav piesieti pie priekšējā arī.

Tēma: Vernons un distance

Kas dīvains ka ir arī aizmugurējā kamera. Vienlaicīgi gan der parkojoties gan video. Domā speciāli ielika mirkli pirms avārijas?

Tēma: Vernons un distance

No tā video neko neizskaitļošu tur nav neviena orientiera. Bet pēc tālo gaismu pārslēgšanas ir skaidrs ka nobremzēt bija gan laiks gan vieta. Nu moš brauca ar dienasgaitas lukturiem un gabarīti nedega bet tāpat auto ir redzams.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti