Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 149 >

Tēma: Škoda Superb iV auto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

acis, vecīši, nav kaut kāda fotomatrica, tās, lai gan ir 'tehniskā kārtībā' ir dažādi jūtīgas pret gaismu. Man, piemēram, traucē pat gaišā dienas laikā moto(pi)peļu tālie, un aizmāršu aizmugures miglas lampas. Manai sieviņai - netraucē. Mums abiem nav nekādu briļļu un/vai citu problēmu ar redzi. Kā kau te minēja - neskatoties uz superpuper tehnoloģijām, ja kāds signalizē, ka viņam traucē - tad viņam, joptvai, traucē! Un punkts!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus 'seit ir iestājies ērtā pozā - viņš drīkst mētāties ar 'patiesībām' bez pierādījumiem, un runāt pusteikumos. Izplatītākais viņa troļļošanas stiliņš - meklē pats ar google, bet MAN ir taisnība, ES zinu VISlabāk. Cik esmu pētījis viņa sagādātos datus - tie nav dati, bet margināļu 'pētījumi', kas visbiežāk ir pretrunā paši ar sevi, kur nu vēl vispārpieņemtiem fizikas likumiem. Tas tāds paskaidrojums, ja nu šeit ieklīst kāds garāmgājējs, un netīšām ņem kaut ko no viņa tekstiņiem par pilnu. Atbilde nav nepieciešama

Tēma: Nav bijusi reģistrēta kopš 2014. gada

ko tu gribi, lai katru gadu būtu reģistrācija? 14. gadā reģistrēja un viss

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

www.tvnet.lv/6976781/nekads-kovids-mus-neaptures Lēksim bedrē, lēksim bedrē, redzēs, kas mūs ārā vilks?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Apbraucu ap Islandi ar Duster. Līkumains, kalnains. NEVIENU sliktu vārdu nevaru pateikt. Vienīgais, ko varu iedomāties - ja ar Duster mēģina gāzt ātri pa autostrādi, ar mērķi nejēgā ātri nobraukt tos 1000 km. Tad varbūt, pieradušam pie mīkstāka ķebļa, var sajust zināmas grūtības.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

No sērijas par pārtiku - nafig man optimizēt kaut ko par izmaksām, un speciāli vilkties uz Maxima (subjektīvi riebj tas brends/veikals) vai Rimi (nav pa ceļam) ja man 5 cilv ģimenei pārtika (veikali + ārpus mājas, iesk alkoholu) izmaksā ap 6% no gada ienākumiem? Pērku, kur ērtāk - piemājas Elvi - un izvēlos cik iespējams tikai Latvijas preces. Principā nepērkam neko pārāk fancy... Laikam esam konservatīvi līdz riebumam

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kāpēc Dānijā reizēm ir negatīva cena elektrībai?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pie velna! Darbs jādara tāds, kas patīk. Un automašīna tur iekšā nav jājauc.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ar tevi runāt ir bezjēdzīgi.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nepareizi. Nakts tarifs ir tādēl, ka naktī biržā neviens nepērk dārgāk. www.ast.lv/lv/content/situacija-energosistema papēti, termo elektrība 24 h ietvaros no 80 līdz 500 MW tā ka variēt var, un vēl kā.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus, kurš gan cits... Pirmkārt, TECs mums jau ir, tikai griežas tikai tad, kad citādi nevar; būtu vēja parks, grieztos (jeb dedzinātu RU gāzi) vēl mazāk; Otrkārt šamie, kas gribēja celt, šķiet neprasīja ne publiskos līdzekļus, ne viņi var(ēja) pretendēt uz OIKu? Treškārt, arī publiskos līdzekļus varētu tērēt, ja tādējādi par summu N palielinās enerģētiskā neatkarība.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kas, ellē, ir 'sīds'??

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

dezinformācija ir arī mērce, kādā faktu savārstījumu pasniedz, mīļais lohošanas speciālist

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

par tēmu - tas video ir pilnīgs fufelis un dezinformācija, ne kaut kāds ciknecik ticams datu savākums.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

tev laikam pašam vējš starp ausīm svilpo,ja spēj šitādu personāžu murmulēšanu klausīties, un/vai ņemt par pilnu!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

par konkrēto jaunražojumu nezinu, bet tālajā 2001 (?) gadā 3 gadi nobraucu ar tādu darba auto. Neko īpaši sliktu neatceros.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vēja parkus pēc xx gadiem var nojaukt, un dabai no tiem ne silts, ne auksts nebūs bijis. HES nojaukšana, piemēram, saistīta ar daudz lielākām izmaksām un ķēpu. Elektrību pērkot no ārzemēm nauda uz turieni neplūst? Visa šitā vaidēšana par tiem ventilatoriem ir no sērijas - man tieši nauda nenāk = nepatīk, negribu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Varēšana no vēja saražot līdz 10% no Latvijas elektrības patēriņa ir apaļa nulle?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tak brauc citur veikt to apkopi.

Tēma: Kas notiek?

nu gan esi satraucies, šitik sadriķējis! Speciāli tāpēc, ka piesauc komunismu - Staļina un Hitlera rokaspuiši un nagu maucēji arī darbojās saskaņā ar likumu - tā viņi paši šķiet, uzskatīja!

Tēma: Kas notiek?

Tieši tā. Apdrošinātāju cūcība; uz vienas kārts liekama ar visādiem it kā likumīgiem augļošanas pasākumiem, un piem. firmu Latvijas Hipotēka, u.c.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

neaizliegs, bet būs tādi apstākļi, ka pats negribēsi

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

tu biji jaunāks un dullāks, kad lauzi to pežō PN - ar darba 206 nobraucu kādus gadus 3 vai 4, un nekas nebija nevienas vainas, ar privāto Citroen Xsara vēl ilgāk, līdz 450000 km nobrauca kadrs, kam to pārdevu. Sapuva padsmit gados. Bet nekas īsti nelūza

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

arba rakstīja: es arvien vairāk sāku par to piedomāt - nafig tas auto ir vajadzīgs ? gadā nobraucot 15 000, lielāko daļu rīgā braucot ar taksi , man izmaksas 'butu 1/2 no tagadējām !

Ja man būtu dzīve Rigā, tad diezgan droši, ka man auto īpašumā nebūtu. Vismaz ne 3, kā tagad.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Muskim spiež maks, tad nu viņš tā izrunājas. Palasi tālāk Musk said, adding that the coronavirus shutdowns are taking a toll on his company's manufacturing and ability to source supplies. As Wall Street analysts and investors listened, Musk railed against the restrictions, Muskim interesē ko par viņu spriedīs Volstrīta baņķieri; tie no viņa gaida lai viņš apstiprina, ka ar uzņēmumiem viss ir ok. Nothing personal, just business

< 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 149 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti