Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 20.10.2021 2:12

-nav pamata stressam,visi Turīgie ir pārcēlušies uz vecmīzgrāvi un/vai zepniekklanu..tagd esot topā- tumsas aizsegā pārlien pār pa žogu, iekāpj ar visu riteni Villā un izēd pa tīro tam nabagsaimniekam visu tualetes pappīru.Jā.

650 20.10.2021 1:34

Somas rūpīgāk pieskati.Ka neizkrīt pa lūku/ārā, kad virs grenctāles sāks Smidzināt.

650 20.10.2021 1:21

Šovakār kāri pašķirstīju lohNetu un no izlassītā gandrīz pilnā pilnībā aphu-jēju.Jā.Runa tur bij par/to, kādas ir visrijīgākās LV oficiaāli reģistrētās zivju sugas.Ok, katrs lohs pazīst karpu un paltusu, nu tas pats pa sevi.Bet,izbrīnu rada fakts,ka citugadu populārāko Līdaku mums nupat ir apsteidzis Lentenis.Un izskatās,ka diezgan jau pārliecinoši.Jā.

Tāpēc,(Ļ.cien.LOHI..) lūdzu sekojiet bazaaram un tā jaunākajām tendencēm.Ja reiz drīzumā "šķiros" tā saucamos paceentus,tātad (sabiedrībai,kuram gan citam) būšot jāpašķiro arīdzan (katram/savi) tā saucamie (kopējās) mājsaimniecības Locekļi.Tāteikt, neatkarīgi pat no dzimuma un/vai.Jo,sākot ar 4dienu,iekāpt (personīgajā) auto nebūs gluži tas pats, kas uzsēsties uz/locekļa.Trijatā uz/viena,tāteikt,tas vairs nesanāks.Vienigā (atlikusī) cerība ir ka vismaz tālvadības maz/turbātoru skaits netikšot ierobežots un tomēr katrs kādu/vienu (pa visu dienu) varēs tā riktīg paņemt/priekšā.Jā.

Ā,uii,sorrī,gandrīz aizmirsu atgādināt izpagājušajā jājā gadsimtā dzimušajiem- izmantojiet lietderīgi atlikušo 3dienu.Iegādājieties papildu slēdzenes savam (pagaidām) privātajam īpašumam.Gadījumam,ja nu kāds pie tā uzstājīgi pieklauvē un/vai pat sāk raustīt Kliņķi.Jā.

Jā. ).(

650 19.10.2021 16:04

Jā, un nauxjam tagd katru/dienu līst..Reptiloihtiloīdiem esot vajadzīgs slapjums,tapc jau viņi visas sēnes vasarā bij izēduši.

650 19.10.2021 15:58

Jā, protams, tie visvistuvākie kontakti veidojass tieši pēc 8;pm.Jā.Tur nav ne mazāko izredžu izmainīties 2m attālumā un/vai nesavienoties kopējā Dziesmā vismaz uz 15min.Nee.Jā.

Prottams, ka c19 nav gripa.Fortūna nav Penis, rokā nepaņemsi..

650 19.10.2021 15:32

Jā, šitas ir, to Ogres domi gan derētu pappurināt.Jo tur reta sagadīšanās- šīs domes Priekšsēdētājs vizuāli un verbāli atgādina vīrieti un visai droši nekandidē uz Loha statusu..

Vakar viņš televīzijā publiski teica, ka "politiķu" pienākums esot (bijis..) uzrunāt VISAS iedzīvotāju (un/vai lohu) grupas.JO (izrādās,tomēr) viņi visi dzīvojot (kaut/kādā/tur) LVijā.Jā.Šāda brīvdomība nedrīkst taču palikt nesodīta, vane, cien.L...?

650 19.10.2021 15:19

Nav grūti 6to reiz pajautāt- VAI (un/vai/varbūt) tajā tur "pasaulē" massveida vakcinātija visur notika akurāt sērgas uzliesmojuma pašā pīķī?

Vai potes pret gripu ir rekomendētas tieši pašā gripas epidēmijas laikā? Ir vai nav vismaz KĀDAM godīgam komentāram jābūt?

KO darīs tagad tie visi caurvējā un LKP nozīmētajos kabrioleta tipa trolebusos traucošie Lohi, ja zināms, ka sava veida sagurums un/vai paaugstināta temperatūra pēc potes ir bijusi vismaz pusei pretendentu? Kas ar viņiem notiks, kad 1jā saguruma nedēļā, tikko izvakcēti, tie spaidīsies pa apspļaudītajiem lielveikaliem vai stāvēs kkur tur rindā/caurvējā pie mazajiem?

650 19.10.2021 15:05

Nupat man ziņo tikko ieradušies no/pilsētas.Ne no Rīgas.Te uz ielas (UN veikalos) esot gluži kā pirms Z-svētkiem.Kad visi massveidā lien,ķer,grābj un spaidās...

KAM tas ir "izdevīgi?? KURŠ to suudu oficiāli (nupat,vakar!) ieplānoja?? KĀ tas (labvēlīgi, šaubu un/vai Šaibu nav) ietekmēs epidemagoģisko situāciju?? KĀDAI riska grupai diez "pieder" viena krietna daļa šīs massu psihozes dalībnieku?? KURŠ viņus ārstēs pēc visiem šiem orgDalbaēbu sarīkotajām massu izklaides akcijām?? Kurš (plet, nu reāli KUŗŠ) atbildēs par/šo tupo bazaaru? Tfu, e-biomat...

ps- Kalvītis pašlaik runā pa tv24.Stāsta par gāzi un taa un/vai utt.Prieks klausīties- ka cilvēks klāsta TO, ko viņš SAJĒDZ.Jautājums tikai, kāpēc lielākā daļa "sajēdzēju" sāk "sajēgt" tikai PĒC valstiski vadošo posteņu atstāšanas.

650 19.10.2021 13:49

4toreiz uzmanīgi pajautāšu- vai (un kādos gadījumos) ir ieteicams massveidīgi vakcinēties tieši precīzi pašā apkarojamās sērgas uzliesmojuma pīķa periodā? Nu tā vaļsirdīgi- vai pilnīgi itin nekādu komentāru nav?

KO konkrēti darīja "oficiālā zinātne" (eppidemagologi,okkultisti,konsultanti,gaišreģi) laika posmā dažas dienas/pirms lohdauna pasludināšanas? Kā varēja tieši šajā (valstij un sabiedrībai kritiskajā) periodā sagadīties šāds te massveida pasākumu īpatsvars- tirdzniecībā,kultūrā,sportā???

650 19.10.2021 13:23

Īstais laiks atgādināt: censura.ru/articles/lohi.htm ...Обездоленный лох никому не нужен. Обычно лоха разводят так, чтобы иметь возможность делать это сколь угодно долго...Некоторая часть лохов обычно даже и не подозревают, что они лохи...Усредненный лох активен лишь в одном случае: ради сохранения себя. Он имеет крайне ограниченный круг стремлений - безопасность и надежность существования.Власть это знает и умело этим пользуется. Чтобы такой лох не сильно расстраивался из-за своего нелегкого сизифова труда (ведь тяжело всегда быть в накладе), власть гарантирует ему сытость и безнаказанность за робкие попытки разводить других. Ему запрещено лишь одно - «покушаться на устои» (на частную собственность на средства производства, рынок, государство и систему разводки в целом). Таковы правила игры с лохами. А за покушение на устои общества лоха могут лишить гарантированной сытости и безнаказанности. Смысл правил игры с лохами прост. Чтобы надеяться на выигрыш, лохам нужно то верить власти, то не верить. Их недоверчивость на каком-то этапе всегда оборачивается наивной доверчивостью. И они проигрывают.

650 19.10.2021 12:55

Jajā, "un/vai"

650 19.10.2021 12:19

Tikai paši lohi joprojām domā, ka īstenais "vadonis" joprojām ir tas,kurš spēj sapulcināt lohubaru un iedot tiem kārogu/rokā.

Bet reāli nav vairs tādu,kuri būtu ar mieru riskēt ar savu vārdu un/vai biznesu,lai tamlīdzīgu procesu virzītu no "pareizā" gala un mēģinātu ietekmēt nevis lohus, bet gan patiesos šodienas lēmumu pieņēmējus..

650 19.10.2021 12:11

Jajā, nu prottams ka būs.Šaubu nav,tiks garināts,stiepts,zelēts un/vai visādi puņķoti/stiķēts.Vēl taču sabiedribai izcili kaitīgais ziemassports tuvojass.Vēl ne visi mazie un/vai vidējie ir abdrirsušies.Jā.

Lohu apstrāde turpinās,tos ņem priekšā un/vai no visām teorētiski iespājamajām pusēm.Atveram ziņu p-ortālu, lasām: (c)Mājsēde tiks noteikta nevis no pulksten 19.00, kā tas izskanēja iepriekš, bet gan no pulksten 21.00. Tā ilgs līdz pulksten 6.00. "Cilvēkiem tomēr ir jāaizbrauc līdz mājām, kaut kas vēl veikalā jānopērk," lēmumu skaidroja Ašeradens.(/c)https://jauns.lv/raksts/zinas/467728-aseradens-atklaj-kas-krizes-vadibas-padomes-sede-jau-nolemts -raksts izveidots VAKAR, 21:10...

-jāpiezīmē, ka turpat blakus rakstā ir lasāma arī cita info, ar Citu iespējamo komendanta laiku.Kā arī neviens no šiem variantiem nav Galējais/pieņemtais (tas vēl tikai sekos).Tāpat nav skaidri pateikts (un/vai.....) KURŠ tad būs tas , kas "izvērtēs" un "pamatos" - kuram uzņēmumam ir un un kuram nav atļauts darboties klātienē.Kā un kas varēs nozīmēt savu darbinieku (vai pats/sevi) darbam klātienē un izdot varbūtējo attaisnojumu komendantstundas pārkāpumam.Jā.

Ko (nu konkrēti KO) pārkāpj tas, kurš izraksta sev pašapliecinājumu un vienatnē savā personiskajā tr-līdzeklī dodas pa iepriekš deklarētu maršrutu (ar norādītu izbraukšanas laiku!) personīgi pa tiešo uz savu personīgo dzīvesvietu.Jā.

Tāpat nav norādīts, vai p/sties (savstarpēji ņemt/priekšā) tagd varēs ari ar citas mājsaimniecības pārstāvi un/vai kādā (neitrālajā jājā teritorijā.Jā.

Bet ceļošanass ierobežojumi netiks sniegti, tāpat arī never neetiks noskaidroti iespējamie vainīgie pie koncertēšanas, purnāsišanas un banaānusūkāšanas masspasākumu nejaušās norises akkurāt 48h PIRMS "valstiski svarīgo" lēmumu pieņemšanas (vai nepieņemšanass).Kā tur tie krievi teica- krīzes apstākļos jebkāds idiotisms ir attaisnojams.Jo tas lielāks,jo mazāk iespēju ka kāds "par savu bazaaru atbildēs". Jā.

650 19.10.2021 10:37

Pa lielam naxyi to toču būtu jēga citēt,toč tāds pat LOHS,kā tie pārējie individuālā viedokļa varioņi.Točka.

Šis taču ir zīgerista banaāns numur2..Kad problēmas risināšanai visi un katrs cenšas kļūt par Lohu bara vadoni,bet nevienam no viņiem nav ne mazāko cerību piekļūt vai ietekmēt reālos lēmumu pieņēmējus..Zero.Aģents 00.

No otras puses,šis ir vienkārši fenomens,nu naturāls spļāviens sejā arī tiem,kuri līdz šim bij daudzmaz lojāli.Kādam gan reģenerātam ir jābūt,lai Pēc 9 Stundu Domāšanas paziņotu šādy draņķi,bet jau pēc dažām pohu stundām pēkšņi jau citādu.Paldies,ka Lohiem piemetāt lieku stundu- izrādās,tiem vajadzēšot mājās nokļūt.Malacis,biedri Arešāden,īstens Tautas Varonis.Ne to čto Pāvļuts,tas prassīja jau no 7:pm.Citādāk lohi jau bija galēji apmiizušies,tagad devi Cerību.Urrā!

Prottams,tā informatīvi prediktīvi kopā jau ar nākamās paaudzes cerību,-ka tas suuds nevis var tikt saīsināts,bet gan (puslīdz jau skaidrs!), ka tiks pagarināts.LKP līderi 11/18 svinībās pieņems (tradicionālo) Parādi un pats Berrimoors "ņems priekšā" virtuālos avatārus,gluži kā (nejauši) drīzumā ieplānotajā abba koncertā.Vismaz buūsim kādu apsteiguši termiņos.Lab ka vel ne tā,kā viens virsvadonis tepat kaimiņos- tas savulaik lohiem solīja zamočīt/sortierī.

650 19.10.2021 2:03

Es, plet,dikti atvainojos, bet Kuŗš ir vainīgs pie tā, ka tas un CITI tml passākumi vispār (tieši šobrīd) vispār varēja notikt? Nauxj tika tie ebannie banaānveikali tieši TAGAD tika atklāti? Par maz, LVlohi nebij nedeļu ēduši, vai kaa? Nav gadījumā līdzības ar savulaik notikušo massveida lohbraucienu uz/saulkrasstiem?

Reku,paskat ko,krievvalodīgo vidē neesot bijusi pietiekoša reklāma(??).Bet kuŗš, pletj/ebio tad vispār "organizēja" to reklāmas kampaņu? Tie vadošie orgD-jobi gadijienā nebij infrmēti, ka LVijā dzīvo teju miljons krievrunājošo? KURĀ konkrēti jomā šai kategorijai tiek veltīts "pietiekoši" daudz uzmanības? Varbūt satiksmes drošibas,kordziedāšanas, dzimstības vai kādā vēl citā patriotiZma jomā? Jā.Xyj/nā..

ps.,ludzdzu, reku, potenciālajam naidniekam šobrīd topā precīzi tās pašas tēmas,kā mums.Loham jābūt, lai visu šo norakstītu kā lažu un izdomājumu.Plus vel beigās te uzdod to pašu karonno vecumveco jautājumu - vai un kādām sērgām ir rekomendējama (pieļaujama??) pote tieši precīzi pašā pīķa uzliemojuma brīdī? www.youtube.com/watch?v=Z0HjbinGbDo

650 19.10.2021 0:11

Tv teica šodien, ka konkrēti gultuskaita palielināšanai esot "apgūta" pavisam smieklīga summa.Toties ir naski dibināti dažādi reklāmbiroji un tērēts uz visādu citādu uhjņu.Kā ar slavenajām "specālistu" rekomendācijām un beidzamajā puspieturā no lohvilciena izlekušo d'pUmpja kgu?

KĀ (nu kaaa??) izcili nekaunīgi izraudzītais lohdauna laiks no 8:pm tagad ko "veicinās"? Vai tiešām tik netraucēti ir iepējami šādi te kropļu izgājieni un pilnīgi bez jebkādas (lohu) iespējas ''iebildumiem un ierosinājumiem"? Cikos ir jāizbrauc no "darba" vai "pienākuma" tiem, kuri plāno apmeklēt to pašu banaānveikalu vai pasargDievs apmeklēt kādus "mazāk aizsargātos" vai izveikt kādas citas (savai!) ģimenei svarīgas lietas?

Ko konkrēti "pārkāpj" vai "apdraud" indivīds, kurš savā likumīgi personīgajā tr-līdzeklī vai pats savām kājām brīvi brīvdabā iedams (iespējams, pat vienatnē) vakarā bez jebkādiem liekiem ārkontaktiem vienkārši pārvietojas no pta A uz ptu B ? Plet,diez SUNI izvest varēs? Tagd varbūt drošsirdīgo hokeijistu vietā pie sajmas nama salasīsies suņu turētāji ar visiem saviem maisiņiem?

650 18.10.2021 23:52

Nē, jafrāzē ir pilnīgāk, jādomā plašāk- nupat Kriņš no ekrĀna sacīja, ka nāksies VĒL aizņemties- lai būtu ko izmaksāt dīkā un pusratā palikušajiem.Jā.

650 18.10.2021 22:58

Tas "parāda" vienkārši TO, cik tuvu patiesībai bijuši iepriekš kaut/kur dzirdētie "PiilnīgNeprātīgie" prātojumi par TO, ka (dažos) gadījumos atsevišķām personām ir acīmredzami bijis "izdevīgi" saslimt.Īstens valsts līderis vienmēr uzņemas to smagāko nasstu.Jā.

Bet nekas, gan jau kurjers2 ar palīdzības fonda pusotra miljardiem kofferī vienalga mūs apmeklēs.Katram būs pēc Nopelniem,īpaši Tiem, kuri (šobrīd un/vai iepriekš) darīja visu pēc savām spējām un/vai pāri tām.Šaubu nav un never nevar būt.Jā.

650 18.10.2021 22:51

Tīri var saprast, nez kādam (būtu) jāizskatās tam LOHAM, kurš pilnībā pilnā bezierunu brīvprātībā piekristu tam,ko tur pļuuta pašlaik ekrānā tas Pļuts un pirms viņa pļūtija vēl tur kāds.

-"ja mēs neko nedarītu"- jā ,jawohl, mans fufler, tas taču bij Lohiem (iepriekš,visu šo laiku) jādara, nevis konkrēti Tev (Jums).Prottams.

Kādam gan Galējajam Loham ir jābūt, lai noteiktu komendantu no 8 vakarā- ja ir nezcik cilvēki,kuriem ir tieši vakara dzīvesveids un kuri pašā savā principā nekad nelien dienas burzmā vai citur,kur nav jālien..To tagad drošvien konkrēti tieši TIE tagad brauks savā nepiemērotajā diennakts laikā tajos P-ļuutaa "vēdinaatajos" trolejbusos ar atvērtajiem logiem un radīs burzmu (nesen veiksmīgi KopKorī atklātajās!!!) banaĀnu tirgotavās.

Naturāls spļāviens ģīmī, JEBkuram (loham), ieskaitot pat tos (atlikušos) kaut/cik lojālos.Tfu,plet, sorrī, tik dusmīgs sen neesmu bijis..

650 18.10.2021 22:28

Sailun nav tas sliktākais no ķiniešiem, taču ir vesela plejāde citu/suudu, kurus būtu jāaizliedz vienkārši ar Likumu.

Nerunājot par iepazīšanos ar dažiem acīmredzami nepārprotamiem (ar lineāla metodi mērītiem) "testiem".Reku, bet šis vēl nav viss, jo ir VĒL suudīgāki suudi par šiem... www.tyrereviews.com/Article/2021-Winter-Market-Overview-Test.htm -bremzēšanas ceļš uz mitra assfalta - atšķirība 12m (DIVPADSMIT, Karl !) metru, starp šeit kāda nesen nopirkto firestone winterhawk un kkādu tur petlass snowmāster.Bet tas nav nebūt ne pats labākais, ne arī sliktākais, tātad reāli atškirība var būt vēl graujošāka! Kā arī, ja te ir bremzēts no kādiem 80km/h, nu tad CIK būtu šī pati starpiba, ja no 120 vai 240??

650 18.10.2021 22:14

GY Ultragrip (īpaši ice+)platums gandrīz visiem UG modeļiem tiešām ir reāli šaurāks, nekā ierasts tam platuma ciparam (salīdzinot ar citu ziemasmarku/modeļu vai tā paša GY vasareņu reālo platumu pēc lineāla metodes).

Tam pašam michelin ir atseviški modeļi ar acīmredzami šaurāku (ciparam neatbilstošu) profilu- tipa alpin5 vai crossclimate.Bet ir arī uz otru pusi- tieši platāki, kā piem porše un mb sertificētie pilotAlpin4,kam pat ir citāds protektors nekā parastajam a4.

Galvenais, lai nebūtu suuds- kā nezcik massveidā daudzas ķīniešu kalošas, komplektā ar izcili nekaunīgajiem to reklamētājiem un pārdevējiem.Pat visu ss viņi ir aizdrirsuši ar saviem suudiem.

650 18.10.2021 22:00

Jā, draudziņ, to tikai lohi var no sava skūtā ppja izfrizēt.Pareizi ir, Lohiem nav jāzin, kas viņu degungalā notiek.Tāpat kā trulie smadzeņp/sēji īsti nezin tepat rīgā savā ppjagalā notiekošo, nu ta kur nu vēl krievijā.

Nebrīnīšos, ja pa burzmu starp tiem "padsmit" euroaziātu dalībniekiem tai who simpozijā būs (vārdus)ņēmuši/mutē arīdzan kādi Tavas pavalsts radoši vadošie specaālisti.Šāds tāds rezultāts reku jau ir.Tā ka bikses nost un stum suudu reversā virzienā.

650 18.10.2021 17:32

Kad tev tepat pirms 4d tika ziņots, ka valsts galvenaiss ēdinātājs GunārsĶ ir atradis "īstos" vārdus un veiksmīgi "uzrunājis" savus atlikušos/nevakcētos 70gab darbiniekus, tad komentāru nebija.

Tāpēc valsts mēroga oficiālie uzrunātāji tagad (kā jau vienmēr) visdrīzāk dibinās īpašās uzrunāšanass birojus.Jā.

650 18.10.2021 17:27

Tur jau ir Tā Lieta- ka uzrunātie (lohi).(brīvprātīg) cietīs, taču uzrunātāji turpinās bārstīt intervijass un/vai izjāties baltos zirgos kā nācijas varoņi.Jo īstenībā uzrunāt vajadzēja nevis ierindass lohus (vēl lielāka bardaka un redzamības radīšanai), bet gan valsts pusvadītājus un LKP līderus.Kuru "uzrunāšanass mēģinājumi" sākās un beidzās ar likumsakarīgu atbildi- ka "ar lohiem mes nerunājam".

650 18.10.2021 17:13

Trešoreiz jautāju- vai who ir savs bruņotu aģentu institūts,kā (lohiem) to rāda kinoekrānos? Varrbūt,ka vesela Armija?

Tā piemēram, šg 11-15okt krievu(?) Kazaņā norisinājās plaša mēroga who (pretvīrusu mobilo brigāžu) starptautiskās mācības.Kā rīkotājs tika (no)mineets Rospotrebnadzors (RUSPTAC,piez.red..).Tika atstrādāti savstarpējās reaģēšanas algoritmi (īpašiem) gadījumiem,kad kaut/kass varot kļūt par pandēmiju.Jā.

P-iedalījās vairāki simti dalībnieku no kādām padsmit (eiroāziātu) valstīm.Delegātiem tika noteikti īpaši Atvieglojumi(?!) tehnikas un aprīkojuma ievešanai.Šīs bij 1mās starpt mācības ar mobilo un pārvietojamo laboratoriju pielietošanu,kas palīdzēs cīnīties pret sērgas izplatību eirāzijas merogā.Jā.

Bet kam gan te īpaši p/iš kaut kādi šhitādi krievu (lohu) notikumi.Kur nu vēl viņējo antifaheru uztraukumi par iespējamo iedzīvotāju massveida evakujalāciju un/vai pirms mēneša ierosināto likumprokjektu par jebkuru mobilo sakaru atslēgšanu privātajiem lietotājiem ārkārtas, tāteikt,ārkārtējo situāciju gadījumos.Frekvenču,tāteikt, adbrīvošanass nolūkā.Karl.Tā ka ņe/uj būs rakstīt sostīklos visādu ujņu.Jā.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti