Šoseja

Leklērs trīsreiz apsteidz Verstapenu un uzvar Austrijas "Grand Prix" 1

"Ferrari" pilots Šarls Leklērs svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 11.posmā - Austrijas "Grand Prix" -, sacensību gaitā trīs reizes apsteidzot savu sīvāko konkurentu un kopvērtējuma līderi Maksu Verstapenu. Lasīt vairāk

Verstapens uzvar Kanādas "Grand Prix" un nostiprinās kopvērtējuma vadībā

"Red Bull" nīderlandiešu pilots Makss Verstapens svētdien svinēja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta devītajā posmā - Kanādas "Grand Prix" - un nostiprinājās kopvērtējuma vadībā. Lasīt vairāk

ABC Race, Dzintara apļa un Superlaps piloti mainīgos apstākļos aizvada karstas cīņas 2

Sestdien, 28. maijā, ar aizraujošām cīņām un lielisku atmosfēru Biķernieku trasē tika aizvadīts “MANO Events CUP” pasākums. Tā ietvaros “Superlaps” disciplīnā absolūti ātrākais bija Rolands Upatnieks, “ABC Race” seriālā triumfēja Daniels Ungurs, savukārt “Dzintara aplī” uzvaras izcīnīja Pēteris Laipnieks, Jānis Grope un Andrejs Kuzņecovs. Lasīt vairāk

Verstapens pēc Leklēra izstāšanās uzvar Spānijas "Grand Prix" un pārņem līderpozīciju kopvērtējumā

"Red Bull" pilots Makss Verstapens svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sestajā posmā - Spānijas "Grand Prix" - un pārņēma līderpozīciju kopvērtējumā. Lasīt vairāk