Pilnu bāku pielejot cena dubultā?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pilnu bāku pielejot cena dubultā?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
'Nearkarīgā' joptvai, un Kalvītis - abi divi kremļa trubas rupori. Skaidrs, ka tiem vajag liet samazgas uz visu gejropu ![]()
Ja tev līdzīgie nebeigs 3-4 reiz dienā vazāties pa Rimi un Maksimā, tad tendence nekur nemainīsies, lol
Tas, ko viņi pagaidam ir pateikuši, ir, ka Dacia Spring būs līdzīga cena iegādē un lietošanā kā iekšdedzes auto, un ka būs lētākais elektroauto tirgū. Tas var būt arī 15-17-18 tūkstoši. Bet, lēšot, ka tas izstrādājusm Ķīnā maksā ap 8000 (laikam), tad domāju, ka reālā cena ņemot vērā visu iepriekš minēto, būs 12-15 tūkstoši. Kas vienalga ir ļoti OK. Visai iespējams, ka tādu nopirkšu.
Tieši tu izvēlies tos un tikai tos faktus kas komplektā ar baumām apstiprina tavu izvēlēto uzskatu kopumu.
Atkal vispārini nevietā.
Ir atšķirība, vai 1000-2000 eiro vērto auto tur ģimenē kā otro, trešo, vai ceturto, ar ko nobrauc gadā tikai mazdrusciņ tūkstošus km, kamēr ar jaunāko auto tiek nobraukti kādi 10 x vairāk kilometri.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Appimpoties... Ir atšķirība vai izvilkt no ar slidenās vietas, aizvilkt līdz tuvākajam servisam, vai vilkt 100 km pa galveno šoseju? Jā, ja bezizeja vai tamlīdzīgi, tad var tā vingrot. Bet ne jau plānveidīgi...
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Atkal tev alternatīvi apdāvināta uztvere. Mūsdienās tas nav saprātīgi, jo uz visiem stūriem ir izīrējamas piekabes un pieejami evakuācijas pakalpojumi.
Sāc ar sevi, izbeidz urbanizēt, un pārvācies uz laukiem.
Nah tev tur pie Dižjūras naglenes? Tur uzsnieg reizi divos gados.
Ak dies... Maskas uzlika nēsāt lai tauta ciknecik nāk pie prāta, un sāk atkal ņemt visu šito jezgu nopietni. Pavasarī ņēma nopietni, bija rezultāti. Pa vasaru sēdēja vasarnīcās, pa ārzemēm neklida, bija rezultāti. Tagad jau bija piekusuši no sava pareizina.
Tev pārāk rēgojas, ka visur melo.
Tikai Tu mums tas gudrais, tikai Tu. Cits neviens. Ja 10 % saslimušo, tad mirstības procents daudz mazāks. Tikai kāpēc NY un Itālijas ziemeļos morgi bija pārpildīti?
Un ko tu ar to gribēji šiet pateikt? Ka esi bijis īsā Saskaņas barošanas striķītī un nu vairs mutē silts piens vairs netecēs?
Tad tādi kā tu bļautu ka auto tiiiik dārgi, ka tikai 30 gadus vecu var atļauties
Kādā 'šādā būtiskā dokumentā'? Pēti, ja gribi, publicē pētījumus, izdari secinājumus.
Neskatoties uz manu brīdinājumu, saņēmu specpiedāvājumu visu mēnesi braukt ar 20% atlaidi. Es esot 'foršāko braucēju' pulkā, lai ko tas nozīmētu. Laikam jau šiem nemaz tik spīdoši neiet, ja jādaļās ar atlaidēm, vai arī tā tāda standarta procedūra, tos, kas mēnesi nav lietojuši fikšiti, mēģināt piesēdināt pie stūres?
nu, un kurš tad tev to slēpj? Publiskā sektorā strādājošo skaitu kāds slēpj? Kalkulatoru arī tev nedod?
definē lūdzu kas ir 'šis cipars', kas tevi interesē
Jā kātad. Atkal kāds kaut ko ļauni slēpj.
'ievērojami vairāk' ir kas? ec.europa.eu/info/sites/info/files/file_import/european-semester_thematic-factsheet_taxation_en_1.pdf
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kādam ir pieredze ar 2014-2019 Vivaro/Trafic busiņu? Vajadzīgs nomainīt nu jau 650 000 km nobraukušo Sprinteri, pēc www apskatiem Trafic šķietās piemērotākais. Diemžēl ne jaunu - tam nebūs paredzēts pusmiljona nobraukums, paredzamie šoferētāji jau drīz būs pie 70...
Nu, pirms laiciņa jau tu propogandēji, ka CO2 cispār nav problēma, tikai kāposti labāk augšot.