Policija pirmajā skolas dienā mācību iestāžu tuvumā sola izvietot fotoradarus 5

Foto: Ekrānšāviņš no Twitter.com/valsts_policija

Nozare.lv | 31.augusts 2018 16:33

Valsts policija (VP) pirmajā skolas dienā, 3.septembrī, pastiprināti pievērsīs uzmanību satiksmes drošībai, tostarp, skolu tuvumā izvietos pārvietojamos fotoradarus, aģentūrai LETA pastāstīja VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Policija šajā dienā aktīvi strādās un pastiprināti pievērsīs uzmanību mācību iestādēm, tostarp, skolu tuvumā izvietos pārvietojamos fotoradarus, lai kontrolētu vai autovadītāji ievēro atļauto braukšanas ātrumu.

Krapsis norādīja, ka ceļu policija atlikušajās septembra nedēļās organizēs savu darbu skolu tuvumā, īpaši, rīta stundās un dienas pirmajā pusē.

Sākoties jaunajam mācību gadam, policija aicina vecākus ar bērniem pārrunāt satiksmes drošības pasākumus, piemēram, drošības jostu lietošanu un aizsargķiveres nēsāšanu, braucot ar velosipēdiem un skrejriteņiem.

Vecāku un skolēnu ērtībai policija ir izveidojusi informatīvu materiālu "Drošs ceļš uz skolu" - ceļvedi vecākiem sarunai ar jauno skolēnu, kurā ir doti padomi, kā interesantā un atjautīgā veidā iemācīt bērnam drošu ceļu uz un no skolas.

Šis materiāls piedāvāts skolām visā Latvijas teritorijā, un to jau saņēmuši vairāk nekā 18 000 pirmo klašu skolēnu vecāki. Tāpat šis materiāls būs pieejams arī elektroniski jebkuram interesentam.
 

Populārākie komentāri

5 Lasīt visus komentārus →
3 0 Atbildēt

Tev neapnīk rakstīt visu to huiņu?

2 7 Atbildēt

Tādās vietās parasti visi mūsu konkurenti bremzē, bet mēs - izmantojam izdevību lai izkostu.

Bērnu mums pašiem tāpat nav. Un pat būs labi, ja kādu notrieksim - valsts varbūt padomās arī par mums un atļaus adoptēt bērnus. Citādi istaisA un usaexperc jau sen sapņo.

2 0 Atbildēt

“Viencexperc” jau tik daudz reizes Tevi ar gurki ir “izdarbinājis”, ka Tu jau dzīvo citā realitātē. Izlasi, ko Tu pats tur uzrakstiji, homīšpedofīls ibio..

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

“Neaizgāja” – BMW XM dienas, iespējams, ir skaitītas 2

Milzīgais Plug-in hibrīds ražotājam nepatīkamā veidā kļuvis par viņu vismazāk pieprasīto modeli. Lasīt vairāk

Trīs ierīces, kam būtu jābūt līdzi katrā mūsdienu automašīnā 13

Šīs ierīces nav lielas izmēros, nav smagas un neaizņem daudz vietas, toties lieliski noder gadījumos, kad ar automašīnu notikusi salīdzinoši neliela ķibele, piemēram, motors neiedarbinās, kad pagriežam aizdedzes atslēgu. Lasīt vairāk

Pēc kiberuzbrukuma atkāpjas CSDD valde un padome 15

Pēc kiberuzbrukuma un datu noplūdes atkāpusies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde un arī padome. Lasīt vairāk

Valsts prezidents: Pēc masīvās datu noplūdes CSDD vadība nedrikst turpināt darbu (+ VIDEO) 21

Kiberuzbrukums Ceļu satiksmes drošības direkcijai izrādījies daudz plašāks, nekā sākotnēji bija zināms, skarti 1,2 miljonu cilvēku personas dati. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti