Nost ar kanniņām! - Neste uzstāda pirmo vējstiklu šķidruma uzpildes automātu Rīgā 10

 

Foto: Publicitātes attēls

Neste | 15.oktobris 2019 15:11

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls un vadošais degvielas mazumtirgotājs Latvijā Neste, rūpējoties par apkārtējo vidi un nodrošinot ērtāko uzpildes pieredzi, autovadītājiem piedāvā vējstiklu tīrīšanas šķidrumu uzpildīt no automāta.

Patlaban ziemas vējstiklu tīrīšanas līdzeklis ir pieejams Neste degvielas uzpildes stacijā Rīgā, Vienības gatvē 77. Plānots, ka līdz šī gada beigām vējstiklu uzpildes automāti būs pieejami kopā 10 Neste DUS.

Uzpildes automāts ir lietotājam draudzīgs un ļoti vienkārši lietojams – autovadītāji var piepildīt sava auto vējstikla šķidruma tvertni ar pistoli no sūkņa, tādējādi ietaupīt arī laiku, kas tiek pavadīts degvielas uzpildes stacijā.

Neste DUS šobrī pieejams ziemas vējstiklu tīrīšanas līdzeklis ar salizturības temperatūru līdz -21°C, un tam ir izvēlēts arbūzu aromāts, kuram pēc testu rezultātiem priekšroku deva Neste darbinieki.

“Šis automāts ir nākamais solis ceļā uz ilgtspējīgiem risinājumiem, ko cenšamies ieviest savās ikdienas darbībās. Ekoloģiskais un mūsdienīgais risinājums vējstiklu šķidruma tvertņu uzpildīšanai ir ērts veids, kā vienkārši un ātri uzpildīt nepieciešamo tīrīšanas līdzekļa daudzumus, kas vienlaikus dod ievērojamu ieguldījumu plastmasas iepakojuma samazināšanā. Ikviens autobraucējs, kurš turpmāk uzpildīsies tādā veidā un centīsies neizmantot plastmasas iepakojumos, palīdzēs novērst negatīvo ietekmi uz vidi, kas veicina siltumnīcefekta veidošanos. Likvidējot plastmasas atkritumus, kas nekad dabā nenoārdās, mēs palīdzam saudzēt apkārtējo vidi,” stāsta Armands Beiziķis, Neste Latvija valdes priekšsēdētājs.

Norēķināties par vējstikla šķidrumu varēs pie sūkņa termināla, izmantojot Neste karti (privātpersonu vai uzņēmumu) vai banku kartes. Izdevīgākai uzpildei, Neste karšu klienti saņems atlaidi šim produktam.

 

 
10 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Māris 15.oktobris 2019 17:07
9 2 Atbildēt

Kādu pirmo Latvijā? Virši A sen jau tādi ir

LMT 15.oktobris 2019 17:01
8 0 Atbildēt

Beidzot varēšu uzpildīt savu kanniņu!

msh 16.oktobris 2019 1:41
4 1 Atbildēt

Cerams ka cena būs normāla un liks viršiem savējā cenas pamest uz leju. Par pārējo - jā jā, ir ērti - ja nav nekas cits jādara tajā tankā - bet ar kanniņu tomēr ērtāk, jo ātrāk un nav jātur rokā auksta pistolīte...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 2

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 

Protestā izskan skarbi vārdi par vēja parkiem; ministrs aicina ieraudzīt ieguvumus (+ IDEO) 3

Valdība šodien devusi zaļo gaismu diviem vērienīgiem vēja elektrostaciju projektiem – "Eko Ziemeļi" un "Kurzeme", taču par trešo – "K2 Ventum" Pāvilostas tuvumā, lēmuma nav. Premjere pieprasījusi attīstītājiem atgriezties pie sarunu galda, aicinot vietējo kopienu. Lasīt vairāk

 

Sniedzamība 600 km: Hyundai Ioniq V Ķīnas tirgum (+ FOTO) 4

Ioniq V nav saistības ar mūspusē zināmo Ioniq 5 – Ķīnai radītais modelis piedāvā plašu telpu un modernas tehnoloģijas. Lasīt vairāk

 

ADAC 2026. gada ziņojums: jaunie auto kļūst izturīgāki; uz elektroauto var paļauties vairāk 10

Vācijas ADAC, kas skaitās lielākais automobilistu klubs Eiropā, apkopojis statistiku par automašīnu bojājumu skaitu un secinājis, ka tehniskie defekti jaunās automašīnās samazinās, tas ir – uz jaunajiem auto tagad var paļauties vairāk nekā tas bijis pirms desmit gadiem, bet elektroauto uzticamības ziņā ir pārāki par auto ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti