caur Lomžu
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: megalohatrons
Ja nu kāds grib ar Džonu padiskutet par komisijas procentu lielumu, tad viņa epasts ir
Tēma: megalohatrons
Hello ,
My name is John David, You can know more about me through my Facebook
link;https://www.facebook.com/profile.php?id=100007022441981
on the 14th of August, I had a terrible experience which I pray never to
witness again in this life, that was the day Mick Deane died, during the
clash between Egyptian security services and supporters of ousted president
Mohammed Morsi
www.inquisitr.com/903325/sky-news-cameraman-mick-deane-killed-in-egypt/
or
en.rsf.org/egypte-british-tv-cameraman-shot-dead-14-08-2013,45054.html
The news has gone all over the world but noone knows the truth of it all.
The real story behind his death.
On that fateful day, We went as a team of journalists to the Rebel's camp.
Myself and other press crew which Mick was part of it. Though we were
guarded by the Egyptian security men. So when we got to the camp the
militants were out and as we were doing some recordings. Mick and I found a
box belonging to the militants. and we succeeded in taking the box into our
van.
After a little-while, the rebels came in and opened fire at us while the
security men fought them back. As God may have it, we succeeded in rushing
back to our base with Mick having a bullet in him. The Health Workers tried
their possible best but Mick kicked the bucket.
Right now, Mick is dead, The rebels are angry with the journalists here in
Egypt because of the Missing box. The are desperately looking for the box.
At a time they abducted some journalists.
To cut the story short, I am with the box now and want to get the box out
of Egypt now.
My life and my job is at stake. so I need you to keep this confidential.
I nearly died some time ago here in Egypt
abcnews.go.com/International/wireStory/egypt-attack-army-convoy-kills-soldiers-20468311
All i needed is your assistance, to help me receive the box from the member
of the Health Workers (Red Cross Society) that will be returning to your
country. I will package the box in such away that nobody will know what is
inside the box. i will also use my diplomatic tag to seal it, so that it
will not be scanned at the airport.
for your assistance; i will be giving you 10% of the whole money the the
box.
thanks
John David
drīkst ķecerīgas domas?
Tā izstāde 95% no sabiedrības ir vajadzīga tādā pat mērā kā zaķim stop signāls.
Ja kādam pislonim vaig auto braukšanai, viš iet un nopērk.
Ja kādam pižonam vaig auto izrādīšanās pēc, viš iet un nopērk.
Tad kas iet uz to izstādi? Tie, kas grib pasiekaloties, un tie, kas ir iesaistīti biznesā - apjūsmot cits cita stendus, un skaitīt, kurš ko ir vai nav atļāvies.
imho
kalfonso rakstīja: meantime in russia
1.www.facebook.com/...
negribētos būt ševija šofera vietā, kam, ja pamodīsies no komas, izvirzīs apsūdzības par csn izraisīšanu.
tas ir veltījums visiem tiem, kas tic Krievijas TV vēstītajam...
Cik zinu, Angļu jaunieši meklē auto kas ir līdz litram. Apdrošināt kaut ko lielāku ir tūkstošos.
Tēma: Pāreja uz vasaras laiku
pulksteņa rādījumam nav nozīmes, tas ir relatīvs cipars. Iedomājieties, ka tagad bodes ir vaļā un šņabi pārdo' no 7, a ne no 8, i visa štelle.
andzins1111 rakstīja: Cik 15 gadīgas škodas tu redzi uz ceļiem teiksim tajā pašā UK? Praktiski nav, bet toties 15 gadīgu visu nīsto Huyndai pilns.
Tas tāpēc, ka piecgadigs izskatās kā piecpadsmitgadigs
Iepriekšējā komentārā jau ir patiesības grauds. Bet tikai viens. Jo kā gan CSDD uzrunāt to indivīdu, kas tiesības vispār netaisās likt?
Atkārtošos, bet šīs ir sabiedrības kopumā slimuma izpausmes. Sabiedrība arī jāārstē. Jau no mazotnes, no skolas sola, no bērnudārza, no pirmās dienas dzīvē.
Palasiet presi. Atkal viens dzērumā nositis pudeles brali ar ciri.
Sabiedrības attieksme pret alkoholu ir vainīga.
Mazi bērni jau atdarina lielos, salejot glāzēs Palsas dzirkstošo, un saskandinot.
Diemžēl alkohola rūpnieku un mārketinga speciālistu lobijs ir tik stiprs, ka reāli ierobežot neko valsts nav spējīga. Pieņem kosmetiskas izmaiņas likumos...
Ceļu satiksme ir tikai sabiedrības sociālās veselības spogulis...
DidzisKalnietis rakstīja: Smaidīgajam - Tu esi bijis Norvēģijā un redējis, kā viņi, piemēram, piektdienas vakaros, līdz kādiem 3iem naktī pielejas tā, ka ceļu mājup neatrod? Vienīgi nevienam nenāk prātā sēsties pie stūres dzērušam, jo - pilnīgi visus "masu pasākumus" ļoti rūpīgi uzrauga policija (!!!), man izskatījās, ka arī audzināšana neļauj...!
Man vēl arvien šķiet, ka ne alkohols, ne ātrums nenogalina, ja māk gan vienu, gan otru lietot tad kad var un tur, kur var!
Norvēģijā nodzivoju gadu, bet pirms 20 gadiem.
Tad atkāpās kādas pilsētas mēris, jo izdzēris šampanieša glāzi, pārvietoja mašīnu.
Reāli ir jāierobežo alkohola patēriņš. Ne jau tikai nositas dzērumā, arī rada bērnus, sit sievas, zāģē pirkstus nost, un sadeg dūmos.
Ieviest Norvēģu variantu ar vienu alkohola monopola valsts bodi pilsētā/novadā. Pa dārgo, un lai nopirkt var tikai normālā darba laikā.
Aizliegt vieglo alko kokteiļus, kas primāri domāts jauniešiem. Un alu, stiprāku par 4% aplikt ar mega nodokli.
Un cenzēt kino un TV kur nepārtraukti rāda žūpošanu, it īpaši Krievijas TV.
Tad pēc 5 gadi bus kaut kāds jūtams rezultāts.
andzins1111 rakstīja: Tikko tiesības nolikušajiem, auto izīrēšana ir diezgan padārgs pasākums.
Apdrošināšana arī.
Tēma: Trakie tramvaji! :D
IkdienasViesis rakstīja: Pie fričiem jau zeme dikti dārga. Lai nebūtu jāmaksā nodoklis par apgriešanās apli galapunktā, tiek izmantots cita veida "aplis". Jāsaka, dīvains, bet neslikts risinājums. Vēl lētāk sanāktu trolejbusss ar vadības kabīnēm abos vagona galos.
Zolingene ir upes ielejā / nogāzē. Vietas nienkārši nav, ne tikai tā ir dārga.
ja tikai nedēļas nogalēm, tad vēl ir variants nomāt tikai uz tām. Vienmēr jauns un tīrs auto. Domāju, daudzi auto īpašnieki piekritīs![]()
ir vēl iespēja netērēt uzreiz 5000.
Izīrē uz mēnesi kaut ko līdzīgu tam, ko gribētu pirkt, un tā kaut vai kādus 3 auto iztestē.
Vienas dienas / pat nedēļas nogales tests neko nedos.
VWfans rakstīja:
Diva rakstīja:
VWfans rakstīja: Pērc 2008.-2009.gada Opel-Meriva ar benzīna motoru!
Kāpēc man pirkt tieši šo? Vai varat paskaidrot, kas tur tieši tāds labs?
Opel-Meriva automobilis ir augstāks nekā citi un tādējādi ar ļoti plašu salonu. Pateicoties augstajiem griestiem, mašīnā ir ļoti ērti sēdināt bērnu viņa sēdeklī.
pateicoties augstajiem griestiem Fans 7 gadu laikā ir pārmaksājis degvielā 1500 eiro![]()
(salīdzinot ar spritmonitor.de, corsa vs meriva vidējais patēriņš, cena pieņemta par 1.30)
muhahaā
Papild.
Te Tev ieteiks tikai to, ko paši piedzīvojuši.
Es neko jaunu nepateikšu, sakot, ka skaties pats / pati, kas der/ patīk, un tad meklē www info par konkrēto modeli. Degv. Patēriņa reālos rādītājus www.spritmonitor.de. visu ko citu, YouTube videoapskatos dazdazadi valodu varianti pieejami. Parkers.co.uk samērā labi lietotu auto apsskati no visādām t.sk izmaksu pusēm.
Tā kaut kā
Pamaz info, lai atbildētu.
Atbildi sev uz šādiem jautājumiem:
Cik budžets gadā mašīnas uzturēšanā,
Cik parasti braucēju, varbūt plānots vēl kāds pēc pāris gadiem?
Kādas prasības pret modes tendencēm,
Vai pats/pati/radi/draugi ir uz tu vai jūs ar tehniku
Kur auto glabasi
Kādi autoapkopes servisi ir tuvumā
Tas iesākumam![]()
GB12 rakstīja: Auto tirgū ir tāds zelta likums - nepirkt švakākās un pilnākās komplektācijas vai arī švakākos un jaudīgākos dzinējus. Tādiem ar pārdošanu būs problēmas.
ja pirkt braukšanai - tā uz 8 vai 10 gadiem - tad tavs padoms nebūs svarīgs
darklight rakstīja: Hmm, Saaba vietā ieteikt cilvēkam Klio vai mazo Huidaju, manuprāt, ir tik pat idiotiski kā tortes vietā ieteikt prosas putraimus. No Opeļiem gan 5K budžetā var kaut ko sakarīgu sameklēt. It īpaši, ja paturam prātā, ka Saabs būtībā ir sadārdzināts Opelis Bet Saabus jau nepērk aiz praktiskiem apsvērumiem, bet gan tāpēc, ka patīk.
Nē, ja gribi salīdzinājumu, tad drīzāk vietā būs Hanzas maize un Lāču maize.
Gan Klio gan Saabam ir 4 riteni un stūre.
Un, ka zinām autors grib pirmo auto, pie kam, cik noprotams, neko daudz par auto neziņā, tikai grib gribēšanas dēļ.
Superduper klases braucamierīces protams pa 5000 nav, bet visādus Klio, Aygo, Huidajus mazos Pežo un Opeli kădu utt pepelacus var atrast kaudzēm.