Renault Grupas pārdošanas rezultāti novembrī - iAuto

Renault Grupas pārdošanas rezultāti novembrī

 
19.decembris 2008 9:00

Novembrī pasaules automašīnu tirgum sarūkot par 22,5 % , Renault Grupa kopumā ir pārdevusi 162 976 triju zīmolu Renault, Dacia un Renault Samsung Motors automašīnas (pasažieru + vieglie komercauto), tas ir par 24% mazāka nekā pagājušā gada novembrī.

Eiropas tirgus kritums novembrī pastiprinājās, tas īpaši atsaucās arī uz jaunajiem tirgiem.

Eiropā Renault Grupas pārdošanas apjomi samazinājušies par 22%, kamēr kopējais auto tirgus krities par 25,8%. Kopumā Grupa ir palielinājusi savu tirgus daļu par 0,5 punktiem. Francijas tirgū, kur kopējie pārdošanas apjomi kritušies par 14,1 %, Renault zīmola pasažieru auto reģistrācija pieaugusi par 1,1%, bet Dacia zīmola pārdošana pieaugusi par 13,9%. Kopumā Renault Grupas reģistrēto pasažieru automašīnu  skaits pieaudzis par 2,3%, tirgus daļa palielinot par 4,3 punktiem.

Dacia pārdošana Eiropā novembrī pieaugusi par 31,9%, konsekventi turpinot augt jau vienpadsmito mēnesi pēc kārtas. Dacia piedāvājumā šobrīd ir trīs modeļi Logan sedan, Logan MCV un Sandero, kas veido zīmola panākumu atslēgu.
Eiropā novembrī Renault ir pārdevis 11 010 jaunā Twingo modeļus, kas ir par 24% vairāk nekā pagājušā gada novembrī. Pārdoti arī 5725  Modus un Grand Modus modeļi, novembrī pārdošanā nonākusi jaunā Megane hečbeks.

Amerikas reģionā, Brazīlijā, Grupas pārdošanas apjomi samazinājās par 19 %, tas ir labāks rādītājs nekā kopējais tirgus samazinājums 26,4%. Kopējā tirgus daļa šai reģionā palielinājusies par 0,3punktiem, novembrī pārdodot vairāk nekā 2300 Sandero modeļus.

Euromed reģionā, kur novembrī tirgus krities par 28,4 %, arī Renault Grupas pārdošanas apjomi samazinājušies pamatīgi - par 35,2%. Taču Grupas tirgus daļa Rumānijā pieaugusi par vienu punktu, sasniedzot 38,6%. Alžīrijā pārdošana pieaugusi par 28,4%, par 2,7 punktiem palielinot tirgus daļu. Marokā pārdošana pieaugusi par 11,5%
Āzijas – Āfrikas reģionā kopējais tirgus krities par 11,3 %, kamēr Grupas pārdošanas apjomi palielinājušies par 3,25, piemēram, Irānā vien izplatīts vairāk nekā 6200 Logan modeļu.

Renault pārstāvniecība Baltijā
 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia 15

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Tas bija pēdējais – Volkswagen Drēzdenes rūpnīca izlaiž pēdējo eksemplāru

Šonedēļ Drēzdenes Caurspīdīgajā rūpnīcā (Gläserne manufaktur) noslēdzās vesels laikmets. No konveijera noripoja pēdējais automobilis – sarkans VW ID.3 GTX, kas kļuva par simbolisku robežšķirtni rūpnīcas vēsturē. Lasīt vairāk

 

Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO) 1

Tikai pāris mēnešus pēc oficiālās pirmizrādes mobilitātes izstādē Minhenē arī Rīgā tika izrādīts jaunās paaudzes elektromobilis BMW iX3. Tas radīts uz jaunās Neue Klasse jeb jaunā klase platformas, un ir pirmais sērijveida modelis, kas pārstāv BMW jauno dizaina valodu. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti