- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Aptauja: autovadītājiem rudens un ziemas mijā uz ceļiem visbīstamākais šķiet apledojums un meža dzīvnieki
5
Francijas pilsētā Dūe izgatavoti 100 000 Renault 5 E-tech elektroauto: Uzmanības centrā: "Ražots Francijā"
taa nu bija sanaacis ka mana pirmaa JAUNAA ''importa'' automashiina bija RL , pedaalju mezgls -tirzaa ( man 45-46 zoles izmeers ) razvarotaa -sajuuta ka tuliitinj paklups pret aareejo prieksheejo riteni , jaunaa izpuuteejaa ''biksee' caurums??!! kursh uz garantiju neattiecaas ???!!! kreesli bezformiigi , griesti zemi . Iiisaak pietika ar paaris nedeeljaam lai saprastu ka labaak bija vecajos OOOO nekaa jaunajaa ( tobriid) RL . vieniigais kas bija laps - cena , nieka 8,5kls .
degvielas patēriņš:D
Nu patēriņš ir bruacot 90% pa šoseju:D
pārējam var piekrist
Kārtējā tehniskā apskate garām-pilnīgi viss pa nullēm.CO-0,001.Arī benzina patēriņš joprojām 7,5l/100km kaut gaisa filtrs nav mainīts divus gadus un nekas nav remontēts.
Pirmai Lagunai nav ne vainas, pats 2g. ~50tk km braucu ar 2000 gada universalu, laikam tas pat 2. l 16v motors. Trukumi - vārgas tuvās gaismas, pilsētas bedres prasās skatīties ar migliniekiem, nezinu, reflektori neizskatās pirmā svaiguma, kāds varbūt mainījis - jo pr. stikls ir mainīts, man gan tas pretatspīduma, kas nav apsildāms. No elektro u.c. fīčām nav tikai kruīza un apsildāmo beņķu, viss pārējais ir, ieskaitot lūku un klimatkontroli, tāpat pļāpīgais vāciets stāsta par siksnu , izdegušu spuldzīti vai neatlaistu roķeni.. Tikko no ielas izgāju apskati pa 0. Salons nedaudz grabošs, skaņas izolācija nav tā labākā, bet lētā gala auto par to nestresojam.