Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 29.02.2024 0:46

Riha,Hulbene,Hrenctāle,hanhrēna,havno,Uļmana hatve, Athāsene un/vai Dau Hau Pils,- mēs ar varētu viņiem daguja veidos ieriebt ;p

650 29.02.2024 0:44

Esot aizturēts brālītis,kurš gribējis nosist karlsonu.. nikivgr.livejournal.com/961644.html?utm_source=3userpost

650 28.02.2024 23:21

Kārtējais kertīns izspiedis kārtējo suudu: nra.lv/latvija/448925-militarais-eksperts-skaidro-kas-notiks-latvija-kara-gadijuma.htm -interesanti, ka "militārais lohperts" nav ieteicis kādā tad virzienā (kurp) būtu perspektīvāk "doties".Un kur nu vēl ko darīt ar atstājamo (steigšus pametamo) īpašumu un/vai auto. Signalizāciju likt/nelikt,suņus/kaķus laist vaļā vai ņemt līdzi.Cik ņemt zīdaiņiem pamperus un ko daram ar invalīdu ratiem un/vai laptopiem.Vai ejakulevakuēs pansionātus,veikalus,tirgus un slimnīcas (ar visu med personālu).Cik un vai Valsts mežos varēs cirst un/vai pilsētās drīkstēs fosili Kurināt (uzkurināt).

Savulaik tika rekomendēts neapdzīvotās vasarnīcās uz ziemu neslēgt durvis un atstāt pieejamā vietā drusku ieraut/uzkost, kā diez būs tagad?

650 28.02.2024 22:16

650 28.02.2024 17:01

Runāt var bezgalīgi, bet jēgas maz. Krievs pārrēķinājās (nolohojās),neieņēma Ukrainu plānotajā 3d laikā.Kā diez būtu noritējusi "ieņemšana", ja kopš pirmās kara stundas tiktu centīgi pielietots viss tas, ko viņi pielieto šodien?Ja udmurtu bomžu vietā tiktu sūtīts kāds daudzmaz normāls karaspēks?

Kā tā sagadījās- 2022jā tie udlohmurti marodierēja attejas podus un no tējkannām un ledusskapjiem lodēja ārā mikročipus,taču Boš,Lgdžī un/vai Sonī joprojām "slēdz" savus veikalus krievijā nupat akurāt 2024tā g februārī? Kurš diez tajā pat 22-23jā aizkadrā pārdeva krievam Asv un R-euro ražojuma dubultā pielietojuma mikroshēmas par nezcikiem Miljardiem usd? Pa gāzesvadu caur UA teritoriju rietumeiropas virzienā katru diennakti aizplūst 42 milj cbm.Kas tur ir, neviens nevar pa to dzelzs suudu Trāpīt, vai ko? Ssankciju laikā dramatiski pieaugusi krieva aģentu un izlūku ietekme europā un pasaulē- kā tā? Vai tiešām kāds te vēl "cer" uz kādiem loģiskiem skaidrojumiem?

DGordons sarunā ar tv24 stāstīja, ka Kijevā bijušas ēkas ar apakšstāvos izvietotām ieroču glabātuvēm, kurās x-stundā bijis paredzēts pulcēt "patriotus".Kā diez ir R-zeknē un D-pilī, cik "mums" tur patriotu? 

Kāpēc nekur nav izklāstīts,kas kara apstākļos notiek (notiks?) ar komunālajiem maksājumiem, banku kredītiem,Jaunu Auto līzingu? Nekust.īpaš.nod. diez būs jāmaksā? Darba alga tiks ieskaitīta? Fotoradaru sodi un/vai bite lmt rēkini turpinās pienākt? Ja nu kādam aifons uz atvērto līgumu un krievs to atņem? www.moscowtimes.ru/2024/02/28/spetssluzhbi-ssha-sledili-za-peredvizheniyami-putina-cherez-smartfoni-lyudei-iz-ego-okruzheniya-a122935

650 28.02.2024 15:52

Jajā, nu to jau mēs te beidzamajā 5gadē nonstopā apspriežam.Vis izdevīgāk taču būt/par! passaules pisloni. Nomāt,īrēt,abonēt,neturēt,vienāvietā/ilgi nesēdēt, etc..Es gan īsti nestādos- ja te kādam šobrīd ir kas "savs", kā vispār to varētu tā no laba prāta pamest un gļēvi aiztīties.Kā "toreiz", tā arī "tagad".

650 28.02.2024 15:44

Jajā,kušš, to mēs labi zinām, un "aug" viņiem visiem aptuveni no tās pašas vietas.Pat nabaga fraņčžučūžiem nupat atgādināja, ka daļēji arī viņiem ;p

650 28.02.2024 2:05

Īstenībā tam "laivu piedāvājumam" ir senas tradīcijas.Man 2.trās pakāpes radinieki kādreiz varākkārt stāstīja/Par! ,kā attiecīgi viņu jaunībā tādi pieredzējušāki viņu 2.trās pakāpes radinieki veselu gadu bij uzstājīgi rekomendējuši saviem jaunākajiem (peldēt/protošajiem) ģim.locekļiem painteresēties par iespējām evakuēties tieši pa ūdensceļiem.Bet visi uzrunātie (diem žēl..) izrādījās pārlieku lepni vai pat bravūrīgi un to lielisko iespēju palaida garām. Šodienas ssituācija velk teju uz 1:1, vienīgi ka  mudināšanai līdzīgas darbības notiek jau centralizēti ar massu mēēdītāj starpniecību.Savukārt Einārs acīmredzot grib, lai viņam (atkal) drusku kko Sametam- iespējams, tad viņš pārstātu dr.irst (vismaz uz kādu laiku).

Bet pagaidām pār mums līst ukrokukurūzas zelta eurolietus un/vai aiz loga uzstājīgi čivina tā dēvētie pavAssaŗa vēstneši. Laipni lūdzam Polijā.Jā. t.me/novynylivelviv/32884 

650 27.02.2024 14:05

Misters Einanārs Repsš vakar pateica publiski konkrēti cieti- LVijā karš noteikti būs!

Otrs exministers misters Krāstiņš vakar tv24 presesklubā pieminēja Srebreņņicas slaktiņu- kārtības ieeviešanai ievestais Nāto esot stāvējis malā un ieinteresēti vērojis,kā vieni krievi sLaktē otrus.

Latv politiķiem neesot ieteicams ceļot.Krievu aģentu ietekme pasaulē un europopā esot dramatiski pieaugusi.Viņi tagad esot kā nekad agrāk varoši un ietekmīgi.Makarons atkal dabūjis pa purnu par niekiem no zem-niekiem,kaut kāds kārtējais Rotšīldu barons atkal atstiepis zandales.Alekseju nav kur glabāt,pagaidām neviens neraujas rīkot Bēres.Čekists Švečšs visu ceļu kliedz/par! neiedomājamu mērogu korupciju un neloģiskiem lēmumiem U-armijas vadības nomaiņās.Norvēģu ziedotā Ziemas forma kaujaslaukos joprojām nav saņemta.Kas vēl Jauns un/vai/ai ir īstais laiks Jauna Auto iegādei?

650 26.02.2024 17:41

Tā vispār ir gana interesanta tēma.Kādā mērā ,cik nekaunīgi un cik ilgi vispār ir iespējams cilvēkus muļķot.Ja paklausīties viņa sensacionālos tekstus apgalvojumu formā pirms pāris mēnešiem- gandrīz nekas no tā nav dokumentāli piepildījies.Bet šis tik smaida un turpina gvelzt.Skaidrs, ka viņš kādu "pārstāv".Jautājums, ko īsti.

Pasaulē (izrādās) bijuši čortsviņsazin cik daudzi globālās krāpšanas un cūcību slēpšanas gadījumi.Reku plejboj sāgu rāda ta tv.Cik gigatonnu narkotiku šim kantorim piegādāja, cik izlietoja.Cik garus gadus tur kādu mocīja,cikus cakus noslepkavoja,piespieda zoofilizēties un/vai itin humāni izvaroja.Visi visu zināja,nojauta un/vai skaidri redzēja.Bet nav ne notiesāto, ne pat īsti kādu vainīgo! Ir tikai iesaistītie un/vai pietuvinātie.Trumps reku arī- pus passauli esot izvarojis, otru pusi apkrāpis un trešajai vienkārši uz galvas uzdrirsis.Pus miljardu advokātiem parādā.Bet viņš reku Kandidē, pie kam pat tā samērā reāli.Kas diez šo visu "vieno" un padara par iespējamu arvien jaunās formās un veidos?

Kovids uznāca/aizgāja (pazuda).Putainie divinieki un trijinieki arī vairs reti kuru interesē.Saldētava ar viņa līķi tāpat ir aizmirsta.Latvieš valodā visi iespējamie "avoti" atgādina/Par! neizbēgamību.Drīz būšot jā bēg.Hvvz tikai uz kurieni un kādā veidā. 

Pats reku DmitroGordons nupat nesen runāja pa tv24.Viņš esot informēts, viņam stāstīja, kas īsti pazudināja psrs.Man gan stipri liekas, ka arī viņš drusciņ kko te drirš ;p

650 26.02.2024 17:06

Nu ja, tā jau varēja gaidīt.Turbīna nevar būt svaigi veselīga, ja krietnu laiku bijusi spiesta strādāt apgrūtinošos apstākļos. Skaties ka tik tur tas eļļasgaisa atdalītājs vai vēl kāds tamlīdzīgs štrunts neietilpst "ejošo" materiālu sadaļā un ka tik to nebij jau savlaicīgi jānomaina.Labāk pie viena nomainīt visu iespējamo to, kas pats par sevi varbūt pat neko diži daudz nemaksā.

650 26.02.2024 16:37

Šis ir interesanti,ja.Ka to saka akurāt Budānovs.Un ka (mums) tas tiek uzsvērti citēts kā "būsiet vīlušies".Konteksts kaut kā jocīgi ož.

Vienudien nejauši biju uztinis mistera Ssoloveja svaigu sarunu ar to stulbo veceni- paklausījos formāli patinot,taču pavīdēja teikums, ka par varbūtējo krieva uzbrukumu rietumu izlūki esot cieti padzirdējuši jau 19tajā gadā.Jau tad "drīzumā" tam bijis jānotiek. Bet nu tur esot "pamaisījis" kovids un tā un šhitā.Kurš strauji izbeidzās 22jā.Jā. Patiesās informācijas uzpeldēšanai par kovida izcelsmi taču visādi tur Noterdāmnusi esot nominējuši tikai 25to, tapc vēl drusku jāpaciešas, līdz atkal kāds būs "vīlies".

650 24.02.2024 23:31

ashleynnsa7352

650 23.02.2024 19:25

Misters Bidēns vakar laipni uzņēmis Atraitni savā birojā un veltījis tai uzmundrinošus vārdus, taču beidzamās ziņas no lokālās kapu pārvaldes nav diezko iepriecinošas.Mātei līķi joprojām neatdod, pieprasa slepenu apglabāšanu.Māte protams nepiekrīt, uz ko tie faššhisti viņai draud, ka aprakšot turpat kolonijas pagalmā vai vispār pieaicināšot tuviniekus kādā bezpersoniski attālinātā (līdzjutējiem grūti pieejamā) vietā pie svaiga apbedījuma (īsti nemaz nezinot, kas īsti un kādā formātā tur ticis aprakts).Tas (droš vien) atbilst kādiem tur tiem pareizi/ticošo kopienas cilvēciskajiem paradumiem. Hm. www.moscowtimes.ru/2024/02/23/siloviki-postavili-ultimatum-materi-navalnogo-a122553

650 23.02.2024 15:02

Diviauto/ģimenē ir krietni par maz.Lai nodrošinātu piln vērtīgu dzīvi Bagātajiem, jābūt būtu pa atsevišķam auto katram Bagātās ģimenes loceklim.Plus vēl pilsētu ielās ir jātur gatavībā pa atsevišķam Boltam uz katru bagāto galviņu.Ekakakoloģijai ir jābūt loģiskai! Kam nav saules baterija, tas ir Lohs!

Loham ir jāmaksā nodoklis/Par! to, lai ē-Ģimene varētu lepni braukt pa sabtransa joslu un "eksplohtācijas" nodokli nemaksāt vispār. Jo viņi taču nebrauc pa koplietošanas brauktuvēm.Tāpat Lohiem ir jāpiemaksā/Par! to, lai tā dēvētā Valsts varētu ē-ģimenei izmaksāt kompensosasāciju/Par! un ievilkt pēc iesp resnāku ē-vadu katrā iespējamajā ē-maršrutā.

Tas, ka fonā te "52%" autolietotāju lieto 16g/vid  vecus tiešām izrūnīti smirdīgus hlamus 1-2k eur vērtībā, ņevienu neinteresē princepā.Jo ko gan tu no Loha paņemsi.

ICE "trasei" vispār sen bija jāaizliedz eksistēt kā tādai.Pārejas periodā ja kāds vēlas paskrieties- lūdzu, tikai ar EV.

650 22.02.2024 22:12

Tāpēc, ka Lietotāji lieto palietotas lietotās mašīnas ar pliku suuda eļļu un tāpēc ,ka viņi nav (laicīgi) iepazinušies ar sava konkrētā motora īpatnībām.Ja vēl nav totāls kirdiks, nu ta vajag vel kādus pāris kkm mēģināt novilkt ar to aizlipušo suudu.Lai tas spiediens tur vēl kko "paeļļo".

Tīšām pamēģināju- nu jā, pilnīgi nekā, abssolūts informācijas vakuums.Šāds motors visā europopā un pat jukeipopā ir tikai vien dažiem īpaši izredzētajiem.Vai nu viņi kādam ies ko stāstīt... Gogel.kom --> egr ventil probleme renault 1.9 dci ---> Enter.. 🧐

650 22.02.2024 18:28

Laiks polit informācijai..22 ФЕВБРЛЯБЛЯ 2024, 17:38 • НОВОСТИ ДНЯ:  П утин за рулем Кам аза прибыл на один из участков трассы М-12 «Восток» под Каз анью.. 

..П утин за штурвалом Ту-160М: Крембль публикует кадры полета президента на стратегическом бомбардировщике-ракетоносце.Ce..Ura! t.me/vzglyad_ru/94821

Ps.,- Reuters: Хуситы запретили заходить в Красное море судам США, Британии и Израиля.. vo,bля

Pps.,- Ukr Nac droš un aizsardz padomes sekretārs Aleksejs Daņilovs aicināja rietumvalstis atdot Kijevai visus ieročus un aprīkojumu..Pēc viņa teiktā, Eiropai vairs nebūs vajadzīga tehnika nākamajam konfliktam...

...Bundestāgs nobalsoja/Pret! rezolūciju piegādāt Ukrainai raķetes Taurus..atzīmēts, ka rezolūciju/Par! atbalstīja 182 deputāti, pret (nuina/uj!) bija 480, bet vēl 5 atturīgi parlaMentārieši atturīgi atturējās. 

...ВП утин в Казани прокомментировал некорректное высказывание Байдена в свой адрес. Глава государства считает, что американский президент отреагировал таким образом на его слова, что именно Байден является предпочтительным для Москвы следующим президентом США. Ura.

+ 9minets naZad: www.moscowtimes.ru/2024/02/22/materi-navalnogo-pokazali-telo-sina-i-potrebovali-provesti-tainie-pohoroni-a122501

650 22.02.2024 16:30

Euro,Eko,Elektro un/vai tamlīdzīgi līdzīgie Lohi drošvien izkliedz skaļas Ovācijas un vispābā visā europopā notiek plašas Gaviles.Jā.

650 22.02.2024 15:54

Vispirms ("davai") noskaidrojam- priekš kam vispār ir jāpublicē avāriju fotovideo? Ko tas mums "dod"? Jo vairāk, no tā viedokļa, ka 9/10 tie ir nevis tieši "avāriju video", bet gan garāmbraucēju uzņemti notikuma vietas kadri jau krietnu brīdi "pēc".

Acu liecinātājs (vai kur nu vēl ja Žurnālists) kad publicē info- viņš pēc kādiem kritērijiem vadās? Vēlas saņemt kārtējo tupo (trulo) klikšķi, jeb tiešām ir uzņēmies kādu "cēlo missiju" sabiedrības un/vai nākotnes labā? 

Vai vispār ir ētiski un pareizi saņemties drosmi un publicēt jebkādu šādu materiālu, to nepapildinot pilnīgi ne ar kādu savu (privāto,iespējamo,varbūtējo) viedokli/Par?

650 21.02.2024 16:25

Šhitie taču nepilni-gadīgie, atliek vienīgi max pirkstu/pakratīt viņu virzienā ;p

650 21.02.2024 15:14

Bārdains smerdīgs Bezpajumtombzis reku rakājas pa miskasti? Tak iesakiet viņam ieiet dušā, nodzīt bārdu un/vai aiziet uz tuvējo restorānu kārtīgi paēst! Tālu jāiet? Tak lai Boltu paņem!

650 21.02.2024 14:33

Pahans ieradies Kazaņā.Paviesojies pie airokosmiskajiem Pacaniem lidlaukā,uzdāvinājis kārtējo Bogomāķeres ikonu, acīmredzot kā kompensāciju/Par! nedēļas laikā padirstajiem 7 lidaparātiem.Pamazām ierodas pārējā bratvĀ no tadžikturkmenokazahkir/giz un pat no serbotaštastan.Saška Buļbašs arī dzan jau esot ieradies.

Uzmanīgi ssekojam tālākajiem notikumiem un/vai paziņojumiem (razkladam).Dabro požalovaķ v kazaņ. Ura. 

650 19.02.2024 18:21

Abloms... šo izstrādājumu preču zīme pieder CIC Ventures LLC, pats Trump šīs korossenes nav projektējis.Tās neražo,neizplata un/vai nepārdod ne Donalds Dž. Tramps, nedz arī The Trump Organization vai kāds no to attiecīgajiem saistītajiem uzņēmumiem vai pilnvarotajiem. 45Footwear,LLC izmanto Trumpa vārdu, attēlu un līdzību saskaņā ar licences līgumu.

"Licences līgumu"- ka tik tas nav kāds atslēgas vārds.Visi lohi zin, cik maksā suuda krosenes, taču praktiski neviens nezin paša Licences Līguma nosacījumus.Cik diez maksā Trumpa vārds.Nu kapc gan ne miljardu vai triljonu.

650 19.02.2024 13:57

Viņš drošvien bij saklausījies LVveiksmesstāstus, ka 25milj vērtu būdu mierīgi ieķīlāja bankā pa visiem 750,-

650 19.02.2024 13:53

Nu nē, no tādiem svešiem ēBaja krāpniekiem mums neko nevajag, jāpērk ir tikai pa tiešo: gettrumpsneakers.com/

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti