Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 24.10.2020 22:30

Kāda vairs jēga zeķēm, ja pat cimdiem nav nozīmes? Vienīgi ja to zeķi iebāzt kādam loham mutē- tas tad vismaz kādu laiku nevarētu parunāt.

650 24.10.2020 22:23

Jā.Bet reku te ir vēl 2-3 vēl niknāki "autori" (neskaitot viņu nupat jau bezizmērā daudzskaitlīgos anonīmus un pseidonīmus).

Kā var būt, ka tāds "autors" ver vaļā jebkuru tēmu par fūri vai gājēju pāreju un savu penteri katrreiz sāk ar personisku adresējumu "citam" autoram? Tobrīd tas "cits" tur nemaz vēl nepiedalās, bet viņa vārds tur jau figurē.Lasītājiem jau ir "zināms", ko tas "cits" (it kā) ir teicis.Bet viņš to (tādā nozīmē) NAV teicis- ne šeit ne arī citur.Kas tas ir? LoPi ?(latv.val.jaunvārds- pa 2 burtiem no populārākajiem šeit lietojamajiem svešvārdiem.).

650 24.10.2020 21:46

Par ko jūs viņam mīnusu uzlikāt?Par to, ka hrestomātisku situāciju atgādināja? Nelaikā??

Par šo nekad godīga saruna nav sanākusi.Parasti vai nu vispār neklausās, vai nu kkādu herņu pasaka- tipa neapdzen, vai otrā grāvī ,ka nevajag izbraukt.Vai pat tālāk attīstot notikumus- ka izbraucējs pamaisījis piebraucējam no kreisās puses (vnk truli izbraucis priekšā)- a ko ta es, vai ta tagad man te būs jāskatās ,no visiem sānceļiem un taciņām tagd kā puņķim jāraustās.

Nee, plet, ne ko kā nekam nav jāraustās, viss hopuj,- jo,(kā vienmēr) LOHI pateiks "kas bija jādara tam otram Otram Loham" un ka "pirmais Lohs nebija vainīgs".Jā.

Bet normāls braucējs izdarīs sev secinājumus- ka Lohi vienkārši ir (un buuus..).Un pastāstīs citiem,lai tie nenolohojās.Lai filtrē situāciju, jo gatava varianta nav.Vairumā gadījumu vispār pietiks ar to, ka tu zini- ka tā var būt.Ir vnk jābūt gudrākam par Lohu.

650 24.10.2020 1:15

Ja tas "jaunais" bija kaut ar vienu citādu simbolu detaļas numurā,viņš neies.Ja tas bija lietots- iespējams vispār jebkas.Jo "saistīts" tas principā ir ar visu iespējamo.Vecos laikos daudzi vispār centās saremontēt tieši savu esošo/bojāto.Rīgā pat bija daži atzīti speci, kas to samērā labi mācēja.

650 24.10.2020 1:02

Negribās 3šoreiz vērt,bet tur nebija izdalīts-cimdi 1x-zējie vai stacionārie.Vienkārši tiem nav jēgas un viss.Ne to, ka katra indivīda piesardzīgai darbībai IR jēga.Pārgudra filozofija, sak,lohi,klausieties,esmu Gudrs.Kaut gan skaidrs, ka par tieši vienreizējiem cimdiem vairums cilvēku domā.

Mēs taču ar tevīm te jau spriedām,ar kuru apģērba daļu grābstīt rokturi vai slēdzi.Kaut man ādas cimds,80x lietots.Es tajā cenšos bāzt nomazgātas rokas.Veru durvis, stumju ratus.Sagribās degunu parubināt- novelku cimdu.Nav zvanīts, ka mans cimds iekšienē netīrāks par visām manis apgrābātajām lietām.Ja man ir iesnas,es savu izrubināto puņķi neatstāju uz roktura, bet iebāžu sev cimdā.Ja kāds cits uz šī roktura atstājis kko sliktu- es to uztveru ar cimdu un mans pirksts saglabājas relatīvi tīrs.

650 23.10.2020 19:00

Tapec ka TVnets vakar sacija ka cimdi esot bezjedzigi, ka tie neko nepasargā un ka tiem NAV jēgas....Kapec man tir javelk veikalā, ja Amatpersona saka citādi (publiski paziņo...)? Kas šis ir- nekas cits kā mesidžs ,ka visi, kuri lidz šim tos cimdus lietoja, ir vienkārši tupi Lohi.

650 23.10.2020 17:05

Nu re,cik vienkārši, p/deri no mūsu 1/mās lapas ir veiksmīgi pazuduši.Kāds ir ieviesis kārtību,uzlabojums ir veiksmīgi veikts un pieklājības apdraudējums ir novērsts.Lasītājiem no malas (šodien) neradīsies iespaids, ka te ir kāds p/deru forums. Paldies.

650 23.10.2020 12:32

Pag, gan jau pie mums arī ieviesīs "entuziastus" un privātos palīgus ar radariem.Nupat taču bija ziņa, ka kaut kādā tur anglijā tā esot.Filmēts tiks visur un ar jebkuriem lidzekļiem,tas jau sen skaidrs.Un kas var būt labāks no "ieviesēja" viedokļa- par Lohu naudu noorganizēt "programmmatūras iepirkumu".

650 23.10.2020 11:34

Nu taču skaidrs,ka ir nekavējoties jabrauc uz normalu diagnostiku un tā stūre jagroza kad kompis pielegts vai jabrauc gaitā ar visu to diagnosyikas ierīci.Nu kurš tur kāds gaišreģis bez kompja spēs ko pateikt.Tāda lieta ir ne tikai ka nepatīkama,bet vienkārši Bīstama braukšanai.

650 23.10.2020 11:26

Čorts,kas te notiek,rakstiju komentu pie koronavirusa,bet izrādā esu trāpijis pie stūres past...

650 23.10.2020 11:24

Eu,tak cik te var drirst apkārt un riņķī,bet neviens tā arī nav pievērsies tiem āksta izteikumiem TvNetā.Ka "CIMDI tikai pasliktinās situāciju".Pilnígs suuds,galīgs fufelis publiski izkladzināts,bet nee,neviens to nav sadzirdējis.

Turpināsim tik cildināt Varoņus un klausīties katrā intervijā diametrāli pretējus apgalvojumus.

650 23.10.2020 11:12

Eu,tak cik te var drirst apkārt un riņķī,bet neviens tā arī nav pievērsies tiem āksta izteikumiem TvNetā.Ka "CIMDI tikai pasliktinās situāciju".Pilnígs suuds,galīgs fufelis publiski izkladzināts,bet nee,neviens to nav sadzirdējis.

Turpināsim tik cildināt Varoņus un klausīties katrā intervijā diametrāli pretējus apgalvojumus.

650 23.10.2020 1:46

Cik/kam ir jāpārskaita, lai iA uzlabošanas nolūkā oficāli varētu lietot vārdu "piders" (un būtu iespēja papildus piemaksāt par pider-i,pider-u,pider-am,pider-a,pider-us) ?

iauto.lv/zinas/latvija/35959-kravas-auto-riepai-jabut-drosai-un-izturigai-uzradot-pec-iespejas-lielakus-nobraukumus-video?cview=all#comments

Bet reku ar šo suudu varētu aizpildīt brīvo vietu sākumlapas augšdaļā, tādu kā banneri vajadzētu ,lai cilvēki zin uz ko spiest:

"aicinājums nogalināt gājējus uz gājēju pārejas" ....

ps,- nee, nekādā gadījumā neko Nedzēst,rīt turpināsim

650 23.10.2020 1:32

Viss ok,pasaulē katram loham esot savs uzdevums, pamatā būtu labi vispār paklusēt.Galvenais naski izņemam visus Cimdus no apgrozības un metamies (pagaidām/vēl) aizsniedzamos pr-metus sirsnīgi apgrābstīt.Ja kāds vēl lieto skaidro naudu,tur vajg uzspļaut/paberzēt plaukstās- tas esot uz Veiksmi.Ja gadījumā kāds ko ar karti un nav iespējams bezkontakts- vēlams pirkstu aplaizīt pēc katra pogas spiediena.Nekādā ziņā neko nespiest/nevērt ar Cimdu vai piedurkni.

Es te viendien aizvedu cilvēkus uz rīgu,bet atpakaļ tiem nācās jālietot maršrutnieku.Kurš esot bijis stāvgrūdām pilns,plus vēl visa eja pilna ar kājāsstāvētājiem.Iepriekšējo ned esot bijis daudzmaz ok, bet nu tagd zin kā, tomēr katram Loham ērtības ir grūti nodrošināt.Jā.

650 22.10.2020 23:54

Ta jau diezgan ņiprs dd, ka uz 5k rpm tukšgaitā griežās.Ziķķeris ritīgs.. Kādas servismeņu operācijas un tām sekojošās kalibrācijas vispār "paredz" Abs bloka maiņa? Pats abs bloks tika ielikts jauns,visi oem part cipari sakrita.Ok. Stūres leņķa sensors,Abs devēji pie riteņiem,pienākošie vadi arī ok.Stūres pastiprinātājs ok.Tajā varbūt ir kkāds spiediena devējs,arī tas ok.Ko "serviss" saka- tas st.p. visp ir hidrauliskais vai elektromehāniskais? Šķidrums ir,hidrošļaukas visas ok.Ģenerators ok.Siksnas ok.Visas bortadatora kļūdas tika nolasītas,viss izdzēsts un/vai pa jaunu iestatīts.Mjā..Nu tad atliek vien brīnumdegvielu nestē ieliet un maukt.Ja/kad kļūs slidenāks ceļš,iespējams visas sakritības un likstas pašas par sevi izzudīs.Sorrī,gribējās kā īsāk/labāk, labāk nevajg to lasīt,bet žēl izdzēst...

oi, tā lūk ir, ka daudz drirš,kolēģis jau priekšā ;p Skaidrs, ka katra darbība rada pretdarbību- vienam tur 200rpm, aber citam uzreiz 5k ;d

650 22.10.2020 22:56

Atvainojiet, nu shitas ir vnk pesec.Esje Bal...-nu kā TĀ var pateikt, ka cimdi neko nedod?? Nu neliec piespiedus vilkt, bet tak domā ko runā! Nabaga itāļi visu pavasari rēķināja, cik Miljardus šamiem tos cimdus vajadzēs.Kur tos dabūt..

Normālos viņu lielveikalos jau kopš vvz kāda izpagājušā gs ir nepieklājīgi ne to ka apgrābstīt, bet pat vienkārši ņemt augli vai dārzeni ar plikām rokām.Tā ir necieņa pret citiem.Mums reku mahimā nav neviena neapgrābstīta pr-meta,ja vien to var Aizsniegt.Hanuj to mahimu,iešu uz promo,tur vismaz pa zemi pie/veikala tie cimdi vējā mētājas, bet pats veicis un publikas uzvedība iekšā ir daudzmaz ok.

Viņš,pletj, ar to savu suuda roku ij atteju apmeklē un hern ko visu dienu sev mazgā,ij grābstās visur,sākot no savām ģeniāltālijām un pēc tam gar visu iespējamo citu pa ceļam un apkārt.No otras puses- grābsties cimdos, bet (tos novilcis) bāz pats sev kaut aiz lūpā tos pirkstus.Kapc cimdi pēkšņi ir slikti? Sanāk, ka pavasarī lielveikalos tikai Lohi tos pielietoja,bet Īstenajiem lohiem tagad šāds brangs uzmundrinājums? Varbūt tad piedurknes arī visi atrotīsim lidz elkonim,lai katram debilajam rumpim labāka ventilācija?

650 22.10.2020 17:09

Bet liela daļa eksportētāju un ražotāju taču jutas apdraudēti no visām pusēm.Izejvielas var aptrūkties,darbinieki var saslimt,uzņēmumu var apturēt.Pasūtītājs var paziņot par maksātspējas grūtībām,vai vispār attiekties no jau ražot uzsākta pasūtījuma.Var arī nesamaksāt par iepriekšējo pasūtījumu,attaisnojošu apstākļu dēļ neizpildīt kādu svarīgu vienošanos.Situācija saņēmēja galā var izrādīties jebkāda,saņēmēja telpas var izrādīties slēgtas vai izvandalizētas,kravai pa ceļam var uzklupt jebkādi starpgadījumi vai transportēšanas laikā uzrasties jauni ierobežojumi.Ierastais/sarunātais Transports var dramatiski pieaugt izmaksās,iepriekš nepieredzēti zaudējumi uzglūn uz katra stūra...

650 20.10.2020 23:14

-vai kāds Kartera ventilācijas vārsts tam motaram ir? ..kāda Truba (savienotājšļūtene) tam ir?

650 20.10.2020 19:50

Šī ir vieta +/- ,kur gadu desmitiem (īpaši sezonu maiņas brīžos) ir ņēmuši galu dažādi šķērsotāji.Priekš viņiem savulaik tur tika pastiprināti uzmanīts apgaismojums un pat uzbūvēts pār/gājēju tilts.Bet nee..

Jautājums, ko īsti "mēs" kultivējam.Jo izklāsts tapis zināms pēc nedēļas.Visu šo nedēļu katrs varēja kultivēt jebko pēc saviem ieskatiem.Aizstāvēt,spriest tiesu,dajebko muldēt. Bet mašīna ir beigta un cilvēks arī.

Vadītājam IR jābūt informētam par tajā vai citā vietā iespējamo negaidīto sagadīšanos.Principā.Kā (reizi 16 mēnešos..)var sanākt uz tukšas 3joslu multistrādes.Kas to veicina- godīgs notikuma izklāsts.Pieredzes apmaiņa.Viens stāsta, desmit citi noklausās un liek aiz auss.

Ja visur kultivēt vajadzību "tuvāk labajai malai"- cilvēcīgi tas (diemžēl) NAV pareizi.Visu laiku pa kreiso- arī nē. Jautājums par apziņas stāvokli un izpratni.Kurā vietā (un laikā!) ir pareizi tā, bet kur tomēr citādi.Ja braucējs nepretendē un pasaules kundzību,konkrēti uz šīs šosejas tam ir zelta vidusceļš.Kā arī, neapdzīvotā (nepazīstamā ne-ikdienas!) vietā rudens tumsā un slapjumā NAV ko darīt "16cm no labās malas".Pie "mūsu" ierastās ceļa infrananostruktūras ne tik nē.Jo tur ir sagaidāmi tikai pārsteigumi un piedzīvojumi.

650 19.10.2020 21:00

Reiz nesen naktī pilsētā trīs auto stīvējās ap trafarēto cp,kurš brauca pa kreiso joslu uz 60 pēc spido.Šo delegāciju pārliecinoši noķēra un bez liekas kavēšanās apslalomēja kāds 6/7tais golfs, ar Vienu degošu pr.lukturi.Pārsimt m pēc (viņu)apsteigšanas menti nogriezās vienā ierastā krūmvietā, bet golfs turpināja ceļu jau apm uz 75.Pohkuj.Kāda ziftiņa koMents te kāreiz būtu vietā.Jā.

650 19.10.2020 19:16

Man ir "pieredze" ar gripas potēm.Kādreiz nespēju pretoties visapkārt sev esošo meddarbenieku spiedienam un regulāri potējos.Tad gadus trīs no vietas bezmaz pus/ziemu jutos saguris, teju kā viegli slims.Skaļi izziņoju,tipa, lieciet man mieru un gadus pacmit neesmu lietojis.Bet,iepējams, ka tā bija sakritība ar kādu citu hronisku kaiti fonā,pie kuras ir skrupulozāk jāizvērtē savas izredzes.Tas pats ar c19.Kas labāk- lieki piesargāties kā loham,vai iepotēties un uzreiz sajusties nemirstīgam..

650 19.10.2020 19:07

Jā, es arī savulaik regulāri pirku pa kādam seaala trauku līdzeklim,vismaz lai noliktu rezervei.Nevienam nebij pretenziju,mazgā normāli un nemaksā neko.Priekš kam šitā vajag reputāciju sabojāt...

650 19.10.2020 18:32

Jā.Par ko jau tā runa- ka pa burzmu kāds kaut kādus meeslus producē.Nepietiekamības brīdi var iebīdīt dajebko.Atliek vēl kādam to garantēti pārdot par "visas sabiedrības" naudu.Kādreiz dzēra losjonu gurķītis un odieri 3kārtīgo- pirka iepakojumos, bet neviens īsti nesprāga.Atšķirībā no viltota tehniskā spirta nedadz vēlāk.

650 19.10.2020 17:48

Lūgums izspriest Tiesu.

Pa siguldas šoseju gaišā dienas laikā brauca pārkāpējs,lielā ceļa gabalā ilgstoši tikusi apdraudēta visu pārējo braucēju drošība.Filmētājs to nofilmējis (ok),izsūtījis materiālu veselai rindai portālu.Bet neviens NAV pievienojis komentāru.Kas reāli bija šis pārkāpējs (tiešām piedzēries dzērājs,kā vēstīja daži skaļie virsraksti??),pat ne kāds tam dzimums un/vai varbūtējais vecums.Kaut gan tas ir neformāli zināms- bet TĪŠĀM tiek noklusēts.Simts garāmbraucēju to redzēja- bet lūk neviens cits reportieris nav pieteicies.Sabiedrībai nav nekādas secinājumu iespējas principā.Neviens īsti nezin- no kā baidīties "nākamreiz", un/vai ši siguldas šoseja ir vispār dzīvībai droša.Vai tur vispār notiek cp uzraudzība un/vai kontrole.Un/vai.Gluži kā csn svarīgākajos pantos..

Plus vēl- policijas "atrakstīteklī" formāli bezpersoniski ir teikts par mob tel lietošanu un "nepamatotu"(??) līniju šķērsošanu.Jautājums- kas tad īsti ir agresīva braukšana (ja reiz šeit tā nav pieminēta).Kas tajā AB definīcijā ir muldēts par vairāku citu/citam sekojošu rupju darbību veikšanu utt.Ja tikusi rupji un vairākkārt apdraudēta nezcik desmitu pretīm- un/vai līdzās-braucēju dzīvība nezcik km garumā, kā īsti to kvalificēt?

650 19.10.2020 17:24

Kā var būt, ka viens "neder" vairākiem lietotājiem,pie kam ne vienas mājsaimniecības pārstāvjiem (rada ādas sausumu un niezi), turpretim par kādu citu produktu visiem tiem pašiem indivīdiem nav itin nekādu iebildumu.Iemeesls visdrīzāk ir viens- kāds produkts pa burzmu tiek izgatavots no acīmredzamiem suudiem.Pat pretīgā smaka par to liecina.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti