Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 15.07.2019 18:39

Nafig tad "kasīties" uz līdzenas vietas.Visi, plet,tik to vien dara kā kasās un savstarpēji noskaidro- kuram kas garāks un no kam kuras vietas kas aug.Sen jau ir aizmirsts, ko un kapc vispār gribēja tas tēmas ierosinātājs.Nopirks kādu eksotisku nelikvīdu- viss, čau, viņš ne to ka pēc gada tur uz kko labāku "nomainīs", bet gan nonstopā jaasies gan to gadu, gan to nākamgadu, kamēr/ja no tā suuda tiks vaļā.No otra gala- kas maisa tai meitenei iedresēt to braukšanu no vietas.Visi tie mazie volvo ir ar "gariem" ātrumiem un pabraukt var gan no vietas,gan gaitā.Nemāk ja ielikt ceturtajā, pofig, pa pilsētu ar trim ātrumiem tam ir ok.Drīzāk vēl pamēģini pats savureiz saproti un tad viņai iestāsti to, kad,atšķirībā no saprotama manuāļa, tur tas kaut kaads suudatomaats "velk" un kad pēkšņi tieši vajadzīgajā momentā viņš nefiga neiet.Visi tie vecie tomāti ir primitīvi suudi, un labi vēl ja tie kaut cik brauc pie relatīvi jaudīga motora.

650 15.07.2019 17:08

Neuzraujies tikai uz p-ersonālijām.Citiem vārdiem, iebāz tak sev sev to savu pieredzi kopā ar visu to p-tu.Es, atšķirībā no Tevis, ilgāku laiku "piedomāju" arī par to, kā viņus uzturēt tehniskā kārtībā.Piereedze te vienam/otram ir pa lielam galvenokārt interneta pjlūtīšanā ;p-unkts

650 15.07.2019 16:30

Nu ja, te taču domuapmaiņa koncentrējas uz to, kuram/garāks no pašiem ieteicējiem.Beigās gan "izrādās", ka pats tēmas ierosinātājs pietiekošu laiku braucis ar v60,kā arī tēmas ietvaros (sākotnēji) tikai runāts par v50 (kas esot "mazāks par golfu;))".Manā tiešajā "redzeslokā" ir piem veseli 3gab "dažāda" izmēra volvo- nekad neesmu dzirdējis par kādām pagriešanās vai tamlīdzīgām morālajām grutībām.

650 15.07.2019 13:12

Volvo suuds,ok,- undressteers, zaeebeers..Kurš ir beidzamoreiz redzējis apgāzušos xc ? Kuram diez tādam labticīgam tā ienīstā awd ierindas lietotājam ziemā vai dubļos šī te awd klātbūtne ir kaut kādā veidā "patraucējusi"?

Kurš pirarass diez ņemtu uz savu galvu kaut kādu exotisku suudu (kaut vai par velti..)- kia vai vēl szin ko, kad/ja viņam ir jautājums pēc gada/diviem to hlamu mainīt uz citu? Pie viņa 18k gadā tas 1 litrs lieka patēriņa izmaksā 200 eur.Nafigam to benzīna kia viņam? Atraugas no tiem laikiem- kad tas kia bij suuds no visiem viedokļīem,nevis kā "tagad".Tas pats kaut kādu citu nojātu to austrumnieku ar visu iespēju iekulties zaudējumos un pārpratumos,kad lielākas šaizes gadījumā viņam lietotu rezerves daļu vai kur nu vel ja visu mezglu her kur atradīsi.

650 14.07.2019 1:54

O čom eta pesņa ??

650 13.07.2019 23:47

Tur arī jau mēģini ieFluanoties? Labāk uzreiz paej pusotru zemesgabalu tālāk, tur moš vismaz ar kaadu gibrīd-suši pārpalikumu pabaros utt.Pie viena paprasi tam kia-m, kad viņš to lielisko zālē stāvošo stingeru vedīs uz tolmettu, citādi zb jau.

650 13.07.2019 20:59

Kas var būt izcili tizli pagriežams kaut kādam golfa izmēra štruntam? Te taču nav (es ceru) runa par xc90.kaut gan- ja arī būtu, viņš to kūti pa 5k nopirktu labi-labo un visiem tiem te apskatītajirm suuuudiem tā viņa draudzene vnk lepni pārbrauktu pāri.Tāteikt, ātri vien iemācītos pārliecību par savām spējām.

Tā Astra, piekrītu, normāls žiperīgs auto,kurš izskatās pēc auto, nevis kkāds tur turans/ujurans.Kā savulaik pipel-kadets, ok.Pārējais viss- hlami,ar neprognozējamu kārbu un motoru un ar garantētu čakaru pie vaļātikšanas, kad tas meesls drīzvien sāks birt vai vnk tāpat dūša apskriesies un kļūs neciešami zb.

Jo ne visiem ir tā "dūša" 9 gadus no vietas jāt 8g vecu faabiju 1,5k vērtībā ar izmainītu un ražotāja nesertificētu degvielas veidu un saviem lasītājiem nemitīgi "piedāvāt" veidus, kā tie savus 17k varētu izmest miskastē.

650 13.07.2019 20:42

ps- kāpēc cilvēki kaut ko perk un citu ko nepērk un kāpēc daažādus lohus piesaista demagoģijas izplatīšanā? Da tāpēc, ka mo-auto ir glēvi savu klientu nodevēji, kurus tie nekur un nekad neaizstāvēs.Turklāt, viņu "sabiedrisko attiecīsbu speciĀlistiem" (ja tāds vai tādi ir) ir pilnīgi po, kurā lohu portālā un kas tiek publicēts.

Lūk,reku, pirms tagd nesīsiet savus 17k uz molleru un stāvēsiet rindā lai tur tos 0% nelikvīdus (80k turāgus ,90k kūzībenus un 95k āzeksus ieskatot) izpirktu, palasiet kas notiek "otrpus ielai" un kādi jūs būtībā esat Lohi -https://iauto.lv/zinas/latvija/31560-wess-priekssedetajs-oskins-dizeliem-eiropa-parakstits-naves-spriedums-elektriskie-auto-videi-kaite-vairak-neka-parastie

650 13.07.2019 19:06

Ebpans zirgs,Fan, es tikko sākumā te nopriecājos ka varbūt viens tāds normāli informatīvs tests.Bet nupat tevis ir te par daudz.Zaiepal tu jau.Tev viss pietiekoši un apmierinoši,ja vien ir iemesls kādam par to aizmugurē ielīst.Pasaki savam tam potenciālajam inPluenceru piesaistītājam,ka viņš ir lohs un tos savus 95zs produktus viņš lai uzreiz kkur nodod pārstrādei.Pāri ielai esošais Oskins viņam treknu gurķi ir izpūtējā iebāzis,malacis.Atgādini lohiem realitāti- pēc 5g atlikums nulle %,eiropā iebraukšana liegta un no 2021g latvijā arī.Meeslam meesla liktenis,pērc ladu,ilgāk un resnāks buusi.

650 13.07.2019 1:27

Es knapi paspēju aiztīties no tā rajona pirms sāka kustību tie,kuri tur visas šķērsielas bija piepildījuši.Nesapratu pat uz un no kurienes viņi brauca,drošvien vēlāk radās līdzīgs haoss kā pēc tā nesenā lohsalūta.Viens skaidrs,ka igauņi ir vēl lielāki lohi par mums un leiši tie vispār p.

650 12.07.2019 21:48

Iespējams, ka ir izmaksu atšķirība starp 1,6 un 2,4 motoru un vēl šo/to.

650 12.07.2019 20:07

Nevaig tev ne nafig to automātu- ja tu to jautā forumā no nulles, tev viņu nu toč nevajag.Kāds vel dsg 4k vērtam auto..Koptu auto ar prastu nenokaujamu manuālo kārbu un 1.6 dd motoru- liet labu degvielu un patēriņš 4,5l un pofig par visiem tiem nobrauktajiem 300k. www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/v50/bhocon.html

650 12.07.2019 19:15

Sievietei ir jāpērk tāds auto, lai pašā mazākpiemērotākajā brīdī Tev pašam nebūtu jāskrien viņu vilkt vai stumt.Aizmirsis esi arī pasludināt vēlamo gadu un cenu.

Es izskatītu volvo, bet tevis nosauktais v50 visdrīzāk ka būs tomēr vecs un ar 250-300 kkm,neskaitot vēl pašu pirmo notīšanu.Labāk ir runāt jau par v60.Vai par to pašu xc60, bet tas gan ir relatīvi liels.

650 12.07.2019 18:57

Nu ok, te vairs īsti nav ko pielikt.Jo Tavs spriedums izriet konkrēti no Tavām vēlmēm.Un to, ka ir arī citi cilvēki ar citādu lietu uztveri- to Tu nu nekādi negribi dzirdēt.Viss šis nebeidzamais apspriešanas un strīdu objekts dalās 2 daļās- tie,kuriem ir ok 9 gadus veca fābija ar gāzi (kas vienlaikus uzskatāma par "jaunu"),un otri ir tie, kuri šim vērtējumam nepiekrīt.Tevi pa lielam te nesip itin nekādi šie te rafinēti agresīvās propagandas un apzināti uzkurbulētās smadzeņjāšanas meluraksti- jo tev īsti nav ko zaudēt.Viss tas "pārējais", kas ir ārpus tavas uztveres, šeit nav apspriežams un tie te "citādu" problēmu apspriedēji no šejienes varētu iet vienkārši d.

650 12.07.2019 12:55

To nu tu gan varēji vienureiz izlaist.Es personigi NE braukšu ne ar ko 9 gadus.Tu savukaart NE vari prognozēt, cik vispār un vai vispār kaut/kas "šodien" nopirktais maksās pēc 3g, ta kur nu vēl pēc 9g.

Vistīrākā demagoģija- kad mēs runājam par "jaunu", bet akceptējam 9gadu lietošanu.Tas NAV jauns ne tuvu nee.Jauns ir, kad tu 1-2 vai maxx 3g kaut ko lieto, un kad Tu maksā nevis par kaut kādu ekonomiju vai meklē aprēķinos izsakāmu pamatojumu , bet vienkārši esi spējīgs samaksāt par savām vēlmēm un ērtībām- jo Tev Tā Patīk un tev ir pa lielam Pofig cik tas maksā.Tu to vari atļauties.

Tu nekad nevienam tam 7k vērtā suuda lietotājam neiestāstīsi, ka nopēkot pirms 4g 15jā gadā dārgu r-design s60 pa vismaz 36k un tagad izmisīgi cenšoties viņu ssā notirgot pa 12, ka kāds ar to operāciju ir kko "vinnējis" vai "uzvārījies".

Tas īpašnieks (nes es, ok, ne arī tu- bet reāls īpašnieks iz dzīves)- viņš ir rupjā veidā pa 4g padrirsis 24k eur.Samaksājis to summu par iespēju braukt ar lielisko r-design s60.Tas ir, neskaitot riepas, eļļas un degvielu un visrbūves apstrādi ar vistu meesliem, ko viņš taj štruntā ielika un ielēja un ieguldīja.Tu nevienam 7k vērta auto īpašniekam to nekad un nekā neistāstīsi. un nekā nepamatosi,tapc ka tas ir priekš viņa fufelis un finansiāli neaizsniedzams.

Ja tikai demagoģiski apdrirst un pazemot tos 2-3 roku un lietotu un mazlietotu tīkotājus kā tādus- viss tas suuda business ar laiku apstāsies un Tu pats jau to savu lietoto suudu varēsi iebāzt tolmetā , vienalga vai gribēsi to mainīt pēc 2 vai pēc 9 gadiem.

Es gribēt tagd redzēt tā pajoliņa sejasizteiksmi, kurš piem ir "šogad" nopircis te plaši reklamēto to a6 vai tuaregu vai q8 ar "moderno" dd motoru- kad viņu izreklamējošais testos izsiekajojušais Portāls jau nākamajā dienā titullapā publicē cita Gibrīddirektora demagoģiskos melus.Tagad to par 80k nopirkto hlamu viņš var pats sev dsā iebāzt- jo katra šī te varoņpublikācija tam ir "noskaitījusi" nost krietnu procentu atlikušās vērtības un nodarījusi Būtisku kaitējumu varbūtējo 2-roku pircēju piesaistei un interesei.Nekam un nevienam par normālu cenu to vairs tagad nevajag.Un pēc 2g ne tik nee.Ja cilvēks to bija paredzējis lietot 3g un visu laiku uzturēt sevi pie daudzmaz jauna- nu ta tagad viņš lai suukā ledu un lai ēd zemi.Vai lai atdod to pa pusvelti vai pa 0% un tad lai tik turpina maksāt par nākamo- pa 20k vai 30k gadā par "iespēju" lietot kaut/ko "jaunu".

650 11.07.2019 23:48

Visinteresantākais, ka to "grib" darīt, atstājot nemainīgu TA "normatīvu".Kurā joprojām var iekļauties bez jebkāda "eur" un ar cauru izpūtēja trubu.Cerams, ka pirmos likvidēs pa tīro visus komercbusus,fūres un autobusus.Maizi no 2021g pievedīs andrējostā ar kodolreaktora dabinātu kruīza kuģi, un izklaides kārotāji s-ekskursanti metīs to ūdenī un baros mūs tā kā agrāk baroja pīles.

650 11.07.2019 23:38

Par iespēju lietot šo skaisto mazdu viņas saimnieks 4g laikā ir samaksājis reālus 4k gadā.Bet tā s60 lietotājs vismaz 6k gadā.

650 11.07.2019 23:35

Bet ja iet runa par 2 litr motoriem,vai pilnpiedziņu, tad benzīns diez vai izbrauks jau no 9l.Ja par 3l motoru , tad reālā starpība jau ir 3-4 litri uz 100km.Un tendence ir, ka šur/tur tagad jau b motors maksā dārgāk par d.To gan neviens "ne-redz".Patēriņā tāds benzīns bez hibrīda palīdzības dīzelim nav konkurents.Bet ar viņa palīdzību tas ir nekonkurētspējīgs jau dārgās cenas dēļ.Vienīgi var līdzēt apzināti uzkultivēta demagoģija.Kuras dēļ tagadējo dd jaunpircēji vai izskatītāji nonāk ākstu lomā.Vislielāko pretīgumu rada tas, ka zvērinātie dd motoru izplatītāji no sevis nevar izspiest praktiski neviena varda savu piekritēju un pircēju uzmundrināšanai- kamēr hibrīdam pietuvinātie izplata apzinātu agresīvu demagoģiju un pilnīgi reāli viņus grauj.Kā gan diez tie dd dīleri to var "neredzēt", bet nu gan jau..

650 11.07.2019 20:47

Nu tas skaidrs.Nav skaidrs, kā ar šo te relatīvi mazo auto par to 17k tajā viņa komplektācijā varētu "iekārdināt" tur to ienīstā 7k vērtā smirdošā xc90 vai a6 īpašnieku.Ja nekā no plaši izbazūnētā labuma tam reāli nav- ne salona, ne piedziņas, ne vietas,ne gaismas,ne motora,ne ponta,un pat īsti ne tā,par ko mēs jūsmojam "jauno" tehnoloģiju sakarā. Bet viņam tagd vajag savus 10k piemaksāt par šo lielisko iespēju.Nu kāa??

650 11.07.2019 19:57

Man pret apskatnieku šoreiz dižu p-retenziju nav, vismaz viens retais pa P101 ir atļāvies novilkt.Jocīgi ir, ka testē modernu auto ar 28extrām pa lielu cenu, abet lūk, ja "viņam pašam" būt jāņem, tad dodiet pliku/apdalītu un pa puscenu.Tas 10sek uzrāviens ir ok uz darbu braukt, bet ja dēļ tā jākrāj 30k savam "sapnim", tad tas ir diezgan jocīgs sapnis.Drošvien uzvedas līdzīgi kā kādreiz 72zs žigulis,kurš ar 2robu iet uz 90 un pamēģini vēl viņu pilsētā ar V6 noķert.Riepas 215/45 ir pirmais, ko tur vajadzētu izmest.

650 11.07.2019 19:45

Vai tas ir mūsējam Shiiram kāds radinieks ?

650 11.07.2019 15:40

Uzskaitītas (pagaidām) te ir 28 "ekstras".No kurām apm 26 bija jau loģiski pieejamas jebkurai normālai 5-6-7-8 gadus vecai mašīnai.Nebija carplay un 20 zoll ekrāns.Pārējā visa tā draza šodienas apstākļos maksā kapeikas.

650 11.07.2019 15:27

Nu ja.Bet man interesē nu KAD/beidzot kāds atbildēs uz manu pamat-jautājumu.Kā tā var būt, ka mūs aizkadrā sip no visām pusēm, bte mēs tik priecīgi lecam gaisā un tik plaukšķinam? Starp citu, tas baltais 16tā g allurōds ar 25kkm garantijas atlikumu ir acīmredzot kādam pārdots.Cena tam "gāja" no 49.9 pagājušgad līdz 41.9 šogad, bet nu viņa vairs nav.Plaukstošs business,tāteikt.

650 11.07.2019 15:02

Par visu šo perspektīvu var "priecāties" vienīgi 2 kategorijas.Ieviesēji/pietuvienātie/influenceri/atkarīgie un proLetariāts (L-hi,kuri būtībā priecājas par iespēju no savas caurās kabatas visu šo farsu kārtīgi izfinansēt).Patiesā labuma guvēju proporcija te jau velk kkur uz 0,1/99,9 .

650 11.07.2019 14:47

Ja viņi lasītu iA, tad sen jau zinātu to, ka būtībā mēģina notirgot nelikvīdu ar pasludinātu "nāvesspriedumu" un "0% atlikuma".Pie šādas "perspektivas" tie 46k nopelnītspējīgie domātspējīgie interesenti noteikti tur izveidos garumgaru rindu.Jo pāri ielai esošais Direktors viņu trubā ir pamatīgu gurķi iebāzis.Tapc jau cenu raksta Lieliem Burtiem, abet kaunīgiem/mazmazīiiitiņiem, ka tas "attiecas" uz fosilās degvielas TolmetTdi modeli.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti