Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 25.07.2021 17:29

D variants,Draugi, nozīmē to, kaD ir Dsā.Vēl varētu būt Da (dsā atkal),Db (d/ā bālajā);Dd (deb.dalbaē..);Dg (dsā/galīgi),GB22 (gijēna /barrē jaungada appSveiciens),utt.Jā.

650 25.07.2021 17:19

Jajā,tā gan ir.Jāpiebilst,ka vairumā gadījumu arī par Komentētāja personību var spriest pēc viņa tā saucamā literārā pseidonīma.Dažiem tas atgādina Vēmiena sākumam raksturīgas skaņas.

650 25.07.2021 14:42

Ne nu prottams, šis viss ir pareizi.Katru dienu kaunināt Lohus par nevēlēšanos iesaistīties ekošmekokalizācijas processā,maizes piegādātājiem un assenizācijas dienestiem noteikt brīvprātīgu pārsēšanos uz EV,visvisādi draudīgi pabliski norādīt uz eurOekoregulas/2035 acīmredzamo neizpildi, bet pašam kā Visgudrākajam p/st gaisu un indēt līdzpilsoņu smadzenes un plaušas ar noxu,koksu,kvēpiem un sodrējiem.Jā.

Protams, reku, no oct.1 visus uz velosippēdiem.Ktram izdot (nomā) PETplašķi pa 50sant un lai jaaj pa slapjdraņķi uz darbu "klātienē".

Kur diez tas izmanīgais runīgais gidbrīdOnkuls no uļamnng-ves ir palicis, ka tik sen nav neko ar Nāvi atgādinājis?

650 24.07.2021 23:35
650 24.07.2021 23:15
650 24.07.2021 20:22

jā.,un Berrimors izgāja pastīties, kas tur tā trokšņo ;p

650 23.07.2021 2:16

Jā.

650 22.07.2021 16:22

Kas te tāds īpašs? Varbūt cilvēks vnk sarkasmu izteica. Cita/labāka izteiksmes veida nesaskatījis.

650 22.07.2021 16:17

-atslābsti, pirdar,tagd nav laika gar tevi p/sties.Tev un vēl te dažiem meesliem vispār nav izdevies teju nevienu postu uzrakstīt par jebkuru plašakai sabiedrībai interesējošu tēmu.Vienīgi ka savstarpējo attiecību kārtošanā jums ļooti patīk savus smirdīgos ppjus iemērkt.Meesls paliek meesls, tur pat nav vērts iedziļināties.

650 22.07.2021 15:33

Noskaidrojām vienīgi to, ka tu visdrīzāk esi peidars pa/dzīvi.Pag, gan jau tevi iz-fckinēsim ar tehniskiem līdzekļiem kopā ar visu tavu Vilni ;P

650 22.07.2021 14:59

Vispār jau tas fuKingPi/sējs te speciāli iefiltrējās, lai piep/istos konkrēti man.Tā kā manis "nav", viņš piepizīdīsies jebkam.Ja reiz "autobraucēju" saietā tik maz iespēju izteikties, pārreiz dienā jāienāk vismaz nodraračīt.

Bet pag, pusnolaistās bikses nost drīz būs nost līdz potītēm.Rudentiņ'is piselīgs vīrs.Tagd vnk notiek sadale- kuŗš/kuŗu pi/sīs.

650 22.07.2021 14:36

Hmm..diezgan viltīgi, kā jau mums ar jebko/citu.Sākumā visi oponentii ir lohi,nespeciālisti un dezinformātōri.Beeett, tikko jaušās iespēja izcelt sev kādu Labumu- āa, okk, paldies,Lohi, ka bijāt ar/mums.Jā.

Eģiks mums vienmēr gudrs bijis.Kā viņš ar "autovadītājiem" runāja amatā esmot, un cik brīnumaini draudzīgs un atvērts kļuva pēc/amata.Un kādā nākamājā amatā viņš nejauši trāpīja uzreiz/pēc.Jā.

Kas kretinē līdz aknām- cik dziļam suudam ir šodien šādi te atklāti un neviena netraucēti janotiek, lai kāda vismaz kaut cik autoritatīva persona (vai vismaz kaut/ko varoša personu/oponentu grupa) vispār izteiktu savu "viedokli".Sabiedrība ir lohu/galējo lomā, dziļi un uz ilgu laiku.Lēmumu pieņēmēji ir neaizsniedzami, ideju inciātori kolektīvi/anonīmi un iespējamo vainīgo nav un nebūs.Viss notika (un notiks) pēc Sirdsapziņass.Netici- pierādi pretējo.

650 22.07.2021 2:24
650 20.07.2021 20:09

Jajā, mēsl, pārbaudi labāk vāzealīna cenass

650 20.07.2021 17:38

Nu tu taču esi mēsls no visām iespējamajām pusēm.Ebannutijs kretīns, pat manam sunim būtu zem goda ar tevīm runāt.Ej podā noraujies.

650 20.07.2021 17:05

Gaidīt ka tie miizalas tuvākā mēneša reizes laikā ar skubu atstās savus inteliģenti intelektuālos amatus.Vietnieki tūliņ atradīsies.Būs gan pareizā pieeja, gan attiecīgas bilžugrāmatas un emocijikonass.

Varbūt viņi pārkvalificēsies par suņuķērājiem, lai amatu apvienošanass kārtībā izķertu un pienācīgi apstrādātu tos mazgadīgos nekauņas, kuri pēc mēneša pretendēs uz izglītības iegūšanu klātienē.Domājams,vispārējā veiksmesstāsta vārdā ar tiem smerdeļiem būs vieglāk tikt galā, nekā ar viņu visnotaļ Varonīgajiem savu valsti un savu smalko ķermeni cienošajiem vecākiem.Jā.

650 20.07.2021 16:48

Ā,jā, draudziņ, man tagd būtu vērīgi jāizlasa tavs miizalmonologs, bet lūk Tev/mans emocijviedoklis obligtāti bija jāpagriež kājāmgaisā kā galējā loha izteikums.Jā.Tāda pieeja jūs/datormiišļus veiksmīgi izceļ uz pārējo fona.

Man būtu pilnīgi pie dirsass, ar ko tu nodarbojies ikdienā un kādi kurā attejā ir tavi nopelni un cik kurureiz brīva tava izvēle, bet nu tava personība ir pilnībā skaidra.Nav te vērts auru bojāt.

Navigācija protams ka NESAKA lietotājam, konkrēti pa kādiem kankariem un/vai pagalmiem tā vedīs.Lietotājam jābūt pietiekami gudram, lai izvērtētu.Ja (ja) labticīgs wāzes lietotājs to ir ieslēdzis sev mazpazīstamā rajonā- IR samērā liela iespēja, ka viņš apdirsīsies vai vismaz spļaudoties izteiks kādu kritiku.Kad pusminūtes "guvuma" dēl tiks kratīts pa nebraucamu bruģi vai kopā ar 10gab citiem "gudriniekiem" tiks vests pa pagalmu vai bedrainu 20km/h ierobežojma zonu. Apdirsties var arī ar garminu un tommtomu,tikai specifika un mērogi katram savi.Tieši TO es/tev gribēju pavēstīt, nevis ka konkrēti man ar to būtu šausmīgas problēmas un ka es tupi sekotu kaut kādiem tur acīmredzami truliem ieteikumiem.Tos pirdarasus, kuri tur ieprogrammēja pagalmus un pilsētas mežaceļus, nav nekāda pamata iecelt varoņu kārtā,drīzāk vajadzētu turp nozsūtīt to sevis radīto suudu sakopt.

Brīva/plaša izvēle tev ir tāpēc,ka tu esi pieradis kā gailis plātīties ar savaām pārcilvēka spējām.Normālam ikdienas lietotājam nav vajadzības nedz lieki eksperimentēt, ne piedirst savu galvu un telefonu ar dažādu drazu.Kā arī braucējam svarīgo faktoru reāllaika reģistrēšanā bez pašu individuālo lietotāju iniciatīvas nekādu dižo rezultātu nepanāksi.

Katram ir savi nolūki, kur un kāpēc viņš kurureiz brauc.Kādam svarīgi adresi atrast, citam vnk ierašanās laiku prognozēt.Bet nu info par fotoradaru,policiju vai bīstamību labprāt "uzklausītu" pilnīgi dajebkurš braucējs, kaut vai viņš brauc bez konkrēta maršruta.Bet tieši ŠĪ informācija nevar neviena lietotnē rasties no nekurienes un bez citu lietotāju centības.Jo mazāk lietotāju,jo bezjēdzīgāka šī lietotne.Wāzei varbūt laiks pārtapt par maksas lietotni, lai maksimāli izslēgtu beidzamajā laikā pilnīgi visas jomas pārpildījušos lohus un kļūtu par rīku priekš kādiem daudzmaz sevi un citus cienošajiem.Ja vien tādi spētu savākties pietiekamā skaitā.

650 20.07.2021 15:22

Tos, ar kuriem tu pamatosi savu wāzes lietotāja pieredzējušo statusu un situācijas izpratni par TO, ka šī lietotne balstās ne tikai uz robotizētiem algoritmiem, bet arī uz KATRA lietotāja personīgo ieguldījumu.

Jautājuma būtību tev, nabadziņam, nekādi "nesaprast"- jo tu acīmredzami visā esi pieradis uzvārīties uz Lohu rēķina.Paralēli vel pārgudri diršot lažu un kājāmgaisā pārfrāzējot jebkuru oponentu.Pieradis esi te netraucēti suudu stumt, sākot no saviem itālijass varoņpiedzīvojumiem un beidzot ar apdiršanu pilnīgi jebkam, kur kāds mēģinājis kko no sevis sirsnīgi izteikties.Tā ka pārbaudi vien Lohu saliktās degvielas cenass un p/s taisni.

650 20.07.2021 14:57

Pag, vecais miizalgailis drīz varēs atkārtoti uzgavilēt.Kad rudenī pie skolām uzslies teltis un (lohu) kinderus ķers ar suņuķeramajiem,viņs izjutīs īpašu gandarījumu.Ka savus hemoroīdus varonīgi nosargājis no Globālā Locekļa frikcijām.

650 20.07.2021 14:41

Pirkstu drirsā iebāz braukšanas laikā,dažiem tādā veidā viss uzreiz 4x labāk uzlabojas.Jā.

650 20.07.2021 14:30

Nene, vecais datormiizala,es nevienu nevainoju, bet personības problēmas ir konkrēti TEV.Tu neesi spējīgs normāli runāt.Es neparko nebrīnos, mēsl.Tas viss izriet no tavas p-dara pa/dzīvi nostājas.Tu taču uz lohu rēķina par katru cenu mēģināsi "uzvārīties" gan sarunā, gan wāzē un kovidā, gan orientācijā kā tādā.Visu kovida topiku jau esi piedirsis ar savu personībass problēmu un par katru cenu centies iedirst arī visur citur.Tev taču 3x teicu- nu tak parādi te savus "varoņa nopelnus" wāzes "sabiedrības" labā.Iemet pierādījumus.Vismaz ar kaut/ko pamēģini pamatot savu kretīna nostāju.

650 19.07.2021 22:31

Tu,orientierist xuevaijs, dirs pa tēmu, labi,ja? Tev un vēl te pāris p-dariem ļoti patīk apgriezt otrādi ar kājām dsā, ko kāds cits ir teicis un piešūt tam savus izdomātos kontekstus un zemtekstus.Acīmredzot, kkādā tādā pzdā/miizēju vidē ikdienā uzturies, ka tev liekas ka katrā vārdā un teikumā ir ar kādu nemitīgi jācīnās un obligāti jāvinnē.Pietiek te pljūtīt, liec punktu un p/sies gulēt..

650 19.07.2021 21:38

Tas, ka tu, bomzi, degvielass cenu vērtē augstāk par Ālni, tā ir konkrēti Tava nožēlojamā datorp/sēja problēma.Nopērc normālu auto, taps vieglāk to slogu passtumt.Bet tas, ka tu esi prasts p-dars un ar tevīm nav cilvēciski parunāt iespējams, tas ir vairāk kā skaidrs,konstanti kopš tevi te 1moreiz redzu..

Man na/uj nevajag ar tevīm ko vienoties- brīnum ka ar savu dižkareivja nostāju neesi kādu pudeli logā dabūjis.Pārlasi 3x, ko vispār es/tev gribēju te teikt vai ko norādīt.

Tev taču piedāvāju- iemet piemēru saviem Wāzista varoņdarbiem,bet to tu nedzirdi".Tā ka iestum to savu suudu sev atpakjaļ, cerams pārējie wāzes lietotāji vismaz nav tādi lohi un vismaz kaut cik "atbild" katrs par savu bazaru. Tfu,plet..

650 19.07.2021 19:15

Prottams, nu kur gan bez turpinājuma.Prottams, ka te neviens nezin, no kurienes WĀZE kko ņem.E-banutijie lohi galējie,katram sevi ir jāpierāda un savs tvaika/sertifikāts jāiesniedz.Par jebko cilvēciski izteiktu..Jā.Bet TOMĒR vismaz daļa lietotāju) savu to tupo izvēli sekot/nesekot maršrutam pieņem arīdzan pēc ekrānā redzamajiem CITU LIETOTĀJU ziņojumiem.Jo tā ir interaktīva lietotne, kur IR nozīme katra lietotāja godprātīgai darbībai kopējā labuma vārdā!

Ja man "ziņos", ka pēc 1km ir pzadaaa, es nudien mēģināšu izvairīties no ši iecirkņa.

Man DESMITIEM reižu ir gadījies, ka uzlieku iepriekš neatzīmētu smagu sastrēgumu, un par to saņemu 100 vai pat 200+ atsauksmes, no tiem, kam šādi rīkojoties, "esmu palīdzējis"! Par ko diez tas liecina?? Ko diez es varēju kādam tam nolemtajam palīdzēt, ja tas viss ir pēc Jūsu versijass tik šausmīgi gudrs? Par ko liecina, ka braucot pa maršrutu piem tepat pa ulmaņgatvi, tu pēkšņi tupi stāvi uz vietas un wāze vienkārši skaita klāt 3-4-8 minūtes?

Lai iemet te katrs savus "nopelnu" skrīnšotus, wāzer pļūtmaņvaroņi!

650 19.07.2021 17:41

Ar tevīm kko "koleģiāli" vienoties vienkārši nav iespējams.Zaebal jau ar to savu supertriperkompetenci jebkurā lietā un vietā.Brīnos, kur tu tāds cilvēkēdājs esi radies.Laikam kādi šakāļi tevi pamatīgi ilgstoši būs vajājuši,ka nespēj normāli atiet.

Kādus (braucējam svarīgus) reāldatus tu sagaidi no lietotnēm, kuru lietotājus uz pirkstiem var saskaitīt? Ja pat Wāze ar saviem daudzajiem lietotājiem nenodrošina savu lietotāju pietiekoši aktīvu iesaisti.Tev konkrētu wāze neatbilstību izsaka- tu sāc pļūtīt, ka tā ir paša lietotāja vaina.Tas jau ir šodien jebkurā nozarē ierastais to dziļo "specĀlistu" un tml umpadrassu varoņrunas veids, ka tikai tupi malt savu un nedzirdēt itin neko citu.Sagribēji bedri,ālni vai kādu cp aktivitāti ieraudzīt- vnk esi lohs,brauc uzmanīgāk,LLP,pašoldirst.Jā

1 2