Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 19.01.2021 0:05

Es jau tev teicu, kamēr nebūsiet atvēzējušies, ka īstenībā vienlaicīgi "jāieņem" būs who,ano,wef un uttt,tamēr grūti būs.Vajag taču reāli izvērtēt, ko var un ko nevar ar šādiem paņēmieniem pavilkt.Ja pat acīmredzamus faktus nav daudz interesentu kaut vai sarunvalodā apspriest, nu ko tad cerēt.

Šodien jau no rīta krievu ziņas rādīja- msk skolnieki jau sēž klasēs,spējīgakie dod lohintervijas,noilgojušies,un visi BEZ maskām! Kas tas ir,kāds signāls,vai uz viņpasauli atvēries portāls? Priekš kam krievu ziņas- nu kā jau pie lohiem, secinājums mums viens.Prottams, "lai dzīvot tajā infolaukā".Bet nekādi ne lai kko izvērtētu un mēģinātu saprast.Lielveikalos šiem reku garas rindas stāv,nozīmētas telpas, kur sputņiku potē, visiem un jebkuram interesentam! Nav vielas itin nekādām pārdomām,ja??

650 18.01.2021 17:36

Vai tiešām tos nevar ierobežot,aizsūtot/kādam oficiālu prasību? Ka holandes seksindustrija gaišā dienas laikā massveidā varo ārā LVijas vienīgo autoportālu? To konkrēto seksredaktoru uz dueli izsaukt?

Vai vienkārši pusnaktī pārbaudīt un vajadzības gad nodzēst ir problēma? Lai vismaz no rīta tie suudi nerēgojas ikkatrā tēmā,kad te skolnieki un šķīstas jaunavas ienāk? Tas taču te visas brīvdienas karājās,bet visiem pie d..

650 18.01.2021 17:28

Šhitas gan nav normāli,3g ir stipri par maz.Startstopa paaudzes auto ir īpašs aķa uzlādes algoritms un arī pats aķis nav kkāds vakarējais.Gan jau būs kādas sagadīšanās.Nu kaut vai kur un cik ilgi tas auto stāvējis pirms/pārdošanas.Ko un vai tur kāds papildus licis signalizāciju vai vel sazin ko elektriski manipulējis.Varbūt kāds durvju slēdzis vnk gļuko un pa nakti ēd resursus.Skaties tik vēl ,ko tas Jaunais aķis sacīs.

650 18.01.2021 17:24

Te jau bija saruna vairākkārt- ka gan audi gan vw to piedāvā oficiāli servisā.Uzliek vnk otrādi- defaultā iedarbinot startstopa nav,bet, ja gribi to, tad nospied pogu.Kaut kādam tur specifiskam 7jam golfam bij kkādas grūtības, bet visiem citiem laikam varēja pārprogrammēt.

650 18.01.2021 17:18

Pansionātos reālais stāvoklis ir šausmīgs bijis visos laikos, ipaši jau kopš totālliegumu sākuma.Piederīgie tur klāt netiek jau kopš pag.marta,vecos ļaudis ārā nelaiž un arī pienesumus jau sen kopš rudens nepieņem.Sakari ar ārpasauli ir tikai un vienīgi pats personāls- no kura nupat jau 2/3 ir vai nu uz lapas vai citādi izvairās.Var jau viņus saprast,jo šadam darbam nav ne mat.pamatojuma, nedz citass jēgas.Tikvien kā mizīgs pašrisks un nervu bojāšana. Atstāj tur senioram logā šķirbu pa nakti, skaidrs, ka no rīta viņam būs iesnas un klepus kā likts, lai neteiktu vairāk.Un masveidā pārbaudot pilnīgi jebkuru iestādi, daļa tur izrādīsies garantēti slimi.Dievs lai Pasarg to pr-nieku, kura iestāde tiks revidēta.

650 18.01.2021 14:57

Kā tad,Draugi, Z-svētkus nosvinējām, tagd īstais laiks cirst mežu und zāģēt dēļus! Lai paspēt sanaglot! Tikko atlaidīsies zeme, uz L-dienām raksim trijos stāvos!

650 18.01.2021 13:22

Jā.Hahahhhhaaahhaaāā.ahhaahahā..Hahhhāā...

Visa pasaule apspriež iepriekšmineetoto LeMonde rakstu,vienīg iA farmaceitiem nau nekāds ne kamments.Tipa po/uj.Ok.

Turpinam politinformāciju.Krievijass skolēni atgriezušies skolas solos (??).Laikam tak sputņiks jau attālināti ir iedarbojies.Austrijā lhdauna upuri līdz feb7 varēs nopirkt tikai zāles un drusku ēdienu.Bez īpaša iemesla viņi no mājas ārā neies.Bet francijā tagad būs komandosstunde katru dienu un aš no 6:pm.Jā.Muhhahahhaaaaā..

650 18.01.2021 2:57

Jā.Ittālijā vispār ir valdības krīze.VisasLīknes it kā takā akā drusku krītas,aber lohdaunotie bārmeņi,frizieri, restorātōri un slēpošanas kūrorti un visilohi visi korī uzstājīgi pieprasa naudu.Kuras (izrādāāass..) nemaz neesot ne tikdaudz nekā nekad/agrāk netika bijis domāts. Skolnieki grib iet skolā un fizkultūrieši vēlas cilāt Ganteles.Pusaudžu bandas Milānā aiz nekodarīt rīko masveida kautiņus,nupat jau esot zb un iet vaļā pa 2gab/dienā.Romā sasnidzis dzeltenaiss snieks, bet naudas un ziemasriepu tur nav..Esot slikti(c).Trešdien itparlamaents lems par 32 miljardu piešķiršanu ekonomikas glābšanai.Phe..

Vācijas frizieru ģilde ir iesniegusi prasību- jo daudzi ekrānos redzamie (atļauto) futbolprofspēļu dalībnieki esot ar rūpīgi veidotām frizūrām, kuras izveidot varēja tikai friziermākslas profesionāļi.Kā diez futbolisti ieguva šis sasūkas,ja visi frizieri šobrīd ir stingri aizliegti.Jā. Hmm.

Austrijā lohdowns ir nupat pagarinājies līdz feb7.Tirolē 54gv seat tarraka vadītājs frontāli iepsisis sniega tīrītājā.Turpat netālu kāds cits 22gv lochs ar savu auto pa apsnigušu ceļu vilcis 2gab 19gv slēpotājus.Kreisajā pagr pārāk nogriezis iekšmalu un saskrējies ar vēl viena 19gv locha vadīto mikrobusu. Abi trlīdzekļi pdzc,busists drusku saskrāpējies, aber pārējie lochi visi veseli.Ok.

Bet,ko vispār gribeeju teikt, ka (riepu) ražotāji (iespējams) kko atkal muhļjo.Jo: (c)..pieejamie dati atklāja kvalitatīvas atšķirības starp komerciālajām partijām un ... pētījumu laikā izmantotajām partijām.....lai pārietu no ... stadijas uz komerciālu, ražotājiem bija jāmaina ražošanas procesi, viņi arī ieguldīja jaunās ražošanas līnijās un jaunās rūpnīcās...(/c). Nu tu paskat ko.Jā.Hmmm.. www.lemonde.fr/planete/article/2021/01/16/vaccins-ce-que-disent-les-documents-voles-a-l-agence-europeenne-des-medicaments_6066502_3244.html

Savukārt,saērcināti (riepu) lietotāji no Eruzālemes ziņo vēl par citiem izmēģinājumu kampaņas iespējamajiem aspektiem: www.ynetnews.com/article/rJmSuKa0w

Jā.Hmmm.Plet.Jopt.Hvvz.Nē.Jā.Muhhahāa,hhhahhahāā ;P

650 17.01.2021 16:45

No dabaijeobisma vislabāk ārstē situācija,kad cilvēkam nākas braukt "tad,kad ir jābrauc".Pie noteikta skaita šādu "atkārtojumu" tas dalbaēbisms strauji mazinās un viedokļi paliek mazāk kareivīgi.Protams,gadās, ka atsevišķi dalbaēbi nemācās itin ne no kā un tā arī paliek par konstantu dalbaēbu līdz "nākamajai" izdevībai.Labāk neko nekam nekad nevajag ieteikt- jo dalbaiojēbs izdarīs precīzi diametrāli pretēji.Vēl jo vairāk vajg atturēties, ja gribās Sirsnīgi ieteikt- jau nākamajā teikumā viņš par dalbaijeōbu pataisīs tevi pašu.Jā.

Ja trīs dienas gadā ir ziema- nafigam vispār ziemenes?Tak nebrauc tās 3d! Ja divas dienas gadā- nu tak nav starpības, vai iepsist auzās pirmajā vai otrajā dienā.Ja īsāziemā vienudienu gadā apdrirsties, tas taču ir savādāk, nekā ja garāziemā 59d izvairīties un tikai 60jā apdrirsties.Jā.

Cita/lieta (prottams), kad tam dalbaojiēbam (1x pa visu gaŗoziemu) uznāk puttenis atceļā no ragaviņkalna vai 1,5x neticamā kārtā uzsalst kādi suudi paceļā uz darbu.Nu ta gan ir ritīgpzdaa.Jā.

650 17.01.2021 13:30

Pēc loha jau viņš neizskatās,imidžs un uzvedība būtu ok.Vienīgi ka filmēts knapos plusos,bet reālā saruna būtu par vasaras siltumu/karstumu (+25..), par UZKARSUŠU asfaltu un pa uzkarsušu pašu to suudagumiju. Atšķirība no normāla brenda varētu būt gan pie 2mm nolietojuma, gan 2-3jā lietošanas sezonā,gan visādas citādas iepriekš apslēptas nianses.

Grib riskēt, ok lai katrs lieto ko grib.Bet visu to saskatās arī galīgie lohi.Rezultātā tie savām bābām un paši sev saliek šos te draņķus.Riepu tirgotāji demagogi un daudzi atklātā textā krāpnieki- tāpēc tajās viņu suudalapās neatradīsi reālu salīdzinājumu.Tur katrs meesls pa 26eur/gab būs teicams un pirmklasīgs,LVziemai īpaši piemērots.Tagad,tikko nedaudz 3d ziema,tie viņu apdemagoģētie lohpircēji apdraud gan sevi, gan visu apkārtni.Labi, ja tur kāds daudzmaz pieredzējis,bet viena daļa ir idioti jau principā- kur nu vēl ar tām vissezonAss.

650 16.01.2021 21:43

Ā, ok, sorrī, neieraudzīju.Es savukārt neesmu radis lohu rindā stāvēt,tapc pagaidīšu kamēr man kāds piedāvās plašāku izvēli.Bet,ja nu kāds par katru cenu grib ķerties pie demagoģijas,personālijām un epitetiem, pastāv risks apdirsties ;p

650 16.01.2021 21:11

Jā,nu kā tad, tas taču pats pamats- Visupirms ir jāveido imidžs.Kurš vairs šobrīd ir spējīgs pats no sevis sev izveidot imidžu, ja 99% imidžmeikeru to veido tikai vienā virzienā un bez variantiem? Jo lielākas pretenzijas uz pasaules pārveidi- jo sarkanā lupata šiem pretendentiem piekārt lielāku Loha birku! Jo pamata nav un to iegūt no nulles šobrīd vairs nav iespējams. Oponenti ir visā imidžēšanass procesā ieguldījuši gadus,tirgus un miljardus.Tapc tālāk par Žigimanta piekopto protestversiju pagaidām diez vai kas spīd.Arī ilgi gaidītais staprpplanētu specdesants diez vai šogad nolaidīsies.Kaut gan, nav īsti skaidrs, kādam debiloīdam no sevis ir jābūt, lai šodien nerastos neviens ne jautājums, piem noklausoties šo: www.youtube.com/watch?v=JzORdQw3DIg

650 16.01.2021 20:45

Nē, es uzrakstīju TO, ka (pirms vienkārši visur nonstopā dr.irst..),vajadzētu NORMĀLĀ cilvēciskā valodā runāt un komunicēt ar cilvēkiem (pilsoņiem).Pat baducietošajos LVmēdijos tas nupat tika uzsvērts! Tie "izglītotie" lohbrīnum speciālisti saņēma algu arī pirms 2020.g 12.marta, kad vienā dienā visa pasaule sagriezās kājām gaisā.KO viņi darīja, ko prognoozēja, kādu stratēģiju bīdīja? Insbrukas profesoru garadarbu lasīji? Tur arī strādā vienīgi Lohi?Vakar tas nejauši tika atkārtoti(!) publicēts austrijas plašlīdzekļos.

Iedodiet visiem pilsoņiem normālu piekļuvi (nevis kamēr tikai izglītoti/izredzētajiem) un normālu izvēli! Vīruss eksistē,šaubu nav.Grippa izgāja caur pangolīnu, sikspārņi apēda viņa spirass, izpirda gaisā un beigu beigās tas nogalināja savu konkurenti grippu un apmierināti izmuttējies ielīda atpakaļ zemē kopā ar nosprāgušajām dāņu nutrijām.Tagd var ārstēt.Ok,labi ka taa.Čips ir priekš Lohiem,iemesls, lai jebkuram oponentam piešūtu Loha birku.Pārējiem jau sen ir skaidrs, ka tā tur nav un visa lietas būtība ir ne tuvu ne vakcīnā kā tādā.

650 16.01.2021 19:43

Tak varēji nopzizģīit izglītotajā vietā kādas pāris ampulas, uz mums/lohiem būtu uzvārījiess! Dsā tas viedoklis, kāds na/uj var būt viedoklis cilvēkiem/parastajiem, ja viņiem nav pieejams pats tas viedokļa objekts?? Varoņi, plet,un ko tad atlikušie 40% māsu un 80% sanitāru? Turpinās pa 3uer/h ar tām pašām aizvakar mazgātajām rokām pammperus dalīt, kamēr jums tiem "izglītotajiem" tiek garantēta vieta paradīzē?

650 16.01.2021 19:29

jā, sen jau bij zināms,- jesļi hočeš staķ Otcom, obmataj svoj xui svincom !

650 16.01.2021 19:26

Kādas birkas- tev te vismaz 4x tika jautāts vienkāršs loh jaut- tu jā vai tu nē ?

Pirms pāris h izrādās ka pats (viens/no..) barons Rotšīlds esot atdevis galus (@57..).Varbūt tur krānagarums kko pamaisīja,bet abas kājas viņam visdrīzāk bij apm vienāda garuma.

Reku Jūsu nākotne, kazahi to jau brūvē uz pillu klapi,gan jau vāciešus arī drīz pierunās.Tapc šobrīd ir steidzīgi un svarīgi izpirkt,pārvest un izlietot visu, kam -90 vajadzīgs.Šai pietiek ar parastajiem -18,tā ka dsā būs paļubomu ;p sputnikvaccine.com/newsroom/pressreleases/

650 16.01.2021 17:34

jaJĀ, Lieliski

650 16.01.2021 17:26

Ne nu tas skaidrs ka zīlēšana, bet viņš taču pats ierosināja.Kā var būt, ka trubas mainīja, bet aizmugures bremzes kas notiek,to viņš nezina vispār nē.Kā var būt, ka īpašnieks nezin ne aptuveni kad uzlikas mainījis, nedz viņš pašu mehānisma stāvokli kaut reizi apzinājis.

650 16.01.2021 17:04

Kāda vel valdība, kurš to teica?? Nē,plet,ir pa pilno pārbaudītas- jā, kopš 1.apr/2020 uz 6simts grūtniecēm izmēģināja un visu viņu pēcnēcēju dzīvesceļu izpētīja.Tev visdrīzāk miižās skaidri pateikt, vai tu pats jā vai nē- jo tu gribi vispirms ievākt viedokļus un pec tam gudri nogaidīt.Pilnībā skaidrs,- reāli nonākot fakta priekšā publiski Varonību izteiks vienīgi tie, kuriem būs ideja ar šo varōnību gūt sev kādu patieso labumu.Pārējie visi drirsēji un miizēji.Dodiet iespēju interesentiem izvēlēties un nopirkt!Kur ir?? Ko fufeli stumjat, ja skaidri redzams ka nav?Tā arī būs, ka fainĀlā atkal pie krieva meklēsim mierinājumu- tam izrādīsies gan "īstajā" laikā tapusi pudele,gan pirms tam sagatavota augsne labām idejām.

650 16.01.2021 16:21

Abs bloks jau ir vairāk taka Vag markas jājamszirgs.Viņs pat neraksta, vai izpausmes brīdi iedegas kāda kontrollampa.Izbrīna arī tas, ka neviens no šādiem jautājumu uzdevējiem nav iemanījies vispirms ieiet piem krievvalodīgajā internetā.Vai kaut vācu motortalk-ā.Nezcik tur visur ir katrai markai un pat teju katram modelim savi klubi un meistari.

Piem, ņemam g-search, BMW E46 2004 клинит заднее левое колесо ..---> pirmais spiediens uz dullo -> Jā. ... www.bmwfanatics.ru/forumvb/viewtopic.php?p=2579276

650 16.01.2021 15:35

Tu dienām ilgi te dr.irs, bet tā arī neesi izklāstījis nedz "savu" plānu,ne arī atzinis acīmredzamo/neticamo- kamēr (lohi) spriež par piespiešanu, tamēr izrādās ka nav paša piespiešanas pr-meta un tuvākā drīzumā nemaz nebūs.Joprojām nav definēts- kas prioritāte, vai bailes no nosodījuma par ielavīšanos ārpuskārtas slepenajā extra rindā, vai vienkārši atruna miizienam no sekām.

Nav skaidrs- vai maksāt/piekritējs varēs izvēlēties marku,vai pats to pudeli nopirkt.Vai "spiedīs" rindas kārtībā un ko darīs ar tiem, kam būs reāli rinda pienākusi un kuri atteiksies.Vai ir ziņas,ka kāds,kuram "pienākas",šobrīd būtu publiski atteicies? Kas ar viņu tālāk notika?Publiski pamatoja savu viedokli,turpina strādāt,ieņem amatu (tur,kur bij paredzēts visus potēt)? Pag,pletj, paskatīsimies- ko kurš dziedās,kad/ja pēc pusgada sputņiku sāks ražot vācijā.

650 16.01.2021 15:12

-ja, nupat paskatījos.Zīmīgi, ka tas ir 10g vecs materiāls.Tātad visos laikos aizkadrā ir bijuši kādi personāži, uz kuriem visa tā ideja joprojām "turās".Aizrīgā taču ir papilnam tādu,no kuriem nāk šis starojums, atšķirībā no viena otra kronētā rīgas loha.

650 16.01.2021 14:54

Interesanti, ka neviens servisa LielLohs nav iedomājies, ka aizmugurējie bremžu mehānismi būtu jāizjauc un uz tiem jāpaskatās.Skaties ka tik vel tur nav kādi speciāli vai atsevišķi Rocenes mehānismi- uzlikas vai vismaz atsperes.Ja reiz tu bremžu trubas mainīji, tātad tam auto tur viss cits arī var būt sarūsējis vai jau daļēji izjucis.

650 16.01.2021 14:21

Varbūt vakcinācija te ir tikai skatuves dekors? Aktieri dedzigi spēlē,katrs saņem savu,atkarībā no spējām un kvalifikācijass? Tu spried vajag/nevajag, es izvērtēju ko būtu "labāk nopirkt"- bet realitāte ir, ka nevar nedz nopirkt, nedz arī varēs ko izvēlēties.Esam reāli lohi- kurinam uguni,iedzeram šņabi un sapņojam par skaisto.Kā pionieri psrs laikā.

650 16.01.2021 14:06

Tur daudzi nav lohi.Pašu Klimoviču un Vasiļevski ieskaitot.Lohs varbūt ir tas tur atvaļinātais glumais Askolds.Ja īsti negribas drirst, ta nav jēgas bikses pogāt vaļā.Bet tāds Klimovičs ir aizmirsis vienu- lai arī viņš nav lohs,viņam ir loha imidžs un tieši tā ir Galvenā problēma.Šī diemžēl nav tā iespēja, kad valsti izveidos (un pie Varas nonāks) tie,kuriem šobrīd "nav ko zaudēt".Klimovičs nav nekad bijis miizējs,taču ar to ir daudz par maz.Ne viņam nauda,ne ietekme, ne masu mēdītāji viņa aizmugurē.Te nav vairs nekāds helsinki86 vai jelgava94- ir gluži cita situācija, pasaules ietekme šobrīd stāv diametrāli kājām gaisā,"pret mums" nekā toreiz,kad tā mūs "atbalstīja".Kad lohi pilsētā kurināja uguni, bet situācijas saimnieki jau zināja iesprausto virzienu un rēkināja savu peļņu.Paskaties- pasaules globālkorpi gada laikā kļuvuši uz pusi varenāki,bet neviens no LV "ietekmīgajiem" vai reāli bagātajiem šobrīd nav dzirdams vispār nē. Jo??? Pareiz- tas pats kas ar eobannajiem vissezonas riepu reklamētājiem, kuriem katrreiz janvārī aste iebāžas dsā un dsa aizsalst ciet.

Šobrīd pēc idejas ir reāls psrs periods.Kam ir ko zaudēt- tie klusē.Kas maisa visu suudu- tie dala.Kas kladzinās līdzi- tie saņems Algu.Kam nav ko zaudēt- tie riskē ar dzīvību, kāpj torņos,velk brīvvalsts karogus.Vislielākā Taisnība šobrīd ir tam tur Žigimantam- viņš nemīiž pateikt kā/ir,vienlaikus saprotot, ka augstāk par publisku sarkasmu šobrīd pacelties vienkārši nav iespējams.Pārāk daudz ir ieinteresēto, lai kāds spētu situāciju reāli mainīt.Tāpēc būs vēl ne viens vien amats pa 5k un birojs par 642k eur (1lohcilvēks taču maksā 600k..).

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti