problēma tikai tā, ka pie vācu vidējās algas viņu mazākie procenti ir summā lielāki kā mūsu lielie.
respektīvi, kad (ja) mums vidējā alga būs Vācijas līmenī, tad arī varēsim atļauties maksāt mazākus procentus nodokļos. Tā kaut kā iznāk, lai gan stulbi...
kad pirms pieciem gadiem nopietni par dabasgāzi domāju, viens no apsvērumiem bija - mašīna stāv garāžā un pildās, nav jābrauc uz DUS, un ir viens rēķins mēnesī / gadā par gāzi un viss. Kopš izmanīta likumdošana un vajag atsevišķu skaitīkli, dabas gāze atkrīt... Izskatās pēc degvielas tirgotāju lobijiem...
saštukojot par un pret labāks šķiet tāds modelis: liels auto tālākiem braucieniem ar visiem ekstriem utt, un maza mikro elektro mašīna ikdienas izbraucieniem pa mazpilsētu. Nu un vēl trešais hobijam ko paskrūvēt... Pirmais un trešais jau ir, jāgaida kad Dambis piedāvās otro!
padomaa pac kas ir svariigaak, svariigaak ir lai tu neteeree vairaak kaa ieņem. Ja tu ielej bākā 100 latus vērtu benzīnu, tad kādi 40 lati ir jānopelnna eksportējot koka gabalu, un ja tu benzīnu nelej, tad koks paliek pašam.
Seene rakstīja:
smaidiigais rakstīja: nu gan seene samurgojās. Kādi kaitējumi ekonomikai? Auto visekonomiskākais ir augstākajā pārnesumā zemākajos apgriezienos kad motors vēl puslīdz normāli velk. Nu un lielam daudzumam pepelacu tas ir ap 85 kmh... Taupa tauta, un pareizi dara!
Vai tik pats nesamurgojies. Pameklē vien, cik izmaksā valstij zaudētu cilvēkstundu izteiksmē vidējā ātruma samazinājums par 1km/h. Sanāks krietni daudz mūži, kopā ņemot - vairāk, nekā iet bojā negadījumos. Un vēl klāt stress, neapmierinātība u.t.t.
Ja visi Latvijas autovadītāji dienā pavadīs ceļā tikai minūti ilgāk, kopā pa visiem sanāks ~2gadi... Un tādi 2 gadi par KATRU minūti.
abet cik degvielas tautsaimniecība ietaupa? un dīvaina tev tā aritmētika. Vidējo ātrumu uz ceļiem arī pie esošajiem ierobežojumiem vēl ui kur ir ko celt. Pie kam tieši ierobežojot vajadzību pēc braukšanas kaut kur ir iespējams celt darba ražību, kamēr sēdi sava sāba piepirstajā ādas beņķī bez jēgas braukājot uz vid tu neko neradi, tikai tērē. Eksistē vēl teorija par to, ka ceļu būve tikai palielina satiksmes intensitāti, pie kam nevajadzīgi.
Šis ir mans pēdējais ieraksts sarunā ar tevi. Bezjēdzīgi diskutēt ar stūrgalvi.
Pirmais rakstīja:
nomiks rakstīja: Kompresorus, lai no privātmājas dabasgāzes pievada iepildītu dabasgāzi automašīnā, var iegādāties, bet tie ir ļoti dārgi. Pirms 2 gadiem mūsu 100 gudrās galvas izdarīju visu, lai šāds pakalpojums būtu neizdevīgs, jo ir uzlikts liels akcīzes nodoklis dabasgāzei, kura tiek izmantota par degvielu. Ja grib uzlikt kompresoru priekš uzpildes, tad ir jānodrošina atsevišķa dabasgāzes uzskaite (skaitītājs).
LPG noteikti sanāk izdevīgāk
vot interesanti kā jamie to var izkontrolēt
pieskrūvē gāzes plīc vietā iekārtu un pildies vesels
es ar to bij izfunktiereejs... incanti kaadas sankcijas par to var ierubiit?
valsts "grib" lai tai būtu mazāks ārējās tirdzniecības deficīts!
nu gan seene samurgojās. Kādi kaitējumi ekonomikai? Auto visekonomiskākais ir augstākajā pārnesumā zemākajos apgriezienos kad motors vēl puslīdz normāli velk. Nu un lielam daudzumam pepelacu tas ir ap 85 kmh... Taupa tauta, un pareizi dara!
seenem par prius: cik ir tirāža Leksusa hibrīdiem, un cik Priusiem?
msh par divdesmitgadīgiem aužiem: cik tādam gadā aiziet benzīnā? Pie šodienas cenām? ja nobrauc vidējus30000 km gadā tad tie jau ir 3000 lati... gribu teikt, ka tavi 100 lati ir špicka un sīkums pret degvielas izmaksām.
Mūsdienās lētākie braucamie iznāk ap 2000. gada mazie dīzeļi...
kaut ko tādu arī pētīju. Neko neatradu sakarīgu. Tas bij pirms pieciem gadiem. Tagad neesmu skatījis.
jā. Uz 40 km veseli 25 m augstuma starpības! Tas ir cik, kādi 60 cm uz km? Ideālos bezberzes apstākļos droši vien ka mašīna pati noripotu, ko?
mašīnas uzpildes iekārtu arī palaidi?
patēriņš ir ārkārtīgi atkarīgs no braukšanas stila. Ja fans tiešām brauc tā, kā saka, tad viņam nebūs nekādu pūļu sasniegt ražotāja datus.
Šodien atbraucu no Cēsīm līdz Siguldai ar patēriņu 4.9 litri, Ar 2.8 dīzeļ Grand Voyager. Un sieva teica, ka nemaz tāda sēņošana neesot bijusi...
msh rakstīja: Nu un kia rio var? Spriežot pēc viena iauto lietotāja tekstiem, sīkajiem jābūt ieliktiem ķeblīšos ar katapultēšanās opciju, kādēļ trīs sīkos vienā rindā nevar salikt pat kaštelē bet tā vietā jāpērk jeņķu musars...
Kas tur ir "ļoti sarežģīts" un "dārgs ekspluatācijā"? Pieņemu ka "sarežģīts" attiecas uz nepieciešamībai haubi atskrūvēt [neatceros, divas vai četras skrūves, kaut kur lasīju] un "dārgs remontos" uz to, ka alumīnija virsbūvi pēc vāka nākas norakstīt... Savādāk atļaušos pieņemt ka uz polo bāzētai mašīnai diži sarežģītai nevajadzētu būt...
Pieņem vien. Ja iet runa par A2 ar superduper ekonommisko 1.2 dizeli, tad tam VISS ko var uztaisīt no aluminija ir no tā uztaisīts. Un viss ir unikāls šim pepelacam. Un tonnām elektronikas, triptroniku, start stop iekaitot, utt. Man nav pamata domāt ka tas viss ir ūberizturīgs, un līdz ar to jauna Rio iegāde un uzturēšana teiksim 7 gadus būs lētāka kā 7 gadus veca A2 uzturēšana vēl 7 gadus
msh rakstīja: Pļē pirmais, tu labu sludekli esi izracis...
smaidiigais rakstīja:
Interesanti, kā var izsecināt šitā?
Patēriņš mazāks, cena arī mazāka...
patēriņš A2 ir mazāks tikai teorētiski. Man aktuālos 3 sīkos iesēdināt A2 arī nevar. A3 ir protams ļoti labs aautomobilis, bet arī ļoti sarežğīts un dārgs eksplautācijā dēļ sava unikālā dizaina.
msh rakstīja:
VWfans rakstīja: Smaidiigais, KIA-Rio 1,1 CRDi diizeljdegvielas pateerinsh ir 3,5 litri uz 100 km pa shoseju un 4,5 litri uz 100 km pilseetaa. Bet tikai pa pilseetu gan braukt nevajadzeetu, jo tad aizaugs superdaargais kveepu filtrs...
Tātad desmitgadīgs audī A2 1.4 TDI ir labāks, tb baudāmāks...
Interesanti, kā var izsecināt šitā?
kurš saprata, ko tas iInžiniers tur gvelž?
PN - braucu ar dažādiem dīzeļiem jau pacmit gadus, un nekad nevienam nav bijusi vajadzība ne sist, ne dauzīt, ne mazgāt, - tāpat labi dūmi. Kā jūs tos pepelacus tur lietojat?
jā, fan, arī man ir pieeja vikipēdijai. Un arī garumzīmēm.
Nebiju dzirdējis par tādiem 1.1 dīzeļiem no Kia. Ja tā padomā, labprāt tādu lietotu saviem īsajiem pa pilsētu maršrutiem. Degvielas patēriņš cērt pušu visus iespējamos hibrīdlūžņus
par to Džeriņa bildi.
ja tā tiešām ir bilde no CSDD, tad kāpēc iekopētais palielinātais numurs izskatās šķībs / neiederīgs kopējā bildē? (uzprasās pēc atbildes, ka lētas publicitātes kārotājs tādu attēlu ir mājražojis...), ja vien numurs nav fotografēts ar citu kameru / kadru?
drīzāk Džeriņš to fotošopu inetā ir izkarinājis lai varētu piebļaut pilnu ēteru un sev spalvas spodrināt
ne jau visu. Ir tādi radio, kuri nav!
Praktiš, kvadrātiš, gūt. tas jau ir teikts par 80. gadu aužiem
Seene rakstīja:
DekstersFF rakstīja: Interesanti gan, +7 km/h nav pārkāpums?
Vai tev ir zināms, ka bez divām licencēm (AKKA-LAA un LaIPA) ieslēgt savā auto radio, ja tur atrodas vēl kāds, kas nav tavas ģimenes loceklis, arī ir pārkāpums? Un tieši tāpat, ja esi viens, bet neizslēdz, kad atver logu CP. Domāju gan, ka esi regulārs pārkāpējs...
Visticamāk tev nav ne jausmas, cik pārkāpumus patiesībā pats izdari katru dienu. Gudri māki tikai citus pamācīt. Bet pats dzīvo lepnā likumu neziņā un pārliecībā, ka esi paraugpilsonis.
Sēne melo (tikai izmantoju viņa paša sistēmu - kļūdainu informāciju nosaukt par meliem) - ja saka 'radio' - pa radio atskaņe ne tikai ar autortiesībām un blakustiesībām aizsargātus skaņdarbus!
Šitāds vēl nebij redzēts
Welcome
I am writing from Russia. My name is Elena, 35 years and I works in the city library.
This allowing me to access the Internet.
I having a little girl without a husband, because he left us a few years ago.
We are now living with my mother. Due to the extremely cold weather in our area, the heating system stopped working on our house.
Now we cannot heat our home and cannot cook.
The temperature in the bedroom is very cold, and we do not know what to do. We are very concerned.
Now we have to sleep in an old sleeping bag to keep warm, and we urgently need heating. So we need portable stove made of cast iron, which works with the fire and the wood,
because it is the only way for us now to get the heat, but we can not buy because they are too expensive for our family (around $ 285), but my salary is very low.
If you have any old portable stove with fire and wood processing, and if you are not using it, I hope you will give us a gift to us
and send us quickly.
I hope your answer will give you our address.