«Renault» plāno ieviest satelītradio

 
20.maijs 2009 9:10

Renault un Ondas parakstījuši līgumu, lai jau no 2012. gada Eiropā pārdodamajām Renault automašīnām varētu piedāvāt satelītradio. Tas dos iespēju patērētājiem klausīties daudzas digitālās programmas, kurās nav reklāmas, kā arī nodrošinās pieeju informācijai par satiksmi, drošību un pat video.

Parakstot šo ilgtermiņa līgumu, Renault turpina stratēģiju palielināt inovatīvu, augstas kvalitātes produktu pieejamību saviem klientiem, šajā gadījumā – piedāvāt multimediju pakalpojumus tieši automašīnā.

Renault ir pārliecināts, ka pakalpojums nenoliedzami būs pievilcīgs Eiropas patērētāju acīs, tāpat kā līdzīgs Nissan pakalpojums, par kuru tika paziņots pagājušajā gadā.

Kad Eiropa tiks iepazīstināta ar satelītradio, Ondas Media, Madridē bāzēta mediju kompānija, piedāvās vairāk nekā 150 radiostacijas, kas specializēsies mūzikas, ziņu, diskusiju, laika ziņu vai satiksmes ziņu radīšanā. Turklāt diennakts pārklājums ļaus praktizēties svešvalodās un atrast iemīļotās radioprogrammas arī ārpus savas valsts robežām.

ASV satelītradio jau gūst panākumus
ASV visā valstī satelītradio pieejams kopš 2001. gada, pērnā gada beigās to izmantoja 19 miljoni patērētāju (avots: Sirius XM Radio). Katrs ASV operators pamatā raida vairāk nekā simts raidstaciju vienlaicīgi pa satelītu, zemes datu pārraides tīkliem un caur internetu. Patērētājiem ir iespēja klausīties šīs programmas ne tikai mašīnās, bet arī mājās.

Ondas Media S.A. (Ondas) Eiropas vadošā satelīta mediju kompānija ir Eiropas organizācija, kas piedāvā patērētājiem visaptverošu digitālo pakalpojumu klāstu, tā bāzēta Madridē. Ondas Media fokusējas uz dažāda satura mediju programmām pirmšķirīgā kvalitātē, kas domātas Eiropas klausītājiem. Ar pilnībā integrētu digitālā satelīta pārraides tīkla palīdzību Ondas Media piedāvā savus raidījumus tieši automašīnās, kravas mašīnās, mājās, birojos, uz mobilajām vai portatīvajām ierīcēm.

Renault pārstāvniecība Baltijā
 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Kia Soul uzbrauc uz nokrituša riteņa un uzlido gaisā (+ VIDEO) 2

Tesla video reģistrators iemūžinājis brīdi, kā Kia Soul uzbrauc uz riteņa, ko pazaudē pa vidējo joslu braucošais pikaps. Neticami, taču tiek ziņots, ka nopietnus ievainojumus neviens šajā avārijā nav guvis. Lasīt vairāk

 

Sasvērās krava - Rīgā apgāzusies kravas automašīna 2

Rīgā, Duntes ielas un Skanstes ielas krustojumā, trešdienas rītā apgāzusies kravas automašīna "Volvo", aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

VW Touareg, Volvo XC60, BMW X3: 11 Latvijā konfiscētās automašīnas Ukrainai 9

Valdība otrdien nolēma bez atlīdzības nodot Ukrainai 11 Latvijas valstij piekritīgos dzērājšoferiem konfiscētos transportlīdzekļus. Lasīt vairāk

 

Jaunais Mini Countryman vairs nebūs “Mini” 3

Britu autoražotājs Mini gatavo jaunās paaudzes Countryman, kas kļūs par visu laiku lielāko Mini tā pastāvēšanas vēsturē. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti