Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 149 >

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tava atbilde precīzi raksturo, kurš no mums ir apmaldījies. Tieši tev piemīt tas, ko Orvels nosauca par dubultdomu un kas ir nepieciešams, lai pieņemtu to patiesību, kurai tici tu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Brady, nekā personīga, bet tu, draugs, esi apmaldījies patiesībā.

Tēma: Kur iegādāties uzticamu lietotu auto?

Bet apsaukāties gan nevajag. Ja maizi nopērk veikalā vai vairumā restorāns, tad pie katras rikas šā vai tā PVN ir pierēķināts klāt.

Tēma: Kur iegādāties uzticamu lietotu auto?

Maize jau arī ir 'lietots' produkts, kādā ES valstī (Latvijā) cepta, un pārdota man ar PVN. Man jāpieliek peļņa, un šai pievienotai vērtībai jāpieliek attiecīgais nodoklis. Toties auto pārdevējs grib tā: no Vācijas nopirkt mašīnu pa 5000, pārdot Latvijā pa 6000, un no pievienotās vērtības neko nemaksāt. Par to jau VID uztraucas. Ja Tu vai es pats braucu uz Vāciju, un pats no privātpersonas mašīnu pērku, tad tur starpnieka peļņas un pievienotās vērtības nav. Bet, šie pārpircēji kā no pelēkās zonas nav izvelkami, tā nav.

Tēma: Kur iegādāties uzticamu lietotu auto?

man arī pārtikas veikalā tirgojot tev maizi par neko vid spiež aplikt darījumu ar pvn. Maitas tādi, ne? Tač sadārdzina maizi aš par 21 procentu!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

www.youtube.com/watch?v=ylL_4RPA6LY&t=3m17s te redzams, kāpēc pie mums un uz A ar satiksmi ir tā, kā ir.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

ne mana cūka, ne mana druva... Piesārņojošām gāzēm nav tautības. Tās, maitas, plūst pāri robežām! Bez pases un vīzas! Tā, arba, mēs domāt nedrīkstam, sak, papriekšu piedirsīsim līdz tādam līmenim, kā citi, un tad, kad mūsu bērnuem smelsies sūdi mutē, tad lai paši arī domā?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

1.5 gadu un 50 000 km ar Dacia Lodgy: divi defekti: 1) nobeidzās akumulators, to, pieļauju, veicināja mašīnas mētāšanās pa saloniem un plačiem 1.5 gadu kopš ražošanas, un fakts, ka sīkie pamanījās reiz nosēdināt aķi līdz 7 voltiem, pagalmā ieslēdzot aizdedzi, lai paskatītos filmiņu planšetē, un atstājot tā uz nakti; un 2) šofera durvis regulāri izregulējās, kamēr nācās to puļķi, kas notur durvju atslēgu un durvis, un regulāri nāca vaļā apstrādāt ar veco, labo āmuru un pēc tam ar loctite uz vītnes. Kas nepatīk: vājā skaņas izolācija (ko gan var gribēt), un cietākā piekare salīdzinot ar 2007, gada Logan. Kā arī iebūvētā navi sistēma ir pilnīgi nekam nederīga - ja vajaga, lietoju Waze. Pārējais - normāli. Bez čurāšanas biksās aiz laimes, bet izmaksas, jeb to trūkums atsver arī to.

Tēma: Vissezonas riepas.

Kas ir džedajs?

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

tur jau tā lieta, ka EV vs dīzelis vs benzīns cenu atšķirība ir tieši tā veidota, lai mašīnas lietošanas laikā KOPĒJĀ iztērētā summa par iegādi + degvielu + apkopi būtiski nemainītos. Neviens kapitālists tev nedos bezmaksas vafeli, ja tu esi gatavs iztērēt par savu statusa simbolu tik, cik esi, tad kāpēc prasīt mazāk?

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Kad / ja nafta beigsies, būs vien jāciešas - brauksim tik, cik saulīte ļaus Es protams neesmu orākuls, un nezinu. Zinu tikai to, ko sagrābstu no vairāk vai mazāk gudrām / patiesām / melīgām informācijas drumslām. Naftai ir jāpaliek dārgākai, lētajiem krājumiem izsīkstot. Elektrība arī paliks dārgāka, kā viss, kas ir saistīto trauku likumā ar to pašu naftu (lasi - ekonomiku) Paši elektroauto paliks lētāki, bet ne megadaudz, tikai tā, lai kopējās izmaksas plebejiem nemainās - auto plus tā lietošana būs un ir apm vienāda jebkādam enerģijas veidam. mandomāt, pāreja (eiropā un asv, ķīnā un indijā drusku vēlāk, bet arī varbūt straujāk) uz elektroauto s;aksies lēnām kādu 20 vai 30 gadu laikā. Pa to laiku iemācīsies / uzbūvēs vairāk vēja un saules stacijas un / vai enerģijas uzkrāšanas kādu risinājumu. Ja pārja notiks straujāk, kā pagaidu risinājumu akceptēs naftas un ogļu elektrības papildu stacijas. Tās izmēra dēļ spēj tomēr darboties drusku tīrāk un arī efektīvāk kā mašīnā iebūvētie mikromotoriņi. Paralēli megapolēs arvien vairāk plebeju sēdēs vilcienu un metro vagonos. Nu, un ja cilvēce atrisinās kādu tur kodolsintēzes vienādojumu, tad visiem būs garantētais ienākums, grantētais elektrības pieslēgums, garantētais otiskais pieslēgums tieši acs tīklenei vai pa taisno smadzenēm, un spamot iauto varēs pe tiešo, paralēli blenžot jaunāko seriālu vai virtuāli masturbējot. Bet, ja nu breksita un kremļa ērmiem izdosies sadrupināt eiropas ogļu un tērauda kopienu, tad pēc kādiem gadiem te atbrauks kārtējās tatāru ordas, visi draudzīgi balsosim pat Pu2, nododot 99% balsu, un zagsim soļarku no trubas vai pirksim no armijas praporščika kukuruzņiku petroleju,

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

ja sakāps megakosmosos, mājām šīfera vietā saliks saules paneļus. Man vasarnīciņai jau ir, kad Latvenergo cerēja, ka es pirkšu transformatoru pa 7000 latiem.

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Kad būs katrā sētā elektroauto, tad viņi būs spiesti runāt citādi.

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Nu un? Kad un ja vajadzīgs būs, ST ieliks resnāku drāti.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kā Tu lādē to bateriju?

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Atvaino, bet Tu dzīvo baigos pāķos tomēr. Līdz turienei elektroauto aizies apm pēc 20 gadiem - un tad arī Sadales tīkli sapratīs, ka ir jēga ieguldīt resnākā kabelī. Kamēr jūs tur čaiņikā tēju vārat un mērkaķojaties ar pusautomātiem, Sadales tīklam ne silts ne auksts.

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

nē, pietiks ar 3 fāzu 25A, lai uzlādētu pa nakti. Dīlera mājaslapā ir nepilnīga info.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

iedeva idiotam izgāzt 80 000 vērtu auto, tagad čurā biksās no laimes?

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Izklausās ilgi, bet tikai, līdz apskatās un pārbauda Tavu info. 32 stundas ir pie 10 A rozetes. Latvijā tādas ir retums, parasti dzīvoklī mazākā ir 16A, kas ir 20h uzlāde, bet privātmājās nereti ir 3 fāzes, un visticamāk mērķa tirgus Konai būs tieši privātnamu iemītnieki. 3 fāzu un 32A gadījumā - 10 stundas un 30 min. Tieši pa nakti. NB - parastam piepilsētas brauciens reti nosēdinās bateriju pilnībā, tā ka reāli uzlāde ilgs 6 - 8 stundas no 30 - 40 % līdz pilnai baterijai.

Tēma: Hyundai Kona Electric tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Oskars_Irbitis rakstīja: Sākšu ar negatīvo. Automobilis ar vienu uzlādi var veikt aptuveni 300km. Līdz pilnai baterijai automobilis ir jālādē aptuveni 2 stundas (pie ātrās uzlādes iekārtas). 1 minūte pie lādera maksā 15 centi. 2 stundas maksā 18 eiro. Par 18 eiro es varu 3 minūtēs bākā ieliet kādus 15 litrus benzīna un ar šī paša auto “neekoloģisko” benzīna dzinēja modeli nobraukt tikpat lielu attālumu, bez dirnēšanas pie uzlādes iekārtas. Turklāt cenas ziņā es par vienu EKO modeļa cenu varu nopirkt divus neEKO modeļus… Un tagad atbildiet man, kāpēc man būtu jāpērk elektromobilis?! Kaut kas te nelīmējas kopā… Vēl viens apliecinājums liekulīgai ekoloģijas vārda valkāšanai. Turklāt atgādināšu, ka viena elektromobiļa saražošanas ekoloģiskā pēda ir aptuveni 10 reizes lielāka nekā tāda paša benzīnauto saražošanas pēda. Bet citādi auto ir ļoti jautrs – it sevišķi, ja atslēdz pretbuksēšanu. Auto jautri “spolē” jebkura ātrumā un gandrīz uz jebkura seguma. Brauciens ar elektromobili vienmēr ir patīkams no dinamikas viedokļa un no klusuma viedokļa – vienīgais troksnis automobiļa salonā ir riepu radītais un vēja radītais. Īsti piemērots auto pilsētai (ja nebūtu sākumā aprakstīto negāciju). Lai šādi auto kļūtu par ikdienas parādību uz mūsu ceļiem, tad valstij ir būtiski jāmaina sava nodokļu politika – ne tikai jāatceļ visi iespējamie nodokļi, bet ari jāveic dotācijas, lai auto cena samazinātos vismaz uz pusi, citādi no praktiskiem apsvērumiem šis auto ir tikai ļoti dārga rotaļlieta, kas sagādā vairāk problēmu, nekā izdevīguma.

Nevar būt, ka Orskars Irbītis nezina, ka pamatā šādus auto uzlādē un uzlādēs pie mājas pa nakti - ātrās uzlādes infrastruktūra domāta tām retajām reizēm, kad kādu iemeslu dēļ ir garāks izbrauciens utml. Tad visa piedāvātā matemātika ir - nederīga.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

vai tad nav? Ar tām pseido spoooorta modifikācijām ražotājs pamanās noplēst 2x vairāk peļņas no tā paša bleķa...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

spriežot pēc vikipēdijas tas SQ5 ir tas pats Q5 ar plastisko operāciju, t.i, drusku pastiepta āda uz modes pusi.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Spameris ibiom, kasinš tač te JAUNUS auto (itkā) apspriež, lol PN - lai labi ripo. No tiesas, tāds novēlējums var noderēt tik tehnoloģiski aizrežģītam auto, lol PPN - 3 gadīgs auto ir saprātīga izvēle, par to žetons.

Tēma: Kas tas ir?

papildzīmi neredzi?

Tēma: iAuto sociālajos tīklos

Kāda jēga?

< 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 149 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti