Vēlamies paziņot, ka bez sīkdatnēm mēs nevaram rādīt reklāmas, un, kamēr mums nav maksas versijas, to nevar skatīt, neapstiprinot sīkdatņu izmantošanu minimālajā apjomā.
🍪 Sīkdatņu paziņojums
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un analizētu mūsu vietnes datplūsmu. Bez sīkdatnēm vietne nevar darboties pareizi.
Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, izlasiet mūsu Privātuma politiku.
Nepieciešamās sīkdatnes
Būtiskas vietnes pareizai darbībai. Nevar tikt atspējotas.
Analītikas sīkdatnes
Palīdz mums saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar mūsu vietni.
Honda civic shuttle 4wd 1994 - Lasītāju pieredze par saviem auto - iAuto
Laikam rets auto priekšs Latvijas , vismaz esmu redzejis tikai 4 gab. Ideāls auto cilvekiem kas dzīvo dziļi laukos bet strāda pilsētā. Sešu gadu laikā esmu nomainijis tikai ūdens sūkni , ja neskaita standarta apkopi . Pie motora 1.6 pateriņs 6.5 -8 l. labak pateikšu par mīnusiem jo to ir mazak , svīst lietus laikā logi - ventilators jadarbina uz pilnu jaudu , sēdekļi vareja but nedaudz ērtaki, un ari viss . Plusi - ar manu audumu 198 un apaļumu ļoti plaši , erts . Ļoti izturiga ritoša , variet ticēt - kaimiņs nomainijis jau piekto auto tagad paņema CVX tikai deļ musu ceļiem . Lieliska paredzamība plašo stiklu dēļ . Perfekta caurbraucamiba gn ziemā , gan dubļos . Pilsetā ļoti manevrīgs . Godigi sakot ar remontiem uz Jūs , skates vienmēr izgāju ar pirmo . Paprovejat man patīk .
Vai šim vāģim ir pastāvīgā pilnpiedziņa,vai arī kādu no tiltiem vasarā var atslēgt??? Ja nevar tad diezvai tev pilsētā būs tik mazs patēriņš.