Šoseja

Baltijas drifteri , ar jaunu trases konfigurāciju, sezonu atklās 14. Maijā Biķerniekos

Baltijas drifta sezona šogad tiks atklāta ar starptautiskām, divu dienu sacensībām. Atgriežoties sacensībās ar skatītājiem, tiek gatavots arī patīkams pārsteigums visiem sacensību apmeklētājiem, atvērti dalībnieku parki, drifts divās vietās vienlaicīgi un jauna trases konfigurācija Semi Pro un Pro klasēm. Lasīt vairāk

Verstapens uzvar "Ferrari" komandas mājas posmā; Leklērs pēc negadījuma finišē sestais

"Red Bull" pilots Makss Verstapens svētdien izcīnīja izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta ceturtajā posmā - Emīlijas Romanjas "Grand Prix". Lasīt vairāk

Verstapens pēdējos apļos apdzen Leklēru un uzvar Saūda Arābijas "Grand Prix"

"Red Bull" pilots Makss Verstapens svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas otrajā posmā - Saūda Arābijas "Grand Prix". Lasīt vairāk

Montekarlo apstākļos Rīgas Ziemas kausa noslēgumā titulus izcīna Dimiņš

Ar aizraujošām cīņām sestdien, 29. janvārī, tika aizvadīts Rīgas Ziemas kausa 2021/2022 sezonas ceturtais un noslēdzošais posms. Lasīt vairāk