Tas ka neskaitās krustojumi nenozīmē, ka tādi neeksistē. Tāpēc jau arī ir jābrauc uz 90kmh nevis uz 140. Arī apdzenot.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tas ka neskaitās krustojumi nenozīmē, ka tādi neeksistē. Tāpēc jau arī ir jābrauc uz 90kmh nevis uz 140. Arī apdzenot.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Neapdzīt krustojumā nav ienācis prātiņā? Jā, zinu, ka nav aizliegts, bet ar galvu domāt arī nav aizliegts, ja kas.
Tu runā par Rīgu, un tikai par Rīgu.
www.tvnet.lv/7092139/cehija-teju-15-000-jaunu-covid-19-slimnieku-armija-iekarto-pagaidu-slimnicu-izstazu-zale Čehi laikam mūsu interneta skeptiķiem ar Bradypus priekšgalā nav apvaicājušies, vai korona vīruss ir vai nav īsts
Jāskatās, ko sačakarēja mainot to abs bloku.
Nekad neesmu teicis citādi. Ja neesi pamanījis - politika ir kompromisu māksla. Epidemologi teiktu, ka vislabāk visu aizklapēt ciet lai tauta sēž tikai mājās, politiķiem jāizgudro, kā to visu salāgot.
Un kas tev nepatīk? Tas, ka pretēji taviem murgiem izrādās, ka Dumpis nav Latvijas vadītājs, bet gan politiķi, ko rausta dažādas lobistu grupas?
Kušs. Tūlīt atnāks viens patiesības maģistrs un mūs (jūs) norās, ka ar savu čalošanu aizsedzam tikai viņam vienam redzamo Īsto Patiesību
Bet es domāju vēl patstāvīgāk! Vienmēr par vienu patstāvīgumu vairāk!
Nu jā, koronavirusu izdomāja lai oik afēru būtu aiz kā noslēpt.
Un pie tā visa, protams, vainīga valdība. Atlajst Sajmu!
Nu tad velc gaismā, Saulvedi!
Lūdzu sīkāk. Kuras ir tās patiesības?
Jā, grūti tev nabadziņam, izsaku līdzjūtību.
Vadi vai trafi no padomju noliktavām beidzot sapuvuši.
Nu jau gan muldi trakāk kā Rainis. Visur kur iratrie uzlādes skapji kāds ir ieguldījis miljonu? Papēti, cik kW vajag stadiona gaismām. Fikss Google meklējums teic ka ap 500 līdz 1000 kW.
Labi, ticam interneta ņaudētājiem! Man gan šķiet ka tie bļautu jebkurā gadījumā
Izlasīju. Vai nu nomainīt lampiņas (pret LED droši vien), vai celt jaunu līniju.
Lai spēlē dienā!
![]()
Man šķiet, ka liela daļa nepievērš uzmanību, ka, ja runājam par dažāda veida procentiem, tad tie tomēr parāda mirstību AR ierobežojimeim covid izplatībai, t.i. tie kaut kādi 6% Itālijā ir ar ierobežošanu, tāpat tiek kaut kādi 150% Zviedrijā arī ir ar ierobežošanu - kāda nu konkre'ti tajā valstī bija.
Kādi dati būtu bijuši neko neierobežojot, to mēs tikai varam spekulēt. Un/vai ticēt epidemoloģijas speciālistiem. Vai interneta ņaudētājiem. ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Dzen kandžu, audzē rapsi, vai lādē savas baterijas no saviem saules paneļiem.
Varianti ir![]()
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Bradypus rakstīja: Eksistē tikai "bezizeja" un "plānveidīgi"? Iespēja maksāt par viesnīcu Valmierā vai braukt mājās ar autobusu, lai rīt, kad starppilsētu evakuators ir gatavs par lielām naudām "palīdzēt", brauktu atkal ar autobusu atpakaļ, notērējot divas dienas sava laika, nav bezizeja. Neplānots zvans draugam, kam nav iebildumu pavizināties, tomēr ir krietni vienkāršāks un lētāks risinājums.
Iespējams, ja ir labs laiks, un nav paredzams, ka velkamajā automobilī stūres grozītājs sals, vai, līstot lietum, tam nedarbosies logu tīrītāji, es arī būtu ar mieru vilkt, bet vēlreiz - tas nav visiem.
Tēma: vītnes atjaunošana D5
helicoil vai cits līdzīgs produkts, kā: ritera.lv/autoservisa-instrumenti-un-iekartas/vitnu-griezeji-urbji-un-citi-specinstrumenti/vitnu-remkomplekti/vitnu-remonta-komplekts-m6-m14-130gab-1951/
Atkal teikas. Tā jau uzreiz 3x dārgāk, kā tad. Visa atšķirība bija, ka ar toreizējo deficītu un relatīvo darbaspēka lētumu dajebko stutēja atpakaļ uz ratiem. Jā, ja varēja tikt pie 'galiem' tad gadu-divus vecu žiguli pārdodot varēja nopirkt cenas ziņā jaunu. Bet cik tad tādu bija? Turklāt bija n tie likumi un liegumi. Mans fāters pirka žiguli no tipa, kam bija pienākusi rinda, bet nebija naudas - un gadu brauca ar tā tipa pilnvaru. Gan jau, ka viņam kaut ko uzmeta pa virsu ar'. Pēc nepilniem diviem gadiem pārdeva, un drusku pieliekot nopirka jaunu, jo bija pienājusi viņa rinda. Tas bija 80. gadu sākumā. Manu 2 kapeiku vērts viedoklis, kādu nu varu atreferēt.