Visi komentāri - «Land Rover» uzsāks kompakta «Range Rover» ražošanu

«Land Rover» uzsāks kompakta «Range Rover» ražošanu 5

 
12.marts 2009 10:17

Lielbritānijas valdība piešķīrusi Jaguar Land Rover 27 miljonus sterliņu mārciņu jauna automobiļa modeļa izstrādei, ziņo Bloomberg. Piešķirtie līdzekļi tiks izmantoti kompakta SUV ražošanai.

Britu kompānija plāno uzsākt kompaktā Range Rover ražošanu uz koncepta LRX platformas, kas tika prezentēts Detroitā 2008.gadā (skat.foto). LRX koncepta izstrādes un tā sērijveida ražošanas kopējās izmaksas tiek lēstas 400 milj.sterliņu mārciņu apmērā. 
 
Visi komentāri
 
267653. viesis 12.marts 2009 10:35
0 0 Atbildēt

Land Rover Range Rover'u ražo jau no 1970. gada, rakstnieķeļi, johai

267655. viesis 12.marts 2009 10:56
0 0 Atbildēt

2 smaidiigais

bet ne jau kompaktus Range Rover

Aicis

267657. viesis 12.marts 2009 11:01
0 0 Atbildēt

TIKKO nomainījuši/ielikuši vārdu 'kompakta', no sākuma bija tikai LandRover uzsāks Range Rover ražošanu

Redaktors 12.marts 2009 11:03
0 0 Atbildēt

Tekstā jau visu laiku bija pieminēts kompaktais, kas tiks ražots uz koncepta bāzes. Pirms komentēt, vajadzētu arī izlasīt vairāk par virsrakstu... ;)

267664. viesis 12.marts 2009 12:20
0 0 Atbildēt

A kapēc nevar komentēt tikai virsrakstu?

Vai tad virsrakstiem ir paredzēti atsevišķi komentāri?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 5

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 24

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti