Kārtot: Augošā secībā
Dragreiss 05.06.2013 16:15

Atskats uz Dragreisa 2. posmu Lociku Lidlaukā raidījumā " Autosporta programma nr.1"

skaties: www.youtube.com/...

Dragreiss 29.05.2013 10:53

Atceries, ŠODIEN 29.maijā, PAPILDUS REĢISTRĀCIJA DRAGREISAM LAF telpās Brīvības gatve 224, K-5 no plks.: 17:00 - 19:00.

Piereģistrējies šodien un nesatraucies, ja uz Daugavpils gonku Lociku- Lidlaukā 31.05 ieradīsies nedaudz vēlāk.

Dienaskārtība:

31. maijs

15.00 – 20.00 Latvijas Dragreisa čempionāta un kausa reģistrācija

15.00 – 20.30 Tehniskā komisija

15:30 - 15:45 Dalībnieku sapulce

15.45 – 22.00 Kvalifikācija

1. Jūnijs

10.00 - 11.30 Brīvie treniņi

11.30 - 12.00 Dalībnieku sapulce.

12.00 – 12:25 Sacensību atklāšana, Dalībnieku parāde

12.30 – 15.00 Astotdaļfināli,ceturtdaļfināli,pusfināli,fināli

15.00 – 16.00 Rezultātu apkopošana, superfināli.

16.00 – 16.30 Apbalvošana

16.30 - 17.30 Riepu kūpināšnas šovs. Konkursi

Dragreiss 08.05.2013 15:25

Dragreisa galvenajam favorītam par uzvaru liedz cīnīties sajūgs !

Šajā nedēļas nogalē tradicionāli Biķernieku trasē risinājās Latvijas dragreisa čempionāta un Latvijas dragreisa kausa sezonas atklāšana, kurā uz starta stājās Latvijas jaudīgākie un ātrākie automobiļi.

Ja Latvijas dragreisa kausa divās klasēs dalību ņēma ievērojams 51 dalībnieks, tad pa četrām PRO klasēm kopā sanāca vien 20 piloti. Visbēdīgākās situācijas bija PRO B klasē un jaudīgākajā Unlimited ieskaitē, kur uz starta vien četri braucēji - lielais trijnieks ar Ilmāru Zausajevu, Normundu Lāci un Māri Ozoliņu, kā arī Igors Detkovs.

Diemžēl no šī četrinieka jau pēc pirmā treniņu brauciena atvadījās pagājušā gada čempions Ilmārs Zausajevs, jo viņa titulēto „Carbon Destroyer" piemeklēja sajūga defekts. Ilmārs pēc sacensībām gan pārlieku bēdīgs nebija, jo teicās, ka uz nākamajām sacensībām viss atkal būs kārtībā. Līdz ar to atlikušajiem trīs palika sadalīt pirmās trīs vietas. Māris Ozoliņš jau automātiski tika finālā, savukārt Normunds Lācis tajā pieveica Igoru Detkovu. Skaļākajā no visiem braucieniem Lācis pārspēja Ozoliņu, līdz ar to Lācim šīs sezonas pirmā uzvara.

PRO A klasē norisinājās klasiskā cīņa starp ZAZ 968M un Lotus Elise, kurus šoreiz gan pilotēja nevis Artūrs Soboņs, bet gan Gunārs Soboņs, savukārt pēdējo gadu čempiona Edgara Eriņa vietā pie stūres sēdās viņa māsas dēls Rihards Eriņš. Pārāks izrādījās Eriņš, kurš spēja izcīnīt uzvaru pār Soboņu. Trešajā vietā palika Ervīns Klāsups ar Opel Kadett.

Edgaru Eriņu gan arī izgāja uz starta, tikai šoreiz PRO Street ieskaitē. Pie uzvaras gan nesanāca tikt, jo šeit uz pirmā goda pjedestāla kāpa Agris Biezais, Eriņu atstājot otrajā vietā, bet trešais Oļegs Rezņiks. Biezais todien svinēja divas uzvaras, jo pirmā vieta viņam arī PRO B klasē.

Latvijas kausa klasēs cīņas bija sīvākas, jo tur sava starpā sacentās ievērojami lielāks braucēju skaits. Vienkāršākajā Street klasē uzvaru izcīnīja Vladimirs Lauris, aiz sevis atstājot Klāvu Laiviņu un Denisu Šatirjonoku. Street Modified ieskaitē savukārt pie vēl vienas pirmās vietas tika Rihards Eriņš, otrais Raimonds Eriņš, bet trešais Vitālijs Koloss. Atkal ieviestajā Handicap klasē triumfēja Raimonds Eriņš, bet aiz viņa Vladimirs Lauris un Maksims Miličs.

Rezultāti:

PRO A

1. Rihards Eriņš, Lotus Elise

2. Gunārs Soboņs, ZAZ 968M

3. Ervīns Klāsups, Opel Kadett

PRO B

1. Agris Biezais, BMW 3. sērija

2. Jevgenijs Šabanovs, BMW 3. sērija

3, Juris Kuklis, Porsche

ProStreet

1. Agris Biezais, BMW 3. sērija

2. Edgars Eriņš, Lotus Exige

3. Oļegs Rezņiks, Mitsubishi Lancer Ralliart

Unlimited

1. Normunds Lācis, Mitsubishi Lancer Evolution

2. Māris Ozoliņš, Mitsubishi Lancer Evolution

3. Igors Detkovs, Audi Coupe

Street

1. Vladimirs Lauris, Chevrolet Camaro

2. Klāvs Laiviņš, Honda Civic

3. Deniss Šatirjonoks, BMW 540i

Street Modified

1. Rihards Eriņš, Lotus Elise

2. Raimonds Eriņš, Volvo 740

3. Vitālijs Koloss, Pontiac Firebird

Handicap

1. Raimonds Eriņš, Volvo 740

2. Vladimirs Lauris, Chevrolet Camaro

3. Maksims Miličs, BMW 320

atsauci sagatavoja: Artūrs Virbulis

Dragreiss 30.04.2013 16:58

Latvijas dragreisa čempionāta 1. posma ietvaros 5. maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiks vēl nebijis auto iznīcināšanas šovs – „Latmetal Destroy Dragrace Show”, kura ietvaros pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties kopējā automašīnu iznīcināšanas pasākumā.

Automašīnu iznīcināšanas šovs Biķerniekos - atrakcija par diviem latiem

5. maijā ikvienam „Bridgestone Adrenalin Dragrace Championship” 1. posma apmeklētājam par simbolisku samaksu divu latu apmērā būs piespēja pielikt savu roku trīs automašīnu iznīcināšanā – tās būs iespēja dauzīt ar nūjām un citiem priekšmetiem.

Sacīkšu noslēgumā šīs automašīnas dosies dragreisa trasē, lai savā starpā sacenstos dragreisā un piedalītos riepu kūpināšanas šovā.

„Kādam varbūt šis pasākums noderēs dusmu terapijai, kādam citam tā būs iespēja realizēt bieži asa sižeta filmās redzētās ainas. Ar šo šovu gribam piedāvāt skatītājiem kaut ko iepriekš nebijušu un aizraujošu, turklāt pēcāk katrs varēs just līdzi savam favorītam arī trasē,” komentē dragreisa galvenā organizatore Jolanta Jermacāne.

„Automašīnas uz Biķerniekiem tiks nogādātas pa tiešo no lūžņu laukuma, kur tās tikušas nodotas utilizācijai, taču visas trīs automašīnas ir ejošas un darba kārtībā. Mēs tās tikai nedaudz aizņemsimies, lai pēc sacīkstēm tās nonāktu atpakaļ un tiktu pārstrādātas, kā tas paredzēts,” stāsta viens no idejas autoriem, SIA „Latmetal” pārstāvis Renārs Sproģis.

Skatītājiem būs ne tikai iespēja dauzīt automašīnas, bet arī nofotografēties pie tām kopā ar skaistām meitenēm, kuras uzraudzīs automašīnu iznīcinātājus. Pirmie automašīnu iznīcinātāji tiks pie dāvanām no pasākuma galvenā sponsora – „Bridgestone”.

„Ja skatītāju atsaucība šim šovam būs liela, tad arī turpmākajos posmos piedāvāsim šādus šovus, turklāt papildināsim tos ar jauniem iznīcināšanas elementiem,” sola Renārs Sproģis.

Latvijas dragreisa čempionāta 1. posms notiks jau 5. maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Biļetes uz pirmo posmu var iegādāties www.bilesuserviss.lv un „Statoil” degvielas uzpildes stacijās. Vienas biļetes cena pieaugušajiem ir 7 lati. Iespējams iegādāties arī VIP biļeti, kuras cena ir 15 lati un tā nodrošinās piekļuvi arī dalībnieku parkam.

Dragreiss 30.04.2013 16:58

Ar prieku paziņojam- Biķerniekos 5.maijā Latvijas dragreisa čempionāta ietvaros Organizatori ir parūpējušies par bērnu izklaidēm.

Pasākuma apmeklētāji varēs iegādāties - cukurvati, popkornu, balonu zvēriņus, sejiņu apzīmēšanu un glitter tetovējumus ko piedāvās Jogita Pūpola.

Dragreiss 20.04.2013 14:01

Seko Dragreisa aktivitātēm arī www.facebook.com/...

Dragreiss 18.04.2013 13:49

Dragreisa Street klasē noteikums ir viens - mašīnai jābūt ar derīgu tenisko apskati un pilnībā jāatbilst CSDD noteikumiem.

Dragreiss 18.04.2013 13:45

Nebaidies- nāc un piedalies! Jaunajiem braucējiem piedāvāju ieskatīties ĪSAJĀ CEĻVEDĪ 2013.GADA LATVIJAS DRAGREISA ČEMPIONĀTA DALĪBNIEKIEM

www.drag-racing.lv/...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti