Šoseja

Ingum Beļakovam pirmais pjedestāls auto šosejas čempionātā

8.jūlijā Biķernieku trasē norisinājās Latvijas un Baltijas auto šosejas čempionāta 3.posms, kurā LMT AA sportists Ingus Beļakovs izcīnīja 3. vietu Kumho Challenge Super 1600 klasē un pirmo reizi savā auto šosejas braucēja karjerā kāpa uz sacensību goda pjedestāla Lasīt vairāk

“Jūrmala/ Papa’s Sacīkšu Komandas” jaunajiem autosportistiem labi panākumi NEZ autošosejas sacensībās Pērnavā

01. jūlijā Pērnavā Auto24ring autotrasē tika aizvadīts Ziemeļeiropas Zonas (NEZ) čempionāta otrais posms autošosejā. Lasīt vairāk

Hamiltons ar uzvaru Azerbaidžānas "GP" kvalifikācijā apsteidz leģendāro Sennu pēc izcīnīto "pole position" skaita

"Mercedes" komandas britu pilots Lūiss Hamiltons sestdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) Azerbaidžānas "Grand Prix" izcīņas kvalifikācijā, apsteidzot leģendāro Airtonu Sennu pēc icīnīto "pole position" skaita. Lasīt vairāk

Latvijas autosportistam vēsturisks finišs Lemānas 24 stundu sacensībās (+ foto) 6

Šajā nedēļas nogalē daugavpilietis Konstantīns Calko kļuva par pirmo latvieti, kurš piedalījies pasaulē senākajās un joprojām aktīvajās autosacīkstēs, kas kopš 1923. gada norisinās Francijā – Lemānas 24 stundu izturības braucienā. Lasīt vairāk