Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 07.04.2020 19:18

Burtu kombinācija ir drīzāk izskatāma no intuīcijas un no ticības kādam sev tīkamam ražotājam.Kurš nav iepriekš tevi apjaajis.Nokians visdrīzāk ar vienu roku "iedod", bet jau ar nākamo modeli no sava uzticamā lietotāja "paņem" ar uzviju.Vai otrādi.

Konkrēti nodilumizturību izsaka Treadwear indekss.To uz riepas parasti ir vērīgi jāmeklē,vienā pusē mazā šriftā būtu jābūt- jo tas bieži tiek mēģināts noklusēt un lietotājam/parastajam netiek acīs bāzts.Manā ieskatā, cerības sākas no kādiem 280.Ja 320, tas ir jau ļoti cerīgi.Bet ja 400-500, tā visdrīzāk ir cieta kaloša ar šaubīgām komforta un mitras virsmas īpašībām.Touring,tāteikt;).Tām vasarenēm,kur ražotājs pretendē uz Y ātrumburtu un kosmisko saķeri, mēdz būt 220 un 180. Vai pat 140,līdzarko nodilumcerības kļūst minimālas...

Ja ņemt ļodzīgu skandināvu tipa bezradžu švammi ar Q ātrumburtu- tā pie +20 nodils pa nedēļu.Šodien gan tādu ir kļuvis maz.Lepnākie ražotāji taču maisa savu gumiju ar eksotisku eļļu un uzliek vismaz T burtu.Jo augstāks ziemenei ātrumindekss- jo labāk uz asfalta un siltumā, bet sliktāk uz slidena.Jautājums tas pats- kam var ticēt un kam nevar- jo skaidrs, ka fufeli šodien var iesmērēt jebkurš, pašu mišolīnu ieskaitot.

Ja labi zināms ražotājs nosauc degvielas patēriņa un slapjas virsmas indeksu A vai B (vai kaut C)- cerība ir.Ja man to apgalvotu ķīnietis no mahimas plaukta- es tam neticu nepakam nee.Ja kkāds tur gy ir uzlicis 68dB, tas ir samērā ticami un tiešām būs klusu.Kaut gan aparātiski izmērītos testos izrādīsies tie paši 71-72dB.Bet,ja kāds cits mēģina ieārstēt 74dB jau no nulles un saka ka tā esot "laba riepa"??

Šaurākiem izmēriem tas varbūt nav tik būtiski, bet visas platās vasarenes jau pēc savas būtības ir skaļākas praktiski par jebkuru daudzmaz normālu ziemeni.Pie kam, mēdz būt, ka uz gluda asfalta ir samērā klusu, bet tikko brauktuves virsma drusciņ specifiski grubuļaina, tā dūkoņa izmainās kardināli.Glābiņa nav- jauna dūc dēl dziļa protektora, bet kolīdz atlicis 5-6mm, tā uzpeld jau citas nekomforta pazīmes.Vispareizāk būtu (mēģināt) ticēt savai vai citu konkrētu lietotāju taisnīgi izklāstītai pieredzei.Vienīgi ka par "savu" ir jāmaksā,bet reāli ticamu atsauksmi ilgi jāmeklē.

650 07.04.2020 12:05

Phe,hm, šis gan jocīgi.Ne burti ne cipari neliecina, ka tām būt jādilst.Acīmredzot,(šodien) aizkadra fufeli var sagaidīt it visur.Kāreiz pats izskatu nok p-proof modeli vasarai,zb ;p .. Atliek ticēt vienīgi reālo lietotāju atsauksmēm.

Man šoziem PA4 ar V burtu dila kā parasti.Nu jau ir pieveiktas 2 pilnas ziemas un viena epizodiski.Pagāšgad pirmoreiz biogrāfijā ar viņām nobraucu vasaru- bet fig, žēl,tie ap 5mm tur kā ir tā ir, tagad apmainīju otrādi...

650 06.04.2020 23:21

Jo zemāk nosēdies, jo labāka eirodināmika.Vai nu vienam otram ieteicams savirzi noregulēt pie tā slogojuma, ar kuru ikdienā tiek vairāk braukts.

650 06.04.2020 23:14

Laikam beidzamā laika pirmā reāli iepriecinošā ziņa- gandrīz visā Austrijas Tirolē no rītdienas tiek atcelta totālā karantīna.No 279 admin apgabaliem karantīna paliek spēkā tikai trijos, pašu "izcelsmes epicentru" ieskaitot.Bet- stingrie ierobežojumi un aicinājumi paliek spēkā arī pēc atcelšanas. www.tt.com/artikel/30727190/gut-zu-wissen-das-ist-in-tirol-mit-ende-der-vollquarantaene-wieder-erlaubt

650 06.04.2020 22:15

Tu taču neesi šo te dilstošo konkrēto modeli pieminējis.Ja mīkstās, tad skaidrs, ka siltumā nodils.Pie kam, silts bija visu ziemu un pliks asfalts.

650 06.04.2020 22:12

Vajg likt ar degvielas patēriņa indeksu A (jeb vismaz B vai C;).Ar E ir reāli krietns puslitrs klāt, ar F vispār fufelis.

650 06.04.2020 17:45

Manuprāt, ka radžotai riepai uz EU-uzlīmes troksnis netiek norādīts principā.Atliek sameklēt vienīgi subjektīvos datus no kādiem testiem.Tā kā radzes maz valstīs lieto,ne kuram katram modelim to atradīsi.

Šipojamas riepas bez šipiem ir jau vakarējā diena,tagad sacensība iet par to, kuram ir labāka radžu iestrādes tehnoloģija rūpnīcā.

Pie rīgas šipotājiem pa lielam pat senāk varēja dabūt galvenkārt prastākās radzes,kuras ir maz prognozējama garuma,ar štruntīgu kājas profilu un neprognozējamu iznākumu pie atšķirīga protektora dziļuma (tas mēdz par kādu milimetru atšķirties dažādiem riepu modeļiem).Attiecīgi, ja radze ir ,teiksim,0.2mm par garu, viņa skaļāk grab un riepa vairāk slīd pa cietu asfaltu.

650 06.04.2020 17:00

Jā,precīzi, un tā ir tipa "šodienas" austriešu apspriežamā ziņa.Process nostabilizējes, maskas obligātas,notiek Viedokļu apmaiņa par to, ka/vai uz Lieldienām vajadzētu kādus mazos veikalus atvērt.Visdrastiskākie ierobežojumi ir Tirolē, 279 ciemi joprojām totalizēti.Bet skaidrs, ka "nulle" irnākusi no iŠglas un ka vispār nebūt ne visos totalizētajos ciemos vispār ir bijusi kāda totāla izplatība vai pat vispār kāds "gadījums".Bet karantīnu ievēro visi un mēri bijuši savlaicīgi.Apsteidzoši,un, kā izskatās, ka pareizi.Līdzīgi kā pie mums,tikai ar lielāku apdraudējumu un stingrāku disciplīnu..

650 06.04.2020 14:31

Visu pārlikt uz bespilotiem, savukārt Lohiem noteikt- ka par to visu 6x jāmaksā.Kad fuurists tagd atved uz veikalu pārtiku,viņam publiski novilkt bikses un attiecīgi apstrādāt.Galvenais, lai katrs rindā stāvošais Lohs ievērotu 2m un/lai/vai panākumu eiforijā nesāktu apstrādāt pa vairākiem uzreiz.

650 06.04.2020 13:45

Нaм не приыкать= (c).. Люди страдали от того, что их организм быстро обезвоживался, на почве быстроразвивающегося упадка сил обострялись хронические заболевания.....старались изолировать как самого больного, так и всех, кто с ним контактировал, что позволило быстро локализовать очаги заражения....сразу же после выявления заболевания закрыли для въезда и выезда Керчь с ее 160-тысячным населением, объявив карантинным городом...задействовали свыше девяти тысяч военнослужащих, вертолеты и сторожевые катера. Военные были необходимы для принудительной госпитализации тех, кто не хотел обследоваться на наличие заболевания добровольно........

kuban.aif.ru/society/sovershenno_sekretno_pochemu_v_1970_godu_na_kubani_byl_obyavlen_karantin

650 06.04.2020 13:19

Amērikā vakar noticis mēģinājums ar prečuvilcienu ietriekties kuģī.Nieka 200m nedavilka.Lv izbadējušies mēēdīji šo iepriecinošo ziņu nav laicīgi pamanījuši.

Pieradums pie sava ceļa komplektā ar nogurumu un personīgajām domām ārpus braukšanas procesa spēj darīt brīnumus.

Slikti ir, ka no mūsu "tribīnes" joprojām izskan neslēpts prieks un gandarījums, ja kādam autodarba darītājam ir gadījies misēklis.Cerams, ka tajā mucā pabijušais piens tomēr nonāks pareizajā vietā un ieinteresētās personas pēc nedēļas šeit pat nepljuutis sķidru, ka nupat/nugan viss ir dsā pilnīgajā.

650 06.04.2020 12:07

pajāt vislabāk varēs Maijā, būšot vēl brīvāks ;P

650 06.04.2020 11:57

ps- būs viss ok, drīzvien mums Uzlīmēs

650 05.04.2020 13:22

Kopš vakardienas taču visur ir modē "tulkot",mums jātur līdzi un jābūt kursā;).Bet pag, tur tā Maija bilde ir vēl interesantāka.Februāra bilde savukārt gandrīz sakrīt ar vakardien vienā mūsu vadošā portāla titullapā ievietoto.Februārī tas kalendārs rādīja miglotu neskaidru Logu,aber tajā vakardienas paraportāla publicētajā attēlā caur stiklu saskatāmas medicīniskas darbības.Ok.

Vispār jau pats tas Nosaukums ir gana interesants.Reku gan iv,gan id,gan domu-zīme.Pat vēl jo vairāki zīmīgi burti ,co. un uttt ;p - kur varētu viskautko skaistu saelpoties? Ppareizi,rindā(!)- reku taču bankās nesen visi stāvēja milzīgā aunubarā.Kapc- pareiz, tak lai iegūtu katrs savu id.Kad- kāreiz tieši 19tajā tas norisinājās.Kas mums pašlaik vada cīņu pret slimībām- jā, iv.Kas uzrauga visu pasākum- jā, tas ir v- id.;00

650 05.04.2020 0:47

Sen nav bijis par "teoriju".Kurš nu ko tulko,kāds pēta 20mārciņ banknoti,cits vēl viskautko,es ar iedomājos,kko būtu jāpapēta ;P

Reku shitais štrunts te man vienā vietā karājas.Jau februārī ieskatījos ar zināmām aizdomām.Tur bij tipa kā tāds drūmi pelēks 4rūtains miglains Logs.Uz Nekurieni.Tagd, neko sliktu nedomādams,pāršķīru uz aprill, un lūk:

ps- drošības pēc pie viena palūrēju uz Maiju....,ja nu kas,rīt varu ielikt ;00 -jo radās ideja,ka tas Suuds būtu jānovāc nost,ātrāk jo labāk ;zb

650 03.04.2020 22:17

jā,visi modigie tagd pēta iespējamo imunitāti, bet "garantēt" neuzdrošinās neviens...

650 03.04.2020 22:14

Vakarā tg rādīja totāli tukšo Venēciju.Pa šaurajām ieliņām staigāja lietišķi vīri kosmonautu skafandros ar šķidruma rezervuāriem uz muguras un kā ar karcheriem špricelēja trotuārus un sienas metra augstumā.Pa Laukumu riņķoj jocīgas 3riteņ mazgājamās mašīinas,līdzigi kā lidostu telpās.Milānā upe attīrijusies, saradušies gulbji,pīles un nutrijas.Tukšajos parkos daudz vāveres skraida, Ēst prasa.

Nevar noliegt- vēlu braucot, arī pie mums ir novērojamas uzkopšanas mašīnas.Pērno smilšsāli dricelē. Pārvieto, tāteikt.Ūdens gan mums nau pieejams, principā un nekujam nee. Putekļu mākonis pacelts tāds ka pzc, 50m cauri redzēt nevar...

650 03.04.2020 17:23

Tās 10-12 lidmašīnas ir sīkums, BET, 10-12gab šaubīgu repatriantu izlaišana no ielidošanas vietas uz pliku mutvārdu pamata- tas ir jau kas cits.Repatrianāti vismaz sākumā uzvedās reāli bravūrīgi un reāli sūudīgi! Nav nemaz jāskatās radarā- jo daudzi ir ikdienā šīs tēmas tuvumā.Uz igaunijas pusi "nulles pacients" tieši caur rīgu aizbrauca! Viens tāds izrādījās pietiekams, ne vairs kādi citreizējie "ikdienas" desmitstūkstoši.

650 03.04.2020 16:27

Ok, man ir gan aizdomas, ka daudzi no apkārtējajiem šajā ziemā ir jau pabijuši kaut kādā starpstadijā vēl krietni Pirms zīmīgajiem datumiem.Ja paveiksies, drīzāk būtu jāiet tad, kad antivielu tests būs te pieejams.Tās diemžēl neizzūd,bet jautājums vai nākamajā ziemā mūs neapmeklēs jau kāds cits burts/indekss.

Par un ar transportu ir diemžēl līdzīgi kā ar telpu īri.Viens tāds it kā tāls un mūs nekratošs T-ampa lēmums ir šobrīd degradējis daudzu Lv uzņēmumu ekonomisko darbību.Vai varam viņam pārmest- īsti nee, jo tas ir pašsaprotams. Citādāk tulkojams, nekā tepat Lv kartes lejpusē atrodošos "braļsukasu" ikdienas izdarības. Pašlaik reāli lido un kko pārvadāt var tikai dažas eksprespasta kompānijas, attiecīgi transp izmaksas vairumā gadījumu pārsniedz saprāta robežas.Bez imidža precēm,Lv ekonomiku graujošajiem ķīnas internetsuudiem un bezjēgas izklaidēm kādu laiku mierīgi var iztikt jebkurš, bet gan jau kaut kādi saprātīgi (profesionāli!) pakalpojumi paliks un attīstīsies.Ja kāds būs grūtības pārvarējis un savu darbību saglabājis, viņam drīzvien sagribēsies gan uzkost, gan atpūsties.Galvenais ir līdz tam aizdzīvot un savu seju sagalabāt.Apsviedīgākie vienmēr atradīs kādas idejas, ko piedāvāt izdarīt citiem- ja vien pašiem pa nakti melnas izkaptis sapņos nerādās.

650 03.04.2020 15:13

Šorīt "viņējais" raiTG rādīja garu sarakstu uz 4 ekrāniem. Tur cenas cēlušās praktiski visam/jebkam ēdamajam.Sākot no 25% kartupeļiem,75% kumelīšu tējai un alkoholam un vēl tur kaut kam pat pāri par 100%.Toties, kosmētikai un parfimērijai cenas ir kritušās- no 40% līdz pat 75%.

Tā ka katram pienāks laiks izvērtēt sevis sniegto pakalpojumu un patēriņam piedāvāto hlamu "patieso" vērtību. Lv ārkārtas situāciju izvilks tieši medpersonāls,policisti un fūristi.Tiem ir viennozīmīgi jāmaksā un jāaplaudē.Kas uzstutēs atpakaļ sagrauto Ekonomiku - visdrīzāk eksportētāji un tamlīdzīgi patiesā darba darītāji.Nevis influenceri,šovmēņi un mob tel vāciņu reselleri.

650 03.04.2020 14:55

Kas konkrēti "nebija realizējams", un bija "bezjēdzīgs", veicot repatriantu "laipno uzņemšanu"?? Ja esi labi informēts- izklāsti pa punktiem, kas un kāpēc un kādā veidā darījās ielidošanā un iepeldēšanā teju līdz pat divciparu marta datumiem.Kurš ideologs shito "mobilizēšanos" plānoja un pamatoja un uzraudzīja? Informācija tobrīd bija gana pietiekoša, bet kā ar reālo darbību un katra personīgo atbildību? Kad ielidojušie "100% veselie" bariem gāja ārā plikām rīklēm? Priecīgi sabļaustoties un korī uzspļaudīdami pašizolācijai, pa taisno devās apkrēpot tuvējo megaveikalu?

650 03.04.2020 14:20

Ā, tad re kā, tu mums tīri tāds pašaizliedzīgs...Tad, kad mājražotāji saražos un Viņķele ar Kalkulātooru uzsaskaitīs,dziesma kļūs citād un bez tās lupatas uz deguna iespējams pat pie atejaspapīra plaukta klāt netiksi.Kad gan pats,gan pretīmnācēji un blakusstavētāji visi būs uzpurņos, tad katrs varēs daudzmaz sev "garantēt" varbūt arī bez testa.

Reku TG šodien rāda "reālās ziņas"- itāļu laboratrijas ar plazmu laistās.Izslimojušajiem tiek ņemtas antivielas saturošās asinis un nupat ir rezultāti to imūnšķidrumu injicējot slimajiem.

Speciāli "Priekš tevis"- tavs googles izpētītais uzticamais partneris WHO šodien ir jau savu viltīgo ādu pa pusei otrādi apgriezis, rekomendē ka "paplašiniet masku izmantošanu lielākam skaitam cilvēku".

Itālijas civilās aizsardzības Virsvadītājs šorīt ir pateicis, aka visa valsts mājās sēdēs arī 1.maijā un maija vidū tiek gaidīts tā saucamais "OTRAIS" vilnis!

ps- ievēro, ka par TO ziņo sky un rai TG, nevis trūkumcietošie lv "mēdītāji" daļēji par tavu naudu!

650 03.04.2020 13:46

Ej labāk masku uzmeistaro un bakstāmo pirkstu nomazgā, virusolog! Piesakies rindā uz antivielu testu, būs interesanti (ja izdosies sagaidīt).

650 03.04.2020 13:20

Interesenti turpin meklēt kannas,pudeles un miskastes maisus:

Neste Futura 95 0.977 Rīga, Dzirnavu 127, Katoļu 4

Neste Futura 98 1.017 Rīga, Dzirnavu 127, Katoļu 4

Neste Futura D 0.877 Rīga, Dzirnavu 127, Katoļu 4

Neste Pro Diesel 0.977 Rīga, Katoļu 4

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti