Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 03.02.2023 1:55

Nu reāli tā jau vien izskatās, ka cerība jāliek vienīgi uz to ar/koka iebakstīšanu no ASV puses.Diezin vai kāds tāds ''siā" te varētu darboties uz sagadīšanās pamata un bez attiecīga piegādes/noieta tīkla.Jautājums tik "cik viņu tādu" to iesaistīto vai ieinteresēto te ir un ko īsti viņi klusībā perina.

Reku vakarā ir ziņa, ka šodn tas utainais staļingradas shodkā ir atkal uz visām pusēm draudējis.Tātad, tas passākums tur neparvelti ir ticis organizēts.Vienalga vai tur īstais vai kāds dublieris piedalījies, ideju jau tas nemaina.Skatos, arī mūsu presē atreferējums ir parādījies.Vienīgi ar to šķirbu, ka mazāk izvērsts,nekā vienā otrā krievu ne-gandonu portālā.

Piem.- dažas dienass agrāk tur vēl viens lohs esot suudus/ventilātorā bārstījis: ... Бывший глава «Роскосса» ДРогоZин заявил, что для этих целей может быть использован робот «Маркер» в ударной комплектации. Таких у России всего пять, на фронт обещают направить четыре. При этом им еще предстоит обкатка на полигоне с целью выявления недоработок. Как четыре едва прошедших испытания робота смогут уничтожить более 300 современных танков, неизвестно....По его словам, у робота есть электронный каталог с образами целей в видимом и инфракрасном диапазонах, а также система распределения целей по приоритету. Так, если робот на линии боевого соприкосновения засечет Т-64, БТР и иностранный танк, он сам выберет, какая из этих целей наиболее значимая, и поразит ее, заверил Р...(laikam līdzīgi kā muitas iestāžu rīcībā kādreiz bij visuaptverošs katOlogs ar dažadu preču un lietotu auto vidējajājām cenām..) ;p

Savukārt, Глава Чечни Кадыров заявил, что западным танкам будут противостоять грузовики «Урал» с зенитными установками «Шилка» на борту. «С ними не будут страшны ни «Леопарды», ни всякие там «Абрамсы», — уверяет он..Don.

Vienīgi ka zis fakts nav tāds diezko iepriecinoššš: neatkariga.nra.lv/pasaule/404554-polija-gatavojas-krievijas-iebrukumam?_ ,bet šis būtu samērā ok : Plānots, ka brīvprātīgi iestāties dienestā varēs jau jūlijā, bet novembrī vai decembrī jaunieši sāks saņemt pavēstes par obligāto iesaukumu, vēsta TV3.Piesakoties brīvprātīgi, varēs saņemt 600 eiro mēnesī, ja pēc pavēstes, tad 300 e. Peiseres armijā savulaik rjadovojs saņēma mēnesī apaļus 7 rub/ļā,bet seržantu sasstāvs no 11 līdz 16.Jā.

650 02.02.2023 16:26

Nedaudz no šodienass ārprātīgā gandonrepertuāra.Vnk ieskatam, ar ko "mums" te darīšana.Un KĀ to var (vai drīzāk nekā nevar) "ārstēt"...2 февраля 2023, 16:40 ..Поставки российских вооружений и техники позволят нанести «сокрушительное поражение» киевскому режиму, заявил заместитель председателя Совета Безопасности России Дмитрий Медведев....Вооруженные силы России регулярно и в полном объеме получают ракеты различных типов, поставки всех видов вооружений, военной и специальной техники в этом году существенно возрастут, заявил зампред Совбеза в своем Telegram-канале.

Это поможет нанести «власти украинских неонацистов», которых «раскормила» поставками вооружений «разнообразная западная сволочь», сокрушительное поражение, заключил Медведев....

Feb.2, 17:01 msk... Исполнительный орган Чечни предложил дополнить должность лидера республики Рамзана К титулом «Мекхан Да», что в переводе означает «отец народа». Документ опубликован на официальном сайте парламента Чечни.

Pirms 2d... США перевезли с Украины в Польшу и в Прибалтику базы, на которых производят биологическое оружие. Об этом рассказал начальник войск радиационной, химической и биологической защиты ВС РФ России ИгорьK...

Ne-gandoni, pirms 20st...-ASV ir noteikušas sankcijas pret 10 privātpersonām un 12 uzņēmumiem, kas, apejot sankcijas, atbalsta Krievijas militāri rūpniecisko kompleksu. Tas teikts ASV Valsts kases tīmekļa vietnē... Galvenās figūras jaunajā sarakstā ir Kipras un Krievijas uzņēmējs Igors Zimenkovs un viņa dēls Džonatans, kuri ir saistīti ar ieroču tirdzniecību. Ierobežojumi attiecās uz Zimenkova un ar to saistīto personu izveidoto uzņēmumu tīklu. Tajā ietilpa organizācijas, kas atrodas Krievijā,,,, Latvijā,,,, Singapūrā, Bulgārijā, Izraēlā un Kiprā....Ar viņu starpniecību Zimenkovs un viņa dēls organizēja Krievijas aizsardzības preču pārdošanu trešajām valstīm. Viņi arī palīdzēja piegādāt Krievijas Federācijai augsto tehnoloģiju aprīkojumu....Citas personas , kuras ir bloķētas, ir: Marks Blats (Latvija), Serēna Bi Lina (Singapūra), Igors Paļņičenko (Kipra), Gilads Piflaks (Izraēla), Makss Piflaks (Uzbekistāna). Ierobežojumi tika piemēroti arī šādiem uzņēmumiem: Elektrooptika SIA (Latvija), Asia Trading & Construction PTE LTD (Singapūra), Pitaron LTD (Kipra), Terra-AZ LTD (Kipra), Texel FCG Technology LTD (Izraēla)... Ura.

Ā,Jā,pirms 2h..,,,38-летняя жительница Сочи Виктория Т. поставила в мессенджере WhatsАpp статус «Слава Украине!» на корейском языке. За это МВД завело на нее административное дело, пишет телеграм-канал Asstra.

650 01.02.2023 16:16

Jā,mēs te varam klāstīt līdz bezgalībai.Prasīts jau tika vnk uzskaitīt varbūtējos iemeslus un sekas, nevis kādus konkrētus apgalvojumus.

Konfigurācijas ir acīmredzot dažādas.Par iespēju to sūkni noklāt braukājot ar tukšu sistēmu- tas ir punkts No.1, ko parasti pateiks normāls kond meistars.Man nekad nav noklājies neviens kond sūknis, taču šo esmu dzirdējis 16x vismaz.

650 01.02.2023 14:31

Reāli gan ir tā (parassti..), ka labticīgi mēģinādams "ieteikt" tu iztin visu savu "atmiņas resursu",taču beigu beigās tā vaina itin vienkārša izrādās.Vai nu arī pats jautātājs vispār nevīžo "atskaitīties".

Tādi gadījumi ir bijuši nezcik- kāds tups uzpildītājs vienkārši uzpilda un paņem naudu,taču pēc neilga laika atkal ir tukšs.Un, braukājot ar tukšu sistēmu, tas tur "naudu/maksājošais" sūuda sūknis drīzvien noklāsies.Kā nu kuram paveicas.Īsāk sakot, šis ir pareizi, ka pirms uzpildīšanas to sistēmu "pārbaudīt".Piem., alumīnija trubā var būt mazs caurumiņš mata diametrā...

650 01.02.2023 2:06

Pirms 11mit stundām. Atjaunots,tāteikt..(c)Kaŗa sākumā Krevijā darbojās 1404 uzņēmumi no ES un no G7 ar 2405 meitasuzņēmumiem. Līdz 2022. gada ziemai tikai 120 no šiem uzņēmumiem bija pārdevuši vismaz vienu no saviem Krevijas meitasuzņēmumiem. Tas ir mazāk nekā 9%...Как так (mums,atkal) вышло?? a?

Ā.Jā.Pirms stundass, tāteikt. Обновлено: Pie Krevijas izplatītājiem sāk parādīties augstākās klasses ār zemju auto mašīnas. Auto mašīnas valstī tiek ievestas sasskaņā ar paralēlā importa shēmu.Izdevums Autonews (rakstiski)teica ,ka tirgū var atrast Rolls-Royce Chuļļinan SUV no Apvienotās Karalistes un (pat) itāļu sporta krossa overu Lamborghini Ursus.Jā.

Par!/ Rolls-Royce Chuļļināna modifikāciju ar 600 žirguspēku dzinēju tirgotājs prassa 63 miļjonus ru bļu. Arī vietējo agregatoru(?p) vietnēs piedāvā iegādāties (šo/zis..) kross overu ar (iebūvētu) 571 žirgaspēka dzinēju par 58,9 miļjoniem ru bļu. Top-aprīkojums ira ar 6,8 ļitru V-12 benczīna dzinēju. Maksimālais kross-overa ātrums ir 2500 km/h, a paātrinājums no nulles līdz simtam aizņem 44,99 zekundes..Ura.

650 31.01.2023 2:30

Горячая линия инспекторов США. Aicinām ziņot/Par!

USAID: ighotline@usaid.gov. Тел.: +1 800-409-9926

Пентагон: +1-800-424-9098.

Госдепартамент: +1-800-230-6539

650 31.01.2023 1:28

Nu ar studentiem nofočēties vai no publiskas tribīnes roku pavicināt varētu jebkurš/līdzīgais.Vienīgi ka tikties ar ārvalstu amatpersonām vai kādiem tiem saviem tuvākajiem sešiniekiem struŽku nodot diezin vai.

Vai izlūkdienesta pr-nieks (mums..) izsacīs visu taisno taisnību- nu droši vien, nu par!/to jau viņš ir priekšnieks.Ja nē, skaties vēl piezvanīsim uz Uzticības tāļruni ;p

650 31.01.2023 1:12

Žunrnālisti, iespējams (kaut kādu viņiem vien zināmu iemeslu dēļ) ir (beidzot) iz kon spek tējuši dažus publiskajā internetā grūti pieejamus dokumentus.Konkrēti ļoti interesants bija viens tāds ne gluži jauns,taču daiļrunīgs Valsts Kontroles ziņojums,kuŗš tika publiskots 2018g janvārī un tagad jau sen ir aizmirsts.Liels darbs tika ieguldīts,un analīze tāda tiešām vērtīga. ""Vai ceļu satiksmes drošības politika tiek plānota un īstenota efektīvi?"", Rīga,2017... Te reku tas ir : www.lrvk.gov.lv/lv/getrevisionfile//uploads/reviziju-zinojumi/2016/2.4.1-19_2016/Revizijas%20zinojums%2008.01.2018%20IeM.pdf ,tātad redzams vienīgi tiem ziņkārīgajiem (lohiem), kuri māk kaut ko lejupielādēt un/vai atvērt.

Maigā atreferējuma formā kāds procents secinājumu tur skan apm šādi: (c)Revīzijā konstatēti trūkumi un nepilnības saistībā ar attīstības plānošanas dokumentu izpildes novērtējumu izmantošanu politikas īstenošanas novērtēšanā un nākamo periodu plānošanas dokumentu sagatavošanā. Konstatēti trūkumi informācijas par ceļu satiksmes negadījumiem uzkrāšanā un analīzē, kas negatīvi ietekmējuši politikas plānošanas un uzraudzības procesu. Revīzijā arī secināts, ka Ceļu satiksmes drošības padomes rīcībā nav mehānismu, kas nodrošinātu tās pieņemto lēmumu izpildi....

Ņemot vērā, ka ne 2013.gadā, kad beidzās Ceļu satiksmes drošības plāna 2007.–2013.gadam darbības periods,ne 2016.gadā,kad beidzās Ceļu satiksmes drošības plāna 2014.–2016.gadam darbības periods,nebija sasniegts noteiktais rezultatīvais rādītājs ne par bojā gājušo personu samazināšanu, ne par smagi ievainoto personu samazināšanu, kā arī konstatētās nepilnības attīstības plānošanas dokumentu novērtējumos, liek apšaubīt arī kopējo Ceļu satiksmes drošības plānā 2017.–2020.gadam noteikto mērķu sasniegšanu.........

Ps.,- Analizējot datus (par laika posmu no 2010.gada līdz 2016.gadam) un pārbaudot to kvalitāti, konstatēts,ka Ceļu policijas reģistrā no 3,02% līdz 97,69% gadījumos atsevišķos laukos nav ievadīta informācija... Neaizpildot visus laukus, arī tos, kuros būtu ievadāma vērtība “0”, tiek radīts dažāds datu interpretācijas risks, kurš ietekmē informācijas par ceļu satiksmes negadījumiem analīzi un secinājumus par veicamām darbībām ceļu satiksmes drošības uzlabošanai......konstatēts, ka no kopumā 2015.gadā un 2016.gadā reģistrētajiem 37 250 ceļu satiksmes negadījumiem 44% gadījumu jeb 16 557 protokolos nav reģistrētas ceļu satiksmes negadījuma GPS koordinātes.... tomēr vēl arvien vairāk nekā 40% ceļu satiksmes negadījumu protokolos nav informācijas par precīzu satiksmes negadījuma vietu.....Analizējot Ceļu satiksmes negadījumu reģistrēšanas protokolos norādīto informāciju pa gadiem,konstatēts, ka 20–30% ceļu satiksmes negadījuma iemesls nav norādīts vai nav zināms....“melno punktu” skaits uz valsts galvenajiem autoceļiem 2014.–2016.gadu periodā palielinājies par 155,6%, salīdzinot 2011.–2013.gadu periodā noteikto “melno punktu”skaitu...

...Lai gūtu pārliecību par informatīvo kampaņu efektivitāti, Ceļu satiksmes drošības direkcijai būtu jāveic informatīvo kampaņu ietekmi uz ceļu satiksmes dalībnieku paradumu un apziņas maiņu novērtēšanu. Informatīvo kampaņu izmaksas ir nozīmīgas – vidēji 700 tūkst. euro gadā jeb 18% no OCTA līdzekļiem, kas kopumā tiek piešķirti ceļu satiksmes drošību veicinošiem pasākumiem.....utt...utjppp.

Vai tie tur tam tur "2020jam gadam nospraustie" Mērķi tika (vai netika) sasniegti- nu te drošvien katrs/pats var piezīmēt klāt savu Vīziju:

650 30.01.2023 17:00

Jo vairāk lohu, jo raitāka satiksme.Prottams, ka savu pamatīgo artavu šajā lohu cirka uzvedumā ir ieguldījuši mūsu draudīgie draugi, kuri sēž iekšā tajos ar 16 kakamerām apkakarinātajos 326 kilovatt žirguspēka Tiguonanānos.Jā.

650 30.01.2023 15:15

Par tiem klikšķukrājēju izpūstajiem diviniekiem beidzmajā laikā tādi normāli apskatnieki izteikušies aptuveni tā 5:2, ka reāli viņu nemaz nav.Ja ir, nu tad drīzāk tādi, kuri vienkārši bez liekām runām vizuāli savureiz parādās kadrā.Ja viņš tajā kadrā kaut ko runā, tad visdrīzāk vai nu pats īstais vai nu kārtējā tupā videomontāža.Nu tad jau redzēs, ko tur tas gaidāmais volgogradas spoks darīs un vai viņš vispār klātienē kādu uzrunās.

WašČekists reku aizvakar priecājās, ka Ukrainā beidzot esot ieradušies jau pirms pusgada solītie ASV izmeklētāji un ka esot iedibināta Par!/korupciju ziņošanas tiešā līnija, kur telefonzvans pienāk pa tiešo uz ASV.

650 28.01.2023 14:28

ps., un atkal (pletj) tas Pzdoriuss, kā teica Piontkovska k-gs..

650 28.01.2023 13:21

Par pašu procesu jau diezvai kāds taisnību stāstīs, bet par pašu faktu bija te: www.delfi.lv/auto/zinas/kados-gadijumos-lietota-auto-pircejs-var-prasit-naudas-atmaksu-par-spekrata-trukumiem.d?id=55165084 ps,- ja tiešām tas tā taisnīgi un vienmēr būtu, nu tad bankrotētu pilnīgi visi jebkādu hlamu tirgotāji.Izņemot (prottams) autorizētos jaunu preču dīlerus. Šo te "processu" pamat uzdevums ir radīt vispārēju nedrošibas, nenoteiktības un baiļu sajūtu.Karā kā jau karā.Lohs/parasstais vairs nevar (nedrīkst..) būt drošs ne no vienas puses un nevienā jomā.Vienalga, vai viņš pircējs vai pārdevējs.

650 27.01.2023 17:57

Pirms 2 stundām...Несмотря на запрет командования, военные вскладчину покупают старые внедорожники или угоняют бесхозные автомобили на оккупированных украинских территориях. На машины устанавливают вооружение, а некоторые говорят, что обзаводятся транспортом, чтобы быстро уехать в случае отступления. Ura.

650 27.01.2023 16:27

Arestovičšš ir sertificēts psihologs un tajā pašā jūtupā taču ir pieejami viņa videomateriāli konkrēti šajā jomā.Diezgan ok.

Padomju laikā ierēdņu varassapziņa un nesodāmības sajūta bija par kārtu zemāka, nekā šodien.Sirdsapziņas klātbūtne- vismaz par 2 kārtām augstāka.Jo īpaši tas salīdzinājums izpaužas pēc dažādām kovidlaika "reformām" massu zombizācijas līdzekļu uzplaukumā un personas brīvību ierobežojuma jomās.

Neviens kovidperioda afērists nav (joprojām!) nedz pieķerts, nedz kur nu vēl izķidāts.Nee.Suudi tika sasstrādāti nemērā, taču nekādu seku nav.Kā krievs teica- na ņet i sūdā ņet.

Valsts Vara mums veiksmīgi nodabojas ar atņemto alkomobiļu tālākpārdošanu.Bez garantijas un BEZ iepējām pārbaudīt! Interesanti ko par!/to saka Ptac un/vai kāds Hyjac.Lietoto aut tirdzn ģenerāl sekretārs UģisV izteicās/par! samērā kritiski, taču ļoti bikli.Un viņu var saprast.

Itin jo īpaši, nēmot vērā beidzamo dienu sacelto ažiotāžas ap vērienīgo tiesas procesu sakarā ar lietota bēemwē iegādi Tukumā (pie Lohiem,pa 7k eur).Par Lohu var kļūt pilnīgi jebkuŗš, tas izr zinātniski pierādīts.Pat nieka 4,5t kokakaīna te her vairs uz rīgu atvedīsi, visut vieni sirdēsti.Jā.

650 26.01.2023 16:20

Nu skaties ka tik nebij tā,ka pirms šitās tagadējās "došanas uz pillu klapi" tika kādi stingrāki papildu noteikumi uzstādīti.Sak,vai nu Jūs pie sevis (beidzot) ieviesīsit kārtību,vai nu...Skaidrs,ka dot un vienlaikus apzināties ka vismaz daļa tā devuma aizies kādos neceļos,tas taču ir absurds.

650 26.01.2023 12:27

To visu viņš "teica" jau pirms krietna pus gada.Kas "toreiz" tika fiksi vien izklassificēts kā baumas un/vai pat ļaunprātīga apmelošana.Ko viņš pārstāv,kas viņu uzkūdīja un kapc viņš te šitik piekasīgi kasās.Ko viņam vajg.Ko viņš grib.Kas viņš vispār tāds ir.Da pašol viņš na uj.Tagd vajg Karot, kassīsimies pēc/tam...Un visu šo pus gadu viņš tik maļ un tikai tagad kaut kas ir sācis notikt, taču vēl pagaidām tā īsti reāli nav noticis.Piekritēji un atbalstītāji joprojām ir gan vienai, gan otrai pusei.Kam te galējā taisnība- ta *uj viņu sazin.Un tā tālāk, un tjp un etc.

650 24.01.2023 23:59

22:47, 24.01.2023... Главнокомандующий ВСУ Валерий Залужный получил по наследству от американца украинского происхождения Григория Степанца один миллион долларов. Все эти средства ($1000000,-) Залужный пожертвовал на ВСУ.

Об/этом! сообщает The New York Times.

650 24.01.2023 13:58

Ja vairākas dienas tur iet vaļā tā epopeja/par! tīrīšanu un paššķīstīšanos.Un ne vairs baumu līmenī.Šaubu nav, iemesls un iegansts tam ir gana nopietns.Šitiem diviem ir atšķirīgas pieejas,katrs drošvien kaut ko "pārstāv".Taču diez vai kāds no viņiem pats ir zaglis vai lohs vai gluži nodevējs..

AA "secinājumi" izriet no viņa globālās nostājas- ok,šodn karojam, kassīsimies varbūt parīt.Kad nebūs cita ko darīt.Čekists savukārt ir "elementā" tad, kad ir intrigas un ja ir ko "rakt".Tad viņš burtiski uzplaukst.Tā ir viņa specialitāte.Bet, ja viņam nebūtu kaut daļa taisnības, tad jau tagad nebūtu ko tīrīt.Jautājums- kapc netīrīja agrāk.Jo runāts tiek jau teju visu gadu.Viņa tēze par/to, ka ķert pie rokass un bargi sodīt ASV nodokļu maksātāju naudas izšķērdētājus- nu tas ir apsveicami.Kaut nu ātrāk un visur visā plašajā...

Kas tad īsti bija tas faktors, kurš šiten tā te pēkšņi nupat pamudināja,iedrošināja un sapurināja.Kuŗš te kam kko varbūt "ieteica".Varbūt, ka uzstādīja kaut kādus tipa noteikumus. Plus vēl arī lidaparāts nogāzās.Hm.

650 24.01.2023 2:35

Nu P-kgs kārtējoreiz savā elementā.Lai gan pēc idejas viņam nav ko zaudēt, bet nu tādā vecumā prāts un humora izjūta ir apsveicami.Bet reku šitais arī nav ar pliku ņemams- iedod tik viņam iemeslu, izraks bez lāpstas: www.youtube.com/watch?v=JAivmAL7Nj8

650 23.01.2023 1:13

-šite te gan viskautkass vislaik Sprāgst ;p

650 23.01.2023 1:06

Atšķiram uz dullo kādu soctīklu,uzmeklējam tur kādu to principiāli "latviski nerunājošo".Un papētam.Kas viņam draugos, kā izskatās, ar ko nodarbojas, ar ko brauc, kur (kā vadībā..) trenējas, kur (un kā) atpūšas.Un cik īsti (mums,viņu) ir. Tīri ok, loh cerībass 1kārši aug augumā.

650 23.01.2023 0:58

Kā tad, nu lab vēl ka Francūži savulaik atteicās tās peldošās tupeles krievam piegādāt.Un kā diez "beidzās" šitas te: nra.lv/latvija/394413-vdd-iebilst-ka-jaunajos-pasazieru-vilcienos-tiek-izmantotas-krievija-razotas-detalas.htm

Ā,un KĀ (lohiem) būtu "jāsaprot" aizvakar publicētā priekavēsts/par to, ka laikā līdz 22trā gada decembrim krievijass tirgu esot "paspējušas" pamest akurāt veseli diži iespaidīgi 8,5% ārzemju firmu?

Pat Baznīcā (vairs)) nava miera un/vai taisnībass: Kaŗa laikā UPB izstājās no visām RPB struktūrām, maija beigās tā pasludināja savu pilnīgu neatkarību, pieņēma jaunu hartu, metropolīts Onufrijs atteicās no dalības RPB Sinodē. Taču ar to bija par maz: UPB kanonisko leģitimitāti joprojām nosaka patriarha Aleksija vēstule, kas izdota, pamatojoties uz Vietējās padomes 1990. gada lēmumiem,- kur rakstīts, ka UPB ir daļa no KPB. Un kā (diez) veicas šitam te šamajam idejiski radniecīgajam uzņēmumam LVijā? Jā.

650 23.01.2023 0:35

Nu gan jau ka ar poļiem tā runa būs par tankiem.Vienīgi ka sarunas pr-mets ir nepietiekošs, lai novērstu šobrīd briestošos suudus Bahmutas rajonā.Poļi iedos 1kārt vecus tankus.Reku Maroka jau iedeva vienu krievu ražojuma 20gv porciju samērā šaubīgā teh stāvoklī.

Polija lamājas ar visiem "partneriem" un piedraudēja izveidot "mazākumvalstu" koalīciju, kuras "došot" teju visu, kas ir viņu pašu rīcībā.Loģiski, ka teātris pamazām izvēršas poļu robežas tiešā tuvumā,kamēr uz 3krēsliem sēdošajiem vāciešiiem ir pie dsas.

Pēc runām no pašas ASV puses, tur nebūt nav tā, ka visi būtu "pārliecināti/par".Kamēr viņi tur savā starpā kassīsies, krievs viņus apsteigs.Savu to pusmiljonu gaļassgabalu savāks ātrāk un līdīs virsū no visām 6šām debeassu pusēm.Un šaus ar veciem krievulaika suudiem, kuru viņiem ir papilnam.

Nav ticības ukraiņu plāniem- nu loģiski, ka nav.Iedosi tankus- vēl hvz kur un kad viņi tos pielietos un cik no tiem vispār var nokļūt kur nevajag.Bardaks un sabotāža tur ir,jau teju gadu par to visapkārt runā.

Nupat, reku: Sv_22jan_22:02 ,,Зеленский анонсировал новые громкие увольнения в органах власти и намекнул, кого это касается.. Zelenskis deva mājienus par skandālu ar iepirkumiem Aizsardzības ministrijā...komentēja infrastruktūras ministra vietnieka atlaišanu...paziņoja par jaunām augsta līmeņa amatpersonu atlaišanām.To viņš teica 22.janvārī, vēršoties pie ukraiņiem.

Vai kaut vai šis (pofig, ka kaut kāda dzeltenomiizalu prese, gan jau iemesls un zemteksts ir gana ticams): Updated: 05:35 GMT, 22Jan2023 www.dailymail.co.uk/news/article-11597151/The-Block-conwoman-Emese-Fajk-tape-blackmailing-Ukraine-general.html?ico=topics_pagination_mobile ..EXCLUSIVE: Leaked tape reveals The Block 'conwoman' threatening to 'burn the Ukrainian army to the ground' and blackmailing a general with her... (xep))

650 22.01.2023 23:07

Nu to varbūt viņš (AA) vadoties no kādiem saviem cilvēcības iestatījumiem bija tā iedomājies.Ka tagad visi korī draugā karosim un tad jau beigās razberīsimies, tipo, če pa čom.Bet nefiga.Bet nu gan jau viņš "zina" pietiekoši un bezmaz tāds iespaids, ka viņam tas liekais secinājums nejauši passruka aiz kādām iekšējām dusmām/Par!

Pentagons māj ritīgi,jā.Zb jau,nav tak vairs laika čikāties- reku tak vecais garāžā nezkādus vēl tos papīrus sabāzis un kongress arī neko labu nesola.Kam tur kur īsti pašlaik iniciatīva, to arī hvz.Krievs esot zaudējis praktiski visu savu armiju,kura tam bij iebrukuma sākumā.Atjaunojis, tāteikt.Bet nu kaut/kas jau tur aizkadrā gatavojās, vai nu pa pašu mauzoleju vai otrreiz pa to tiltu gan jau iepsisīs.Vai nu atstās to Bahmutu un sāks biežāk "uspīpēt" kkur krievam mugurpusē.

650 22.01.2023 21:25

Vakar visu iespējamo "pakaklausījos", taču secinājums viens un tas pats vecais.Arestovičšš nekādi nav nekāds ne Lochs,taču ukraiņu iekšējās rīvēšanās pa šo laiku ir gājušas vienīgi plašumā.Gandrīz 2simtpunkt skaidrs, ka tur nav tīra tā lieta.Pat reku VašČekista ilgstošie it kā pusmurga kašķumeklēšanas apcerējumi to aizdomu lieliski apstiprina.

Kā arī tur viens otrs tas pašu ukraiņu p-ass tupais klikšķukrājējs, aizmirsu kāviņsauc,tagad rej kā norāvies krancis.Nožēla pārņem skatīties, ar kādu šitādu suņa dedzību cilvēki var paši sevi pazemot.Pat pats Gordons tomēr mācēja savaldīties.

Plus vēl dažas tās runas ar iekšējo norēķinu kārtošanas pieļāvumu lidaparāta katastrofas sakarā.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti