Žiguļa vadītājs veic neatļautu pagriezienu pa kreisi, acīmredzot pat neieskatoties spoguļos.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Žiguļa vadītājs veic neatļautu pagriezienu pa kreisi, acīmredzot pat neieskatoties spoguļos.

interesanti, pēc kā varēja redzēt, ka "čalis" gatavojas raut pāri visām joslām?, būtu kaut pagriezienu parādījis, tad varētu saspringt

Ir redzēts šādi bez pagriezieniem pa kreisi no labās joslas izpildāmies arī Latvijā. NVS zemēs žigulistu vidū tā, kā izskatās, kļuvusi par parastu parādību. Plus tas, ka tur ātrumu uz ceļa apdzīvotās vietās pieņemts pārsniegt ne jau par +10. Tāda dabiskā izlase... neskatīsies spogulī, iesi kājām.
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk
A tu pats esi kādreiz kkāda idiota dēļ cietis avārijā????
Skaidrs, ka tam žiguļa šoferim nav kārtībā ar garīgo veselību, ja tik idiotiski uzvedas uz ceļa. Bet vai tāpēc jācieš normāli braucošajiem?
Un pie kā gan tas filmētājs vainīgs? Ja tu būtu viņa vietā, tu ko gribi teikt, ka baigi raizētos par to idiotu, kas sadauzīja tavu mašīnu???